Jump to content

Kā pārinstalēt Windows 10?


Kristers Porietis
 Share

Recommended Posts

Pirms 16 minūtēm , jacobs teica:

Ja cilvēks spēj pats Win 10 uzinstalēt,

Bija laiki, kad Win 10 pats uzlikās. Pamodies, un ir.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , snukurins teica:

Atklāti sakot šamais ar dažiem mazbūtiskiem ierobežojumiems strādā mūžīgi arī neaktivizēts.

Nu ja, tagad jau pat nav jāmeklē pirātiskais win. Novelc no MS oficiālā saita, kur pat viss sagatavots, lai tas uzreiz arī fleškā ieraktītos, uzinstalē un lieto cik ilgi gribi arī neaktivizētu. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Visvieglāk Win 10 ir novilkt caur Rufus, kurā uzreiz var uztaisīt ielādējāmu datu nesēju. 

Link to comment
Share on other sites

Priekš Win 10 jau rufus nevajag, jo W10 piedāvā pati saveidot visu. Rufusu vajadzēja vēl W7, kā pēdējam.

Pirms 13 minūtēm , Mielestapa teica:

Rufus

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jau uz datora ir W10, tad kaut kāda veidā ir aktivizēts. Tad jaunais aktivizēsies automātiski..To jau vienkārši apskatīties.
Check if Windows 10 is activated

 

Pats svarīgākais ir tikai saglabāt datus: dokumentus, fotogrāfijas, paroles, internet pārlūka grāmatzīmes u.t.t. Noteikti nevajag aizmirst par offisa programmas seriāla numuriem, ja tāds ir. Ja tas ir aktivizēts ar tableti, tad nekā.

Windowsu vislabāk likt latvisko.
Lejupielādēt Windows 10 diska attēlu (ISO failu)

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Aigars teica:

Windowsu vislabāk likt latvisko.

Kapēc?

Link to comment
Share on other sites

Tas jau kā cilvēkam ērtāk. Ir cilvēki, kas saprot tikai latviski vai krieviski. Ir redzēts, kad latviešu cilvēks lieto krievisko windowsu, jo angliski nesaprot.Es pats to, kas lietošanai, lieku latvisko. Tas, kas paredzēts tīri tehniskam lietām, eksperimentiem un citādai čakarēšanai lieku anglisko, jo visa tehniska informācija internetā ir pieejama angliska.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Jā, tā ir!

Tāpēc pārjautāju par pieminēto frāzi.. Vislabāk nav, bet atkarīgs no situācijas.

Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Jā, tā ir!

Tāpēc pārjautāju par pieminēto frāzi.. Vislabāk nav, bet atkarīgs no situācijas.

Vēl es jums uzrakstīšu stop codes kuri man parādās:Kernel Security Check Failure un IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Pačotie neaktivizējās automātā

Ja uzliek pirātisko W7 un pēc tam pa virsu W10? Es kad w10 tikko parādījās tīri iepazīšanās nolūkā virtualbox to darīju un sanāca.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

pačotie

Kas pie velna ir šie?

Betons edišn un supermegatorrentuber edition un pārējie?

Labots - Stasss
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Bija aktivizators, kas veica to pašu ko w7 apgreidā uz w10 - uztaisa digital entitlement dzelzim. Tapec instalet w7 lai apgreidotos uz w10 ir lieki. Internetā atrodams, bet jamekle bus pasam. 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , snukurins teica:

Pačotie neaktivizējās automātā.

Tad jautājums, kā tu to iedomājies? Sākuma līksi aktivizatoru, un tad gaidīsi kad aktivizējas automātā?:huh:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tās zāles tāpat vairs negrib darboties.. Agri vai vēlu atkal prasa aktivizāciju.

Tāpēc ērtāk ir ziedot 5 Eur ebrejam un dzīvot laimīgs..

It īpaši Windows installu piznesmeņi.. Saliek savus klozepāmus virsū, un tad cilvēki žēlojas, ka vietējais betons uzliek kreiso Winduli par 5cīti, un pēc laika kompis jau bļauj par aktivizāciju.

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Tās zāles tāpat vairs negrib darboties.. Agri vai vēlu atkal prasa aktivizāciju.

Tāpēc ērtāk ir ziedot 5 Eur ebrejam un dzīvot laimīgs..

It īpaši Windows installu piznesmeņi.. Saliek savus klozepāmus virsū, un tad cilvēki žēlojas, ka vietējais betons uzliek kreiso Winduli par 5cīti, un pēc laika kompis jau bļauj par aktivizāciju.

Ir tāda lieta, it kā jau var uzlikt tam act tūlim automātisku aktivizāciju, bet parasti windas antivīruss viņu pamanās izdzēst, tāpēc ik pa laikam ir jāveic procedūra no jauna (ja žēl 5 eur ziedot)

 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Win - uzliekam win7, aktivizējam pieejamā veidā, upgreidojam uz 10. "legāls" win iegūts.

Pirms 3 minūtēm , xp teica:

bet parasti windas antivīruss viņu pamanās izdzēst,

Tas notiek tiem, kas nemāk antivīrusam izņēmumus salikt. :D 

 

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

ziedot 5 Eur ebrejam

Neuzskatu ka pirātiem kas būtu jāmaksā. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
pirms 14 stundām , Zux teica:

 

ssd pārbaudi ar šo.

 

hdd pārbaudi ar šo, šo vai šo.

 

Ja pats nesapratīsi ko tas progas tur uzrāda, ieliec rezultātus, mēs nokomentēsim.

 

15897002604094571884428266305100.jpg

15897002877487885635274812919610.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Ronalds teica:
Pirms 18 minūtēm , Stasss teica:

ziedot 5 Eur ebrejam

Neuzskatu ka pirātiem kas būtu jāmaksā. 

Tu uzskati ka pirāts..

Es uzskatu, ka Kills Beits kā ods vnk atradis veidu, kā no parasta mirstīgā atsūkt savu kripatiņu.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Hmm.... Domā ka tās atslēgas pats MS izplata.... Interesants pieņēmums.... 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Ronalds teica:

Hmm.... Domā ka tās atslēgas pats MS izplata.... Interesants pieņēmums.... 

Esmu pat diezgan pārliecināts. Bet protams tas ir tikai pieņēmums.

Savādāk man nav skaidrs, kā zālīšu aktivizācijas agri vai vēlu nestrādā, bet miljoniem izplatīti, pārdoti par 5 dolāri "nelegālie" key strādā uz nebēdu.

Labots - Stasss
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 58 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Bija aktivizators, kas veica to pašu ko w7 apgreidā uz w10 - uztaisa digital entitlement dzelzim. Tapec instalet w7 lai apgreidotos uz w10 ir lieki. Internetā atrodams, bet jamekle bus pasam.

kms tools lite to dara.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Neapšaubāmi, visiem mājās ir

Pirms 46 minūtēm , snukurins teica:

lūžņu kaudzes

?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

^ ko tu gribi no cilvēka ar 5 veļas mašīnām.

Tad jau lūžņu kaudze ar 7 winduļiem ir neizbēgama.?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Tas notiek tiem, kas nemāk antivīrusam izņēmumus salikt. :D 

Arī ar visiem izņēmumiem, pēc lielā win10 apgreida, antiviruss tāpat to pamanās izdzēst. 

Link to comment
Share on other sites

raiviic
1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Es uzskatu, ka Kills Beits kā ods vienkārši atradis veidu, kā no parasta mirstīgā atsūkt savu kripatiņu.

Absolūti nepareizs uzskats, ar M$ tur nekāda sakara, ar veikliem "pisnesmeņiem" gan. 

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

kā zālīšu aktivizācijas agri vai vēlu nestrādā, bet miljoniem izplatīti, pārdoti par 5 dolāri "nelegālie" key strādā uz nebēdu

Starpība tur, ka kārtējais W10 sačak..., tfu, uzlabojums aktivatora darbus nones, bet pa piecīti pirktās atslēgas jau ir īstas, tikai ne legālas. Tiek tirgotas galvenokār VL atslēgas, kas jau norāda, ka iegūtas no norakstītiem firmu dzelžiem, vai firmas iepirkušas stipri virs vajadzīgā apjoma. Uz mājas kastes, protams, darbosies, jo "vīri melnā" uz māju nenāk (vismaz pagaidām) :D .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , raiviic teica:

bet pa piecīti pirktās atslēgas jau ir īstas, tikai ne legālas.

Jā, biedr, un man ar to pilnīgi pietiek mājas vajadzībām, lai nep*stos ar aktivatoriem.

Un tad kad cilvēkam uzlieku Winduli ar atslēgu par 5cīti, es 100% guļu labāk, jo skaidri zinu, ka cilvis man prātu nejās, un arī būs apmierināts.

Labots - Stasss
  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 2 stundām , Kristers Porietis teica:

Vēl es jums uzrakstīšu stop codes kuri man parādās:Kernel Security Check Failure un IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Google tev šo to pastāstīs,  piemēram šo, bet reiz jau teicu - baidos, ka šie darbi tev par sarežģītu (bet - mūžu dzīvo, mūžu mācies - visi kādreiz bijām nezinīši :D ).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
Visvieglāk Win 10 ir novilkt caur Rufus, kurā uzreiz var uztaisīt ielādējāmu datu nesēju. 
Visi tie rufus utml USB taisitaji nemak, uztaisit bootable USB, kas stradatu ar Secure Boot Enabled. Vienigais, kas sada variacija tiesham strada ir Microsoft MediaCreationTool.exe
w1903-2400129.jpg
Programmai nav ne vainas, bet iespraust savu Grub, kas izchakare OS ieladi un otrkart jaunajai versijai kaadu laiku nonjemts dd.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

 

Pirms 6 minūtēm , raiviic teica:

Starpība tur, ka kārtējais W10 sačak..., tfu, uzlabojums aktivatora darbus nones, 

Pēdējo reizi kad izmantoju zālītes priekš w10, arī pēc pārinstalēšanas bija aktivizēts

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , INTRASERVERNET teica:

Visi tie rufus utml USB taisitaji nemak, uztaisit bootable USB, kas stradatu ar Secure Boot Enabled.

Ja tu nemāki, tas nenozīmē ka citi nemāk.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
Ja tu nemāki, tas nenozīmē ka citi nemāk.
Interesanti, tad kados iestatijumos jaaliek, lai RUFUS paveidi prastu taisit bootable usb, kas palaizhas ar secure boot enabled? Mani tas loti interese.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Negribu sa*irst, bet liekas ka vajadzēja ar

GPT partition scheme for UEFI

Link to comment
Share on other sites

Plānprāts neizturēja ka Winduļu instala saruna notiek bez šā iesaistes..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, HIGH-Zen teica:

Krāmē vien virsū Linux-u

Viņš jau nav stāstījis kādas programmas lieto. Var jau būt, ka der. Es kādreiz uz Wine mēģināju likt legālu latviešu 2007 MO. Neizdevās. Toties mēģinot 2010 MO ar visām zālītēm, viss notika. ? Es gan nelietoju, tika eksperimentēju.

Linux instalācijas flešku gan labāk taisīt uz Rufus.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

@Kristers Porietis, rādās, ka diskiem var likt mieru. Jāmeklē problēma citur. Vienīgi, SSD diskam vajadzētu biku vairāk brīvu vietu.

 

Starp citu, kāds tev ir barošanas bloks? 

Link to comment
Share on other sites

McBetonc
4 hours ago, Stasss said:

Kas pie velna ir šie?

Betons edišn un supermegatorrentuber edition un pārējie?

Apstiprinu!

1 hour ago, MacGendolf said:

D@unis

Izmetenis

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
Pirms 26 minūtēm , Zux teica:

@Kristers Porietis, rādās, ka diskiem var likt mieru. Jāmeklē problēma citur. Vienīgi, SSD diskam vajadzētu biku vairāk brīvu vietu.

 

Starp citu, kāds tev ir barošanas bloks? 

Seasonic PSU S12II-620 620W

Link to comment
Share on other sites

2020.05.16. , 00:00, Kristers Porietis teica:

Vajag pārinstalēt, jo kompis ir vienkārši murgs, bluescreens, freeze, videokarte neiet ka vajag(zemi fps) blackscreeni

Cik saprotu, visas šīs problēmas ir tikai spēlējot spēles vai varbūt konkrētu spēli? 

Link to comment
Share on other sites

Kristers Porietis
Pirms 29 minūtēm , Zux teica:

Cik saprotu, visas šīs problēmas ir tikai spēlējot spēles vai varbūt konkrētu spēli? 

Pilnīgi visas, Ļoti zemi fps, salīdzinot ar to cik manam kompim vajadzētu būt, pēc kāda laika spleejot jaudīgāku spēli, fps vienkārši nokritās ļoti zemu un sāk riktīgi lagot, bet tas ir īslaicīgi

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...