Jump to content

Critical_process_died + citas kļūdas


Ronalds21
 Share

Recommended Posts

Sveiki! 

 

Situācija ir tāda, ka esmu 4 mēnešus dzīvojis ar datoru, kurš "slāpst" /"sit ārā" kad slēdzas iekšā un ar trešo, ceturto, piekto reizi aiziet. Nevar neko pateikt, bet viss ko dzirdu ir tikai to, ka tāda sajūta itkā hdd noslāpst.  Ar šādu problēmu esmu dzīvojis ilgi un to fiziski nevarēju neko darīt, jo dzīvoju uz kuģa, kur internets ir Ļoti limitēts, paša zināšanas tomēr neko nevarēja izdarīt bez interneta un lieka interneta tērēšana tomēr ir dārga. 

 

Tad nu tā sanācis, ka nedēļu pirms norakstīšanas nost no kuģa dators sāka mest critical_process_died. Esmu mēģinājis noskaidrot kas par lietu, bet bez rezultātiem. Datoru var ieslēgt uz max 20 minūtēm, bet tad izslēdzas. Biežāk knapi 5min tur. 

 

Vai varbūt kādam kuram ir bijusi šī problēma varētu ieteikt ar ko darīt? 

 

Cik es zinu, tad šī kļūme var būt saistīta ar jeb ko. Bet kā to visu varētu iztestet un vai vispār tas, ka kāda programma parāda, ka Hdd strādā optimāli = tā tiešām arī ir vai arī tomēr uz tiem testiem nevar paļauties? 

Labots - Ronalds21
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

galvenais jautājums - kapēc nav ssd?

Link to comment
Share on other sites

HDD statusu un temperatūru labi parāda CrystalDiskInfo.

Nav par sliktu uzmest aci kā darbojas ventilatori un temperatūrai ar SpeedFan.

Ja ventilators negriežas var atjaukt vaļā , patīrīt un ieeļļot , normāli protams būtu nomainīt,

Dažreiz neslēdzas iekšā jo barošanas bloks ir sācis mirt ( kondiķi )

Lai gan - tādu kļūdu var izsaukt daudz kas cits arī, pēc fotogrāfijas grūti ārstēt...

 

 

 

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds21
2020.05.12. , 00:02, AlCohol teica:

galvenais jautājums - kapēc nav ssd?

Ir m.2 128gb ssd. Vispār tas varētu būt arī mūsu lielā problēma.

 

Dators ir pabijis jau tādā vienā lielā remontā ka reiz pirms gada un pirms 6 mēnešiem (kad vispār neslēdzas iekšā). 

 

Paldies! Noteikti paskatīšos so visu! 

Link to comment
Share on other sites

Prodigy

Ir gadījies redzēt uz kuģa pabijušus datorus, kad vēl sen atpakaļ strādāju kantorītī, kas lika kopā white-boxus - no vibrācijas mātesplate bija atskrūvējusies un korpusā turējās faktiski uz kabeļiem un videokartes. Resp. gribu teikt, ka kuģis ir diezgan skarba vide datoram, kur uz to iedarbojas arī tādi apstākļi, par kuriem ikdienā neviens pat neiedomājas.

Link to comment
Share on other sites

Sen atpakaļ bija līdzīga problēma. Ar ausi dzirdēju, kā cietais disks apstājas, pēc tam atkal aiziet, bet tajā brīdī dators uzkaras. Tā dēļ pat nomainīju cieto disku. Beigās vaina izrādījās barošanas blokā, lēkāja 5V barošanas spriegums. Cēlonis - tas draņķa mazais potenciometriņš, kas domātas precīzai sprieguma pieregulēšanai. Pietika viņam bezmaz vai uzpūst elpu, lai spriegums sāktu lēkāt. Vispār tos pieskaņošanas pitenciometriņus neciešu kā sugu - ja kaut kur ir vibrācijas, tad problēmas garantētas. Bet problēmas ir arī bez vibrācijām. Piemeklēju pastāvigos rezistorus, lai izejā būtu vajadzīgais spriegums, ielodēju tā draņķa vietā un jau gadiem problēmu nav bijis. Dators vecs, toties ar fiziskiem COM un LPT portiem, dažu dzelžu vadīšanai gana labs.

Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

1) Paskaties, vai uz plates kaut kas nav uzpūties / bezkontakts
2) PSU 
 

p.s. ne autoram personīgi, bet rugged  vidēm ir atbilstoši dzelži, kas atbilstoši maksā.

 

Labots - DjUbuntu
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds21
(labots)

Paldies Jums visiem par atbildēm, bet nu šķiet, ka tomēr šis viss man nav uz nerviem + pieļauju, ka hardware provlema noteikti ir, bet uz haļavu mainīt hdd es arī nevēlos. 

Hdd, ssd, ram Pašlaik strādā labi. 

Varbūt šis viss nevarētu sākties ar to, ka man videokarte visticamāk nomira uz datora? Bet nu integrētā strādā. Ar parasto kaut kā nesanāk salabot. 

 

Varbūt ir kāds, kurš spēs man palīdzēt šajā gadījumā ar honorāru? Es, protams, varu vest uz servisu, bet šādas lietas man tomēr patīk dot uz rokas, lai būtu mazliet personīgā ka pieredze. Vēlams Rīgas pusē. 

Noteikti nav nekas grūts tiem, kuriem dators ir ikdiena, nevis filmu skatīšanās un internets. 

 

Pārmetumus paturam pie sevis. 

 

Labots - Ronalds21
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

izrauj to hdd un paskaties, kas notiek bez viņa. mainīt viņu jau nav liela jēga ja ir kā @Prodigy saka. HDD ekstra kratīšanās īpaši nepatīk. ja ir vajadzīga papildus vieta, aiz ssd limitiem, tad būs jāliek velviens, lielāks ssd.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...