Jump to content

Kur šobrīd var nopirkt šļaukveidīgās "Ziemassvētku" LED (vai neLED?) virtenes un to konektorus?


138
 Share

Recommended Posts

Vilksviņzinkātosauc, nu tās apmēram centimetru resnās pilnšļaukas mīkstās virtenes, kurām visā garumā iet cauri 230V fāzes un nulles vads un kurām barošanas kabelis galā iespraužas šajās dzīslās ar dakšu ar divām tādām kā adatām, un ar šādām pašām, bet divpusējām "adatām" to virteni var savienot ar nākamo. Mēdz būt baltas, zilas, sarkanas un citās krāsās. Vai gaismas avoti tajās ir LED (vai tomēr spuldzītes?), neesmu drošs. Nejaukt ar LED "Flex neon" lentām.

Nu, jūs sapratāt, ko es domāju.

Kādreiz cenuklubs esot tirgojis šādas virtenes un to savienošanas konektorus, bet šobrīd viņiem tādas ja vispār ir, tad esot centrālajā noliktavā iekrāmētas Z-sv preču krājumos, un nav dabūjamas.

 

Kur vēl es Rīgā vai internetos varu meklēt šīs virtenes un to konektorus, un kā īsti tās sauc?

Būtu vajadzīgi >=desmit konektori un >=daži metri visādu krāsu.

 

Jā, zinu, ka konektorus var aizstāt ar cietā vara vada gabalu vai naglu, ja nekā citādi.

Jā, zinu, ka veca tehnoloģija un alternatīva ir LED Flex neon lentas - bet tas neder manā gadījumā. Man ir jāsalāpa veca, no šādām šļaukām taisīta izkārtne, kur daļa posmu ir nomiruši. Pārtaisīt visu uz LED Flex neon būtu pārāk tārki un tarpietilpīgi.

Link to comment
Share on other sites

Nez vai sfēriskums palīdz, ikarpadus',

Esmu redzējis Profesionālu Sfērisku Elektriķi spraužam šitajās šļaukās cietos vara vadus!

Nu okei, es arī varu saspraust tādus vadus,

Bet kur lai ņemu pašas šļaukas, ko cenuklubs pahodu netirgo jau huіviņzincik gadus?

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ridao teica:

Ledakcijās nav?

Viņu lapā neizdevās atrast, bet euroledā gan ir. Atslēgas vārds, izrādās, ir duralight.

Tiesa, viņiem in stock ir (sazvanīju) tikai zaļas un daudzkrāsainas.

Kur vēl varu meklēt? Man točna vajag arī sarkanas, par skādi nenāktu arī zilas.

Link to comment
Share on other sites

energys

aliexpress noteikti ir

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...