Jump to content

Uzņēmuma līgums? Nekādu slimības lapu, nekādu atvaļinājumu?


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Nu tā sauc vismaz man tā ir. Nekādas slimošnas reiz 2 nedēļās, nēkāds atmaksāts mēnesis reizi gada. To sūda bezdarbnieku vai dīkstāvi man maksās?

Labots - Lameriz
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Lameriz teica:

Nu tā sauc vismaz man tā ir.

Nu tā viš i! Kā i tā i!

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 12 minūtēm , Lameriz teica:

To sūda bezdarbnieku vai dīkstāvi man maksās?

Atbilstoši uzņēmuma līgumam, kurš maksā nodokļus? Ja nodokļi tiek nomaksāti, tad bezdarbnieki utt. būs!

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Tieši tā - maksā nodokļus, ap pusi no algas, kā kungs paģēr, un būs tev visi šie labumi. (te tik jautājums vai tas ir to vērts.)

Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

lol, w00t as usual. 

 

Korekti noformētam uzņēmuma līgumam ir tiesības uz bezdarbnieka pabalstu un slimības lapu B. Tas ir gadījumā, ja uzņēmums maksā nodokļus un neesi pašnodarbinātais / micro. 

Principā vienkāršākais veids ir paskatīties https://www.latvija.lv/epakalpojumi/ep43/Apraksts - šeit ir summa no kuras ir nomaksāti sociālais nodoklis un ir cerība tikt pie atbalsta. 

 

2020.05.2. , 06:36, Ronalds teica:

Tieši tā - maksā nodokļus, ap pusi no algas, kā kungs paģēr, un būs tev visi šie labumi. (te tik jautājums vai tas ir to vērts.)

Uzņēmuma līgums ir izcila legālas haltūras noformēšana, jo:

a) Nav ņemšanās ar nodokļiem, t.i. haltūras pasūtītāja grāmatvedība par visu samaksā tavā vietā.

b) Forma ir limitēta vai nu darba uzdevumā vai arī laikā, kas nozīmē, ka nevienam nav problēmu saprast par ko un kā maksā. 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...