Jump to content

Auto antena uz ISO


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Zēni, laikam jau ir nosprādzis auto antenas pastiprinātājs, tas maita ir pie antenas, kaut kur pie jumta. To protams negribu aiztikt.

 

Radio ir ISO antenas spraudnis, bet visi antenu pastiprinātāji ir uz DIN. Lodēt baigi nevelk, šausmīgi maz vietas, īss antenas vada gals.

 

Vai ir kāda aktīvā iekšas antena uz ISO? Visās Lemonās ir standarta Ķīnas piedāvājums ar DIN spraudņiem. Pāreju no DIN uz ISO redzu Lemonā, pretējā virzienā neredzu.

 

Kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Žaks Noriss teica:

Zēni, laikam jau ir nosprādzis auto antenas pastiprinātājs

Kas par to liecina?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vājš signāls. Saulkrastu virzienā radio čerkstēt sāk pie Ādažiem, Jūrmalas virzienā jau pie Piņķiem.

 

Kad atvieno vadu no radio, arī Rīgā sāk čerkstēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Žaks Noriss teica:

Kad atvieno vadu no radio, arī Rīgā sāk čerkstēt.

Kuru vadu? Pastiprinātāja strāvas vadu?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Antenas vadu pie radio.

 

Pie apstiprinātaja klāt netieku, jāņem jumta apšuvumu nost, to toč negribu.

Link to comment
Share on other sites

Vadu mudžeklī ir viens vads, kas atbild par strāvas padevis antenas pastiprinātājam. Lielāko ties ja pareiz atceros, tam jābūt zilā krāsā. Visdrīzāk ar to ir kāda šaize.

Signāla pazušana ārpus Rīgas liecina, ka uz antenas pastūzi neiet strāva. Ļoti apšaubu ka pastūzis pats par sevi ir nobeidzies.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu maybe, bet ko man dod tas ja arī pastiprinātāja elektrības vads ir miris? Negribas raut apšuvumu nost nevienā brīdī. Spraudņus izraustīju, kontakts neparādījās.

Link to comment
Share on other sites

Es Iebāzu rādžiņā parasto vadu, ir labāk, kā ar nestrādājošu pastiprinātāju. Tikai, kā to vadu cmuki ieintegrēt panelī/virs paneļa - gaumes jautājums. Man tas pastūzis nekad, šķiet, nav strādājis, jo es izvēlējos neizvēlēties iebūvēto rādžu pa 300+ Ls! bez tolaik tik aktuālā MP3, kuram tas pastūzis būtu nobarots, kā vajag. Tiesa, man bez antenas vada un DIN nekādu citu vadu Tai alā nebija. Pieņemu, bet neesmu pārliecināts, ka man (Škoda) antenas pastūzis barojas pa antenas kabeli.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Man tas pastiprinātājs bija antenas pamatnē uz jumta.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Esmu visai pārliecināts ka antenas pastiprinātājs ir miris. Esot parastā šaize šim auto.


Just now, e = d teica:

Man tas pastiprinātājs bija antenas pamatnē uz jumta.

 

Man arī. Bet pieejams tikai noņemot jumta apšuvumu.

Link to comment
Share on other sites

Man bija gadījums kaut kādam pavecākam audī maģim, kad pašā maģi antenas kontakti bija atmiruši.

Atrodi to pastūža strāvas vadu un piemet šam pa taisno 12v klāt. Ja nekas nemainās, tad turpini iedomāto scenārīju ar antenas iegādi..

P.S. Tiem DIN/ISO pārvēidotājiem jābūt uz abām pusēm.

Link to comment
Share on other sites

kompresors

Man arī bija "problēma" ar auto radio. Pilsētā skan, kā izbrauc ārpus, neķer. Sāku štukot visādus variantus. Arī domāju, ka antenas pastiprinātājs beigts (tas pie jumta). Izrādījās, ka pie vainas telefona lādētājs, kas piepīpētājā. Man ir visādi, ali pirktie, tapat veikalos pirktie. Viss viens... Gan jau štruntīgi...

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Iekš VW, kad nomainīju oriģinālo uz Pioneer, tad radio uztvēra diezgan slikti, ieliku šo un tad Pioneer uztvēra un skanēja vēl labāk par oriģinālo sistēmu. 

 

63777_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

versatile

O, @Žaks Noriss aizvien auto nav nomainījis, tad jau labi ripo!

Diemžēl, konkrētās markas konkrētajam modelim antena ir slimība. Labi zināma kaite, kā saka.

Es no SWH pārgāju uz Radio TEV (paldies raidījumam ņilss un andris jevropā), un ārpus Rīgas pretīga uztveršana ? SWH skan labāk, bet arī - liekas, ka kad nopirku, bija foršāk.

Žak, ja izdodas atrisināt neraujot nost griestus, padod ziņu! Man universālis, tur tā sāpe laikam pat lielāka.

 

Lai gan... https://www.alfaowner.com/threads/alfa-159-radio-ariel-pants-solved.383270/

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

raivix95
Pirms 12 minūtēm , versatile teica:

Es no SWH pārgāju uz Radio TEV

Labāk pārej atpakaļ

Link to comment
Share on other sites

versatile

Smieklīgi ne smieklīgi, bet kad kopš 94. gada esi klausījies vienu staciju (jo vienīgā nekaitina), bet tad pēkšņi jāklausās kaut kāda h.erņa - paldies.

Vēl variants bija LR1, bet pārējās stacijas manis pēc var slēgt ārā.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 1 minūtes , base7 teica:

Esi čalis, klausies SWH Rock.

Tas ir mans TOP radio mašīnā. Tur ir ļoti maz reklāmas un neesmu vispār dzirdējis, ka tur kāds DJ runātu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tik tur tā, kādu nedēļu paklausies, tad var kādu mēnesi neklausīties, jo repertuārs nemainīsies.

Arī, nez kāpēc, nelieku latviešu roku, nemaz, vismaz man nav trāpījies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 36 minūtēm , base7 teica:

Esi čalis, klausies SWH Rock.

Tas ir tāpat kā balsot par Saskaņu, jo tas nav Saskaņas centrs.

Link to comment
Share on other sites

Pieļauju, ka problēma ir vienkārša - nav masas pie jumta stirprinājuma. Tipiski tur nosūbē, tad arī attiecīgi sākas pigori. Parauj nost apšuvumu un notīri vietu, kur no apakšas pie jumta ir masas stiprinājums antenai. Mana pieredze - 90% gadījumos vaina ir šī. ;) 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Tak paskaties bildes tai linkā ko es liku.

159ajai šī ir tipiska problēma. Ja arī ir nav masas, tad tā ir tikai viena no problēmām.

Pat 3 gadus vecām mašīnām šis bja aktuāli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , versatile teica:

Ja arī ir nav masas, tad tā ir tikai viena no problēmām.

Tā ir pamatproblēma arī pasīvajām antenām bez pastiprinātāja. Viss ir vienkārši - ja nav masas, tad kabelis nestrādā kā koaksiālais kabelis, bet vienkārši kā drāts.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Sure. Bet ja Žaks ielīdīs tur iekšā, tad pie viena ir vērts novērst problēmu līdz galam.

Ir mezgli, kas vienkārši ar laiku padodas ūdenim. Piemēram, Denso pakaļējā stikla slotiņu motori... It kā blīvēts ir, bet attaisi vaļā un bēdu ieleja.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

xmix100

Kāreiz pasātam bija tas pats, izlīdzējos ar kaktu risinājumu - vienkārši nodublēju massu turpat pie maģa, un viss bija ok

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kaut kad brīvdienās mēģināšu tikt skaidrībā. Maz vietas, īsi vadu gali. Visi aftermarket FM pastiprinātāji uz DIN, bet man visur ISO. Bēdu ieleja.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...