Jump to content

...............................


Stasss
 Share

Recommended Posts

kas tev tieši neapmierina ar iebūvēto ? ( nav tie mikro labi nez ko diži lai būtu tik sūdīgi ka vajag jaunu skaņu karti :D parasti automgnetolu 10 W čipi)  jā tās mēdz sīkt u.c. trokšņot, bet mēdz būt ok. Citreiz pat ar ārējo skaņu karti nekas labāk nepaliek ...vismaz man bija savulaik ārējā creative - tāpat trokšņoja, kad laptops bija pie barokļa... Labs DAC gan netrokšņo...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

kas tev tieši neapmierina ar iebūvēto ?

Tad kad iebāzīšu 5.1, tad izstāstīšu..? pagaidām nezinu, bet kaut kas trūkst..

Link to comment
Share on other sites

vienkārši tu varbūt gaidi brīnumus no viņām. ?

Link to comment
Share on other sites

ā vēl paskaties vai šīm nav feikie tvīteri -- microbs mīl šādu prikolu :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 7 minūtēm , osscar teica:

vienkārši tu varbūt gaidi brīnumus no viņām. ?

A nedrīkst??

Vnk, ja jau pat ir atsevišķas ieejas tam visam pasākumam, tad jau drīzāk starpība ir..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

paskatījos internātā - šīm ir fake tvīteri - smuki vāciņi ?:D nu ja auto liek feikos izplūdes caurumus - tad tvīteri ir sīkums

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pīkstuļi (augšējie mazie tumbiņās) ir fake. viņu tur NAV !!!


 


skaidrs, ka normālu augšu tur nav ....

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

vienkārši nezinu ko tu tur cerēji sagaidīt ...5.1 nekādi neuzlabo skaņu.(it sevišķi kartona izpildījumā ar rca tumbu vadiem :D ) ...es imho paņemtu plauktinieces un normālu pastūzi un visu šito tavu epopeju ar atgrieztajiem skaļruņiem aizmirstu kā ļaunu murgu..  ? tiesa ss.lv nekā prātīga no tumbām patreiz nemanu

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Tiesa, Maikrolabs arī neapgalvo, ka viņi tur būtu:

Citēt

Speakers specs

Tweeter (tātad, "satelītu" "lielie" skaļruņi) driver type
2,5
Tweeter rated power
12 Watt
Bass driver type
6,5-eAirbass
Bass rated power
24 Watt

Neviens patērētāju aizsardzības likums neaizliedz apkarināt produktu ar dekorācijām, kuras izskatās pēc kaut kā, kas tas nav, kamēr netiek apgalvots, ka tās ir tas, kas tās nav :D

Link to comment
Share on other sites

Ar augšām tur viss ir ok.. 

Es pat nevaru izskaidrot kas, bet kaut kas nepietiek. Domāju, skaņas karte ar visām savām fīčām ļaus visu saregulēt, kā vajag.

Link to comment
Share on other sites

kāpēc ar iekšējo nevar saregulēt ? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , osscar teica:

ss.lv nekā prātīga no tumbām patreiz nemanu

SIA Mūzikas Serviss veikalā ir kaudze ar aizstāvējušamies Wharfedale Programme 35 (un 35T, kas ir tas pats, bet ar 100V trafu), dod par EUR50/gab., esmu viņas dzirdējis, manuprāt ļoti ok par to cenu (kaut ko labāku, manuprāt, var tikai ar zināmu veiksmi atrast lietotu), pīkstuļi ir īsti ?

Link to comment
Share on other sites

Ar ko jāregulē? Ar skrūvjriezni?? Ko tad tur onboardam saregulēsi? Skaļumu, balansu..

Link to comment
Share on other sites

Vai tad nav tā, ka gandrīz visu stacionāro mātsplatēs iebūvētajās ir 5 izejas? Tu tur vaig ar tiem 3,5 jackiem pajāties.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

nezinu man iebūvētajai ir eq - regulē ko gribi

Captureeq.JPG

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ggg97 teica:

Vai tad nav tā, ka gandrīz visu stacionāro mātsplatēs iebūvētajās ir 5 izejas?

Manai vēsturei nav.

Link to comment
Share on other sites

Manai rakstīts, ka :

 

"•     7.1 CH HD Audio (Realtek ALC887 Audio Codec)  
* To configure 7.1 CH HD Audio, it is required to use an HD 
front panel audio module and enable the multi-channel audio 
feature through the audio driver.
•     Supports Surge Protection 
•     ELNA Audio Caps"

 

 

Link to comment
Share on other sites

Imho māteni lētāk nomainīt nekā skaņu karti pirkt

Link to comment
Share on other sites

Takš izrādas ka to mēslu vairs pat veikalā nopirkt nevar.. Viena pa 50 rubļi bija, bet nu tad jau toč labāk kompi upgreidot.

Karoče nākamais dīls.. pērku 5.1 karti..

Link to comment
Share on other sites

A kam tev 5.1 pie datora? ?

 

Man bija z906 logitech, skanēja OK, izmantoju pārsvarā priekš playstation4 un filmas lūrēt. Bet slēdzu ar optiku pie TV vienmēr. Ar analogajiem hz kā būtu. 

Ap to simtu tomēr es paņemtu Microlab solo 6c. Tici man,būsi apmierināts ar to, ko viņas spēj izdvest un bonusā arī pults. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

A kam tev 5.1 pie datora? ?

Hvz, es vairs pats nezinu, ko es gribu..

Šis arī nav tas, ko es gribēju sagaidīt.

Iespējams vajadzēja ņemt tos Solo..

 

Link to comment
Share on other sites

Neredzu pie datora īsti jēgu slēgt 5.1 ik tieši ja nespēlēsi spēles ar 5.1 vai filmas neskatīsies (ko tāpat labāk darīt uz TV) 

Ej un maini uz tām solo 6c. Viņas skan OK un arī var iegriezt ručkā ja vajag. 

 

Varbūt vēl var atrast Bose Companion 5 lietotas, bet hz tagad kā ar tām. Skan arī ļoti pieklājīgi 

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

Neredzu pie datora īsti jēgu slēgt 5.1 ik tieši ja nespēlēsi spēles ar 5.1 vai filmas neskatīsies (ko tāpat labāk darīt uz TV) 

Ej un maini uz tām solo 6c. Viņas skan OK un arī var iegriezt ručkā ja vajag. 

Man jau šitā ņemšanās tā ZB, ka es vairs neko negribu.

Uz veikalu stiept atpakaļ arī jau kauns.. aizstiepu iepriekšējās jau, tagad šitās stiepšu..?‍♂️

Tām mazajām vadi arī par īsu.. Aizgāju uz bodi pēc banānu pagarinātājiem, bet tur uzreiz līmenis zūd. Labi vadi jāpērk vai?

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Nu tad atstāj kā ir, skaņas karte būs vējā izmesta nauda imho

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

skaņas karte būs vējā izmesta nauda

Саб далеко не всегда справляется с басами на насыщенных R&B композициях и может безбожно начать задыхаться при дефолтных установках и высокой громкости. Очень спасает то, что на моей внешней звуковой карте (Creative X-Fi Surround 5.1) есть возможность ограничить вывод на него заданных частот, с помощью опции "Enable Bass redirection" плюс на всех каналах регулировать уровень громкости (докупал специально для этой системы, так как встроенная на ноуте увы не давала поиграться с дополнительными настройками).
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

есть возможность ограничить вывод на него заданных частот

Par ko te ir runa, par low-cut?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Stasss teica:

Tām mazajām vadi arī par īsu.. Aizgāju uz bodi pēc banānu pagarinātājiem, bet tur uzreiz līmenis zūd. Labi vadi jāpērk vai?

 vajag normālu vadu - signāla vadi ir ļoti tievi (tu tādu nopirki :D ) . Šādus rca izmanto ieejām ne izejām. Tas ir pilnīgs debīlisms no mikrobulaba izmantot rca štekerus priekš tumbām. aizbrauc uz lemonu, noperc plikus rca štekerus un tievus tumbu vadus un pats salodē vadu cik garu vajag.

https://www.lemona.lv/?page=item&i_id=72836

https://www.lemona.lv/?page=item&i_id=24797

 

 

 

ar 5.1 piekrītu Zin, reāls īsts 5.1 ir filmās, spēlēs un koncertos vai spec audio ierakstos ...pārējais būs mākslīgs 5.1 - nax tāds vajadzīgs ?

 

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

2020.06.16. , 18:34, 138 teica:

SIA Mūzikas Serviss veikalā ir kaudze ar aizstāvējušamies Wharfedale Programme 35 (un 35T, kas ir tas pats, bet ar 100V trafu), dod par EUR50/gab., esmu viņas dzirdējis, manuprāt ļoti ok par to cenu (kaut ko labāku, manuprāt, var tikai ar zināmu veiksmi atrast lietotu), pīkstuļi ir īsti ?

 

nu jā šīm basinieks izmēros kā microbam sabvūfers ?  un te tie ir 2.  Ja 50 par bām paņemtu testam..bet pa 100..no no

Link to comment
Share on other sites

Šitāds Microlabs man priekšā stāv jau gadus četrus. Tie feikie pīkstuļi mani no sākuma sašāva, bet tad, kā bijušais TV meistars, izrāvu no bijuša Finluxa bijušus, bet ejošus pīkstuļus, bikiņ darbs ar lobziku un augšiņas kā puķīte. 1 mikrofarads gan bija vajadzīgs. Ar basu esmu apmierināts ļoti. Tad vēl pirms pāris gadiem kau kas sāka švilpot. Iekšā bija nobeidzies 1 mikrofarada koņģis audioprocesora barošanā. Un skaļuna regulators (prasts enkoders) nobeidzās pēc pusgada....

 

Citādi - eleganta mašīnīte.

Link to comment
Share on other sites

Nu skaidrs, ka tev ar savām zināšanām nav problēmu ieinstalēt pīkstuli :)?

Link to comment
Share on other sites

Pa lielam pamazām sāku kost to aparātu, un šis sāk atbilst prasībām. Skaidrs ir viens, ka to 5.1 karti vajag, jo jau tagad pārslēdzot štekerus cik nu viņi ir uz 5.1, tas pats bass jau nāk ārā krietni savādāks. Man vajag sakārtot to kompi, un vadu problēmu, izvietojumu, un aparāts būs cieņā.

Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt SoundBlaster Live. Modelis CT4830. Priekš W7,8,10 draiveru nav (oficiālu), jālieto KXdrivers. Bet tas ir tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

nu nez..jebkurai iebūvētajai sampling rate jau  ir 192kHz..šai tikai 48....  imho  jau nereāli novecojusi tā karte..

Link to comment
Share on other sites

Nevis novecojusi, bet reāli veca. Bet kas par iespējām, kas par skaņu..... Es domāju - ar KX. Tie 192kHz var iet .. uz vienu vietu. Ko nozīmē 8 ASIO kanāli vien!!

 

Nu ja, bet kam tas šodien vajadzīgs...

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs ka tiem mikrobiem arī ar 44 vai 48khz būs gana ?

Link to comment
Share on other sites

Negribas man to karti, ja ja viņai W10 nav paredzēts..

Esmu jājies ar hardwarem, kur nav 10tā drivaku, un tad ir kā ir.. tepat strādā, tepat nestrādā.

Bet nu dāvinātam zirgam zobos neskatās..:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...