Jump to content

Phone amplifier projektiņš


Iesacejs69
 Share

Recommended Posts

Pirms 6 minūtēm , Iesacejs69 teica:

luudzu, apguusti Oma likumu

Zinu Oma likumu, nu un? Vari paskaidrot, kā Oma likums izskaidro to, ka starp divām iekārtām, kuras tīklā izraisa atšķirīgu sprieguma kritumu, veidojas zemes cilpa? Arī tad, ja iekārtas nav sazemētas (pieņemu, ka tu to attiecināji arī uz šo gadījumu, jo citēji arī to mana posta daļu, kur pieminu šo).

 

Cienu tavu kompetenci, bet pēc nākamās augstprātīgās, neko nepaskaidrojošās atbildes tipa "ej palasi grāmatas", "palasi tādu un tādu likumu" priekš saviem turpmākajiem blondajiem jautājumiem par zemes cilpām un potenciālām atbildēm no cilvēkiem, kuri spēj uz tiem atbildēt konstruktīvi un bez uzbraucieniem, uztaisīšu atsevišķu tēmu un tev paliks vienīgi vēl pēdējais cilvēks, kurš ar tevi sarunājas, jo viņš no tā procesa acīmredzot vēl ķer kaut kādu piedūrienu (bet arī vairs ne ilgi, kā izskatās) :)

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, 138 said:

Zinu Oma likumu, nu un? Vari paskaidrot, kā Oma likums izskaidro to, ka starp divām iekārtām, kuras tīklā izraisa atšķirīgu sprieguma kritumu, veidojas zemes cilpa? Arī tad, ja iekārtas nav sazemētas (pieņemu, ka tu to attiecināji arī uz šo gadījumu, jo citēji arī to mana posta daļu, kur pieminu šo).

 

Cienu tavu kompetenci, bet pēc nākamās augstprātīgās, neko nepaskaidrojošās atbildes tipa "ej palasi grāmatas", "palasi tādu un tādu likumu" priekš saviem turpmākajiem blondajiem jautājumiem par zemes cilpām un potenciālām atbildēm no cilvēkiem, kuri spēj uz tiem atbildēt konstruktīvi un bez uzbraucieniem, uztaisīšu atsevišķu tēmu un tev paliks vienīgi vēl pēdējais cilvēks, kurš ar tevi sarunājas, jo viņš no tā procesa acīmredzot vēl ķer kaut kādu piedūrienu (bet arī vairs ne ilgi, kā izskatās) :)

zin, kaa - tu, protams, vari iedomaaties, ka es baigi kaut ko ieguustu no sarunaashanaas ar tevi. bet, man tevi ir jaapbeedina - tu neiizraadi ne minimaalas sajeegas paziimes, ne kaut elementaaru smadzenju darbiibu.

piedod, tu esi bezceriigs gadiijums.

piem., Capam ir vairaakas noderiigas iipashiibas - vinjam ir laba pashlepnuma deva. Vinjam ir zinaashanu pamatbaaze. Jaa, vinjam shajaa briidii skjiet, ka vinjsh zina situaaciju, vinjaa ir modies Niknums. Vinjsh ciinaas par savu autoritaati.

Shiis lietas motivee vinju iedziljinaaties teemaa. Un vinjsh to dara. Kaut taapeec, ka oponeetu man, iebaaztu manu degunu dubljos. Arii taada motivaacija der. Bet tu - vienkārši uzdod pilniigi laameriigus juataajumus un progress ir absoluutaa 0.

Link to comment
Share on other sites

Ņematies šeit un tā, bet kādēļ ir jàcitē pilni iepriekšējie posti? O_o katra lapā pēc konkrēta bardaka uzreiz izskatās... Jā atbildi uz postu, kas ir pirms tevis un nevis uz kādu daļu no tā - vnk nospied pogu "pievienot atbildi" nevis "citēt"

Labots - Zin...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 minute ago, Zin... said:

Ņematies šeit un tā, bet kādēļ ir jàcitē pilni iepriekšējie posti? O_o katra lapā pēc konkrēta bardaka uzreiz izskatās... Jā atbildi uz postu, kas ir pirms tevis un nevis uz kādu daļu no tā - vienkārši nospied pogu "pievienot atbildi" nevis "citēt"

jaa, un tad:

a. ja peeksnji useris savu postu dzeesiis;

b. pa vidu kaads cits paspees iemest savu postu [jo posti meedz buut garaaki kaa tavi 2 rindu 5 vaardu Megapadomi],

ierakstiitaa atbilde buus pilniigi neadekvaata.

 

aktuvarensvrotskusarezgjiiti, ne?

Link to comment
Share on other sites

Ai,sīkām tiešām ar dažu labu te sūri būs tiešām atkal sākt ņemties, bija kādu pusgadu viss ok, kultūra pat kkada un visi viens otru cienīja "normas robežās", tagad atkal kkads ieilgušais pilnmēness iestājies


Just now, Iesacejs69 teica:

jaa, un tad:

Foruma noteikumus jau esi aizmirsis?


Pirms 1 minūtes , Iesacejs69 teica:

pa vidu kaads cits paspees iemest savu postu [jo posti meedz buut garaaki kaa tavi 2 rindu 5 vaardu Megapadomi],

ierakstiitaa atbilde buus pilniigi neadekvaata

Baigās grūtības pēc tam izlabot ar "citātiem"?

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, Zin... said:

Ai,sīkām tiešām ar dažu labu te sūri būs tiešām atkal sākt ņemties, bija kādu pusgadu viss ok, kultūra pat kkada un visi viens otru cienīja "normas robežās", tagad atkal kkads ieilgušais pilnmēness iestājies

 

 

Foruma noteikumus jau esi aizmirsis?

 

 

 

Baigās grūtības pēc tam izlabot ar "citātiem"?

 

ja posts buus izdzeests, kaa to varees izlabot? :D:D:D:D

 

klau, atklaashu nosleepumu - man ir PAJAAT uz kaut kaadiem Noteikumiem, kas man skjiet tupi.

Man ir PAJAAT, ja tev ir kaadas probleemas sheit lasiit. ja sheit kaads kaadu cieniitu [pirmkaart jau moderi/foruma veidotaaji], buutu stickiji, moderi buutu savulaik nevis pilniigi ambaalji, stāstilaizhas salikti, bet jeedzoshi kadri.

tad arii shajaa diskusijaa piedaliitos zinoshi ladri - Kevins, Jurkins, DDFF, Vikings, Luke, u.c.

 

neviens no vinjiem sheit vairs nav. kaapeec? jo juus visi visus ''dikti cieniet'' :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē nu ja tev foruma dalībnieku cienīšana ir uzspļaut uz noteikumiem tad skaidrs, jā... Vēlies būt vienlīdzīgàks par pārējiem ja? Vai kāda tev sāpe ievērot kko tik vienkāršu, kā netaisīt nevajadzīgus palagus?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Pirms 10 minūtēm , Zin... teica:

visi viens otru cienīja "normas robežās"

Savstarpējā cieņa foruma audio sadaļā parasti ir vienkārši nereāli augstā līmenī ;)

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, Zin... said:

Nē nu ja tev foruma dalībnieku cienīšana ir uzspļaut uz noteikumiem tad skaidrs, jā... Vēlies būt vienlīdzīgàks par pārējiem ja? Vai kāda tev sāpe ievērot kko tik vienkāršu, kā netaisīt nevajadzīgus palagus?

 

 

es baigi neveerteeju, kursh te ir vienliidziigaaks, bet, ja domaa, ka es baigi ieveeroshu kaut kaadus sociuma ''noteikumus'' - jaa, es to pat nedomaaju dariit.

manaa izpratnee tu runaa par ABSOLUTI mazsvariigam lietaam. tu shajaa teemaa [vienaa no 10000, kuraa rakstu] neesi izraadiijis ne mazako sapratnes devu. attieciigi - paraleeli.

Link to comment
Share on other sites

Nav skaidrs, kādu gandarījumu tas gnīdveidīgais  šajā forumā grib gūt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Huan Kaktus teica:

Savstarpējā cieņa foruma audio sadaļā parasti ir vienkārši nereāli augstā līmenī ;)

- Audiorasts!

- Idiots!

-Tu taču nekā nejēdz, ej palasi grāmatas!

 

Parasti tak nav gluži šitā. Pat betonam sanāk būt pieklājīgākam.


3192435737_6d81f4bb88.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

. tu shajaa teemaa [vienaa no 10000, kuraa rakstu] neesi izraadiijis ne mazako sapratnes devu.

Jo nelienu iekšā tajā, kur man nav sajēga un visticamāk arī nebūs tādā līmenī.

Tāpat kā vēl nez cik desmitu foruma cilvēki šeit nelien iekšā šajā, principā jūs te uz rokas pirkstiem saskaitāmi diskutējat par šo un neviens jums pat netraucē, tik elementāru pieklaajibu un viss!

Tu tak arī nelieni iekšā tēmās, ko nesajedz? Jeb visiem ir jàsajedz tieši tikpat daudz un tas pats kas tev un visi pārējie nav nekam derīgi?

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

manaa izpratnee tu runaa par ABSOLUTI mazsvariigam lietaam. tu shajaa teemaa [vienaa no 10000, kuraa rakstu] neesi izraadiijis ne mazako sapratnes devu.

jiFfM.jpg

 

Ja nepamanīji - viņš ir moderators, un viņš runā par foruma noteikumu ievērošanu.

 

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 minute ago, 138 said:

- Audiorasts!

- Idiots!

-Tu taču nekā nejēdz, ej palasi grāmatas!

 

Parasti tak nav gluži šitā. Pat betonam sanāk būt pieklājīgākam.

 

 

3192435737_6d81f4bb88.jpg

 

 

klau, es tev veltiiju gana daudz laika! tu no savas puses - NULLI. tu nepaskatiiji NEKO. nepadomaaji NEKO.

es tev luudzu uzzimeet ziimeejumu, lai konstruktiiva saruna, pat to tu noaireeji, naakoshajaa postaa atkal njaudot, ka - bljaa, nu tu tak neziimeesi, lai es skaidroju taapat.

tu esi vienkārši slinks, izlaists, nekauniigs smulis.


Just now, 138 said:

jiFfM.jpg

 

Ja nepamanīji - viņš ir moderators, un viņš runā par foruma noteikumu ievērošanu.

 

aa, kaarteejais, kursh detaljas nepaziist, maaca dziivot?

nez, peec kaadaam paziimeem te vinji salikti? :D:D:D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Pirms 3 minūtēm , 138 teica:

Parasti tak nav gluži šitā. Pat betonam sanāk būt pieklājīgākam

Nu, kad visiem "audiorastiem" te pieriebjas, un paliek vien betons, Racer un dzērusī ķirzaka ar Capu, tad jā, audio tēmā iestājas pilnīgs klusums, garlaicība, un, attiecīgi, cieņa :)

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Jo nelienu iekšā tajā, kur man nav sajēga un visticamāk arī nebūs tādā līmenī

Paga, a ko tu pašlaik dari?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Iesacejs69 teica:

es tev luudzu uzzimeet ziimeejumu, lai konstruktiiva saruna, pat to tu noaireeji

 

pirms 5 stundām , 138 teica:

Kopumā, paldies par atsaucību, bet mēģinot saprast tevis rakstīto, man rodas vairāk neskaidrību nekā atbilžu.

Vai tu varētu ļoti vienkārši atbildēt uz šo?

Kurās no nosauktajām 10 situācijām (A....E variants *2, tas ir, katra situācija ar zemējumu uz nulli un tā pati situācija korektu zemējumu) var veidoties zemes cilpas (veidoties tīri dēļ šīs barošanas "topoloģijas"; pieņemam ka nav zemētu ethernet vadu vai citu potenciālu traucējumu avotu), un kurās nevar?

pirms 8 stundām , 138 teica:

Kāda ir atšķirība zemes cilpu veidošanās iespējamībā, ja audio tehnika sēž uz

A) kopīga zvaigznes stara, visi sasprausti vienā rozetē

B) kopīga zvaigznes stara, bet dažādos šī stara punktos, proti, viens aparāts sadalei tuvākā rozetē, cits šīs pašas līnijas tālākā rozetē

C) dažādiem stariem, proti, dažādiem vadiem no sadales, bet visi šie vadi ir uz kopīgu automātu

D) dažādiem stariem, kuri ir uz dažādiem automātiem, bet uz kopīgas fāzes

E) dažādiem stariem, kuri ir uz dažādām fāzēm

?

 

Un kas šajā iespējamībā mainās tad, ja viss ir "sazemēts" uz nulli, nevis košer sazemēts ar zemējuma kontūru?

Es nojaušu, ka, pat ja ir sazemēts uz nulli, tad A) zemes cilpas nekādi veidoties nevar,  B) un C) un D) neesmu drošs, un E) var.

Cik nepareiza ir mana nojausma?

 

Kas Jūsu Visspožajai Dižgaišībai nav skaidrs no šī mana necilā apraksta bez bildes?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Huan Kaktus teica:

Paga, a ko tu pašlaik dari?

Erm varbūt skaidroju ka šeit sāk notikt bezpriģelis un foruma noteikumu neievērošana? Jeb savu lietu - moderēt

 

Jā ik pa laikam kāds neiejauktos atsevišķai tēmas un visos sjitos "pljiiz help, vajag datoru" un "interesantu sludinājumu" topikos šeit sen jau būtu konkrēta miskaste, kaut dēļ viena betona

 

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Ir Elfas, vaikāviņutur, forums, mēs tur nelienam.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, 138 said:

 

 

Kas Jūsu Visspožajai Dižgaišībai nav skaidrs no šī mana necilā apraksta bez bildes?

ja tu saveidotu bildi, saliktu apziimeejumus vadiem, mees vareetu konstruktiivi runaat, kuraa vadaa kaads potenciaals, kur plusst kaada straava.

jo tu Oma likumu nezini, pat 2 iekaartu keisaa teemu aptvert nespeeji.

ja esi tik slinks, ka pats NEKO neesi gatavs dariit, vari kaut apraudaaties, es tevi necieniishu pat ne minimuma robezhaas. jo tavs tupums+nekauniiba ir neizmeerojami.

es saaku saprast citus userus, kas tevi vienkārši blokjee.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Iesacejs69 teica:

aa, kaarteejais, kursh detaljas nepaziist, maaca dziivot?

nez, peec kaadaam paziimeem te vinji salikti?

Tātad moderēt var tikai persona, kas zin visas detaļas pastiprinātājos, visu par satelītiem, visu par veļas mašīnām, visu par TV, visu par auto, spēļu konsolēm, visas programmēšanas valodas, win, Linux, Mac guru, kamerām un video kodekiem, Excel makro, datubāzēm utt? 

Ceru, ka zini visas manas nosauktàs lietas

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
pirms 6 stundām , Iesacejs69 teica:

Un Tu konstateesi, ka pie augstaakaam frekvenceem shie baroshanas vadi saak aizvien sliktaak ''vadiit'' elektriibu, t.i.: trauceejumu liimenis uz tiem pieaug, tie pashi kljust par izstarojoshaam antenaam!

Redzi, pats pastāstīji kādēļ Tevi tik pārspīlēti satraucošās RF cilpas tā īsti nav liela problēma. Reālā problēma cilvēkiem ir līdzstrāvas un zemo frekvenču cilpas, par kuru risinājumiem es pateicu vienkārši "atkarīgs no shēmas", bet Tu uzskaitīji detalizētāk. Malacis!

 

Pirms 11 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Par paareejo - es tev aizmetu linku ar impulsnieku. jo tu ariii projekteejot impulsniekus. taa vietaa sekoja ''danuneieshunekoanalizeet''. ja neee,, tad nee - tad PN.

Tev tiešām vēl ar vien nav pielecis, ka mani ar "novirzīšu tēmu" maisā neiebāzīsi? ;) Tēma ir par audio pastiprinātāju, nevis 4 kW impulsnieku. Tā ir Tava tēma, kurā Tu pats izvirzīji tehniskās prasības " joslu pārsimts kHz" un "DC sasaistītu traktu", kurām es tikai pajautāju objektīvo pamatojumu. Tā vietā, lai atbildētu par saviem vārdiem, Tu izturies kā gļēvulis un mēģini izvairīties ar metodēm, kas raksturīgas mazvērtības kompleksu māktām personām. Painformēšu vismaz pārējos cilvēkus par to, kādēļ autors tik šausmīgi psiho un izvairās no to tehnisko prasību pamatošanas - gluži vienkārši tām prasībām nav nekāda objektīva pamatojuma un tur īstenībā nav nekā saprātīga ko atbildēt. Tieši tas pats, kas vismaz tika atklāti atzīts atgriezeniskās saites sakarā - tikai reliģisks kults.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Ā, tad tu esi noderātors? Tad cauri, tēmai pi**jets ir klāt, kā parasti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

ja tu saveidotu bildi, saliktu apziimeejumus vadiem, mees vareetu konstruktiivi runaat, kuraa vadaa kaads potenciaals, kur plusst kaada straava.

Nu tā uzreiz varēji teikt. Mans ta jautājums bija - kurā no gadījumiem var veidoties zemes cilpas, kurā nē. Man šķita, ka uz to ir iespējams atbildēt bez bildes. Ja tu būtu teicis - "uz šo nav iespējams izsmeļoši atbildēt bez bildes, uzzīmē bildi, tad izskaidrošu kas notiek katrā situācijā" - es uzzīmētu.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, Inspektors Caps said:

Redzi, pats pastāstīji kādēļ Tevi tik pārspīlēti satraucošās RF cilpas tā īsti nav liela problēma. Reālā problēma cilvēkiem ir līdzstrāvas un zemo frekvenču cilpas, par kuru risinājumiem es pateicu vienkārši "atkarīgs no shēmas", bet Tu uzskaitīji detalizētāk. Malacis!

 

Tev tiešām vēl ar vien nav pielecis, ka mani ar "novirzīšu tēmu" maisā neiebāzīsi? ;) Tēma ir par audio pastiprinātāju, nevis 4 kW impulsnieku. Tā ir Tava tēma, kurā Tu pats izvirzīji tehniskās prasības " joslu pārsimts kHz" un "DC sasaistītu traktu", kurām es tikai pajautāju objektīvo pamatojumu. Tā vietā, lai atbildētu par saviem vārdiem, Tu izturies kā gļēvulis un mēģini izvairīties ar metodēm, kas raksturīgas mazvērtības kompleksu māktām personām. Painformēšu vismaz pārējos cilvēkus par to, kādēļ autors tik šausmīgi psiho un izvairās no to tehnisko prasību pamatošanas - gluži vienkārši tām prasībām nav nekāda objektīva pamatojuma un tur īstenībā nav nekā saprātīga ko atbildēt. Tieši tas pats, kas vismaz tika atklāti atzīts atgriezeniskās saites sakarā - tikai reliģisks kults.

pag, par ampu.

josla paarsimts kHz - kas tur iipash? taa veido visus ampus [iznjemot kaut kaadus transformatorniekus].

iemesli ir vairaaki:

a. neliela faazu nobiide darba diapazonaa. piem., 20kHz +/-3..5 graadi;

b. korekta paareja raksturliikne arii spektra augsheejaa galaa;

c. korekti atstraadaati RF truaceejumi. tb., RF veido nevis palielinaatu IMD, tiek detekteeti, bet tieshi ''atstraadaati''.

 

DC sasaiste:

a. korekta paarejas raksturliikne frekvenchu diapazona apaksheejaa galaa [liidz 10Hz];

b. korekta DC offseta atstraadaashana;

c. faazu deltas minimizeehsana. atskjiriibaa no augshaam, sheit pat nelielas faazu nobiides starp kanaaliem veidos skatuves kropljoshanos [fokusu pziicijas peldees].

 

vai shis skaidrojums der?

 

par cilpaam - nee, ti vienkaarshi nebuus.

paskati kaadus vadus izmanto daargajaa galaa ;) ar minimizeetu L, minimizeetaam paarejas C [es te par baroshanas vadiem], minimizeetu garumu.

probleemu te ir daudz.

bet, es noveerteeju tavu ciinju ;)

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Pirms 4 minūtēm , Inspektors Caps teica:

kas vismaz tika atklāti atzīts atgriezeniskās saites sakarā - tikai reliģisks kults

Atklāti to atzini tu, tā arī nespējot paskaidrot, kāpēc kādam vajadzētu censties uztaisīt nelineāru pastiprinātāju un pēc tam to labot ar AS, tā vietā lai uzreiz uztaisītu gana lieneāru verķi :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Huan Kaktus teica:

Tad cauri, tēmai pi**jets ir klāt, kā parasti.

Nezinu kādēļ Caps māk izmantot citātus, kādēļ tu māki, kādēļ 138 māk un kādēļ runā vnk salīdzinoši parasti? 

 

Tak ņematies šeit, vnk netaisat kkadus nenormālus citātu palagus nekam nevajadzīgus.

Link to comment
Share on other sites

@Inspektors Caps, tajā tevis citētajā teikumā par antenām, kas tur īsti notiek?

Kas ar to teikumu ir aprakstīts, vai arī tā ir tufta? Vai kura daļa ir tufta un kura nē?

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, Huan Kaktus said:

Atklāti to atzini tu, tā arī nespējot paskaidrot, kāpēc kādam vajadzētu censties uztaisīt nelineāru pastiprinātāju un pēc tam to labot ar AS, tā vietā lai uzreiz uztaisītu gana lieneāru verķi :)

nav religjisks kults.

 

ampi ar dziljaam atpakaljsaiteem ir ljoti gruuti ''savaacami''.

tb., ir probleemas ar paarejas procesiem. panaakt tos aperiodiskus - oi, kaaads chakars;

panaakt taas dziljaas atpakaljsaites bez ierosinaashanaas - ljoti gruuti. ne bez iemesla ir vairaaki patenti [L diff kaskaades tranju E, kaskadetaas ooc], kas nodroshina padziljinaatu ooc basu/vidu diapazonaa. augshaas straadaa seklaaka ooc. tb., uz augshaam - linearitaate ir daudz suudiigaaka.

aarpus darba diapazona shaadi ampi uzvedas ljoti nekorekti. RF trauceejumi tiek detekteeti, IMD - palielinaats.

 

ooc NAV panaceja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Iesacejs69 teica:

paskati kaadus vadus izmanto daargajaa galaa ;) ar minimizeetu L, minimizeetaam paarejas C [es te par baroshanas vadiem], minimizeetu garumu.

Ō, šis ir labs potenciāls.

 

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Pirms 5 minūtēm , 138 teica:

Ō, šis ir labs potenciāls.

Ē, kas ar to video bija domāts? Kāds tam sakars ar citātu un tēmu vispār?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Huan Kaktus teica:

Kāds tam sakars ar citātu

Dziesmas nosaukums. Cik tad var tos stockphoto un gifus likt.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Pirms 12 minūtēm , Huan Kaktus teica:

kāpēc kādam vajadzētu censties uztaisīt nelineāru pastiprinātāju

Audiorastiem jau vienmēr šaurs skatījums. Tieši pastiprinātājs kopumā kā ierīce konkrētām vajadzībām (audio) ar atgriezenisko saiti sanāk lineārāks. Pamēģini saprast atšķirību starp pastiprinātāju un tranzistoru/lampu!

 

Pirms 33 minūtēm , Iesacejs69 teica:

josla paarsimts kHz - kas tur iipash? taa veido visus ampus [iznjemot kaut kaadus transformatorniekus].

iemesli ir vairaaki:

a. neliela faazu nobiide darba diapazonaa. piem., 20kHz +/-3..5 graadi;

b. korekta paareja raksturliikne arii spektra augsheejaa galaa;

c. korekti atstraadaati RF truaceejumi. tb., RF veido nevis palielinaatu IMD, tiek detekteeti, bet tieshi ''atstraadaati''.

a. Cilvēka dzirdes sistēma nedetektē fāzi augšējām frekvencēm, jo tas nav iespējams galvas un ausu ģeometrijas dēļ.

b. Auss ir spektra analizators un detektē sinusoidālo komponenšu amplitūdas, nevis to kā jebkādas formas signāls izskatās osciloskopa ekrānā.

c. Citiem vārdiem sakot - pastiprināti un cep augšā aparatūru, samazinot efektivitāti. Tieši tas, ko Tavi barošanas filtri novērš barošanas tīklam...

 

Pirms 45 minūtēm , Iesacejs69 teica:

DC sasaiste:

b. korekta DC offseta atstraadaashana;

Nu vispār tas vārds sasaiste velk uz "savienots" pusi... Kas tad tieši šeit ir domāts? Labos aparātos liek DC servo ar integrācijas laiku sekundēs un viss notiek.

 

Pirms 48 minūtēm , Iesacejs69 teica:

ooc NAV panaceja.

Un kurš teica, ka ir? Tu stāsti kā ar atgriezenisko saiti ir grūti, bet noklusē to, ka bez tās tādus parametrus vispār nevar panākt. Nekas nav perfekts un visur ir savas problēmas, bet fakts ir tāds, ka reālajā dzīvē audio diapazonā risinājumi ar atgriezenisko saiti saliek aparatūru bez tās par divām kārtām kropļojumos un ļoti būtiski arī citos parametros un aspektos.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
1 stundu atpakaļ, Iesacejs69 teica:

ooc NAV panaceja

Capam, šķiet, ir pretējs viedoklis ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Inspektors Caps teica:

Cilvēka dzirdes sistēma nedetektē fāzi augšējām frekvencēm, jo tas nav iespējams galvas un ausu ģeometrijas dēļ.

Šim ir arī kāda saistība ar to, ka, klausoties nepareizā polaritātē pieslēgtas skandas, mēs jūtam, ka kaut kas nav riktīgi tieši ar basiem? (Neesmu pats to empīriski novērojis, bet Racer šodien citā topikā šādu lietu minēja).

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Pirms 20 minūtēm , 138 teica:

klausoties nepareizā polaritātē pieslēgtas skandas, mēs jūtam, ka kaut kas nav riktīgi tieši ar basiem

nē, basi pazūd dēļ tā, ka pretfāzē akustikas savstarpēji cancelējas. Kas izpaužas, protams, visā diapazonā, bet uz basiem tas ir īpaši jauki dzirdams :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Huan Kaktus teica:

pretfāzē akustikas savstarpēji cancelējas

Tas, ja viena skanda fāzē un otra pretfāzē, bet ne tad ja abas pretfāzē, vai kļūdos?

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Ja abas ir vienā fāzē pieslēgtas, tad ar basiem viss būs labi. Racer tieši par skandu savstarpēju pretfāzi rakstīja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Huan Kaktus teica:

tad ar basiem viss būs labi

Ē, ja abas ir pretfāzē, tad drīzāk būs nevis labi, bet "ne ļoti slikti", ne?

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Šim ir arī kāda saistība ar to, ka, klausoties nepareizā polaritātē pieslēgtas skandas, mēs jūtam, ka kaut kas nav riktīgi tieši ar basiem?

Par basu skaļumu Huan Kaktus jau pateica pareizi. Tipiski ierakstos basi kanālos ir vienādi un nav nekādu fāzu nobīžu. Lai gan, ja ir orķestra stereo ieraksts un čelli nav pa vidu, tad būsi tos uz skatuves pārlicis otrā pusē... bet vijoles palikušas tur pat! Starpcitu, atšķirībā no basiem, augšas "necancelējas" tādēļ, ka to izplatība ir vairāk virziendarbīga.

 

Pirms 11 minūtēm , 138 teica:

Ē, ja abas ir pretfāzē, tad drīzāk būs nevis labi, bet "ne ļoti slikti", ne?

Nē, būs tieši tas pats. Vienīgā atšķirība, ka konkrētā laika mirklī gaisu rauj uz iekšu, nevis uz āru, bet skaņas uztveri tas nekādi nemaina.

 

pirms 2 stundām , 138 teica:

Man šķita, ka uz to ir iespējams atbildēt bez bildes.

Ir iespējams... Ja brauc dziļās detaļās, tad visur ir daudz nianšu, bet pamata problēmas parasti var izskaidrot arī vienkāršā valodā. Kaut kad vēlāk uzrakstīšu.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...