Jump to content

Excel VBA kods e-pastu nosūtīšanai


Aiga Ildena
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ticu, ka te daudz zinošu cilvēku. Vai kādam pūra lādē ir Macro VBA kods priekš excel, lai atsevišķus excel sheetus (vai failus) nosūtītu kā pielikumus dažādiem adresātiem. Man ir skripts, kas vienu failu, sadala un saseivo kā atsevišķus dokumentus, bet gribu vēl piekabināt automātisku epastu izsūtīšanu.
 

Link to comment
Share on other sites

Kas tieši neder ar Google atrodamajos koda variantos?

Link to comment
Share on other sites

thunderbird variants ir lietots, tikai ne no vba, tur ar tiem simboliem kad tiek skaidrībā tad strādā. 

jebkurš šāž bija ar jāčakarējas ar chr lai subject un text daļu normālas latviski uztaisītu. savādāk strādāja. 

 

Link to comment
Share on other sites

Es tik nesaprotu...

VBA...ok.

Ir savs normāls SMTP servaks. Elementāri.

Vairāk šķiet, ka kāds vēlas lai tā darbu izdara viņa vietā.

Sniegt padomus ar kodu - bezjēdzīgi. Attiecīgā persona neko nesaprot, tikai mēģina atrast dundukus, kas visu izdara attiecīgās personas vietā.

Forumi NAV domāti, lai atrastu 100 procentu darbojoties spējīgu risinājumu, bet gan lai norādītu ceļu, kādā meklēt!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kas tieši liek domāt ka forumi tam NAV domāti?

Ja kāds grib saņemt 100% risinājumu un kāds cits ir gatavs to dot, tad kapēc lai to nedarītu un tikai norādītu kautkādu mistisku ceļu?

Man liekas tieši tur kur reāli var saņemt palīdzību, tur arī koncentrējas tie kas zin un tie kam vajag, tur kur nodarbojas ar demagoģiju, tur forums nīkuļo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AndrisBB said:

Kas tieši liek domāt ka forumi tam NAV domāti?

Ja kāds grib saņemt 100% risinājumu un kāds cits ir gatavs to dot, tad kapēc lai to nedarītu un tikai norādītu kautkādu mistisku ceļu?

Man liekas tieši tur kur reāli var saņemt palīdzību, tur arī koncentrējas tie kas zin un tie kam vajag, tur kur nodarbojas ar demagoģiju, tur forums nīkuļo.

Labi... Man šķiet, ka man ir taisnība.

Esmu darījis prasīto lietu.... Bet problēma ir, ka daudzos forumos. Kur arī ieliku attiecīgo kodu.

Rezultātā - kaut kas nedarbojas un tu to kodu vēl arī esi spiests UZTURĒT.

Tas īsumā.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kas tev liek uzturēt?

Ja piemēram tu ieposto kautkādu darbojošos, bet mazliet greizu kodu, tad tie kas zin, tie ganjau norādīs uz nepilnībām.

 

Beigās visi ieguvēji, tas kam vajag, tas kas iepostoja un tas kas pielaboja. Protams, ja viens pats, kas kautko pa pusei zin, kautko posto, un neviens cits nejēdz vispār neko, tad arī nekāda diskusija neveidojas un no tā jēgas nekādas. Stackoverflow, Quara utt. nav populāri tapēc ka tur to vien tik dara kā posto linkus vai norādes. Ja tur nebūtu atbilžu, tad tur arī neviens netusētos un nejautātu jautājumus.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , rubb teica:

Vairāk šķiet, ka kāds vēlas lai tā darbu izdara viņa vietā.

Sniegt padomus ar kodu - bezjēdzīgi. Attiecīgā persona neko nesaprot, tikai mēģina atrast dundukus, kas visu izdara attiecīgās personas vietā.

Forumi NAV domāti, lai atrastu 100 procentu darbojoties spējīgu risinājumu, bet gan lai norādītu ceļu, kādā meklēt!

Daļēji var piekrist - nesaprašām nav interesanti kautko skaidrot. Bet persona nesaprot, tapēc arī prasa, ja risinājums ir elementārs, kaut links no gūgles, var arī izpalīdzēt.

 

Vairāk šķiet, ka tā ir kautkāda self-importance priekšspēle, nenovērtētas briljances komplekss, vai kas tamlīdzīgs, kad ar nesaprašām, indigo vai citādi neadekvātajiem vispār nekomunicē.

Labots - camel
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Ja Tu esi ielicis kodu un to uzturi - malacis, tu palīdzi veidot community. Ja vienā vietā nolasās vairāki tādi - veidojas laba community, kas paplašinās, aug.
Teiksim, stackoverflow.

Pretstats ir, piemēram, arduino forumi un MS diskusiju grupas - labdien, es nometu zemē arduino un uzkāpu virsū, vairs nedarbojas blink skečs - CIK VAR TEIKT, KAMĒR NEIELIKSI PILNU KODU, NEVARAM PALĪDZĒT - bet... - KODU!!!! - bet... - STULBIE NOOBI, NEKĀDAS CIEŅAS PRET VECO PAAUDZI, KAD MĒS AUGĀM... - fine, te kods <blink.ino> - TAS IR DEFAULTA KODS, TAM JĀSTRĀDĀ, VAI ESI PAREIZO BOARDU IZVĒLĒJIES - jā, bet viņš man nokrita - NU KO TAD TU UZREIZ NETEICI, STULBĀ JAUNATNE!!!!

 

MSā tas pats - kamēr neesi iemetis logus, neviens pat nelasa jautājumu. Tāda sajūta, ka tur ir lērums troļļu, kas palīdzēt nevar, problēmā neiedziļinās, tikai visiem bļauj virsū, lai liek logus. Autors ieliek, visi apmierināti, tik problēmas risināšana neturpinās.

 

Cita lieta par mājasdarbiem, kur cilvēks mācās.

Bet, ja man darba vajadzībām ir nepieciešams koda fragments, kuru ar laiku es varētu ķidāt un papildināt - neredzu problēmu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kazarms
Pirms 48 minūtēm , versatile teica:

- STULBIE NOOBI, NEKĀDAS CIEŅAS PRET VECO PAAUDZI, KAD MĒS AUGĀM...

Savulaik tāda attieksme bija arī retromoto.lv forumā ar standarta atbildēm, lai lasa grāmatas, kaut jautājums ir iz pieredzes, par ko grāmatās nav aprakstīts. Tagad tur paaudze nedaudz nomainījusies, jaunos censoņus vairs tā nenorej, bet lielākoties atbild par tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Pag! Ierakstot googlē "VBA excel"  jau pirmais links ved uz lapu kur sīki aprakstīts kā šo caur outlook ole objektu panākt. (Pa manam nav labs risinājums) 

Biki tālāk ir links

https://www.makeuseof.com/tag/send-emails-excel-vba/

kur ir normāls risinājums, caur smtp serveri. Pat ar video. 

 

Kā palīdzēt cilvēkam kurš pat nav mēģinājis iebraukt problēmā un ko atrast paša spēkiem? 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 3 stundām , Ronalds teica:

Kā palīdzēt cilvēkam kurš pat nav mēģinājis iebraukt problēmā un ko atrast paša spēkiem? 

Tikai caur viņa maku.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...