Jump to content

Palīdziet izvelēties gaļas mašīnu līdz 100 euro


Sleepy
 Share

Recommended Posts

Ir man elektriskā, tieši Bosch, pēc pirkšanas vienu reizi to pielietoju... Tomēr man labāk patīk tāda kā PSRS laikos bija - ar roku griež, labi jūt, kad jāpalaiž reversā... Ņēmu RD online veikalā, bija kaut kas ap ceineri, ražota vai nu Ukrainā, vai Baltkrievijā. Protams, ja jagatavo daaaaaudz maltās gaļas, tad elektriskā noder...

Link to comment
Share on other sites

Es iesaku Zelmer. Galvenais pluss - Rīgā ir serviss kur visas rezerves daļas ir pieejamas - manējā jau 10 gadi kalpo. Vienu reizi aprāvu zobratus, bet nopirku jaunus, salaboju un lietoju tālāk. 

Uzskatu, ka tas, ka var salabot nevis jāmet ārā, jo nav rezerves daļas pieejamas ir ļoti svarigi. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Gribēju tieši jautāt ka tur īsti ir ar tiem plastmasas zobratiem? Līdz 100 euro atrast ar metāla nav reāli 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , kaads teica:

samal veikalā uzreiz, kuru gabalu gribi, vai ražot kaut ko taisies?

Meža gaļu man te pieved

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , rubb teica:

 Tomēr man labāk patīk tāda kā PSRS laikos bija - ar roku griež, labi jūt, kad jāpalaiž reversā... 

Mums vēl joprojām tāda tiek lietota jau cik tur gadus, 25-30 noteikti. Tagad pa gadiem salīdzinoši slikti sākusi malt (vai gaļu cīpslaināku tirgo veikalos), lai gan asmenis it kā regulāri tiek asināts. Jautājums, ja nopirktu vietā rokas maļamo gaļas mašīnu, ko vēl tagad ražo (МА-С "Полтава''), ir tur kādas konstrukcionālas izmaiņas attiecībā pret padomju laika produktu (uzlabots asmenis, platāka spirāle / atvere gaļas likšanai, u.t.t., kas rezultējas produktīvākā gaļas samalšanā) vai nav vērts, nopirkt jaunu asmeni un cerēt, ka mals labāk? Ir lietošanas atšķirība starp čuguna, kas maksā divreiz dārgāk un alumīnija korpusu? Čuguns ilgmūžīgāks, nekaitīgāks veselībai vai kas cits, kāpēc no tāda materiāla tiek ražots? Kādam praktiska pieredze, varbūt?

Labots - broox
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , broox teica:

Jautājums, ja nopirktu vietā rokas maļamo gaļas mašīnu

Man gadus 5 atpakaļ apmēram arī savajadzējās manuālo maļamo, cik veikalus izstaigāju nekā prātīga nebija, tā nu devos uz latgalīti, staigāju staigāju un uzgāju pie kā dabūjams, šis saka, ir ķīnietis un ukraiņu ražojums izvēlējos protams uzkraiņu, aizgājām turpat uz kautkādu dzīvokli, vecim noliktava tur, pilns bija ar tām gaļenēm. Labs maļamais, tuvu tam kādas bija padumjajos laikos. Maksāja kautkas ap 8-9eiro.

Link to comment
Share on other sites

Ja , tiešam, pieved /iepērc gaļu lielākā daudzumā, tad varbūt ir jēga elektriskai (tai naudai) . Nu man, radagabali tā dara: nopērk no kāda puscūci, samaļ, saliek porcijās un saldētavā iekšā . Kad vajag , atliek tik atlaidināt un cept kotletes vai frikadeles. Bet, tā, ja dzīvo kur ''civilizācija'', tad vienkāršāk lielveikalā noskatīt gaļas gabalu un palūgt lai samaļ. Nu maltu gan, nekad nepirktu, ja neredzi kas samalts. Rokas... nu kādreiz bija universāls verķis ar kuru gan gaļu mala, gan caur formas uzgali   cepumus. 

 Vienu gan vajag skatīties, elektriskai- lai ir pieejamas rezerves daļas. Nu trāpīsies kauls starp gaļu un apraus zobratu. Varbūt, krutām, ir kāds ''sajūgs'' kā tas ir elektriskajiem skrūvgriežniem. Bet, baidos , ka tad arī cena būs debesīs. Pirkt kādu noname ķīnieti, būs ''krievu rullete'' Var apraut pirmajā reizē.

Labots - oxygen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , broox teica:

vai nav vērts, nopirkt jaunu asmeni un cerēt, ka mals labāk

ideja jau tāda,  ka tas NATO zvaigznveidīgais asmenis  jāasina kopā  ar to metāla sietiņu. Agrāk, kad bija pieejami metāla slīpēšanas darbagaldi, asināju to visu uz tiem. Mala jebkāda veida gaļu ideāli, cīpslas ka sviestu grieza.

 

image.png.a4bcfd2e22a3d662182e9c52ab117ada.png

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Jāasina gan krustiņš, gan sietiņš. To var ar smalku papīru uz dēlīša patrīt

Labots - Murlo
Link to comment
Share on other sites

Tas ka ''jaasina'' arī siets, to tauta piemirst. Nu ar noapaļotām caurumu malām vari cik gribi asināt nazīti, bet kopā strādās sūnaini. Sietinu var normāli uzasināt arī bez super-puper darbagalda. Ņemam lentas slipmašinu un būs laime. Lielākā problēma ka vajag smalkgraudianu sliplentu. Arī nazīti var ar to pašu. Sāls ir tur, ka vajag asinot ideālu plakni Ar slīpripu nu nekādīgi. Nu,ja galīgi nav slinkums- visparastāko slīppapīra loksni uz LIDZENAS virsmas (visdrošak stikla. lai nav kāds izliekums) un slīpējam ar rokām. Nu arī pēc slipmašīnas (kurai dabūnamās slīplentas ir parupjas) beigās vajag pieslīpēt ar rokām. Loksnēs var dabūt dikti smalku papīru.  Nu sietiņu, ja ir kārtīgi nolietots, būs pagrūti ar rokam (liela virsma) bet nazīti-mierīgi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

... Vai arī pa ceineri paņem nākošo mašīnu... :)Es nazi un disku esmu asinajis tikai kādas dažas reizes vairāku gadu garumā...

Dampis tiek darbināts vismaz reizi mēnesī, ir ok, varu gan bifstekam gaļu rupji samalt, gan kotletes gaļu ar sīpoliem...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , rubb teica:

... Vai arī pa ceineri paņem nākošo mašīnu... :)Es nazi un disku esmu asinajis tikai kādas dažas reizes vairāku gadu garumā...

Dampis tiek darbināts vismaz reizi mēnesī, ir ok, varu gan bifstekam gaļu rupji samalt, gan kotletes gaļu ar sīpoliem...

Tad tu iesaki skatīties uz Poļiem?Kādi modeļi ir līdz 100euro ZMM5588, ZMM4288? 

Link to comment
Share on other sites

Vo vellos, nezināju ka viens un tas pats zobrats der daudzu ražotāju gaļas maļamo mašīnu modeļiem. Vai tik ''neštancē''  vienā un tajā pašā Ķīnas fabrikā. Tik korpusus , pēc firmu pasūtījuma, citus ar tipa Philips, Bosh logo. Nu kā, daži Elektrolux leduskapju modeļi tiek taisīti Leišu Snaiges rūpnīcā...

Link to comment
Share on other sites

ir lietošanā bosch mašīna. Pirkta laikam Elkorā. Pēc vairākiem gadiem vienreiz noklājās zobrats lietotāja vainas dēļ. Tajā pašā Elkor servisa centrā sanāca pasūtīt zobratu un nomainīt. Viss izmaksāja kapeikas.

Pati gaļas mašīna ir ar reduktoru. Motors griežās ātri, bet pats gliemezis ļooooti lēni griežās- baigais griezes moments sanāk

Link to comment
Share on other sites

On 6/11/2020 at 4:38 PM, Sleepy said:

Tad tu iesaki skatīties uz Poļiem?Kādi modeļi ir līdz 100euro ZMM5588, ZMM4288? 

Gaidīju citu tekstus.

Īsumā, ja šķiet, kā noteikti vajag elektrisko, tad kā citi saka.

Mani apmierina parastā, lēta, a'la PSRS laiku brīnums. Visu dara to pašu, tikai pašam jāpielieto nedaudz spēka. Arī jūti kas un kā notiek.

Pēc manas pieredzes(pašam ir Bosch viena no ne tām sliktākajām) - nah to. No maltās gaļas pēc būtības sanāk putra! Ja tiešām interesē gatavošana ne rūpnieciskos apjomos, tad kā es teicu. Viss.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , rubb teica:

Gaidīju citu tekstus.

Īsumā, ja šķiet, kā noteikti vajag elektrisko, tad kā citi saka.

Mani apmierina parastā, lēta, a'la PSRS laiku brīnums. Visu dara to pašu, tikai pašam jāpielieto nedaudz spēka. Arī jūti kas un kā notiek.

Pēc manas pieredzes(pašam ir Bosch viena no ne tām sliktākajām) - nah to. No maltās gaļas pēc būtības sanāk putra! Ja tiešām interesē gatavošana ne rūpnieciskos apjomos, tad kā es teicu. Viss.

 

Es paņēmu ZMM5588W tad jau redzēs kā ies

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ievēroju ka internet veikali un gaļas mašīnu ražotāji maldina, slēpj informāciju par nominalo jaudu. Es biju pārliecināts ka manai gaļas mašīnai ir nominālā jauda 550w tā ari tika uzradīta internet veikalā. Bet atnāca 220w.

Pirmais malums labs 2kg bez problēmām klusa bez raustīšanas norija gaļinu pat stumpt iekšā nevajdzeja . Esmu apmierināts. Kaut no sākuma biju bišķiņ saruktināts ka nomināla jauda nav tā ko es biju redzējis internet veikalos 

IMG-20200618-WA0000.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Tā bija sasalusi meža gaļa bail bija stuķēt pilnu 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...