Jump to content

Shimano GRX


AndrisBB
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ok pirmā puse ieguldīta tepat ( otrā no bike discounta, jo te nav vai dārgi):

force lampiņas pa atlaidi - aizmugurējā mega gaiša, man tāda nav bijusi. ok sūdīgi  ka mikro usb uzlāde ne C..bet ok...koā pa 30 ir ok.

 

nu un pudeles + turekļi + spido.

 

Gaidām paciņu. Labi ka šim tomēr stūre 680 nevis 740 :D  veicī pārliecinājos vēlreiz. un protams defaultos pārslēdžeju un bremžu hēbeļus nācās pa 5 cm pārbīdīt uz centru dēļ lielajām ķepām...+mazie radziņi ko paņems...patīk garos gabalos pamainīt roku tvērienu.

PXL-20230126-174003187.jpg

 

PXL-20230126-163108780.jpg

 

PXL-20230126-163025405.jpg

 

 

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Jā tapēc ņēmu ..ka var pielocīt un jebko ielikt😁 liekos 100gr nozāģēšu no sēdekļa stutes..40cm man nevajag 

 

Ok  pačekošu, par cisku nesūdzos

Citēt
Citēt

 

 

 

Un ielikšu vieglakas kameras

Link to comment
Share on other sites

Jā..vismaz patīk ka tur nak uzgrieznīši lidzi...jā varbut nejutīšu..bet rezervi tāpt vajag 

Besī lētāš čaina kameras 🤨

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , kaads teica:

nejutīsi starpību, tikai naudas izdevumus, ja domā likt 

https://www.tubolito.com/

Tubolito vairāk noder kā rezerves kamera ko paņemt līdz. Diezgan labi ieliek kopā ar pārējīem rīkies un sīkumiem ūdens pudelē.

Braukšanai vienkāršāk bezkamernieces.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Braukšanai vienkāršāk bezkamernieces.

piekrītu, bet ne visi grib ņemties ar to

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nez..man nevajag bezkameru...ar tik zemu spiedienu nebraucu..un cakars lielaks nekā atri nomainit kameru. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , kaads teica:

piekrītu, bet ne visi grib ņemties ar to

Kas tieši tur ko ņemties?, pirms gada kā uzliku tā vēl tagad braucu. Ielej riepā mazliet šķidrumu, piepumpē un viss. 

Varbūt jāpielej mazliet svaigu. Šonedēļ sāku atkal mīties uz darbu, daudz nav, kopā apm 15km, bet kājas mazliet sāp pēc kādu 4 mēnešu pārtaukuma.  

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , osscar teica:

ar tik zemu spiedienu nebraucu.

pumpē tik cik vajag vai kamēr disks paliek ovāls :D 

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Kas tieši tur ko ņemtie?

es ne pa sevi, bet par tautu kopumā.

arī braucu pats bezkameru variantā, bet nu protams arī jaunus ratus uzbūvēju, tas gan braukšanā ir jūtams.

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , osscar teica:

liekos 100gr nozāģēšu no sēdekļa stutes.

Ar šito uzmanīgi.

pirms 10 stundām , osscar teica:

Labi ka šim tomēr stūre 680 nevis 740

Šis gan vienkārši labojas ar to pašu zāģīti

Man kaut kādi radziņi mētājas, varu atdot.

 

Es gan plānoju eksperimentu ar Surly cornerbar. Mētājas bagāžniekā pašlaik.

Bija doma, ka pārdošu MTB, un ņemšu labu grāveli, bet neviens negrib manu MTB, bet xc forumā arī neviens nerakstīja, ka cena kosmoss. Tad nu biku to pārbūvēšu, jo viegls un ripo tiešām labi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

xc forums tāds  pamiris + jauni biedri nevar reģistrēties...tad jau labāk feisītī vai sskā likt...

nu jā zinu ka stutei ir zināmai daļai jā būt "pareizajā dziļumā" , bet man tur krietna rezerve. 

interesanta tā sūtŗe izskatās, tur der esošie šifteri >? pistoles nevajag cik saprotu.

Jā man prasās radziņi, bet īsi garie neaptīk 9cm max. pilnīgi pietiek lai atpūtinātu rokas garā braucienā, pamainītu pozīciju. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ju teica:

Es gan plānoju eksperimentu ar Surly cornerbar.

Šito es ar kautkad senak redzēju. Sanāk graveļa/šosejnieka stūre, tik ar ekstrēmu flare (41 grādu).

Manai tik 16 grādi.

 

surly-corner-bar-drawing-1000x1000.gif 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 1 stundas , osscar teica:

Jā man prasās radziņi, bet īsi

Jū, īsi radziņi ir štelle. Nav jau viņi jāapķer no sirds, pietiek vienkārši rokas atstutēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu ja + pie reizes kaut kādi glītāki lock on gripi...nu jau jūtu ka tur jau simtā neiekļaušos :D kā plānots.. 

surly vispār ražo dīvainas stūres  :D galvenais + šai ka var  aļa mtb šifterus izmantot. cik saprotu tērauda stūre.

radziņi vēl  noder ja no veiča ved maisiņu uz stūres :D

Link to comment
Share on other sites

@osscarRiktīgi smuki tas baltais kopā ar melno dakšu un tan-wall riepām izskatās! Arī lai labi ripo!

 

 

Labots - Kazarms
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es pieradis pie baltajiem :D vienu momentu bija tās zaļās mazu bērnu kakiņu krāsas, šogad atkal pelēks tumši un aļa olīv zaļā krāsa...+ šī gada modelim rubena riepas-  shwalbe vietā. Lielos vilcienos tik krāsa mainās pēdējos gados.

Link to comment
Share on other sites

man arī agrāk bija balts trek, matēts (tas mīnuss vienīgais) , patika bez gala, tad nomainīju velo, baltā krāsa vairs nebija populāra tajā brīdi nevienam ražotājam, tagad ripinu ar melnu. jau sagremoju 😀

Labots - kaads
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jā..tas ka baltais arī varbūt labāk pamanāms ja pārvietojies ar auto, te gan laikam galvenais lampas + apģērbs

Link to comment
Share on other sites

labāk spilgtāks krekls un jaka un protams gaismas gan priekšā gan aizmugurē un arī dienā tās ieslēgtas, ja brauc pa lielajiem ceļiem. Man jau patīk tie pipari, velo pa n-tajām pakām, bet gaismām naudas nepietiek 😀

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jā boltisti kūpinātie arī tumsā bez lampām nēsājas 😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

jā boltisti kūpinātie arī tumsā bez lampām nēsājas 😁

tā ir atsevišķa suga 😀

Man ar viens čoms kas min daudz  saka,  jāiet piestrādāt Boltā, Woltā utt, divejāds labums- nauda + treniņs. Uz ko es atbildēju, tas nav treniņs tā ir svētdienas ripināšana pēc piena. No braukšanas tur nav nekā. papists laiks un nekas vairāk. :D

Link to comment
Share on other sites

Vakar braucot no darba tumsā uz Lubānas ielas arī man viens pipars uz melna velo, viscaur melnā bez nevienas laimpas vai pat atstarotāja uzradās blakus. Nesaprotu, kas šiem darās galvā.

Link to comment
Share on other sites

Es nez, bet "profiņiem", laikam pieklājas tikai melnās drēbēs braukt.

Es speciāli meklēju spilgtākas drēbes, un tā ir problēma, it sevišķi aukstākam periodam.

pirms 2 stundām , osscar teica:

interesanta tā sūtŗe izskatās, tur der esošie šifteri >?

Der viss esošais, bet būs, laikam jāliek garākas šļaukas, troses, tādas aizdomas. Skats arī nedaudz pabojāsies, gan jau dēļ tām trosēm, jo ies vairāk uz augšu. Nezinu, varbūt ir kādas 90' pārejas, vismaz hidraulikai.

Neesmu vēl ticis līdz maiņai. Braucu tā pat ar esošo stūri :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ju teica:

Es nez, bet "profiņiem", laikam pieklājas tikai melnās drēbēs braukt.

Es speciāli meklēju spilgtākas drēbes, un tā ir problēma, it sevišķi aukstākam periodam.

Der viss esošais, bet būs, laikam jāliek garākas šļaukas, troses, tādas aizdomas. Skats arī nedaudz pabojāsies, gan jau dēļ tām trosēm, jo ies vairāk uz augšu. Nezinu, varbūt ir kādas 90' pārejas, vismaz hidraulikai.

Neesmu vēl ticis līdz maiņai. Braucu tā pat ar esošo stūri :)

varbūt ar iznesumu var "paspēlēties"  ? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ju teica:

meklēju spilgtākas drēbes, un tā ir problēma, it sevišķi aukstākam periodam.

 

līdz +4`C ir labi, ja zemāka temperatūra, tad vēsi mugurai paliek

image.thumb.png.5673ede1bc5708c4ae8c205552b064e2.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , kaads teica:

līdz +4`C ir labi, ja zemāka temperatūra, tad vēsi mugurai paliek

 

 

Es sonedel Altura atstarojoso jaku nopirku, vecajai paduses bij izplisusas, slinkums nest suvejam. Bet jauna tumsa spid diezgan labi, nevar neredzet. Pec darba 5cos jau melna nakts.

 

https://www.altura.co.uk/mens-c1/clothing-c6/jackets-c15/nightvision-storm-mens-waterproof-cycling-jacket-p208/s1160

 

nightvision-storm-mens-waterproof-cyclin

 

Visu nedelu no ritiem ir kautkur ap 0 lidz 2. Mazliet piesalis.

Merino vilnas base layeri apaksa un tadu pus flica jaku un ir OK. Autksti nav. Tik seja un ausis mazliet piesalst, it ipasi kad sakas tas smalkais puslietus.

 

https://www.wiggle.co.uk/dhb-merino-long-sleeve-base-layer-1

dhb-Merino-Long-Sleeve-Base-Layer-Base-L

 

 

 

https://www.wiggle.co.uk/dhb-trail-long-sleeve-thermal-zip-jersey

dhb-MTB-Long-Sleeve-Trail-Thermal-Zip-Je 

 

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

smuka šitā, patīk tie atstarotāji. Līdzīga manējai, ko kādreiz izmantoju skriešanai :)

image.png.5cb8b7a40ce975f158120374211ba6ed.png

Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Visu nedelu no ritiem ir kautkur ap 0 lidz 2. Mazliet piesalis.

 

ja diena pēc laika iesilst tad ir ok, bet ja visu nedēļu tāds laiks, plus mitrums tad so so. tad ir viena cita vēsākam laikam. bet tajā jau atkal baigi svīstu, jo tā ir ar  WINDSTOPPER® . galvenais neapstāties, un termokreklu mājās var izgriezt :D 

Link to comment
Share on other sites

Pa lielam jau vienalga vai diena iesilst vai ne, jo uz darbu no rita un atpakal vakara, abos laikos ap +2. :D

Nez, es tada temperatura nesvistu un tas merino diezgan labi nosuc sviedrus no aadas, ja ari svist.

Svist jau visdrizak tad kad parkarst, lai samazinatu temperaturu. 

 

Ja sviedri uzkrajas drebes pie adas, tad ir auksti. Tapec ari baigi svarigi labs base leyers, kas atri nosuc un neuzkraj sviedrus. Ar kokvilnas drebem tur ir briesmas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

versatile

Kungi, es jau neko, negribu ballīti maitāt un visi mēs esam skaisti, bet, es tikai atgādināšu, ja, ka šis ir tehnikas forums, nevis pusmūža vīru likras parāde :D

Paldies vismaz, ka ne pusmūža vīru likrā...

Labots - versatile
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...