Jump to content

...............................


Stasss
 Share

Recommended Posts

2020.06.16. , 20:24, Stasss teica:

Саб далеко не всегда справляется с басами на насыщенных R&B композициях и может безбожно начать задыхаться

Loģiski, ko var gribēt no 6.5 collu skaļuruņa, kas tāds normāls midbass vien ir. Gan jau ports arī uz kādi 50Hz darbojas, līdz ar to zem tiem 50Hz, kur tik tā īsti sākas sabvūfera diapazons, neko īsti no tā "subīša" nevar gribēt. 

Jā, var arī arī uztaisīt 6.5 collu skaļruni ar zemu Fs, tad ielikt akustiskā noformējumā ar ar portu ap 25Hz. Tikai efektivitāte tur būs nekāda, lai tas kaut cik skanētu, būs jāpūš iekšā vismaz tŗi 100W.

Link to comment
Share on other sites

Visām šitām cik manīts..uz 100hz pumpa....50hz viņš var ar 15db nospēlēt vai vēl sūdīgāk.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Čaļi, neaizmirstam ka mēs runājam par aparātu 100 (130) Eur diapozonā, un ko gan var gribēt. Priekš tā cik ir, tur tas verķis ir pilnīgi pašpietiekams.

Pats galvenais, ko es varu piezīmēt pie šiem Microlabi`iem - pat pie laba skaļuma nelien ārā lētuma pieskaņa (burkšķi, vai kādas citas jaudas nepanesamības)

 

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Logitech Z3, čakarējās skaļuma regulācija uz pults, bet to var pieciest regulējot ar skaņas avotu.

Satalītiem nav kāju, jo pazaudēju parvacoties. Skan labi. 25eur 20200621_152625.thumb.jpg.599da8476cda944be0110182fcf60061.jpg

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Neheitojiet, cena nav pārmērīgs kosmoss, kaut pie šāda stāvokļa varbūt prasās /2 vai /1.5. Tik nez vai šis topiks tām ir īstā vieta :)

Link to comment
Share on other sites

Nav brīnums, kāpēc es te nenācu vairākus gadus,  bērnu dārzs. Normāls cilvēks, kam interesētu, normāli sarunātu arī cenu, bet nē vajag smirdēt.

pirms 2 stundām , Jainit teica:

Cenā kļūda, aizmirsi "," pa vidu ielikt.

Es tev iedošu 2,5eur aizej nopērc kaut ko kas skan :D

Parādi man kaut ko labāku, par to naudu no 2.1? Šim ir 8 collu subis slēgtā kastē, kas bombi nepajokam. Protams ir dzīvi redzejis, bet kādā vasarnicā, darza būdā vai pirtiņā šis būtu ideāls variants, kur piemest telefonu, kamēr dzer alu un rīko dančus

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
pirms 9 stundām , duksis teica:

Šim ir 8 collu subis slēgtā kastē, kas bombi nepajokam. Protams ir dzīvi redzejis, bet kādā vasarnicā, darza būdā vai pirtiņā šis būtu ideāls variants, kur piemest telefonu, kamēr dzer alu un rīko dančus

 

Var redzēt tavu kompetenci audio jomā :D Ja tu būtu dzirdējis īstu 8" subi, tad nerunātu muļķības. Tur ir maziņš perdelis iekšā, un priekšā ir pasīvais radiators, sīkāk vari izlasīt wikipedia un sapratīsi, ka tur nav nekāds 8" subis. Jebkurs x-230, z340, z4 utt skan tāpat. 

49076c98e464002fd488503d91d4b4c5.jpg

 

Par cenu, ja novērsīsi defektu un atradīsi statīvus, tad cena būtu adekvāta. Šobrīd bojātas tumbas, kuras skan nabā pa šo ciparu vari notirgot tikai uz citas planētas. Turklāt tie metāla statīvi bija ar vērsumu, korektākam skanējumam. S video konektors šim modelim arī ir parodija, ko par laimi logitech ielika tikai 2 vai 3 modeļiem, pārējiem vismaz 10 neko tādu neiedomājās likt. Kāds varbūt 15 euro saņemsies izmest, bet šaubos.

 

Un jā, man ir bijis šis un citi logitech modeļi. Šo modeli no citiem tieši atšķīra tie alumīnija metāla statīvi ar sietiņiem, kas piešķira kādu ogu. Skanējums kā jau mazam 2.1.

Labots - Kaspars12
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

O Kaspar + Tev no manis, šito godīgi nezināju. Savā laikā paŗskrēju pāri kadiem 3 review, nekur kur nebija minēts.

Link to comment
Share on other sites

Labrīt ?

Pateikt, ka z3 subis bombī labi....nu moins :D tad ko teiktu dzirdot z2300 kam ir tās 8" :D ir diezgan padaudz googlee un youtube materiāla ar šo labi bombījamo basa izstrādājumu, oficiālie jau to nerādīs..

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Zin... teica:

Man tāpat neatbild cik maksā z-2300 pārdevējs :(

Kādi ~60eiro būs ganjau

Tikko divus komplektus tā pārdevu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

TV ir palicis atkal aktuāls, vai pareizāk sakot vēl joprojām..

Nav izdomājis neviens apgreidoties uz ziemas TV sezonu?

Atkārtošos - ieķeršu kādu TV 32 - max 42 collas par saviem 50-70 Eur.

Link to comment
Share on other sites

2020.07.3. , 19:03, kicker teica:

Nevajag kādam Solo 7c? 80 eiro?

Uz ko pārgāji, ja nav noslēpums? Man tādas pie TV stāv, it kā patīk :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , itanium teica:

Uz ko pārgāji, ja nav noslēpums? Man tādas pie TV stāv, it kā patīk :D

Tas nebija mans sludinajums, vienkārši ieraudzīju un padalījos, normāla cena likās :D

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...