Jump to content

Stihl pļāvēju atsauksmes, lūdzu.


AlCohol
 Share

Recommended Posts

Labs vakars, biedri!

10 gadi ar trimmeri ir ieti. šogad, it īpaši, aktualizējās vēlme pēc stumjamā ar kasti. daudz lietus, zāle aug bieza nejēgā. nopļauj ar trimmeri- saveļas, liekas ok, kad nogrābju, tomēr kaut kas palicis nenopļauts. atkal jāpļauj, velreiz jāgrābj.

noskatījos stihl līniju, jo pēc visas iepriekšējās pieredzes ar dažādiem ražotājiem, stihl zāģis (ms251) jau ir 7 gadus un neviens remonts nav sanācis. kā rauj, tā lec. interese uz 2. sērijas zāles pļāvējiem(līdz 1000kvm), varbūt kādam ir saimniecībā, var padalīties pieredzē. bez riteņu piedziņas modeļiem!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AlCohol teica:

bez riteņu piedziņas modeļiem!

Pirmais ieteikums, nebūt uz šo tik kategoriskām. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Pirmais ieteikums, nebūt uz šo tik kategoriskām. 

esmu spējīgs pastumt, nav vajadzīga lieka lieta. bet nu par piedziņu, cik ar cilvēkiem runāts, pašgājēju sistēmas nobrūk biežāk kā pludiņš karburātorā, pa ziemu, pielīp.

augstāk nepieminēju, ka noskatīts ir RM 253.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
2020.06.10. , 22:17, AlCohol teica:

pašgājēju sistēmas nobrūk biežāk kā pludiņš karburātorā

 

Nubet muļķības! Mana pieredze ir pretēja. 10+ gadi, Stiga.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz
2020.06.10. , 22:11, Stasss teica:

Pirmais ieteikums, nebūt uz šo tik kategoriskām. 

Riteņu piedziņa ir manta! Man labāk patīk pakaļ piedziņas modeļi.

Ir husis ar priekšpiedziņu LB155s kādus 4us gadus, no tehniskā viedokļa kalpo labi, bet brīžiem nelec karsts. Ar piedziņu nekādu problēmu.

Un ir gāzts ar ķīniešu  Knappwulf KW238, nezinu cik ilgi nokalpos, bet kā aparāts, galvas tiesu pārāks, par krietni dārgāku husi. Pakaļpiedziņa un ar piedziņu nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Pakustināsim tēmu.

Vajag iepirkt pļāvēju, pašgājēju.

Man arī palika aktuāls tieši Stihl izstrādājums. Bet tikai un vienīgi viena iemesla pēc - SVARS. Jo pļāvēja lielāko ties būs māte - nu jau pensionāre.

https://www.ginalas.lv/stihl/lv/produkcija/stihl-tehnika/zales-plaveji-cat465/benzina-zales-plaveji/4.-serija/rm-448-tx.html

Stihl.png.ffb72d2e8114d063dd18e5829c62bef6.png

Šim brīnumam korpuss ir no plastmasas..kvalitatīvas plastmasas..un līdz ar to pļāvējs ir kā minimums uz 10kg vieglāks, nekā jebkurš cits grabulis.

Bet tā ir tikai vienīgā (bet svarīga) lieta, kas man šim pļāvējam liekas aktuāla.

Otrs, kam esmu uzmetis aci, ir šis.

https://cenuklubs.lv/zales-plavejs-makita-plm5600n2-142542.html

142542.jpg.5f4380475b1578eca9f26d5a433c01bf.jpg

Par Makitas pļāvējiem gan īsti neko neesmu dzirdējis, tāpēc māc šaubas, bet tikpat lielas, kā par to otro.

Kāds var kaut ko izstāstīt labu, vai ne tik labu?

Un jā - pļaujamā teritorija ir apm +/- kādi 800 kvadrāti

 

 

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Stasss teica:

Kāds var kaut ko izstāstīt labu, vai ne tik labu?

Varu izstāstīt, ka Banknotē Brīvības 90 stāv kkāds bleķa McCulloch :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Hmm bet tā makita taču arī bleķa.

Tam McCulloch modeli neskatījos, bet ar lieliem pakaļas riteņiem, tā ka varētu būt pašgājējs. Diusimtpieēsmit. Kas varbūt arī nav nekāds mega dīls, jo lētākais McCulloch pašgājējs, M51-140WR jauns maksā trīssimtkautko. Viņš ir nīkulīgāks par taviem stihl un makitu, bet varbūt pietiek? Un tikai 32kg, kaut bleķa.

Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag man tos lombarda hlamus..

Tu maizi arī lombardā pērc?:biggrin:

Ja pārdotu, gan jau pirktu..

Labots - Stasss
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Saku, jauns veikalā tāds un tāds McCulloch maksā tā un tā.


Maizi nē, bet mērlenti par vienu eiro esmu lombardā nopircis :king2:

Piecus gadus turējās, līdz kamēr uzkāpu :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Jo pļāvēja lielāko ties būs māte

Jā, ''māte'' man arī ne maz kur palīdz, bet ne jau lielākoties...?

Link to comment
Share on other sites

gļuks

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Nu tā, ja nu kādam interese, man dilemma.....varētu notirgot savējo pļāvēju Ryobi RLM46175SOJauns, izpakots, iedarbināts (sagatavots darbam). Lej bendžu un startē :) Ar visām ekstrām: 4in1 mulčēšana, vai sānu izmešana,  izmešana aizmugurē vai zāle tiek mesta 55L grozā, šļūtenes pieslēgvieta ātrai un vieglai pļaušanas bloka apakšdaļas tīrīšanai...

motoram el. starteris, pašgājējs, sinhrona augstuma regulācija, saliekami rokturi (ekscentri) svars - 35Kg, Subaru (Yamaha) 175cc motors, sadalenei ķēdes piedziņa (ķipa klusāks par parastajiem Brigiem)

Pirku sev pagājušajā rudenī, ar domu nomainīt ~20 gadus veco Oleomaku, kurš godam nokalpojis un vēl spēj darboties, bet motors jau sāk gurt... Bet nu krūmu apļaušanai pašgājējs neder (manā skatījumā neērts) Pārējo pļauju ar dārza traktoru, ir arī trimmeris...

Cipars....290eu?

P.s. El. startēšanai vajag Ryobi Li-ion aķi - neesmu iegādājies. Tiem, kam ir Ryobi akumulatoru ONE+ instrumenti, derēs no tiem

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Stasss teica:

Bet tikai un vienīgi viena iemesla pēc - SVARS. Jo pļāvēja lielāko ties būs māte - nu jau pensionāre.

beigu beigās ieķēru rm253, tie 26kg veļas ļoti labi, nejūtas tas svars, pat ar pilnāku grozu. piedarbināt arī kā konfekti, viegli raujas un motors rūc momentāli.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Stasss teica:

Nu nevajag man tos lombarda hlamus..

 

Tas tur

pirms 13 stundām , 138 teica:

Banknotē Brīvības 90 kkāds bleķa McCulloch

ir M56-140WF, ja nu kādam.

Link to comment
Share on other sites

2020.06.20. , 00:18, DeEK teica:

P.s. El. startēšanai vajag Ryobi Li-ion aķi - neesmu iegādājies. Tiem, kam ir Ryobi akumulatoru ONE+ instrumenti, derēs no tiem

Es varu notirgot vienu 1.5Ah un vienu lādētāju :D Nāca līdzi trimmerim, bet pašam nav vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Beigās šodien Stokkerā iegrābu šādu pļaujamo..

https://www.stokker.lv/pasgajeja-maurina-plaujmasina-cub-cadet-lm3-crc46s-myspeed-cub-cadet/-1397276696

Iepēra tā Myspeed fīča, kad pļāvējs piemērojas cilvēka ātrumam, nevis otrādi - respektīvi, cik stipri spiedīsi gaitas rokturi, tik ātri arī pašgājējaparāts skries uz priekšu.

Veikalā pamēgināju, likās riktīgi ērti. Tad jau redzēs, kā būs darbā.

178388682.thumb.jpg.980f450cba78ed3234bae110ddfd0055.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Tādam sliņķim kā tu, iespējams. Tev gan labāk patīk vispār, kad viss ir aizaudzis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , snukurins teica:

Dīvaini man liekas gribēt pašbraucošu auto un tai pat laikā jakarēties ar tiem pļurkšiem.Tak tas ir jādara tiem kas ar to nodarbojas.Ja reiz cilvēks pļauj pro tad pļauj,ja cep kūkas tad napig pļaut.Tāpēc jau nav brīnums ka Latvijā nevar atrast nevienu kas pro pļauj zāli bet katram mājā ir tas bezjēdzīgais rīks.

Tu cep tortes?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tāds tas klucis nāk šiem, kam ātrums regulējas.. Nepaguvu izpētīt kas tur ir. Bet aliņu tur arī var nolikt, tas tiesa. Vieta tam ir.

Sīkāka izpēte notiks nedēļas nogalē.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
2020.06.19. , 22:18, Stasss teica:

Pakustināsim tēmu

tu speciāli pavilki tēmu, lai pamuļķi komentētu?, tu taču zini, ka beztolkā .....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , snukurins teica:

Dīvaini man liekas gribēt pašbraucošu auto un tai pat laikā jakarēties ar tiem pļurkšiem.Tak tas ir jādara tiem kas ar to nodarbojas.Ja reiz cilvēks pļauj pro tad pļauj,ja cep kūkas tad napig pļaut.Tāpēc jau nav brīnums ka Latvijā nevar atrast nevienu kas pro pļauj zāli bet katram mājā ir tas bezjēdzīgais rīks.

Nu, piemēram, man pļaut zāli ir relaksācijas kurss. ....uzsēdies vakarā uz traktoriņa un radi kārtību dārzā?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , DeEK teica:

.Tak tas ir jādara tiem kas ar to nodarbojas

Nu tad visiem jākļūst par oligarhiem. 

Tak ne jau zāles pļaušana vien privātā mājā ir jādara.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...