Jump to content

Rēķins par pakalpojumu, kuru neesmu nedz lietojis ne prasījis pieslēgt


MartiniB
 Share

Recommended Posts

Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

Patērētāji absolūti stulbeņi,kuram traucēja bezlimits?man arī bija.Es gan viņu nelietoju bet lai tak ir,jobnā kapeikpizzeēju nācija.

Šņukurs izvēlas neiepizt kapeiku, bet tā vietā gadiem īdēt visās malās, cik neiespējami ir izdzīvot, jo šam no gaisa neviens 2K mēnesī nemet.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

Īdēt par 2Eur

Nafig man ir jāmaksā kaut vai tie paši 2Eur par neko? Tu veikalā arī pārdevējai vnk piemet pāris eur bonusā par skaistām acīm?

 

Tu tak arī īdēji, kad Baltcoms cik tur centus piemeta Openam..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms ~ gada/iem  Viasat mainīja dekoderus visiem klientiem "piespiedu" kārtā un man sadeva daudz bezmaksas pakešu, par kurām operators dievojās ka nebūs jāmaksā, iedošot papildus atlaidi un cena nokritīs no ~16EUR uz ~9.5EUR. Nākošajā mēnesī rēķins no ~16EUR bija uzlecis uz ~30EUR. Es Zvanīju un lūdzu pārtraukt līgumu, esmu gatavs maksāt līgumsodu par laužšanu (vai tik nebija kaut kas zem 200EUR) + ar audioierakstu (kad slēdzu līgumu pa telefonu un operators solīja papildus pakas for free) došos uz PTAC un Beztabu. Trīs mēnešu laikā rēķins tiešam nolaidās līdz ~9,50... :D

 

Nav jau viegli arī tikt no viņiem vaļā. Ja līguma termiņš ir beidzies, tad automātiski pagarinās. Līgumu pašlaik var lauzt tikai ja man uzzvana līgumu daļas saldā meitene(dzīvajā nevarot dēļ c-19). Ja zvana brīdī nepaspēju pacelt "sveika rasma" nākošais zvans 7 dienu laikā. Ne visi sēž uz telefona zonā daba laikā.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Stasss teica:

Nafig man ir jāmaksā kaut vai tie paši 2Eur par neko? Tu veikalā arī pārdevējai vienkārši piemet pāris eur bonusā par skaistām acīm?

vott! eiriks pie eirika, tā tie tūkstoši savācas.

bet pārdevējai bonusā par skaistām acīm - ļoti pat var!

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
Pirms 8 minūtēm , Gunxx teica:

dzīvajā nevarot dēļ c-19

klientu centrs arii zem katras kritikas, 4x4m kambariisha stuurii noseedinaats meiteens,

kruam pateiciibas staastus neviens nestaasta

tiku valjaa, kad atsuutiija jaunos dekoderus/kartes, bet nebija iespeejams taas aktivizeet,

veel ~5 euro Tele2 paprasiija par karshu aktivizeeshanas meegjinaajumiem caur iiso nr

 

cilveeks, rindaa pirms manis, liiguma laushanas sodu samaksaaja, jo neprotesteeja

Link to comment
Share on other sites

2020.06.10. , 10:29, Stasss teica:

Ir ir, savā veidā ir. 

Naf gan. Tagad censoņi domā jaunu izgājienu, jo par iepriekšējo nekas tak nekas nebija.

Link to comment
Share on other sites

Jā, un tu Šņukur esi izteikts lieķēža paraugs - darīt negribi neko, bet lai kāposts birst no gaisa aumaļām, to gan vajag.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Gunxx teica:

...klientiem "piespiedu" kārtā un man sadeva daudz bezmaksas pakešu

nevajag jau tik detalizēti :)

un ja vīrietis gadījās - arī paketes piedāvāja?

Labots - hero
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

Tas ir kā?man būtu jādara pa brīvu viss tā kā tas Latvijā pieņemts?

Nē. Tu sākumā pierādi, ka esi spējīgs tos K nopelnīt, un tad gaidi.

Man darbā arī pietiek tādu pasažieru, kuri atnāk un gaida, ka viņiem štuku zobos iesviedīs par neko - par pateicību, ka atnācis uz darbu. Bet tad kad tā štuka jānopelna, tad izrādas, ka pelnītāja nav.

Labi, nav ko katrā tēmā spriedelēt par tavu tukšo dzīves redzējumu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Netaisos es te malkas šķunīšu projektus presentēt.

Tad varbūt nepļūti te? No tavas muldēšanas te toč nevienam labāk nepaliek. Ne tu kādreiz te ar ko esi parādījies, nedz arī argumentēti spējis kādu savu domu pamatot.

Bet to ka tu esi cirvis, tas visiem te jau sen ir zināms.

Link to comment
Share on other sites

A Šņukuram bija savs topiks? Jau katram dīvainim te tāda rodas, tad jau šim pacientam arīvajadzēja. Vismaz no katras tēmas, kur diskusija aiziet šņukura neveiksmes stāsta sliedēs, varētu pārlēkt..😁

Ehh, bija gan..

 

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Šņukuriņ, tu neņem viņus vērā. Viņi vienkārši vēl nav izauguši līdz tavam līmenim.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

ja sēž tik uz mobīlajiem datiem, tad 2gb ātri aizskrien.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

intereses pēc paskatījos - pēdējās 30 dienās uz wifi 32gb un 4g 9gb. neteiktu, ka neko citu bez telefona ekrāna neredzu, bet nu bieži vien sanāk, ka youtube tiek atstāta ieslēgta un ar vienu ausi kaut ko visu laiku klausos līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...