Jump to content

Shimano GRX


AndrisBB
 Share

Recommended Posts

AndrisBB
7.06.2022. , 13:22, Kazarms teica:

24+h no vietas.  

Nav jau teikts ka 24 stundas no vietas. Varbut 3 dienas. 28 stundas 'moving time'

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ja butu nominies to gabalu viena piegajiena, tad tas jau pasaules rekordu teritorija.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

@AndrisBB Tev viss ok?! Protams ka tas viss no vietas nomīts! Sestdienas rītā  plkst. 9:00 tika dots starts un svētdien pa dienu finišēja! 3. vietas oficiālais laiks distancē ir 29h 59min ;) uzvarēja igaunis ar laiku 26h 09min 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Nu tavā skrīnšotā kopējā laika jau nebij, tāka neko skaidri nevar zināt, atliek vienīgi minēt. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , AndrisBB teica:

Nav jau teikts ka 24 stundas no vietas. Varbut 3 dienas. 28 stundas 'moving time'

Gonkai bija 42h kontrlollaiks. Arī kontrolpunktiem bija noteikti darba laiki.

Jurim kopā salasījušās vien ~ 105min uz pīpauzēm. Tā kā droši var teikt - vienā piegājienā.🤪

Labots - Koala
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu tavā skrīnšotā kopējā laika jau nebij, tāka neko skaidri nevar zināt, atliek vienīgi minēt. 

Un primāri pieņem ka es muldu? 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tu jau teici ka čalis nedēļas nogalē nobraucis 800km, bet neteici cik dienās :D 

Kam tā nedēļas nogale 2 dienas, kam 3.

 

Link to comment
Share on other sites

Šodien izlēmu ka mēģināšu sportot/pamīties katru dienu… viss, pietiek slinkot!

 

6BA91C8B-CFE9-4B20-B1EA-626CCE9290E3.thumb.jpeg.e6d2f70618a5569598d901f7657d019a.jpeg

 

Super laiciņš arī! ;) 

 

1B172F2E-8670-48A8-994C-E562C29423DC.thumb.jpeg.fadde694afd8041357ceb85385f76eed.jpeg
 

EC57A321-C920-4FA4-B191-5402E3133A67.thumb.jpeg.0119ce8cc4904c13e42b97d32baea21e.jpeg

 

kādam Brengulīti?

 

BBA12551-7994-458D-983C-0424BBF0033C.thumb.jpeg.cdc8acb9d18d311f17253a2e639da9bb.jpeg

 


Vakarā vēl 25km jānomin ;) 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es šodien ar drugānu devos izbraucienā uz mežu, bet pirmajās 13 minūtēs viņam ķēde pārtrūka. Kēdes tūļa protams viņam līdz nav un mani quick-linki viņam neder. Meža vidū velo veikalu nav. 

Beigās stundu brauciens līdz mežam, 13 min velo izbrauciens, stundu pabā kautko apēst un stundu atpakaļ. Tāda pavisam intensīva velo diena :D

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Regisss teica:

kādam Brengulīti?

Sakārdināji. :) 

Jākāpj zirgam mugurā un jālaiž pakaļ. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šodienas mērķis izpildīts… 🤪

 

E4A4B433-901D-422B-8967-51DDAAA4DFC6.thumb.jpeg.df8a1807bf7ccd696b432e266cf4829d.jpeg

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rītvakar šo izmīsim! ;) 

 

image.thumb.png.a3b8d5ba768d5c07aea1bdeeb1a6ede2.png

 

tikai ar MTB ričukiem... liku šoseju, jo tā saplānoja maršrutu tā kā gribēju. + uzmīs arī Zilaiskalnā. :) 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Lai kompensētu varakdienas neizdevušos braucienu, arī izbraucu apmēram tik pat garu līkumu.

 


 

 

Screenshot from 2022-06-12 21-49-25.png

Tik kautkāda melnā nedēļas nogalē šī, vējs diezgan pamatīgs, atbraucu atpakaļ, atstutēju veļuku pret koku un apgāzās.

Nolocīja diezgan labi aizmugurējam pārslēdzējam 'hangeru'.

Kautkādi nejēdzīgi dargi viņi, par strunta alumīnija gabaliņu. Domāju nopirkšu rezervei vēl kādu, bet nu nez, laikam tomēr nevajag :D

Alīexpresā pils ar visiem citiem 'dropoutiem', bet tāda 420 vai 422 numura nav.

 

https://www.sjscycles.co.uk/gear-spares/replacement-derailleur-hanger-dropout-420-for-bmc/

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

atstutēju veļuku pret koku un apgāzās.

Nolocīja diezgan labi aizmugurējam pārslēdzējam 'hangeru'.

ir cilvēki, kuriem izdodas sagriezties ar tējkaroti, izmežģīt kāju izkrītot no gultas, vai salocīt pārslēdzēja gailīti ričukam vējā apgāžoties

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Nolocīja diezgan labi aizmugurējam pārslēdzējam 'hangeru'.

Hanger ir tas pie kā skrūvējas pārslēdzējs vai pārslēdzēja kāja? 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 4 minūtēm , Regisss teica:

Hanger ir tas pie kā skrūvējas pārslēdzējs vai pārslēdzēja kāja? 

Jā šitas. Nu viņi jau speciāli viņus taisa tādus 'mīkstus', lai ja apgāžas vai kas cits, tad nolokās tas 'hangers', nevis sačakarējas rāmis vai pats pārslēdzējs.

 

324069-00-d-675934.jpg 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , AndrisBB teica:

Lai kompensētu varakdienas neizdevušos braucienu, arī izbraucu apmēram tik pat garu līkumu.

kāds Tev vidējais pulss šādā braucienā?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 8 minūtēm , Regisss teica:

kāds Tev vidējais pulss šādā braucienā?

120, tāds pavaisam mierīgs. Vīkendos es braucu mazliet garāku un mierīgāku braucienu, vairāk priekš endurance. Nakamnedēļ jāpaceļ līdz 60km, kamēr tikšu līdz 100. Tad domāšu ko darīt tālāk.

 

Tad pa nedēļu pēc darba divus stundu garus mazliet intensīvākus.

Vienu pa manu izdomāto veladromu (ideāla vieta priekš intervālu treniņiem), tik cik var izspiest ar intervāliem, tad otru kautkur pa vidam kautkdus random maršrutus, atkarībā no garastāvokļa.

https://www.google.co.uk/maps/@51.5419276,-2.5746352,17.37z?hl=en

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

120, tāds pavaisam mierīgs.

Pisec... kā var tik zemu noturēt? 🙄 Savulaik kad vairāk trenējos, tad pavasaros mēģināju kādu brīdi bāzi palikt tādā pulsā... vāks... Tagad mēģinu lai treniņos vidējais nu ap 140... 135-140... 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Jo vairāk minās, jo man zemāk krītas. Nu īpaši zemāk jau pa 120 vairs nekrītas.

Skrienot tādā viduvējā tempā man ar ap 120 - 130, tad var stundām skriet. 

Ja es minos pa to apli, tad pus apli es ielieku tā vairāk, tad uzlec ap 170, pa otru pusi nokrītas līdz 150. Pilnīgu maksimumu es tikai uz trenažiera varu dabūt.

Kad uzpīpē, tad man uzreiz kādi 10 - 20 klāt pie tādas pašas slodzes :D Bet nu es reti pīpēju.

 

Link to comment
Share on other sites

Janvārī slēpojot ar distancenēm skatos ka esmu dabūjis 192 :D Tagad jūnijā ar velo lielākais ir 181 - sprintiņu taisīju... ;) 

hvz cik man maksimums tagad... 

pēdējo reizi 200 biju dabūjis 2016.g. augustā vienās gonkās... :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ziemā cik skatos uz trenažiera max man ir bijis 188. Ganjau ja speciāli mēģinātu, tad varētu dabūt mazliet vairāk. Bet nu nav jau diezko ieteicams, uz tā trenažiera tad tur var arī palikt.

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es slēpojot ar distancenēm mēdzu augstu uzraut... tur baigi viegli dabūt baisos pulsus... biku pakapā un pulss debesīs... :D 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Vairāk muskuļi iesaistīti (slēpojot garndrīz visi), ganjau tapēc.

Ja es uztaisu pāris sprintus un 15 - 20 'burpees' starp tiem, tad man arī uzlido debesīs.

 

 giphy.gif

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Šodien super vakars! 👍👍👍

 

A674B7D7-2735-4AD9-A005-56BCB1100C85.thumb.jpeg.35370a2709f4f6e6ed5774b2b14d8e90.jpeg

 

normāli nokapājām - pulsiņu līdz 187 dabūju pa taciņu minot augšā Zilaiskalnā. 🤪

 

1C2D94E1-8025-4B19-8F6B-3408C0104ED7.thumb.jpeg.c8909ba95d2c57a4f2f594af3aca1294.jpeg
 

3F15A78F-534D-44D7-BF8C-7860B5C8C5C2.thumb.jpeg.1c5d483fd29a42f499d41e39a259747f.jpeg

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es gan tikai šovakar nobraucu apm...+- 20 km...saņēmu veco bērīti no apkopes..(izskatās jauns ričuks izpaliks šajos apstākļos 😪)///rezultātā jauna kasete, ķēde,troses, jaunas rumbas un monobloks , jauni bremžu kluči un rokturi (gripi gumijas). Liekas ričuks minas 2x vieglāk. Serviss labs - velo atved un aizved- pašam nav jāved.

Jāgaida brīvdienas.

IMG-20220613-210915.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , osscar teica:

Serviss labs - velo atved un aizved- pašam nav jāved.

Jāgaida brīvdienas.


Kas tas Tev par servisu?

Pirms 4 minūtēm , osscar teica:

rezultātā jauna kasete, ķēde,troses, jaunas rumbas un monobloks , jauni bremžu kluči un rokturi (gripi gumijas)


izmaksas nav tādas ka vajadzēja tomēr pa jaunu domāt pirms lielās apkopes? Izklausās ka gandrīz pilnīgi viss mainīts 🤪

Link to comment
Share on other sites

nē izmaksas ok. no jauna 5 vai 6  - tā daļa ..pirmā nopietnā apkope padsmit gados 🤣

veloserviss.lv

Likās ok čalis, nemēģināja likt mainīt to ko nevajag - es gribēju riepas mainīt, šis atrunāja saka gerai, nobrauc un ta gumija mīksta vēl...nu jā laikam tā arī ir... dakša budžeta arī ok, viss strādā - pat lock -out :D

nu un tas ka tagad kosmosa cenas...nu kaut kam daudz maz sakarīgam ar alivio vai deores grupu...

Bet patika uzreiz ka ievēroja lietas ko es neredzēju - piem ka gripi/rokturi sadiluši un grozas ap savu asi...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

deores grupu...

Deore ir minimālais ko vajadzētu ja grib baudīt braucienu ;)

Link to comment
Share on other sites

 tā ir.

toties gripi man tagad sram :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , osscar teica:

toties gripi man tagad sram :D

Mīksti? Es esmu švamju piekritējs… ne to jauno moderno silikona 🤪

Link to comment
Share on other sites

ir ok, švamme jā tagad topā - bet tā šķiet garāki , kas man der jo liela roka(pārbīdīti biku pārslēdzēji)  un resnāki...bet gumijas imho..man pofig ja godīgi :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

švamme jā tagad topā

Nea… tagad silikoni topā… švammes topā bija vismaz 5 un vairāk gadus atpakaļ 🤪

Link to comment
Share on other sites

bet par pedāļu rumbām interesanti - es laikam esmu "spēka" minējs - lēni, bet ar spēku varu ilgi mīt...(jums laikam tā zema kadence saucas :D ) ...nepatīk mīt ātri, bet ar mazu pretestību...

krievu laikos fiksīšiem klaņi neturēja, ļurkājās un piemetinātiem pedāļiem lauzu asis....uz pusēm...tā bija.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , osscar teica:

es laikam esmu "spēka" minējs - lēni, bet ar spēku varu ilgi mīt...(jums laikam tā zema kadence saucas :D ) ...nepatīk mīt ātri, bet ar mazu pretestību...

Tas gan ir vispār nepareizi... ātri piedzen kājas un miers... Kājām ir jāgriežas, jātinas... protams pret kalnu tas viss ar lielāku jaudu. Kadence jātur ap 85-90 un ar ātrumiem šo regulē... ja griež lēnām un ar "lielu spēku" visu laiku, tad kājas ātri beidzas... :( 

Vienīgais kadenci ap 90 noturēt normāli var tikai ar klipšu pedāļiem :( 

Link to comment
Share on other sites

nez man nebeidzas, bet es nebraucu mačos vai 100km dienā. mans laikam lielākais brauciens bez apstājas ir 70 km 3 h ja pareizi atceros ...bet nebija ne besis un pat kājas nesāpēja. Domāju 100 arī varētu izspiest mierīgi .

nu vidējais nav mega protams.

Link to comment
Share on other sites

Tā teorija par kāju "tīšanu" ir dzelžaina un jau sen sen pierādītā... "lauž" tad kad ceļas kājās, bet kamēr sēž uz beņķa, tikmēr "tin"... Lēnām un ar spēku laužot kājās ātrāk sakrājas pienskābes (piedzen kājas) un kājas saskābst un tad muskuļi lēnām beidzas... tāda nu ir tā fizioloģija... runa ir atkarībā no katra uzbūves utt... ir kas notur kadenci 100+... ir kas brauc ~90... nepilni 90... bet teiksim laužot visu laiku ar 60 un zemāk... tur ir saskābums ātri... 

Link to comment
Share on other sites

Jā teorijā tā ir...zinu...bet praksē tas līmenis katram savādaks...kā kuram piedzenas...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...