Jump to content

Phone amplifier projektiņš


Iesacejs69
 Share

Recommended Posts

pirms 15 stundām , Iesacejs69 teica:

Visi shie piemeeri raada tikai to, cik dzilja ir nejeegshanas plaisa!

 

Ha! Varētu padomāt, ka tā tas ir tikai skandu/ampu projektēšanā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Iesacejs69 teica:

nu, hvz, vai tas bija domaats ar sarkasmu

Bez sarkasma. Tagad pat slavenajam bokserim Zutim ir podkāsts, Jūsu diskusija noteikti būtu daudz informatīvāka un klausāmāka.

 

Pirms 13 minūtēm , msp teica:

Ha! Varētu padomāt, ka tā tas ir tikai skandu/ampu projektēšanā

Redzot, kā tiek tirgots atmiņūdens, nav brīnums, ka audio pasaulē notiek vēl trakākas lietas, kur citiem skaļruņu ražošanā tiek piesaukta arī ezotērika un astroloģija :D

 

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

jaa, cirks ir visaas jomaas, bet tas tikai apgruutina labu lietu paardoshanu. jo labai lietai jaavelta pat vairaak eforta, lai izskaidrotu taas realos bonusus..

 

Piem., Edgars, kursh kuureeja DIMD - vinjam arii ir mega pieredze teemaa. Nu, kaut review 6 moons. Shajaa segmentaa - must have. Bet, ir tikai VIENA iespeeja! Pat boksaa dod 3, ja esi speejigs piecelties, liidz tiesnesis izskaita liidz 10. Augstleekshanaa dod iespeeju. Svarcelshanaa - 3. Bet 6 moons ir viena, u.t.t.

Tb., katra nianse ir mega svariiga. Nedriikst buut, kaa vienam ampu stanceetaajam ar [tranju] ampu sanaaca.

nosuta 6 moons. Vechi iesleedz - nokuraas paaris sekundees.

Atsuuta naakosho. Atkal kaut kas tur cepjaas, invalīds, blabla.

Atsuuta tresho. Tas kaut ko skan, peec briizha paarcepjaas.

Kopsavilkums - tu samaksaa 6 moons naudu, nosuuti ampus, un vinji ljoti soliidi, bet situaaciju apraksta. Es pat nezinu, ko es dariitu peec taada review. Tas ir pisec.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Iesacejs69 teica:

teema jua [plashaak] ir: daargaakas, pus-individuaalas [par indivduaali razhotu vispaar nerunaajot - vienaa eksemplaaraa var ietirgot/iemudriit dajebko, ka tikai klients traapaas] tehnikas virzishana/paardoshana, blablabla.

Regulaari naak aaraa taadi shedevri [visas valstiis, ne tikai LV], ka vienkārši acis izspiezhaas..

Pēdējā laikā redzu, ka topā ir visādas maģiskās sistēmas, kas reāli eksistē tikai "pikselī". Kad sultāns/emīrs/oligarhs nolobīs, tad arī CNC kurbulēsim un lūkosim, vai tas vispār skan.

 

Pirms 21 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Kopsavilkums - tu samaksaa 6 moons naudu, nosuuti ampus, un vinji ljoti soliidi, bet situaaciju apraksta. Es pat nezinu, ko es dariitu peec taada review. Tas ir pisec.

Nu es esmu kādus trīs pašdzītos ampus notirgojis svešiem cilvēkiem. Teikšu godīgi, čuriņa trīcēja, vai tur nekas nenoies greizi - var tak tur gan pati tehnika nocepties, gan arī... nu to pašu cilvi nocept. Atliek kādam vadiņam šipingā atkņopēties un būs karstā kaste. Hren es zinu, vai visiem ir normāla zeme kontaktam.

 

Ja es sūtītu Ebaenam kādu iekārtu, tad visticamāk pats savu, ko ikdienā kurinu. Kad ar SW uz treidšoviem braucām, tad es parasti biju gearmasters un viss stafs, ko lietojām, man pirms tam bija uz galda ikdienā mēnešiem mūziku spēlējis. Zināju, ka nebūs čakars un, ja būs tad būšu sapratis, kā atrisināt. Bija rēcīgi, kad ADI-2 DAC 1/4" austiņu izeja nekontaktēja, jo kaut kā bija kontaktplāksnītes izļurkājušās. Tad nu es Ņujorkā paņēmu savu Leatherman multitūli, aparātu atskrūvēju un atvāzu nazi. Blakus stendi bija ar acīm uz kātiņiem! Ar naža galu kontaktplāksnēs iesitu bedrītes, lai ir pumpiņas, kur ar džeku saskarties. Bija jautri! Vienreiz ar Reflektoru tik priecīgi LA nesanāca, kad Grace m905 kontrolieris vienkārši neskanēja un pie durvīm lieli onkuļi gaidīja. Beigās vienkārši restartējām un aizgāja... Atšķirība tā, ka iekārtu nepazinu. 

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Iesacejs69 teica:

bet tas tikai apgruutina labu lietu paardoshanu. jo labai lietai jaavelta pat vairaak eforta, lai izskaidrotu taas realos bonusus..

 

Ļoti bieži redzu, ka patērētājs nevēlas iedziļināties tēmā: kā tas darbojas? no kā tas sastāv? kāpēc lietām/procesiem ir tādas vai šādas īpašības?

 

Vienkāršāk ir nepārpūlēties, tip dodiet man burgeri, treniņbikses un JBL ūdensdrošo boomboxu. Arī turīgiem cilvēkiem, kuriem iekšējais grāmatvedis-cenzors ņēmis virsroku. Un jā, stāstniekam šeit ir ko nopūlēties, pat neskatoties uz to, ka inženieris-radītājs jau ir veltījis gadus izstrādei. Lai pārdotu augšējo plauktu, tam pirmkārt jābūt statusa objektam, un tikai pēc tam tehniski nevainojamam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

jaa, bet shaadi ekstreemie brizhi ir, kas ljauj justies dziivam un veelaak atcereties kaa piemeru, kad viss tika sachiniits :)

par to 6moons - es pat teiktu, varbuut jeega ne tikai suutiit, bet arii kaadam braukt, burtiski pie durviim nochekot. iet, paspiest roku - tas jokainis arii buus savilnjots, ka vinju taa respektee, ka ash ciemos brauc. jo, tieshi taa - shipingaa ko atklapee. par lampaam nerunaajot - ej nu sazini, ja nu kaada nofeilo..

uz izstaadi vispaar, rezerves iekaarta + lampu sets liidzi jaanjem.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
2 minutes ago, msp said:

 

Ļoti bieži redzu, ka patērētājs nevēlas iedziļināties tēmā: kā tas darbojas? no kā tas sastāv? kāpēc lietām/procesiem ir tādas vai šādas īpašības?

 

Vienkāršāk ir nepārpūlēties, tip dodiet man burgeri, treniņbikses un JBL ūdensdrošo boomboxu. Arī turīgiem cilvēkiem, kuriem iekšējais grāmatvedis-cenzors ņēmis virsroku. Un jā, stāstniekam šeit ir ko nopūlēties, pat neskatoties uz to, ka inženieris-radītājs jau ir veltījis gadus izstrādei. Lai pārdotu augšējo plauktu, tam pirmkārt jābūt statusa objektam, un tikai pēc tam tehniski nevainojamam.

par statusu - jaa.

veel ir taa, ka [cik nu es jeedzu, bet man skjiet, ka darbojas] - tikliidz kaa ir vairaak naudas, tu vairs nepeerc funkcionalitaati [ja teema saistiita ar ko sirdij tuvu, vai kaut ar to gadzetu/pie taa jaapavada vairaak laika].

tu peerc, lai smuki izskataas;

lai ir patiikami apgraabstiit [visas podzinjas, sajuutas];

lai ir pamatiiguma sajuuta;

u.t.t., funkcionalitaate ir pakaartota [vai passaprotama].

un, pat, ja cilvis galiigi nav gatavs iedziljinaaties, taam ''virspuseejaam'' lietaam jaabuut liimenii. Taapeec mani savulaik noshokeeja Tarim garadarbi, kas vizuaali ziskataas nu nekaa. Caur tiem stikliem var redzeet samopala nekaartiigas sopljas.. Nu, vizuaali - pilniigs meesls, piedoshanu. Un tad tehniski - ai, amps nospiests no zhurnaala Radio, pielikts klaat eBay distances vadiibas kits :D wtf? un tur, savukaart, brauc cauri uz konstruktora ''guru'' komponenti. Sak, gjeenijs. Kaut - pat tas ir feiks :D

2 minutes ago, msp said:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet vai ir infa, ka pērk tos Tarima izstrādājumus? Protams nav smuki svešā makā lūrēt, bet izzinošai statistikai jābūt. Citādi varbūt viņš vienkārši visu nopelnīto iegrūž apskatnieku slavas dziesmās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , msp teica:

Jā, bet vai ir infa, ka pērk tos Tarima izstrādājumus?

Image may contain: table and indoor

 

Biju rudenī paklausīties pie viena kadra. Vājā vieta bija viņa DACs (nu un telpa, protams). Ampi kā ampi, uh/ah no manis nebija. Relevants jautājums - vai daudz pērk tos ampus. Es minētu, ka diez vai. Skaņas ziņā imho šamo Hypex nCore velk uz luņķa.

 

Pirms 57 minūtēm , msp teica:

Ļoti bieži redzu, ka patērētājs nevēlas iedziļināties tēmā: kā tas darbojas? no kā tas sastāv? kāpēc lietām/procesiem ir tādas vai šādas īpašības?

 

Visur dzīvē, lai būtu veselīgas attiecības, ir jābūt dalībnieku varas simetrijai. Piemēram, Tu bankā ņem kredītu - vai varēsi banku izfukāt, ja viņi sāks skrūves piegriezt? Vai tomēr būsi spiests paplest vaidziņus. Līdzīgi ar lieliem uzņēmumiem un Valsti - visu nosaka vara un kaut kādā mērā - implicētā vardarbība, ar ko varu var uzspiest. Audio industrijā ir izteikta zināšanu asimetrija starp ražotāju un pircēju. Reti kurš audiotehnikas lietotājs vispār ir spējīgs argumentēti ražotājam iedot ribās ārpus - es jūtu, ka man nepatīk. Un kas ir trakākais - hi-fi entuziasti īsti pat nevēlas izzināt savas iekārtas, pietiekami ir, ja tās vienkārši pieder. Piemēram, GPU tirgū lietotājs var īzī uzlikt benčmārku un noskaidrot, ko iegādātā karte īstenībā var. Gluži piesieties shemotehnikai neviens nepiesiesies, bet tas nav vajadzīgs - ir tie FPS vai nav? Audio tas ir daudz sarežģītāk. No vienas puses presei vajadzētu aizsargāt pircēju, bet kopš presei pircējs nemaksā, tā aizsargā to, kurš maksā - reklāmdevēju, kurš arī ir ražotājs. Protams, lasītājs balso ar trafiku un pārāk liels nagļaks to var samazināt, bet mehānika ir skaidra.

 

Ir daudziem stojaks uz pro tehniku, jo tur tiek implicēts, ka pro džeks zina, ko pērk... bet pēdējā laikā tā īsti arī nav. Neba studijas skandas akustiķi pērk. Miksa/māsteringa inženieriem arī savi prusaki bēniņos ir un ne vienmēr viņi saprot, ko izmanto.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Tā bilde nav no [turīga] ierindas lietotāja arhīva. Tas velk uz apsēstību [atvainojos], ja vien tas nav kaut kāds showroom.

 

pirms 1 stundas , Iesacejs69 teica:

tu peerc, lai smuki izskataas;

lai ir patiikami apgraabstiit [visas podzinjas, sajuutas];

lai ir pamatiiguma sajuuta;

u.t.t., funkcionalitaate ir pakaartota [vai passaprotama].

 

Šajā gadījumā vai smuki? - ļoti subjektīvi. Tās resnās spēka kabeļa šļaukas ir nu.. es nezinu - atsit iebūvejamo putekļusūcēju. Tāpat tie cietie starpbloku vadi ir vienkārši nesmuki, ja šādi izlocās, bez tam arī neērti.

 

Vai ir patīkami apgrābstīt? - nez, jābūt normāliem ergonomiskiem kloķiem, kaut vai normālai skaļuma pogai, nevis mazītiņiem pieskāriena knibulīšiem. Ok, tas ir dizains, kāds nav citiem, bet es nevaru apgalvot, ka man patīk. Man personīgi arī  nepatīk uz pults spaidīt audiotehniku, prasās manuāli.

 

Vai ir pamatīguma sajūta? - Kabeļiem noteikti :) . Viss pārējais safragmentēts mazās kastītēs. OK, par gaumi nestrīdas.

 

Funkcionalitāte - nezinu, grāmatu neesmu lasījis.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, RudeWolf teica:

Biju rudenī paklausīties pie viena kadra.

jo vairāk es uz to bildi skatos, jo vairāk man ņirga nāk... es saprotu hi-fi fetišu, bet te jau ir marazma pazīmes...

kaut kā man liekas, ka mana sistēma ar jbl moņiem būtu ar akurātāku skanējumu, turklāt krietni lētāka... :mrgreen:

bet, varbūt vienkārši, man ir bomāra piegājiens...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , msp teica:

Tā bilde nav no [turīga] ierindas lietotāja arhīva. Tas velk uz apsēstību [atvainojos], ja vien tas nav kaut kāds showroom.

 

Pirms 13 minūtēm , Athlons teica:

jo vairāk es uz to bildi skatos, jo vairāk man ņirga nāk... es saprotu hi-fi fetišu, bet te jau ir marazma pazīmes...

Bet protams! Katra aizraušanās var būt marazmātiska apsēstība. Audio pluss zināmā mērā ir, ka pats par sevi veselību tas nemaitā. Liela daļa no audio marazmiem aug no reāliem inženiertehniskiem pamatiem, kas tiek pārspīlēti. Visi zina, ka keramiskais kondensators ir mikrofonisks. Vai tas nozīmē, ka visu tehniku vajag stutēt uz divkāršiem dēlīšiem un kājiņām? Kā, piemēram, dators ir spējīgs strādāt ar tām pašām mikrofoniskajām komponentēm, bez kājiņu palīdzības? Tas ir kā teikt, ka ūdens ir inde, jo ieraujot piecus litrus, noliksi ķelli.

 

Pirms 17 minūtēm , Athlons teica:

kaut kā man liekas, ka mana sistēma ar jbl moņiem būtu ar akurātāku skanējumu, turklāt krietni lētāka... :mrgreen:

bet, varbūt vienkārši, man ir bomāra piegājiens...

Šeit gan uzmanies! Paši pamati jau tai sistēmai bija tīri ok. Skandas bija labas, pastiprinātājs arī ok, ar manu DACu viss bija kedā. Es domāju, ka augšās Tavi JBL noteikti paspēlētu, jo nu SEAS pīkstulis par vairākiem simtiem tomēr ir vešč. Jautājums, protams, kam tā atšķirība sāp un par cik grib ārstēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , RudeWolf teica:

augšās Tavi JBL noteikti paspēlētu, jo nu SEAS pīkstulis par vairākiem simtiem tomēr ir vešč

iespējams, neesmu garšojis to jūru...

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Athlons teica:

iespējams, neesmu garšojis to jūru...

Tev jau tiem JBL fundamentālās lietas ir kārtībā - on-axis ir ok, virziendarbība ir savākta un apakšā normāls 12ieks. Sūdi ir tajā, ka daudzām skandām fundamentālās lietas nav kārtībā, bet nu ir visādas rozīnes, kas izaug no berilija pīkstuļiem vai citiem eksotiskiem risinājumiem. Un tad tām rozīnēm jēgas nav.

 

Pirms 32 minūtēm , Iesacejs69 teica:

nu, par klucishiem gan var buut savaadaak ;)

Bet kāpēc tieši kluči? Un vai klučiem vajag paliktni, kuram arī vajag kājiņas? 

Link to comment
Share on other sites

matrixxxx

Izlasīju pēdējās pāris lapas, prātā sajuku.

1), Kaspar, Tev daudz pareizrakstības kļūdas (pārrakstīšanās). Protams piedoami, jo Tu aatri un daudz drukaa.  :)

2), Atkal matus skaldāt.

3). Vai tad katram cilvēkam labākā akustikas sistēma nav labākā, tā kura viņam vislabāk iet pie sirds (dzirdes ziņā) ?

4). Mans personīgais viedoklis: katram jāsaprot savas dzirdes "griesti", un tad var pirkt akustisko sistēmu kādu vari sadzirdēt. Protams vajag atskaites punktu, bet lai to sadzirdētu ir jātrenē ausis. Bet trenēties labāk kādā koncertzālē, nevis mainot akustikas komplektus pa $$$K eur.

5). Pa lielam no šis diskusijas es nifiga īsti nesapratu, bet liekas, ka stipri tuvojas tematam par "sildītie vadi".

 

PS., eju jau eju, jo tādā līmenī man nav ko darīt :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , matrixxxx teica:

Vai tad katram cilvēkam labākā akustikas sistēma nav labākā, tā kura viņam vislabāk iet pie sirds (dzirdes ziņā) ?

Jā, var tā domāt, no vienas puses. No otras - ja Henrijs Fords būtu jautājis cilvēkiem, kas viņiem vairāk iet pie sirds, tad viņam atbildētu, ka vajag vienkārši būvēt ātrākus ratus, nevis T-modeli. Koks ar diviem galiem, vienu vārdu sakot.

 

Pirms 28 minūtēm , matrixxxx teica:

4). Mans personīgais viedoklis: katram jāsaprot savas dzirdes "griesti", un tad var pirkt akustisko sistēmu kādu vari sadzirdēt. Protams vajag atskaites punktu, bet lai to sadzirdētu ir jātrenē ausis. Bet trenēties labāk kādā koncertzālē, nevis mainot akustikas komplektus pa $$$K eur.

Mana pieredze ir tāda, ka pat pašai labākajai akustiskajai sistēmai ir augt un augt līdz vidējā cilvēka dzirdes griestiem. Ar koncertzāli gan uzmanīgi, tur skaļums nereti ir tāds, ka dzirdes griesti ātri vien nokritīsies!

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

Sore, jaa, es drukaaju aatri, bet censhos. Mani 5 centi.

 

Cilveeki ir dazhaadi. Vienam gribaas, lai kruta skan vinja miiljaakais albuums. Cits klausaas daudz, vajag, lai viss skan labi. Treshajam - lai skan patiesi, nevis izskaistinaati. Ceturtajam - jo skaljaak, jo labaak.

Tie, kas piedalaas diskusijaa sheit, nevienam nav poh, lai kaads arii buutu meerkjis - aatraaki rati, T model, vai kas cits. Tas jau nav slikti.

Tas, ko es manu turiigaaku valstu kadru forumos/izstaadees/dajebkur - ja taa klausiishanaas teema ir sirdij kaut mazliet tuva, nauda/laiks/energjija aiziet neadekvaati daudz. Tur nav ne minjas no kaadas konstruktiivas pieejas. Ljoti reti ir tie, kas saka - nee, man ir mana ideaalaa sisteema, neko tur nevajag mainiit. Un, ja taa ir, tad izraadaas, ka ar steigu jaauzlabo signaala avots, baroshanas spanis, telpas akustika, utjpr :D

Cilveekam smadzene taa iekaartota, ka vajag aizvien jaunus baudas briizhus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , msp teica:

Ļoti bieži redzu, ka patērētājs nevēlas iedziļināties tēmā: kā tas darbojas? no kā tas sastāv? kāpēc lietām/procesiem ir tādas vai šādas īpašības?

Kad pirmo reizi ieraudzīju vienu tādu mega tāmi, cik un par ko maksā viens cilvēks, tad arī bija šoks. Tikai vēlāk nāca tā atskārsme, ka daļai no tādiem cilvēkiem vienkārši nav laika iedziļināties. Jāceļ torņi, jāražo alko, nav laika tādiem sīkumiem.

Vajag, un viss.

Link to comment
Share on other sites

matrixxxx
pirms 12 stundām , RudeWolf teica:

Jā, var tā domāt, no vienas puses. No otras - ja Henrijs Fords būtu jautājis cilvēkiem, kas viņiem vairāk iet pie sirds, tad viņam atbildētu, ka vajag vienkārši būvēt ātrākus ratus, nevis T-modeli. Koks ar diviem galiem, vienu vārdu sakot.

 

Mana pieredze ir tāda, ka pat pašai labākajai akustiskajai sistēmai ir augt un augt līdz vidējā cilvēka dzirdes griestiem. Ar koncertzāli gan uzmanīgi, tur skaļums nereti ir tāds, ka dzirdes griesti ātri vien nokritīsies!

Par koncertzāli, es biju domājis kādu Vanessa Mae (vai ko tamlīdzīgu, kur skaņas spektrs/frekvence ir no A līdz Z) koncertu, kur skaļums nav ausis bojājoš.

Uz diseni aiziet, pie skandām pasētdēt un pierīties (ausis sagandēt) - nevienam neiesaku.

 

PS., brīnos kā Kaspich apskaņošanas sfērā (bijušajā, laikam) nav sagandējis savu dzirdi, jo runā par ļoti smalkām skaņas niansēm.

Es "laukos" ar motorzāģi stundu pastrādāju, un pēc tam man divas dienas pat Microlab skandas nifiga normāli neskan...

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

nu, ja saprot, ka paarlieku liels tesiens bojaa dzirdi, to atceraas - ierobezho laiku; nelien peec iespeejas tuvu tuNbaam, lieto ausu aizbaaznjus, kad nav jaaklausaas, nav tik traki. Taapat kaa ar smigu. Ir cilveeki, kas iedzer pa viina glaazei katru vakaru, bet par alkashiem nepaarveershas..

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , matrixxxx teica:

Par koncertzāli, es biju domājis kādu Vanessa Mae (vai ko tamlīdzīgu, kur skaņas spektrs/frekvence ir no A līdz Z) koncertu, kur skaļums nav ausis bojājoš.

Nez. LV es par dzīvās mūzikas apskaņošanu pārsvarā vemstos. Nav te ne budžetu, ne arī publikas, kas novērtēs. Kad strādāju SW, tad vienu gadu par mērķu pārsniegšanu mārketings dabūja tīmam dažus tūkstošus, ko notriekt. Nu tipa ne gluži pirti paņemt (mēs tomēr inteliģenti), bet nu neba arī kursiņos. Izdomājām par to piķi uztaisīt "tīmbildingu" un nopirkām aviobiļetes/dzīvošanu/koncertbiļetes togad Stambulā notiekošajam Sonar elektroniskās mūzikas festivālam. Sonārā es pirmoreiz reāli dzirdēju, ko var sasniegt ar labu PA tehniku. Biļetes maksāja labu piķi, visu apsargāja džeki ar automātiem (Stambulā ap 2017. bija drusku terorisms) un uz pasākumu brauca Turcijas krējums, kur kopā ar pašu VIPu publikā kratās arī astoņi miesīši. Lūk tur skaņa bija tāda, ko iepriekš nebiju dzirdējis un nevarēju iedomāties, ka tāda var būt. Pirmkārt jau pati zāle akustiski bija lieliska - augšējie vidi rima gana ātri, lai nesāktos putra. PA sistēma bija tik tīra, ka brīžos, kad strādā tikai augšas un bass, var mierīgi sarunāties, jo vidusdiapazons ir tīrs. Es pēc tam tādu efektu esmu dzirdējis tikai no @kevins skandām, kad pierubījām manu RME DACu un no lielajiem trīsjoslu Reflektoriem. Reāli SPL tāds, ka no LF nāsis trīc, kad ieelpo, bet visi toņi tīri un to arī ausis novērtē - gurst lēnāk, jo akustiskā enerģija summāri mazāka. Diemžēl, LV es končos šādu efektu neesmu jutis un pēdējā laikā eju tikai ar lineārajiem trokšņu slāpētājiem ausīs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , RudeWolf teica:

Diemžēl, LV es končos šādu efektu neesmu jutis

Tak pie mums mūsdienās visi uz koncertiem iet tikai lai basi izkrata iekšas, un pirms/pēc tam kolektīvi aizlej acis... Atceros aizpagājušogad "Instrumentu" konci Daugavas Stadionā - apskaņošana likās organizēta tikai ar vienu domu - lai pretim esošajām mājām izbirtu logi. Un tā tas principā ir visur. Neatminos pēdējo tiešām labi apskaņoto koncertu, kas pie mums būtu bijis...

 

/offtopic

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

nu, nav nemaz tik slikti, reizeem gadaas iznjeemumi. Man praataa naak, piem., Linda Leen, Ceesiis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Iesacejs69 teica:

nu, nav nemaz tik slikti, reizeem gadaas iznjeemumi. Man praataa naak, piem., Linda Leen, Ceesiis.

Uz mazajiem/vidējiem končiem ir lielāka iespēja dabūt patīkamu pārsteigumu. Pamatā dēļ tā, ka ar nestandarta lokāciju var paveikties un var trāpīties ieinteresēts skaņinieks. Man pašam absolūtais favorīts ir Kolins Stetsons Durbes koka baznīcā. Mēs ar čomu no tā konča iznācām ārā tādi emocionāli kontuzēti - šķiet, ka kādu stundu nevarējam normāli parunāt. Skaņa bija vienkārši ekselenta un pults darbs bija iespaidīgs - Stetsona trubā ir iebūvēti kādi 12 mikrofoni, ko dažādām kompozīcijām dažādi miksē un varo.

 

Bet nu... tas arī - frīki frīkiem taisa.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , DSTr teica:

Vai tik tā baznīca tomēr nav no kāda cita materiāla būvēta...

Laikam jau, ka tā. BET SKANĒJA, KĀ KOKA!!!!

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

ha, nu nav ko cereet haotiskaa outdoor pasaakumaa nokjert mega skanju. Buusim reaali. Priekshu peec raidera liek [parasti] lokaalie, tad brauc blice, ja kaads fests, tad vispaar bardaks... reaali savest visu kaartiibaa nav ne laika, ne mezga iespeeju. Ja aktuaals ir skaneejums, vajag adekvaatu telpu. Ceesu zaale labi skan. Liepaajaa vaartu [hvz, mazaa?] zaale labi skan. Un tad ceram, ka skanjos kaads, kam nav viss poh.

 

Nu taa, Tas Briidis tuvojas..

obl_assembled_1.thumb.jpg.868e2132f043d9e83380f9ddcf5a6083.jpg

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

matrixxxx
pirms 7 stundām , RudeWolf teica:

Es pēc tam tādu efektu esmu dzirdējis tikai no @kevins skandām, kad pierubījām manu RME DACu un no lielajiem trīsjoslu Reflektoriem. Reāli SPL tāds, ka no LF nāsis trīc, kad ieelpo, bet visi toņi tīri un to arī ausis novērtē - gurst lēnāk, jo akustiskā enerģija summāri mazāka. Diemžēl, LV es končos šādu efektu neesmu jutis un pēdējā laikā eju tikai ar lineārajiem trokšņu slāpētājiem ausīs.

Es pēdējo reizi Kevina tumbas dzirdēju tusā "Vaidava" (sen tas bija).

Bija dikti OK, un vēl labāk (laikam tās smagās kastes un lielie skaļruņu diametri, kā arī Kevina rēķināšana/projaktēšana dara savu).

Kur Kevins tagat palicis ?

mobileaudio esmu sevi izbannojis, tur nevaru iegieZties.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

Kevins tepat vien ir. Es arii vinjam prasiiju, kaapeec vinjsh nepostee. Vinjsh kaut ko savaa paarmeeru pieticibaa iebilda, like ''ko nu es..'' ;)

p.s. mobile jau sen, sen nospraadzis pavisam. Tas ir veel viens keiss, kur es cilveekus [Juri un to otru, kiwi/Valdi, kaa vinju] vienkārši nesaprotu. Es vairaakas reizes komuniceeju, ka esmu gatavs maksaat reaalu pikji, paarnjemt stafeti - nee, kur nu. Nolaida liidz klinkjim taa, ka... tur ntos gadus jau tikai spams par nike botaam tikai kraajaas..

 

Labots - Iesacejs69
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nekad neesmu dzirdējis @kevins veidotos skaļruņus, bet esmu dzirdējis tikai pielūgsmi un slavas dziesmas par viņa produkciju. Tā kā noteikti tam ir arī segums.

 

Man no tā visa rodas jautājums, kāpēc @kevins un @Iesacejs69 nemetas uz vienu roku un neveido High end audio lietas kopā(varbūt tas jau notiek)? Nav iespējams tik viegli nopelnīt vai arī kungiem jau ir sasniegta maksimālā kapacitāte ražošanai?

 

Runājot ar cilvēkiem par @kevins ražojumiem, šķiet, ka mans end game komplekts noteikti būtu pērkams no viņa, jo nekas tāds nevienam citam nebūs, un skanējums esot ļoti labs. Tik vēl jādomā cik ilgtermiņā tam atvēlēt naudu un vai vispār tam kāds gribēs pievērsties.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Esmu dzirdējis @kevins ražojumus dabā no hobija pirmsākumiem un varu teikt tikai to labāko. Robeža starp individuāliem projektiem un industriālo līmeni ir ļoti liela. Lielam vērienam vajag ražošanas telpas, darbaspēku, ieguldījumus mārketingā un sākuma kapitālu/ investoru un daudzus citus organizatoriskos pasākumus. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Malis teica:

Man no tā visa rodas jautājums, kāpēc @kevins un @Iesacejs69 nemetas uz vienu roku un neveido High end audio lietas kopā(varbūt tas jau notiek)? Nav iespējams tik viegli nopelnīt vai arī kungiem jau ir sasniegta maksimālā kapacitāte ražošanai?

Tāpēc, ka projekts nav produkts. Tu būsi pārsteigts, cik objektīvi efektīgu risinājumu ir vēstures mēslainē tikai tāpēc, ka tie ir pārāk dārgi, grūti ražojami vai vienkārši - grūti saprotami to lietotājiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , RudeWolf teica:

Tu būsi pārsteigts, cik objektīvi efektīgu risinājumu ir vēstures mēslainē tikai tāpēc, ka tie ir pārāk dārgi, grūti ražojami vai vienkārši - grūti saprotami to lietotājiem.

Tāpēc arī noteikti arī ir tā kā raksta mežavecis

Pirms 55 minūtēm , Mezavecis teica:

Robeža starp individuāliem projektiem un industriālo līmeni ir ļoti liela

 

Jo par produktu kļūst tikai tas no kā var iesist kapeiku nevis tas, kas ir labākais risinājums. 

 

Par investoriem skaidrs, ka tādi ir nepieciešami. Žēl, ka bieži tiek tirgots snake oil, nevis reāli labs produkts.

 

Man pagaidām tumbu etalons ir tas, kas atrodas manā dzīvojamajā istabā, bet tas tikai tāpēc, ka no custom neko jēdzīgu neesmu dzirdējis, tikai tumbas, kas saskrūvētas no vecām mēbelēm utt. :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mezavecis teica:

Esmu dzirdējis @kevins ražojumus dabā no hobija pirmsākumiem

nju tas ko tu savulaik biji dzirdeejis, tur varbuut pusotru izstraadaajumu vareeja nosaukt par akustiku ( atskaitot subus protams )

Link to comment
Share on other sites

2021.01.20. , 23:50, Iesacejs69 teica:

kur es cilveekus [Juri un to otru, kiwi/Valdi, kaa vinju] vienkārši nesaprotu.

Labdien kungi.

Es jau esmu teicis, man nebija vienu brīdi galīgi laika, tad visu atdevu Valdim. Esmu teicis, ka vajadzētu reanimēt. Diemžēl nav izdevies.

Man gan atkal nav laika šim nemaz. Un mobile ir beigta, man tā domāt. Diemžēl.

Man ir rezervēts viens domēns, stereo.lv , tikai pašlaik atkal nav laika. Un ko es tur darīšu? Re kur, ar bootu pietiek. Vai nē?

Pirms 45 minūtēm , kevins teica:

tur varbuut pusotru izstraadaajumu vareeja nosaukt par akustiku

To ko es kūtiņā dzirdēju, arī patika. Nez, kurš tas bija līmenis, bet šķiet jau kaut kad pēc Vaidavas. Tur jau bija 21" basiem šķiet, un kaut ko štukoji par 24".

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
3 hours ago, Malis said:

Tāpēc arī noteikti arī ir tā kā raksta mežavecis

 

Jo par produktu kļūst tikai tas no kā var iesist kapeiku nevis tas, kas ir labākais risinājums. 

 

Par investoriem skaidrs, ka tādi ir nepieciešami. Žēl, ka bieži tiek tirgots snake oil, nevis reāli labs produkts.

 

Man pagaidām tumbu etalons ir tas, kas atrodas manā dzīvojamajā istabā, bet tas tikai tāpēc, ka no custom neko jēdzīgu neesmu dzirdējis, tikai tumbas, kas saskrūvētas no vecām mēbelēm utt. :D

 

par to industriaal liimeni mani 5 centi.

Lielo razhotaaju lielo partiju risinaajumi parasti ir bez ekstreemiem risinaajumiem [logjiski, ''shirpotrebs''], bet tehniski pusliidz ''atstraadaati''. T.i.: bez skarbaam lazhaam.

 

Mazaaku razhotaaju mazpartiju risinaaju meedz buut vienkārši ar ljoti rupjaam lazhaam. Piem., iekaartas, kas nav testeetas pret RF trauceejumiem; ienaakoshaa spanja min/max veertibaam, ljoti svakiem atseviksjiem parametriem, utjpr.

 

Kaapeec lielaakajai daljai [99%] hiend izstraadaajumu nav nekaadu preciuizu parametru? Nevis taapeec, ka tie neko neoziimeetu diilerim/klientam. Nee, kapec- diileris varetu raadiit tos 0.000% kroplju un plaatiities, sak - must have. Parametru nav taapeec, ka tie ir pilniigaa zaraa.

 

Piemers, ko tikko redzeeju. Tas pars Sparko piedaavaa papildus saviem mega OPampiem nu arii phone pream/DAC, ko tur. Kaapeec nav neviena parametra [THD, s/n, IMD, josla]? Vinjsh tachu mums dzilji tehnisks dzeks + vinja OPampu speeks ir tieshi krutajos parametros. Atbilde - aciimredzot, nav ar ko palepoties.

Es esmu redzeejis tik daudzx skarbu shausmu shajaa mazpartiju segmenta, ka man rodas jautajums - vai taa ir industriaala razhoshana? Vai uz to attiecas kvalitaates prasibas? Vai tikai 100% varka diilerim, kursh tad apvaardo klientu, kaa nu maak?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...