Jump to content

e-autorizācija caur bankas e-linku?


KT27
 Share

Recommended Posts

Sveiki, labprāt uzklausītu padomus un ieteikumus jautājumā: kā darbojas e-autorizācija caur bankas e-linku? Cenšos saprast loģisko datu plūsmu starp bankas e-linku (dotā gadījumā SEB bankas e-linku) un reģistrācijas lapu. Ideja sekojoša: Reģistrācijas lapa kurā reģistrējoties jāautorizējas caur bankas autorizācijas e-linku pie pozitīvas autorizācijas nonāc reģistrācijas lapā kurā aizpilddi datus par sevi (vārds, uzvārds, tālrunis, utt. dati..), kas pie SUBMIT nonāk datubāzē. Savukārt: pie LogIn (autorizācijas) caur bankas e-linku, reģistrējusies persona pie veiksmīgas autorizācijas tiek nosūtīta savā profila lapā (Dashbord) ar savu profila ID nr. un informāciju/grafikiem..

 

.. paldies!

Link to comment
Share on other sites

Aizej uz banku, noslēdz līgumu, darbon api keys un/vai sertifikātus, implementācijas aprakstu un uz priekšu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Iepazīsties ar, piemēram, shibboleth. Dokumentācijas daudz. Vēl arī SAML...

Katrā ziņā šaubos, vai autorizācija pielietojot kādu trešās puses servisu(IDP), īpaši bankas, būs bez maksas...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

paldies, šī daļa man ir skaidra ka tas ir maksas pakalpojums un ka tas darbojas caur sertifikātu. Cerēju saņemt man saprotamāku informāciju par datu plūsmu, tieši, kā tas process norit, kāda datu apmaiņa notiek starp banku un klienta serveri, un kādi dati tiek sūtīti no bankas atpakaļ, kurus var izmatot klienta identifikācijai.. nav bijusi darīšana ar šo procesu, tāpēc esmu šeit lai kāds zinošāks saprotamā valodā izskaidro. Neprasu jau neko kodēt!

Labots - KT27
Link to comment
Share on other sites

Tieši gribēju rakstīt -Sebam viss ir lapā!

 

un jebkurā gadījumā ir jākontaktē banka, lai saprastu vai kāds Tev vispār šo servisu sniegs. Trešo pušu nodrošināšana ar autentifikācijas pakalpojumiem nav banku bizness, tas tiek dots tikai noteiktam klientu lokam. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Owww,  esmu palaidis garām .pdf failu ar specifikāciju. pffffffff

paldies, kas iesaistījās diskusijā.. ja vēl būs jautājumi, tiksimies ;;))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...