Jump to content

Shimano GRX


AndrisBB
 Share

Recommended Posts

es pa  mēnesi tikai 250...:( vasara.vairāk īsie braucieni - nopeldēties utt + vēl copēt jāpaspēj..un pie dabas pabūt..ar teltīm...utt.upju kajak braucieni..nu un vēl skritulenes )

 

IMG-20220630-WA0014.sized.jpg

 

IMG-20220630-WA0008.sized.jpg

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Regisss
pirms 12 stundām , AndrisBB teica:

Jūlijā jāpamēģina kādus 600km

Man jūlijā pašlaik regress… :( 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Man ar uz regresa pusi velk, pa vakariem tagad nav daudz brīva laika, jo atrisina visādas citas problēmas.

Varbūt jāsāk mīties no rītiem. Parasti no ritiem es 2 - 3 reizes nedēļā skrienu, neko pārāk garu 5 - 7km atkarībā no noskaņojuma un laika apstākļiem.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

59 eiro un nav ēdamais, džēli vai kas cits kontrolpunktos?

Kautkādus sviestmaizes, čipsus vismaz varēja piedāvāt, enerģijas bārus utt.

 

Citēt

dzeramais ūdens, coca-cola, augļi kontrolpunktos; 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

10.07.2022. , 16:02, AndrisBB teica:

59 eiro un nav ēdamais, džēli vai kas cits kontrolpunktos?

Kautkādus sviestmaizes, čipsus vismaz varēja piedāvāt, enerģijas bārus utt.

 

 

~ Self-supportred bike race formāts.

Labots - Koala
Link to comment
Share on other sites

nu gan jau par organizāciju, info ut.t... skaidrs ka citām gonkām ir sponsori ut.t.(tapēc dalības maksa ir zemāka) ..bet nu labi es gonkās nebraucu , tapēc arī šķiet liela dalības maksa...🙄

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Padārgi izklausās. Par numuriem un kokokolu varbūt 10 - 15 Eir būtu OK.

Bet tā pa 60eir tākā vajadzētu būt marķētam maršrutam, ēdamajam, tehniskajam atbalstam, "glābšanas" dienestam utt. Nu vismaz tā ir citur pa mazākām naudām, ne sacensībās bet tādos 'sportive'tipa braucienos. 

Pa 12 - 14k jau tākā vajadzētu atļauties. 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , osscar teica:

nu gan jau par organizāciju, info ut.t... skaidrs ka citām gonkām ir sponsori ut.t.(tapēc dalības maksa ir zemāka) ..bet nu labi es gonkās nebraucu , tapēc arī šķiet liela dalības maksa...🙄

Organizācija... izmaksas... viņi tur nesliktu paiku dod... un ir limitēts dalībnieku skaits - 250 galviņas. pēdējiem 50 šķiet 69 EUR dalības maksa...

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Padārgi izklausās. Par numuriem un kokokolu varbūt 10 - 15 Eir būtu OK.

Bet tā pa 60eir tākā vajadzētu būt marķētam maršrutam, ēdamajam, tehniskajam atbalstam, "glābšanas" dienestam utt. Nu vismaz tā ir citur pa mazākām naudām, ne sacensībās bet tādos 'sportive'tipa braucienos. 

Pa 12 - 14k jau tākā vajadzētu atļauties. 

 

Ai nu beidz... Pastāsti par savu pieredzi dalībai dažādās šosejas, MTB, vai piedzīvojumu sacensībās... vai reālās vairāku dienu mačos?

 

Dalības maksa Japiņa pasākumā (numurs un čips uz sezonu):

image.png.0a4c657f3e5bdba95ceb6df859643f2d.png

 

Dalības maksas Vienības braucienā:

image.png.c81823bf416afc3eb26c5d1d9eff73c7.png

 

Dalības maksas Vivusā šķiet 35 eur...

 

Attiecīgi... @AndrisBB paskaties cik maksā jebkuri mači ;) Un šis Velomenam ir diezgan pagarš piedzīvojumu pasākums...

 

 

Link to comment
Share on other sites

nu labi - bet 60-70 ir perebors...es tad labāk tūrista režīma ar visu viesu namu kur aizbraucu...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

 

Skaidrs ka perebors. Man patīk šie, ik pa pāris nedēļām izbraucu, šad tad izbraucu arī citus, ja izdodas laicīgi nobookot vietu, tur ir ēdamais un visa cita figņa (džēli, enerģijas bāri, tabletes utt), mehāniķi ja pa ceļam salūzt, velo noma uz vietas, ja vajag. Wahoo/Garmini bez maksas. Ballīte ar alu (vairāk gan par pāris aliem pa brīvu nedod) un mūziku beigās. Un tas pie UK cenām. 

Gada abonents bij laikam ap 150 ar neierobežotu braucienu skaitu.

Par to Velomāna braucienu varētu maksāt 20 max. Cilvēkiem vienkārši nav citas izvēles, tapēc arī laikam maksā.

 

https://gloriousgravel.com/product-category/gravel-sportives/

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Skaidrs ka perebors.

kurš Tev liedza pieteikties par 49 EUR... Domā ka esi spējīgs nomīt tos 300+km kontrollaikā? :D 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kāda starpība esu vai neesu spējīgs?

49 eiro arī ir daudz.

Konkurences laikam nav, tapēc var 'noslaukt'.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Kāda starpība esu vai neesu spējīgs?

Vistiešākā! ;) 

 

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Konkurences laikam nav, tapēc var 'noslaukt'.

Nāc uzrīko tādu alternatīvu pasākumu Latvijā! ;) tad redzēsi kā sanāks... vai un vispār būs dalībnieki utt... ;) un tad vari cerēt vai nu Tevi nomētās ar cepurēm (es tā pieklājīgi izsakos) vai arī nākamajā gadā rīkosi nākamo un tur būs kāds dalībnieks... un tad pamēģini to visu rentablu uzrīkot! ;) 

 

Esmu gatavojis uzņēmumam, kur pats strādāju, MTB gonkas... vismaz tāda līmeņa mačos - ap 50 dalībniekiem no kuriem šķiet 20 bija mūsu MTB komandas locekļi - zinu to čakaru un resursus, kas vajadzīgi... un tas ar nosacījumu ka tikai pāris vietās tika šķērsoti koplietošanas ceļi ;) 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Nesāc tikai raudāt :D

Tās taču nav nekādas gonkas, parasts izbrauciens, skaidrs ka 50 - 70 eiro par tādu braucienu ir daudz. Nav prasītās cenas vērts.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Nesāc tikai raudāt :D

raudi jau Tu par daudz ko... lai skaitā cik UK labi utt... ;) 

 

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Tās taču nav nekādas gonkas, parasts izbrauciens, skaidrs ka 50 - 70 eiro par tādu braucienu ir daudz.

Esi kaut vienā šādā piedalījies te Latvijā? Zini kā tas ir, ka komentē?

 

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Var atrast kur jēdzīgāk iztērēt to naudu.

Nodzert krogā paris h gan jau ka vari mierīgi ;) 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AndrisBB said:

Nav prasītās cenas vērts.

Īpaši ja ierēķina arī ceļa izdevumus no Bristoles uz pasākuma norises vietu :D Tā ka Tev noteikti nav tas pasākums to 50-70EUR vērts.

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

No Bristoles tiešām nav vērts braukt. 

Salīdzinu vienkārši cenas. Vairāk izklausās pēc vistas-olas problēmas.

Nav dalībnieku, tapēc jāprasa daudz, ja prasa daudz, tad nav dalībnieku. 

 

Link to comment
Share on other sites

12.07.2022. , 18:01, Regisss teica:

kurš Tev liedza pieteikties par 49 EUR... Domā ka esi spējīgs nomīt tos 300+km kontrollaikā? :D 

Da beidz... 42h ir ļoti daudz laika. Mierīgā garā braucot, vēl var paspēt gan pagulēt, gan pa krogiem izvazāties. 🤣

 

12.07.2022. , 18:12, AndrisBB teica:

Tās taču nav nekādas gonkas,

Vienmēr kāda daļa dalībnieku iet uz rezultātu - gonka, drāma, pārsteigumi, razborkas 🙈

 

12.07.2022. , 18:19, Regisss teica:

raudi jau Tu par daudz ko... lai skaitā cik UK labi utt... ;) 

Andrim vienmēr un visur ir taisnība. Cieti!🤪

 

Oj, bet šī tēma taču ir par Shimano GRX 🥴

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Koala teica:

Da beidz... 42h ir ļoti daudz laika. Mierīgā garā braucot, vēl var paspēt gan pagulēt, gan pa krogiem izvazāties. 🤣

Es vienu gadu esmu braucis… nu ZB… bijām 5 čomi… 2 stiprāki par pārējiem 3… viens vēl ar Gravel ar kuru nevarēja normālu ātrumu turēt :( naktī lietus vairākas reizes… gruntenes… ja mēs 2atā būtu braukuši, iztiktu bez gulēšanas… bet vienojāmies ka visi 5 brauksim kopā… 🤪 un visi arī beidzām kopā… kaut kādi 350km sanāca 🤪

Link to comment
Share on other sites

   

12.07.2022. , 12:31, AndrisBB teica:

vajadzētu būt marķētam maršrutam

Neesi izpratis vienu no Velorealitātes pamatpunktiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

Es vienu gadu esmu braucis… nu ZB… bijām 5 čomi… 2 stiprāki par pārējiem 3… viens vēl ar Gravel ar kuru nevarēja normālu ātrumu turēt :( naktī lietus vairākas reizes… gruntenes… ja mēs 2atā būtu braukuši, iztiktu bez gulēšanas… bet vienojāmies ka visi 5 brauksim kopā… 🤪 un visi arī beidzām kopā… kaut kādi 350km sanāca 🤪

Ja mauc tempiņā, MTB un Gravel vienā kompānijā braukt nav komfortabli, manuprāt.
Man parasti ~50% distances ir solo, ~50% random ceļā sastaptās kompānijās/duetos vai tml. Iepriekš ne ar vienu nevienojos par kopējiem plāniem.

Link to comment
Share on other sites

grūti jau atrast biedru, čomu kas ar tevi min vienā tempā. nakti gan jau kompāniju pacietīšu, bet pa dienu laikam maukšu viens.

Link to comment
Share on other sites

Nu mēs toreiz sarunājām braukt kopā… tajā 1. naktī vienā brīdī bija doma atdalīties divatā… bet nu pacietāmies… mēs tolaik 2atā visus treniņus minām utt… vienos spēkos bijām… bet labi… tas tā… cik atceros, tas čoms ar gravel baigi mocijās… pārējiem ar MTB gāja labāk, vieglāk…

Link to comment
Share on other sites

esmu braucis tādos kompānijas braucienos, traks var palikt. Galva beigās dun no rachet skaņas 😀

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Koala varbūt tu esi tas, kas visos realitātes kontrolp-tos bija klāt, pirms tie sāka darboties? 

11h20min ?

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Šodien izminu ko garāku un nedaudz čakarīgāku… ~50km asfalts ~57km gruntenes, meža ceļi, taciņas un normāls brienamais gabals 😔

 

47FA4E9C-4D83-4BE2-84E7-D21DFF62072E.thumb.jpeg.87dc724838f2ac345ceaef05560b728f.jpeg

 

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Laikam topiks jāpārsauc par velo piedzīvojumiem ?

 

Biju tavos plašumos :D  Arī beidzot biku vairāk pabraucu pēc apkopes ar savu pensīti( tagad skritulenes noēd 50 km nedēļā :D ) ..

Biju Regiss pusē - klasiko tūristu Cēsis=Valmiera + abas pilsētas izbraukāju - abas akopats, Valmiera ļoti gerai 👍 

Sakopts tīrs...būtu uz PV konci palicis..bet nebija kur  nakšņot - telts līdzi nebija - jo biju pa "vieglo" - mugursoma un viss...

Eh daba smuka mums :) . Ūdens gan aizgāja  gandrīz 3 L..tā jau  2 750 ml buteles uz rāmja + mugurenē...tāpat pa īsu :D

Eh saskatījos kajakistus - būs ar savu jāizlaiž - Cēsis - Sigulda...Kā lai visu paspēj - vēl gribas atkārtot telšu 3dienu copi pie kāda smuka ezera :D

 

IMG-20220730-WA0042.jpg

 

 

IMG-20220730-112237.jpg

Screenshot-20220730-151533-com-bikegpx.s

 

Pamēģināju to bike gpz softu ( bezmaksas) - ir ok - palīdz nenomaldīties un gpx ēd. Tik izrija baču...powerbanka nebija...braucu beigas uz aklo, ok trase ir marķēta. Silikona tel.turētājs arī ir ok - mazs, kompakts un nav nekāds spec stiprinājums. feelfree bija akcija no 15 pa 9.

https://feelfree.lv/lv/veikals/velo/aksesuari/telefonu_turetaji/telefonu_turetaji/p-25245-telefona_turetajs_finn_x

 

šis - varbūt lāpstām neder...

 

 

 

p.s.///

 

ērces gan daudz...kā izlaid biku pa džungļiem : tā rāpo..labi ka man spalvainas biku kājas - jūt ka rāpo..

gailenes ar daudz  un Gauju pārpeldēju ....viss pa smuko ..tagad besis :D

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

p.s.s

 

šis vienas dienas trips - ar vilcienu :D

kādi 50 km savācās +-

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, osscar teica:

Silikona tel.turētājs arī ir ok - mazs, kompakts un nav nekāds spec stiprinājums. feelfree bija akcija no 15 pa 9.

man atkal žel paliek telefona kameras, lai trubu stiprināt uz velo. tas pats, kas telefonu uz vibroblietes novietot :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu varbut..tel.kamera nekad nebus normala ksmera😀

Link to comment
Share on other sites

bet kaut ko nobildēt jau var, spogulu taču visu laiku nevazāsi līdzi. HVZ kā būtu, ja realitāti izbrauktu ar piestiprinātu telefonu pie stūres. Domāju psc kamerai būtu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu..spoguli..jau nevajag..man kaut kads sony mazs cybershot..foce labak par.tel. tel. Bildes smukas tikai pārlūkojot telefonā....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...