Jump to content

Shimano GRX


AndrisBB
 Share

Recommended Posts

pirms 11 stundām , kaads teica:

ja realitāti izbrauktu ar piestiprinātu telefonu pie stūres. Domāju psc kamerai būtu.

Domāju, ka ne. No velo jau nāk lielās vibrācijas ne smalkās, kas maitā kameras autofokusu. Es regulāri uz moča lieku telefonu. Vecajam nosprāga autofokuss pēc 4.5 gadiem (tas uz 2cilindru vibratora), tagadējais 2 gadus vecs, lieku uz 4cilindru Bandīta, ar kameru viss ok. 
Lietoju RAM mount, kas ar savu pagaro kāju un ar gumiju pārklātajām lodēm jau drusku arī vibrācijas slāpē.. Ja ļoti satrauc vai kamera izdzīvos vai brauc ar vienpodnieku - var lietot Quadlock ar vibrāciju slāpētāju: https://www.quadlockcase.eu/products/vibration-dampener?variant=32835175874642

Link to comment
Share on other sites

šodien raitā riksī pa Rīgu uztinu 35 km...paspēju starp lietiem. Tagad auksts alus un radio paradise mūzika (kaut kā uz šo esmu uzsēdies pēdējā laikā...gadās ko labu atrast )

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , osscar teica:

Tagad auksts alus

Alum pavisam cita garša, kad riktīgi nomin :)

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Kāda sakarā tu man to jautā? Kādi man var būst komentāri par kādu, par kuru es pirmoreiz dzirdu? :D

Nu ja jau vajag komentātu, tad - 'labi, tā turēt' :D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Tagad redzu saikni starp to 'velomena' lapu, ko tu te visulaiku liec, izrādās tā ir iesauka kādam velobraucējam.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ja jau velotēma aktīva atkal, tad šodiem 60 + 60km izbrauciens no Bristoles uz Cwmbran un atpakaļ. Agri no rīta viena virziena un ap pusdienlaiku atpakaļ. Vajadzēja laikam tiltu nobildēt, diezgan labs skats.

Sākums no bijušās Bristoles trakomājas, karstums tāds ka no zaļas zāles nekas nav pāri palicis :D

 

  

Screenshot from 2022-08-07 13-55-07.png

PXL_20220807.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uzprasīs tepat, par cik sākotnējā tēmā sen jau vairs neturamies. :D

Ir tolks likt kko šitādu, lai paceltu stūri drusku augstāk vai arī meklēt kādu stūri ar augstāku pacēlumu? Gribās, protams, izbraukt ar vislētāko iespējamo variantu. :D 

https://feelfree.lv/lv/veikals/velo/rezerves_dalas/daksas_un_to_piederumi/daksu_rezerves_dalas/p-54741-daksas_adapteris_force_eco_1_18_melns_matets

 

Winterbīterim vajg, citādāk pašlaik priekš pilsētbraukšanas visa tā priekša ir daudz par zemu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja tev tur daudz nevajag pacelt (var ar stūri izlīdzēties), tad ganjau OK.

Bet savādāk internetā raksta ka esot bīstami un arī stūrēšana izmainoties būtiski (kautgan ar augstāku stūri jau tas pats vien sanāk). GCN ar bij viens vide par šo, jo tur Connors ir tik garš, ka viņam neviens velo tolkam neder, nākas spec rāmi pasūtīt. Tad nu viņam pro komandas tādus esot devušas :D Nu ja jau pro komandas tādus liek uz sacīkšu veļukiem, tad nu ganjau OK.

 

 

Vaita pa 15 EUR nevar stūri atrast?

Nav tev gadījumā rāmis vienkārši stipri par mazu un problēma tiek risināta no nepareizā gala.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Principā ap 5 cm pacelt gribētos un nezinu cik reāli atrast stūri ar 8 cm pacēlumu, jo esošajai jau ir kādi 3 cm pacēlums. Gan jau nemāku atrast pareizo vietu, kur skatīties, jo ātri pārlapojot interneta veikalus redzu tikai līdz kādiem 4.5cm. Nu ja neskaita BMX un kkādas pilsētas cruiseru stūres. Aļikā ir, bet vai nu piegāde kosmoss vai galīgi uzticību nevieš.

 

Rāmis ir ok, vienkārši gribās drusku taisnāka sēdpozīcija minoties pa pilsētu un baigi neieguldoties, par cik tas ir bīteris un fizkultūrai cierēju uz kko jaunu. 

Labots - Kazarms
Link to comment
Share on other sites

Tev taisnā stūre?

Varbūt vienkārši īsāku un augstāku iznesumu?

 

Tjip ko tādu, tik pareizo augstumu/garumu

 

71MGicaD-pL._AC_SX450_.jpg

Piemeklē kas sanāk 5cm augstāk par esošo

 

50Y7R.jpg

Link to comment
Share on other sites

jā šitie pat ir rdzēti ar regulējamu leņķi tūrisma ričukiem. Nez  uz ātro paskatoties to feel free...tā pat ap 20 nieku 


nu vēl opcija "uzlikt" ragus 😄

Link to comment
Share on other sites

Ok, paldies par idejām. Papētīs. 

Link to comment
Share on other sites

Es kad biku gribu pamainit poziciju...but taisnāks ..tā teikt...pie mazajiem radziņiem pieturos. Ir ok risinajums...bet nu visu laiku tā braukt laikam negribētu...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Par cik vakar atnāca bike -discount lielā kaste (riepas lielā kantainā kastē -psc izmērs :D ) ...

uzmontēju ričukiem shwalbes (vecās cst nobrauktas līdz "slikiem" :D 15 gados-baigi ilgspēlējošas, bet pasmagas)  un sievietes braucamajam (kendas bija tomēr baigie sliki...+ aizmugurējai bija plaisas...un viegli saduramas-prasījās ko raupjāku) michelinus ar atstarojošo joslu sānos ( salda cena bija - apm 12.eur gab + komplektā paņēmu vieglās shwalbe kameras arī mega atlaide bija ...patīkami, ka ventiļiem vāciņi un nostiprinājuma uzgriežņi komplektā..kaut kādām lētajām nekas nav no tā). nu un v breikiem jauni padi pa 3 eur - arī atlaide. Piegāde tikai 9 eur, kas ir ļoti ok.

Rīt izbrauks garāku gabalu pa dāžādiem ceļiem. Bet ir ok, tikai spiediens lielāks jākačā iekšā...mīkstāki borti ja tā var teikt+ izmēru paņēmu platāku, pēc atsauksmēm jābūt ok...jo braucu 40 % asfalts. 40% grants un atlikušie 20% - takas. meži. kāpas. Baigie banāni vai 8 nieki nav - ir ok. Pirmo reizi lēto vācu desu pirku. Labas cenas uz sezonas beigām.

Dāmu vel tika arī pie sks dubļiniekiem - iederas kā uzlieti..un cena 12eur šķiet par pāri.. 

Jābrauc mīties, labs laiks ! Bildes rudens vēlāk.

PXL-20221015-062635530.jpg

 

 

PXL-20221015-083007538.jpg

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja būs spēks pēc lapu grābšanas, tad šovakar arī jāizmin... ;) 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā sezona vēl nebeidzas, labs laiks. kaut gan jau slidas no plaukta nocēlu - cerams sanāks paslidot un būs sals, jo ledus halles gan jau cenas paraus debesīs dēļ energo resursa 🧫

Link to comment
Share on other sites

Tagad jau visdrīzāk var nopirkt visādus velo pričendāļus būtiski lētāk.

 

Es tiku pie jaunas ķiveres, vecā jau tāda apbružājusies. Sanāca pat lētāk kā pa pus cenu. Vasarā bij ap 150 - 160, tagad nopirku pa 70.

Nezinu gan vai balta bij laba izvēle :D Gribēju MET Trenta, bet tās baigi dārgās.

 

PXL_20221015_120737104.thumb.jpg.1138903fdfdc42c0570e536cdaf39556.jpg

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nez man balta vai melna patīk... :D

Tās košās ne pārāk...ok zinu drošība utt

Ja braukšu karstā laikā - arī varbūt šāda tipa jānopērk..pagaidām ar podiņiem braukāju kurus izmantoju skrituļojot/slidojot/skeitojot :D

 

IMG-20220522-WA0087.sized.jpg

 

 

PXL-20221015-122136453.sized.jpg

 

besī kā dažas tās "velo" izskatās - kā sēne :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Man ir paveca Las ķivere... maita dārga bija... :D 

 

48851E03-066B-40F3-931F-E11CFC7115CE.thumb.jpeg.2843d2ab0223af24fa0d3fd2e1f02238.jpeg

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām man viss kautkā sanācis baigi melns - melna ķivere, melni šorti utt. Pārāk melns.

Doma bij dabūt ķiveri vairāk velo krāsā + tuvāk velo kurpēm.

 

Nu apmēram tādu kombo, nu vai kautkā līdzīgi.

 

DSC01503-01-798x650.jpg

met-trenta-3k-carbon-mips-gry-22-s2_hr_1

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

p.s. vēl iepirku biku baik pakinga somas ..vēl tik bāgūzis jānopērk :D nu nez vai tam saņemšos un turpināšu ar mugursomām braukāt...vai kāds tūristu ričuks jāpērk :D

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau velo un velo apģērbam jābūt krāsainam 😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Regisss teica:

Man ir paveca Las ķivere... maita dārga bija... :D 

nu laikam tā velo atšķirībā no podiem - viens kritiens un jāmaina ? tfu tfu

Un gan jau ir vēl derīguma termiņš ...kā celtnieku ķiverēm - cik tur 3 vai 5 gadi >

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Regisss teica:

Vispār jau velo un velo apģērbam jābūt krāsainam 😁

Nu šortiem (bibs) jau diezko lielas izvēles nav, 99% būs melni.

Tad nu ķiveri/kedas bik pelēcīgas. Tad džersiju var kautko košāku.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

nu laikam tā velo atšķirībā no podiem - viens kritiens un jāmaina ? tfu tfu

Un gan jau ir vēl derīguma termiņš ...kā celtnieku ķiverēm - cik tur 3 vai 5 gadi >

Iepriekšējo sadauzīju grupas kritienā... ķiveri maina, ja ir plaisas, vai tie iekšas audumi jūk ārā... Šai LAS ir 2 dažādi smuki maināmi...

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Nu šortiem (bibs) jau diezko lielas izvēles nav, 99% būs melni.

Man no apģērbiem ir tikai komandas formas... Agrāk Lattelecom, tagad vairāk Veloprofa... ;)

Galīgi melns ir tikai windstopers...

Link to comment
Share on other sites

skaidrs, vēl  man besī ka ķiverēm L izmērs man ir pa knapu.prasās 63cm +- ..dažiem ražotājiem L beidzas ar 61 cm

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

Man no apģērbiem ir tikai komandas formas... Agrāk Lattelecom, tagad vairāk Veloprofa... ;)

 

Nu i nafig tādus ar reklāmām aprakstītos, tākā reklāmas stabs, nav košer.

Link to comment
Share on other sites

Ķiveres ir jāmēra...

Velo man Las der super... Mocim maita dārgais Arai... Kalnu slēpošanai Rossignol...

 

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Nu i nafig tādus ar reklāmām aprakstītos, tākā reklāmas stabs, nav košer.

Nu gan Tu kā tāda princesīte... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nav jau tā ka citiem daudzmaz kvalitatīviem brendiem lietas būtu īpaši lētākas. Nu OK, Rapha ir diezgan pārcenots.

Tagad kad aukstāks paliek, ja pameklē kautkādus merino base-layeru/džersiju, tad nekas īpaši lētāks nav.

Wiggle pašu brends - dhb is uz pusi lētāks parasti un diezgan laba kvalitāte. 

 

Link to comment
Share on other sites

Īsais vakara izbrauciens ( iepūtu vēl biku shwalbēs - rīt samērīšu cik//slinkums manometru meklēt -štengrāks brauciens, vairs neļum :D :

 PXL-20221015-144226158.jpg

 

PXL-20221015-145152298.jpg

 

PXL-20221015-151319561.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , osscar teica:

nu nez vai tam saņemšos un turpināšu ar mugursomām braukāt...vai kāds tūristu ričuks jāpērk :D

noņemsi somu no muguras , uzreiz izjutīsi braukt prieku ahūno

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stūres somai nav ne vainas, var sabāzt diezgan daudz. Es arī mugursomu neņemtu, braukšanu padara baigi neērtu, ganjau papildus slodzi pēc 2 - 3 stundām arī dod.

 

Ja kautkas jāņem līdz, kas kabatās nelien, tad vainu jostas, vainu stūres somā sabāžu.

Man ir tāda https://www.arkel-od.com/bb-packer/

Un tāda https://www.thenorthface.co.uk/shop/en-gb/tnf-gb/bags-and-tents-travel-bags-bum-bags/lumbnical-bum-bag-small-3s7z?variationId=MN8

 

Link to comment
Share on other sites

šogad velo realitātē izmēģināju tādu, aizmugurējo versiju. jāsaka gana labs,

braucot lietū, pat pakaļa sausa bija 😀

 

 

Labots - kaads
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Biku pabraukts - priekšā 2.1 bar aizmugurē - 2.4 ir ok uz manu svaru uz cietā seguma...uz grants var biku zemāk palaist

 

PXL-20221016-120959312.sized.jpg

 

 

PXL-20221016-121354225.sized.jpg

 

PXL-20221016-121434635-PORTRAIT.sized.jp

 

PXL-20221016-114944705.sized.jpg

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Šodien, pa ļoti seniem laikiem, izbraucu ar velo pa mažu, pa pilnīgu tumsu… labs pasākums! 👍

velolukturītis vienkārši bomba! 
 

bilde gan ne no meža 😁
 

854CEFA7-3B29-434E-B15A-3E49A3983598.thumb.jpeg.c9bd3f15d87bdeaa0831cc55531fe973.jpeg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...