Jump to content

Grils pludmalē?


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Mani interesē konkrēti Jūrmala, cik salasijos dažos novados tas ir ok, bet citos nē. Par Jūrmalu nekko neatradu. Ja gribu vienkārši izvest grillu, ar riteņiem līdz jūras krastam un tur pacept gaļu. Tad ar varu to 71 euro sodu dabūt?

Link to comment
Share on other sites

Ar parasto slabo, uzreiz vajag riktīgu kamīnu uz riteņiem līdzi vilkt, ne?

 


Vai arī jauno p0rn sēriju filmēsi?

Link to comment
Share on other sites

Lameriz
(labots)
Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Ar parasto slabo, uzreiz vajag riktīgu kamīnu uz riteņiem līdzi vilkt, ne?

 

Nu ne, parasts grils, tikai ar riteņiem. Jebkura maxima nopirksi. Da kaut vai bez riteņiem, vai drīkst tādu kurināt Jūrmalā????

Labots - Lameriz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es tā skatos, dzīvē bez likuma panta pārkāpuma nekādi nesanāk adrenalīnu noķert?

Sorry, nemāku atbildēt uz jautājumu, tikai fun..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Liam Ethernety

Es nezinu kādi precīzi ir pašvaldības likumi, bet nerakstītais likums ir tāds, ka grilētajiem līdzi nāk arī alus pudeles, skaļas kompānijas u.c. "jaukumi", kā visa dēļ vietējie uz tevi skatīsies ļoti šķībi. Labāk grilē pats savā dārzā.


Nu un, protams, var jau teikt, ka es viens esmu tas godīgais un zolīdais, problēmas neradīšu, bet faktiski tas rada precedentu citiem karstgalvjiem, kas arī sadomās atbraukt.

Link to comment
Share on other sites

Lameriz
(labots)

Nu ja pat ļoti klusa vieta pat, kapas 500 metru rajona un tur neviens nedzivo.Mans jautajums ir cits, vai var dabut sodu par grilu??
Ne jau tie pludmales māju iedzīvotāji mani sūdzēs, bet latvāņi pa jūru staigājošie.

Labots - Lameriz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Lameriz teica:

kapas 500 metru rajona un tur neviens nedzivo.Mans jautajums ir cits, vai var dabut sodu par grilu

Atbildi nezinu, bet ja neviens nedzīvo, tad nav arī, kas muņikus izsauc.  Tā vieta vispār ir Jūrmalas pilsētas teritorijā? Jūrmalas muņiki pa pludmali braukā.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Lameriz
(labots)
Pirms 48 minūtēm , ggg97 teica:

Atbildi nezinu, bet ja neviens nedzīvo, tad nav arī, kas muņikus izsauc.  Tā vieta vispār ir Jūrmalas pilsētas teritorijā? Jūrmalas muņiki pa pludmali braukā.

Starp Vaivari un Kauguri un tālāk Jauņķemeri ir ļoti klusa zona, bet kā jau teicu vai būs sods par grilu?

Labots - Lameriz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Liam Ethernety

Katrā ziņā pareizais variants ir sagooglēt domes kontaktus (kas ir viegli) un pajautāt tur.

Jebkurā gadījumā - ja kaut kas nav aizliegts, tas nenozīmē, ka to vajag darīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Lameriz teica:

Starp Vaivari un Kauguri ir ļoti klusa zona, bet kā jau teicu vai būs sods par grilu?

Jūrmalas pludmalē nav atļauts kurināt un izmantot gilus.
To ir iespējams darīt labiekārtotajās atpūtas vietās Lielupes krastā. Dzintaros (Plūdu ielā), Dubultos (Dadžupes ielā) un Mellužos (Ezera ielā).

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , snukurins teica:

Gāzes plītij piemēram vajag lai būtu aizvējā.

Tev virtuvē tā pūš, ka plītij aizvējš jāmeklē? Moš aiztaisi mājai visas šķirbas.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Lameriz
pirms 12 stundām , Murlo teica:

Jūrmalas pludmalē nav atļauts kurināt un izmantot gilus.
To ir iespējams darīt labiekārtotajās atpūtas vietās Lielupes krastā. Dzintaros (Plūdu ielā), Dubultos (Dadžupes ielā) un Mellužos (Ezera ielā).


Līdz Mellužiem 20 min, diez vai būs motivācija vilkt to aparātu tik tālu un tad vēl atpakaļ. ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.05.30. , 01:04, snukurins teica:

cik labi ka mūsdienās policijai ir krūšu kameras

Sejas atpazīšanas kameras un krūšu atpazīšanas kameras!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...