Jump to content

Kā pārinstalēt Windows 10?


Kristers Porietis
 Share

Recommended Posts

vikvaktors

apskatījos tavu cietņu izmērus... uz terabaita aizņemti 40 gigi; uz ssd 8 gigi brīvi...

40 gigi pietiekama vieta taupītai OS, kur sistēmdisku un sistēmu cenšās uzturēt tīru... varbūt tev sistēma uz terabaita, bet uz ssd torrentus lādē?

cietie.PNG

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Kristers Porietis teica:

5700xt

5x00 sērijai mēz būt gļuks, kad vantilatoru profils strādā nepareizi. 0RPM mode stāv līdz 100C , GPU met nost frekvenci (trotlings) , no tā fps lagi, bremze, un tikai pēc kāda laika ventilatoru RPM tiek paaugstināti.

VVZ, vai tas ir tavs gadījums, taču ja ir, tad te ir fiks, kurš varētu palīdzēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
(labots)
Pirms 23 minūtēm , vikvaktors teica:

apskatījos tavu cietņu izmērus... uz terabaita aizņemti 40 gigi; uz ssd 8 gigi brīvi...

40 gigi pietiekama vieta taupītai OS, kur sistēmdisku un sistēmu cenšās uzturēt tīru... varbūt tev sistēma uz terabaita, bet uz ssd torrentus lādē?

cietie.PNG

Biju vienu spēli uz torrenta ielādējies, Bet tad uzreiz izdzēsu 

 

 

Pirms 17 minūtēm , Jainit teica:

5x00 sērijai mēz būt gļuks, kad vantilatoru profils strādā nepareizi. 0RPM mode stāv līdz 100C , GPU met nost frekvenci (trotlings) , no tā fps lagi, bremze, un tikai pēc kāda laika ventilatoru RPM tiek paaugstināti.

VVZ, vai tas ir tavs gadījums, taču ja ir, tad te ir fiks, kurš varētu palīdzēt.

Ja, starp citu GPU usage pat gta nav nevienu brīdi 100%,vienmer turas ap 60 un 70 procentiem, itka minimālo esmu uzlicis 

Labots - Kristers Porietis
Link to comment
Share on other sites

OneGaming
25 minutes ago, Kristers Porietis said:

Biju vienu spēli uz torrenta ielādējies, Bet tad uzreiz izdzēsu

Nu re... Drīkst zināt kādu?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
1 stundu atpakaļ, OneGaming teica:

Nu re... Drīkst zināt kādu?

 

Dirt rally 2


pirms 2 stundām , Jainit teica:

5x00 sērijai mēz būt gļuks, kad vantilatoru profils strādā nepareizi. 0RPM mode stāv līdz 100C , GPU met nost frekvenci (trotlings) , no tā fps lagi, bremze, un tikai pēc kāda laika ventilatoru RPM tiek paaugstināti.

VVZ, vai tas ir tavs gadījums, taču ja ir, tad te ir fiks, kurš varētu palīdzēt.

 

 

Lai dievs tevi svētī! Iegāju un tiešām fēni bija uz 0 RPM,bet visdrīzāk ar bsod tam jau nav sakara vaine? 

Link to comment
Share on other sites

vikvaktors
pirms 2 stundām , Jainit teica:

5x00 sērijai mēz būt gļuks, kad vantilatoru profils strādā nepareizi. 0RPM mode stāv līdz 100C , GPU met nost frekvenci (trotlings) , no tā fps lagi, bremze, un tikai pēc kāda laika ventilatoru RPM tiek paaugstināti.

VVZ, vai tas ir tavs gadījums, taču ja ir, tad te ir fiks, kurš varētu palīdzēt.

laikam jau šos palagus lasot, būšu palaidis garām info par GPU karšanu...

varbūt tomēr iesāksim ar elementāru sistēmdiska atbrīvošanu no nevajadzīgiem mēsliem un tikai tad sākt domāt par reālu dzelžu testēšanu... šobrīd jūs par katru cenu sūdzaties, ka mašīna kārtīgi neripo, bet roceni atlaist nez kāpēc atsakaties...

Link to comment
Share on other sites

vikvaktors
Pirms 10 minūtēm , Kristers Porietis teica:

Lai dievs tevi svētī! Iegāju un tiešām fēni bija uz 0 RPM,bet visdrīzāk ar bsod tam jau nav sakara vaine? 

 

bet tu maz zini, ka tavai videokartei karlsoni sāk griezties tikai pie 55 grādiem?

varbūt reiz beidz māžoties, iztīri cietni un tad laid stres testus, bet iegūto info rādi šeit...

Link to comment
Share on other sites

batonio1

man patik programa servo kad visi usb porti akazivaet kad uz hdd protect ari patik iepis cita datora galvanais uz kuras bazes arm am intel i poxuj advanced user hlama

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , batonio1 teica:

man patik programa servo kad visi usb porti akazivaet kad uz hdd protect ari patik iepis cita datora galvanais uz kuras bazes arm am intel i poxuj advanced user hlama

Psc, kādu momentu jāosta, lai šitādu uzrakstītu

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

batonio1

nu ka tev patik visu vajag pateikt elemntara valoda ka nu nirgajies ka tev strada smadzenu puslode viena virziena patika

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
pirms 6 stundām , Jainit teica:

Autor, kāds videokartes modelis? Vari palaist furmark Gpu stress testu (1080p vai 1440p) un atrakstīt, kāda bija max temperatūra un vai GPU ventilatori (pēc dzirdes) ieslēdzās uzreiz jeb tikai tad 

 

pirms 3 stundām , Jainit teica:

5x00 sērijai mēz būt gļuks, kad vantilatoru profils strādā nepareizi. 0RPM mode stāv līdz 100C , GPU met nost frekvenci (trotlings) , no tā fps lagi, bremze, un tikai pēc kāda laika ventilatoru RPM tiek paaugstināti.

VVZ, vai tas ir tavs gadījums, taču ja ir, tad te ir fiks, kurš varētu palīdzēt.

Fēni griežas, bet fps nemainījās 

Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
pirms 6 stundām , Jainit teica:

Autor, kāds videokartes modelis? Vari palaist furmark Gpu stress testu (1080p vai 1440p) un atrakstīt, kāda bija max temperatūra un vai GPU ventilatori (pēc dzirdes) ieslēdzās uzreiz jeb tikai tad , kad temperatūra bija 95-100C?

15898321541068774471113311920185.thumb.jpg.01da8b2cade6a2a2564d60560e48e61d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kesha_89

Var būt sākumā vajadzēja ar kādu skeneri pārbaudīt sistēmu uz vīrusiem? Piemēram, Malwarebytes nav slikts. Ja vilki spēli no torrenta, tad jau tev tā sistēma varētu būt piebāzta ar vīrusiem.

 

https://www.malwarebytes.com

Labots - Kesha_89
Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
pirms 9 stundām , Kesha_89 teica:

Var būt sākumā vajadzēja ar kādu skeneri pārbaudīt sistēmu uz vīrusiem? Piemēram, Malwarebytes nav slikts. Ja vilki spēli no torrenta, tad jau tev tā sistēma varētu būt piebāzta ar vīrusiem.

 

https://www.malwarebytes.com

Pēc skenēšanas, izrādījās 6 bīstami faili, tos es izdzēsu 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Negribas man šitajās pašdarbnieku tēmās jaukties, bet nu to absurdu, ko jūs te maļat, tas ir vnk pipets..

Tā vietā, lai normāli dragātu kompi, te izvēlas samierināties ar pustrādājošu kasti, tiešā vārda nozīmē p*sties ar kaut kādām dejām ar tamburīnu, utt..

Takš iedod to kompi kādam, kas saregulēs visu kā vajag.. Nav kam iedot? - takš studē ārvalstu forumus un gūst informāciju tur.. 

Neder? Tak stiep to dzelzi uz veikalu/garantiju, saki, ka fuck off, nekas tur naher nestrādā..

Te tāpat, kā redzat, neviens, kas zin drēbi, ar jums nevēlas te laiku tērēt. Pārējie padomu sniedzēji te arī tikpat zinoši, kā padomu prasītāji..

Kādas vēl malwāres ar totālu dzelžu neatbilstošu darbību..

C'mon

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Negribas man šitajās pašdarbnieku tēmās jaukties, bet nu to absurdu, ko jūs te maļat, tas ir vienkārši pipets..

Tā vietā, lai normāli dragātu kompi, te izvēlas samierināties ar pustrādājošu kasti, tiešā vārda nozīmē p*sties ar kaut kādām dejām ar tamburīnu, utt..

Takš iedod to kompi kādam, kas saregulēs visu kā vajag.. Nav kam iedot? - takš studē ārvalstu forumus un gūst informāciju tur.. 

Neder? Tak stiep to dzelzi uz veikalu/garantiju, saki, ka fuck off, nekas tur naher nestrādā..

Te tāpat, kā redzat, neviens, kas zin drēbi, ar jums nevēlas te laiku tērēt. Pārējie padomu sniedzēji te arī tikpat zinoši, kā padomu prasītāji..

Kādas vēl malwāres ar totālu dzelžu neatbilstošu darbību..

C'mon

Nja, vaidzēs sazināties ar 1a, lai saved kompi kārtībā

Link to comment
Share on other sites

OneGaming

-

 

Labots - OneGaming
Link to comment
Share on other sites

Kesha_89
3 hours ago, Stasss said:

Negribas man šitajās pašdarbnieku tēmās jaukties, bet nu to absurdu, ko jūs te maļat, tas ir vienkārši pipets..

Tā vietā, lai normāli dragātu kompi, te izvēlas samierināties ar pustrādājošu kasti, tiešā vārda nozīmē p*sties ar kaut kādām dejām ar tamburīnu, utt..

Takš iedod to kompi kādam, kas saregulēs visu kā vajag.. Nav kam iedot? - takš studē ārvalstu forumus un gūst informāciju tur.. 

Neder? Tak stiep to dzelzi uz veikalu/garantiju, saki, ka fuck off, nekas tur naher nestrādā..

Te tāpat, kā redzat, neviens, kas zin drēbi, ar jums nevēlas te laiku tērēt. Pārējie padomu sniedzēji te arī tikpat zinoši, kā padomu prasītāji..

Kādas vēl malwāres ar totālu dzelžu neatbilstošu darbību..

C'mon

 

Viens no faktoriem, kas var vilkt uz leju FPS, ir procesi, kas darbojas fonā. Kā zināms, process ir sakompilēts kods, kurš izpildās sistēmā. Tāpēc TEORIJĀ vaina var būt kādā nejaukā vīrusā.

Turklāt, antivīruss var neredzēt to vīrusu.

 

Es nelasīju visu saraksti; es izlasīju cilvēka aprakstīto problēmu un izteicu savu viedokli. 

 

 

3 hours ago, Kristers Porietis said:

Nja, vaidzēs sazināties ar 1a, lai saved kompi kārtībā

 

Ja garantijas kārtā, tad ved viņiem kompi

Labots - Kesha_89
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
pirms 1 stundas , Kesha_89 teica:

 

Viens no faktoriem, kas var vilkt uz leju FPS, ir procesi, kas darbojas fonā. Kā zināms, process ir sakompilēts kods, kurš izpildās sistēmā. Tāpēc TEORIJĀ vaina var būt kādā nejaukā vīrusā.

Turklāt, antivīruss var neredzēt to vīrusu.

 

Es nelasīju visu saraksti; es izlasīju cilvēka aprakstīto problēmu un izteicu savu viedokli. 

 

 

 

Ja garantijas kārtā, tad ved viņiem kompi

Ja, daļas paņēmu no 1a un viņi sakomplektēja

Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
(labots)
pirms 7 stundām , Kristers Porietis teica:

Ja, daļas paņēmu no 1a un viņi sakomplektēja

LOW fps jau nav problēma lai vestu uz garantiju vaine? ?

Labots - Kristers Porietis
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ar tavu attieksmi garantiju tev neredzēt kā savas ausis.. Pasūtīs tevi tur jau startā.

Tā ka spēlē vien super mario, un krāj naudu nākamajam setupam.

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Windows arī viņi instalēja? Vai kaut kāds idiots pirātisko?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stasss teica:

Ar tavu attieksmi garantiju tev neredzēt kā savas ausis.. Pasūtīs tevi tur jau startā.

Tā ka spēlē vien super mario, un krāj naudu nākamajam setupam.

Kāda muša tev iekodusi? Neredzu šeit ne kādas problēmas ar attieksmi. 

Link to comment
Share on other sites

Ja zvanīsi uz garantiju un pīkstēsi ka man tur FPS nav tik cik gribētos, šie atšūs vienā setā. Ja zvana tad zvana un fleitē pa nopietno.. kaste neiet, frīzi nonstopā, zilie ekrāni, viss ir slikti.. pieliek vēl klāt par 7 mēmajiem..

Ja man tā būtu, es šiem nervus ēstu kamēr man tā kaste lidotu, ja jau tādu kompi esi nopircis, kam tā jābūt.

Bet par pāris FPS paraudot, uz neko necerēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un vēl ieteikums autoram - ja tu pat nezini, kas ir draiveris, tad pērc konsoli (Xbox, PS).. nevis čakarē pats sev prātu.

Link to comment
Share on other sites

OneGaming

Vinjs jau pardeva ps4 lai nopirktu pc

Labots - OneGaming
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Var jau būt, ka tiešām VGA čakarējas (jo vairāk, hvz, kā tur ar draiveri), bet redzot šo bildi:

15897002604094571884428266305100.thumb.jpg.b38d91ad38dfd8dda59abb3285fed15b.jpg.65c7a891822de546e31f650327f939c5.jpg

 Hmmm, nez kas tur sabāzts, jo pat W10 ar vairākiem smagajiem softiem neaizņem vairāk par kādiem 120 - 150 GB un lai sistēma nebremzētu, vismaz 10%, tātad šajā gadījumā vismaz 25GB jābūt brīviem.

Nu ja tur sainstalētas150 spēles un hvz kas vēl (protams, ieskaitot zvērudārzu) un

Citēt

Vienkārši nesmu nopircis atslēgu 

pat ja Win pa tiešo no M$ - neaktivizētam dažas opcijas nestrādā un hvz, vai tas arī šajā gadījumā ko neietekmē.

 Tā kā - ja vien vaina nav dzelžos, softa problēmas uz garantiju neattiecas, nu vienīgi varbūt, ja pārdots ar preinstalētu sistēmu un lietotājs neko tur nav čakarējis.

  Secinājums - atrodi kādu, kurš jēdz, lai paskatās un varbūt arī pārinstalē/nokonfigurē svaigu sistēmu - un tikai tad, ja neiet, stiep uz garantiju ar Stass rekomendēto sūdzību komplektu :D .

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

ja tas ir SSD, kādreiz mūžā viņam TRIMs ir taisīts? saprotu, ka visam būtu jānotiek automātiski, bet tomēr..

Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
pirms 13 stundām , Stasss teica:

Un vēl ieteikums autoram - ja tu pat nezini, kas ir draiveris, tad pērc konsoli (Xbox, PS).. nevis čakarē pats sev prātu.

Kas teica ka es nezinu kas ir drivers ?‍♂️, es pat viņus esmu pārinstalējis


pirms 13 stundām , Stasss teica:

Ja zvanīsi uz garantiju un pīkstēsi ka man tur FPS nav tik cik gribētos, šie atšūs vienā setā. Ja zvana tad zvana un fleitē pa nopietno.. kaste neiet, frīzi nonstopā, zilie ekrāni, viss ir slikti.. pieliek vēl klāt par 7 mēmajiem..

Ja man tā būtu, es šiem nervus ēstu kamēr man tā kaste lidotu, ja jau tādu kompi esi nopircis, kam tā jābūt.

Bet par pāris FPS paraudot, uz neko necerēt.

Es noteikti nepikstesu, tādu naudu esmu iztērējis un še tev, 5 murgaini mēneši ar to dzelzi

Link to comment
Share on other sites

2020.05.16. , 10:27, Kristers Porietis teica:

Ka varētu pārinstalēt draiverus? 

Šitas teica

Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
pirms 3 stundām , Stasss teica:

Šitas teica

Ja, bet pec tā rakstītā es uzzināju kas ir DDU, un draiverus pārinstalēju 

Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
Just now, Pilots Tims teica:

Toties 10€ uz datorspecu esi ieekonomējis!

Latvan-style!

Xd

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...