Jump to content

Phone amplifier projektiņš


Iesacejs69
 Share

Recommended Posts

Iesacejs69

Ruudolf,

 

nevienam nav jaapeeta watermarks 10X10pix izmeraa. Taapeec taas watermarks tur ir saliktas, lai panjemtu pie pakaljas tieshi shaados gadiijumos. Ja liec citu cilveeku darbu, atsaucei jaabuut. Bez atkaapeem.

 

Otra teema. Tu sheit piesauc dzekus, kuri:

a. par Tavu eksistenci neko nezina;

b. kurus Tu nekad neesi saticis.

Vieniigais, ko esi izdariijis - izlasiijis vinju webu un nopircis vinju kitu. Protams, tas sheit ir populaari un stiliigi - radiit iespaidu, ka esi uz ''tu'' ar visiem krutajiem vechiem, bet atkal - no eetikas viedoklja: tas nav smuki.

 

Saliekot kopaa - piedod, bet Tu pats sevi nevari korekti nopozicioneet, kur nu veel kaadu citu.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Ruudolf,

 

nevienam nav jaapeeta watermarks 10X10pix izmeraa. Taapeec taas watermarks tur ir saliktas, lai panjemtu pie pakaljas tieshi shaados gadiijumos. Ja liec citu cilveeku darbu, atsaucei jaabuut. Bez atkaapeem.

 

Otra teema. Tu sheit piesauc dzekus, kuri:

a. par Tavu eksistenci neko nezina;

b. kurus Tu nekad neesi saticis.

Vieniigais, ko esi izdariijis - izlasiijis vinju webu un nopircis vinju kitu. Protams, tas sheit ir populaari un stiliigi - radiit iespaidu, ka esi uz ''tu'' ar visiem krutajiem vechiem, bet atkal - no eetikas viedoklja: tas nav smuki.

 

Saliekot kopaa - piedod, bet Tu pats sevi nevari korekti nopozicioneet, kur nu veel kaadu citu.

Šobrīd Tu esi uz viena viļņa ar lielu daļu boot lietotāju, kuri kā pats raksti Tev nesimpatizē. Bet pagaidām pats tikai brauc virsū, bet reāli kaut kādu savu uztaisītu darbojošos lietu vai savas mega zināšanas parādījis neesi. Tāpēc ieteiktu piebremzēt ar šādiem postiem, kuri galīgi neiet kopā ar tēmas nosaukumu.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
5 minutes ago, energys said:

Šobrīd Tu esi uz viena viļņa ar lielu daļu boot lietotāju, kuri kā pats raksti Tev nesimpatizē. Bet pagaidām pats tikai brauc virsū, bet reāli kaut kādu savu uztaisītu darbojošos lietu vai savas mega zināšanas parādījis neesi. Tāpēc ieteiktu piebremzēt ar šādiem postiem, kuri galīgi neiet kopā ar tēmas nosaukumu.

ak, tu saki.

 

nu, tad paarejam pie lietas:

a. kaada veida un kaa paraadiishana tev radiitu sajuutu, ka neesmu taads kaa vairaakums citu;

b. kaadam liimenim buutu jaabuut, lai tu uzskatiitu, ka manas zinaashanas ir pietiekoshas.

Luugtum konkreeti. Ibo, no tevis - piedod, neesmu maniijis ne vienu, ne otru. Par sevi - nu, ja buutu tankaa, par pirmo dalju kaut ko zinaatu. Par otro - nu, reku, ieliku vienkaarshaako no sava toposhaa projekta modulishiem. Vari noveerteet? Noraadiit uz lazhaam? Nemanu nevienu teikumu par teemu.

 

p.s. jaa, sore, shoreiz Ruudolfs traapijaas zem aamura, kaut patiesiibaa tieshi taa te notiek vienmeer. Ar pirkstu neraadiishu, kuri tie ir, katrs pats var citaas teemaas paskatiities.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Iesacejs69 teica:

Otra teema. Tu sheit piesauc dzekus, kuri:

a. par Tavu eksistenci neko nezina;

b. kurus Tu nekad neesi saticis.

Vieniigais, ko esi izdariijis - izlasiijis vinju webu un nopircis vinju kitu. Protams, tas sheit ir populaari un stiliigi - radiit iespaidu, ka esi uz ''tu'' ar visiem krutajiem vechiem, bet atkal - no eetikas viedoklja: tas nav smuki.

 

Hmm... Es no Kristiansena esmu laikam divus kitus nopircis, sarakstījies e-pastā un forumos, plus satikāmies vienā Canjam konvencijā Ņujorkā. Piena brāļi neesam, bet nu - neteikšu, ka pilnīgi sveši būtu.

 

Par atsauci varam pastrīdēties. Šeit gan laikam pārējam forumam jājautā - vai no mana posta jums šķita, ka es sev pierakstu mērījumu vai mērītās iekārtas autorību?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Iesacejs69 teica:

kaut patiesiibaa tieshi taa te notiek vienmeer. Ar pirkstu neraadiishu, kuri tie ir,

Nekautrējies, parādi!

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Iesacejs69 teica:

nu, tad paarejam pie lietas:

a. kaada veida un kaa paraadiishana tev radiitu sajuutu, ka neesmu taads kaa vairaakums citu;

b. kaadam liimenim buutu jaabuut, lai tu uzskatiitu, ka manas zinaashanas ir pietiekoshas.

Luugtum konkreeti. Ibo, no tevis - piedod, neesmu maniijis ne vienu, ne otru. Par sevi - nu, ja buutu tankaa, par pirmo dalju kaut ko zinaatu. Par otro - nu, reku, ieliku vienkaarshaako no sava toposhaa projekta modulishiem. Vari noveerteet? Noraadiit uz lazhaam? Nemanu nevienu teikumu par teemu.

 

p.s. jaa, sore, shoreiz Ruudolfs traapijaas zem aamura, kaut patiesiibaa tieshi taa te notiek vienmeer. Ar pirkstu neraadiishu, kuri tie ir, katrs pats var citaas teemaas paskatiities.

Es nekur neesmu teicis, ka baigi orientējos shēmās. Ja ir garlaicīgi, vari jau paskatīties manus postus un tad redzēsi, ka nesen vēl interesējos / mācījos lodēt un no gataviem moduļiem uztaisīju interneta radio ar pastūzi (priekš dēla). Tā kā es toč nepretendēju uz elektronikas guru un padomus par Tavu shēmu nevarēšu sniegt.

Tavi posti ir tikai daži par tēmu, bet pārējie tikai uzbraucieni. Tā kā ir sajūta, ka speciāli piereģistrējies ar jaunu niku, notēloji jauniņo un tagad troļļosi citus, nevis reāli kaut ko gribi uztaisīt/precizēt :(

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
12 minutes ago, energys said:

Es nekur neesmu teicis, ka baigi orientējos shēmās. Ja ir garlaicīgi, vari jau paskatīties manus postus un tad redzēsi, ka nesen vēl interesējos / mācījos lodēt un no gataviem moduļiem uztaisīju interneta radio ar pastūzi (priekš dēla). Tā kā es toč nepretendēju uz elektronikas guru un padomus par Tavu shēmu nevarēšu sniegt.

Tavi posti ir tikai daži par tēmu, bet pārējie tikai uzbraucieni. Tā kā ir sajūta, ka speciāli piereģistrējies ar jaunu niku, notēloji jauniņo un tagad troļļosi citus, nevis reāli kaut ko gribi uztaisīt/precizēt :(

jaa, tu mani atshifreeji.

 

zini, kaapeec man ieshaavaas praataa taada doma?

redz, ja es runaaju paaraak sarezgjiti [bija te teemas par baroshanas vadiem un to ietekmi], shejienes moderi [kuri ir pilniiigi nejeegas teemaa] mani bano. Neskatoties uz sheemaam, pamatojumiem.

Ja es teeloju jauninjo, katrs idiots pie pirmaas iespeejas meegjinaas vipendriities. nu, tu tachu arii kaurt ko te meegjinaaji tikko par sajeegu runaat, kaut manaa sheemaa neko nerubii, ne?

par to ir staasts - es labraat runaatu par teemu, bet huu te tas sanaak.

jo tad, kad es atljaujos kritizeet kaada nopirkto kitu vai nokopeeto suud& [oi, piedodiet], atkal - spuras gaisaa.

taa kaa ir vairaak briiva laika - jaa, es noleemu mazliet izklaideeties. Jurkins mani atkoda peec 1 cipara. Vinja liimeni mani?

 

a par uzbraucieniem - nu, sore, ko dariit, ja man sit pa naasiim. Man ir bijushi paaris publiski projekti. Shobriid arii viens taads ir internaatos.

un es manu, kaa chalji manas bildes, manus postus copy/paste vienkārši liek savos vebos, forumos..

Jaa, es pat esmu paslinkojis, watermarks neesmu salicis. bet staasts ir - peec manas saprashanas, vienigais, kas straada ar savaam sheemaam, ir Jurkins. Vieniigais, kas buuvee savu akustiku, ir Kevins. vai Tev arii ir taada sajuuta? Domaaju, ka nee, jo daudzi te plaataas ar copy/paste konstrukcijaam. Lai man atvaino kaads, ja kaadu esmu izlaidis no redzesloka.

 

a par attieksmi pret citiem - tu psakaties sheit pat teemaa. saakumaa, kad biju mega soliids. jau trapiijaas viens klauns, kuram likaas, ka man te nevajadzeetu rakstiit. otrs aizsuutiija dB maaciities, kaut teemu nesaprata.  taa nu jums te iet..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Iesacejs69 teica:

, kad biju mega soliids. jau trapiijaas viens klauns, kuram likaas, ka man te nevajadzeetu rakstiit

Tāpēc, ka tas 'klauns" atkoda, ka Tu troļļo. Troļļi reti kuram patīk, vēl jo vairāk tādi, kuri silda vadus. Un tad vēl tie uzbraucieni Rudewolfam, kurš ar Tevi uzturēja sarunu pienācīgā līmenī. Sorry, tava diskusiju kultūra ir galīgā pak@ļā, kā skabarga pak@ļā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
4 minutes ago, ggg97 said:

Tāpēc, ka tas 'klauns" atkoda, ka Tu troļļo. Troļļi reti kuram patīk, vēl jo vairāk tādi, kuri silda vadus. Un tad vēl tie uzbraucieni Rudewolfam, kurš ar Tevi uzturēja sarunu pienācīgā līmenī. Sorry, tava diskusiju kultūra ir galīgā pak@ļā, kā skabarga pak@ļā.

ak atkoda?

nu, kur tad ir vinja ziniibas tagad? m?

es vadus nesildu, aciimredzot tu neesi NEKO sapratis no taa, ko esmu ieprieksh te rakstiijis.

saruna pienaaciigaa limenii? un? es nerunaaju pienaaciigaa liimenii? oi. tu esi Ruudolfa intiimais draugs/aizstaavis? diskusiju kultuura... mjaa.. taa nu gan te ir liimenii!

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Iesacejs69 teica:

a par uzbraucieniem - nu, sore, ko dariit, ja man sit pa naasiim. Man ir bijushi paaris publiski projekti. Shobriid arii viens taads ir internaatos.

 

Es saprotu, man arī tas sistu pa nāsīm. Bet forums īsti nav diplomdarbs, kur jātaisa atsauču grāmatvedība. Es vienkārši pamatā postēju ārzemju austiņnieku forumos, kur vairumam teju uzreiz ir skaidrs, no kurienes esmu attiecīgos mērījumus izvilcis. Ja gribētu krāpties, tici man, ka to darītu elegantāk. Un man te īsti nevienam sava kaut kāda pārdabiskā ekspertīze nav jāpierāda, kam interesē, tas arī zina, ko daru un esmu darījis. Tas pats @MarisO sēdēja uz ķīniešu pastūžiem, kam pamatā opamps ar super dziļu NFB un es šim ieteicu, lai paprovē to Torpēdu. Šis nopirka un ir laimīgs. 

 

Savu projektu parādi, ja ir audio jomā. Ja nē, tad moš te kādam tāpat interesēs.

 

Pirms 21 minūtēm , Iesacejs69 teica:

bet staasts ir - peec manas saprashanas, vienigais, kas straada ar savaam sheemaam, ir Jurkins. Vieniigais, kas buuvee savu akustiku, ir Kevins. vai Tev arii ir taada sajuuta? Domaaju, ka nee, jo daudzi te plaataas ar copy/paste konstrukcijaam. Lai man atvaino kaads, ja kaadu esmu izlaidis no redzesloka.

 

Nu jā, bez jums ar Jurkinu es ārpus foruma vēl divus-trīs faķīrus zinu, kas māk analogos aparātus uz diskrētajiem elementiem no nulles uzzīmēt. Bet tie abi ir paveci onkas, kam forumā cepties 100 gadus neinteresē. Kopumā DIYAudio vēl moš pāris džeki ir, kas kaut ko māk, bet tur līmenis ir samērā zems un lielākoties balstās nostaļģošanā par jau esošiem "grandiem". Ja gribi sisties ar kādu, iesaku Vegalab. Es domāju, ka tur shēmai iedos normālu fīdbeku. Šeit tu vienkārši izskaties pēc piektklasnieka, kurš ir atnācis pirmklasniekus futenē izmasēt. Uzvarēt uzvarēsi, bet kāda jēga no uzvaras, ja neviens vairs ar tevi negrib spēlēt?

 

Man personīgi, protams, ir skumji, ka no jauniem džekiem analogais signāls nevienu neinteresē. Var jau būt, ka man, kamēr vīruss plosās, vajadzētu ierakt elektronikas pamatos, bet ko ar to darīt...

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
3 minutes ago, RudeWolf said:

 

Es saprotu, man arī tas sistu pa nāsīm. Bet forums īsti nav diplomdarbs, kur jātaisa atsauču grāmatvedība. Es vienkārši pamatā postēju ārzemju austiņnieku forumos, kur vairumam teju uzreiz ir skaidrs, no kurienes esmu attiecīgos mērījumus izvilcis. Ja gribētu krāpties, tici man, ka to darītu elegantāk. Un man te īsti nevienam sava kaut kāda pārdabiskā ekspertīze nav jāpierāda, kam interesē, tas arī zina, ko daru un esmu darījis. Tas pats @MarisO sēdēja uz ķīniešu pastūžiem, kam pamatā opamps ar super dziļu NFB un es šim ieteicu, lai paprovē to Torpēdu. Šis nopirka un ir laimīgs. 

 

Savu projektu parādi, ja ir audio jomā. Ja nē, tad moš te kādam tāpat interesēs.

 

 

Nu jā, bez jums ar Jurkinu es ārpus foruma vēl divus-trīs faķīrus zinu, kas māk analogos aparātus uz diskrētajiem elementiem no nulles uzzīmēt. Bet tie abi ir paveci onkas, kam forumā cepties 100 gadus neinteresē. Kopumā DIYAudio vēl moš pāris džeki ir, kas kaut ko māk, bet tur līmenis ir samērā zems un lielākoties balstās nostaļģošanā par jau esošiem "grandiem". Ja gribi sisties ar kādu, iesaku Vegalab. Es domāju, ka tur shēmai iedos normālu fīdbeku. Šeit tu vienkārši izskaties pēc piektklasnieka, kurš ir atnācis pirmklasniekus futenē izmasēt. Uzvarēt uzvarēsi, bet kāda jēga no uzvaras, ja neviens vairs ar tevi negrib spēlēt?

 

Man personīgi, protams, ir skumji, ka no jauniem džekiem analogais signāls nevienu neinteresē. Var jau būt, ka man, kamēr vīruss plosās, vajadzētu ierakt elektronikas pamatos, bet ko ar to darīt...

es izmuldeejos un Jurkins mani atkoda. ja tas nebuutu noticis, bez iluuzijaam  - taadu ''atsauciigo'' komentu un nievu buutu nesaliidzinaami vairaak.

vislabaak man patika kaa Kevina peedeejaa projektaa katrs smurgulis njerksteeja par to, ka redz, cilveeks bez garumzimeem rakstot. wtf?

es zinu veel paariiti speeciigu kadru shajaa jomaa, bet - sore, pie shaadas shii foruma kultuuras vinjiem te nah nav interesanti.

jaa, negrib vairs speeleet.. nu, skumji. ko veel teikt.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
pirms 6 stundām , Iesacejs69 teica:

es izmuldeejos un Jurkins mani atkoda

Nu, nez, man pie tava 3. posta radās aizdomas, bet pie 4. es skaidri zināju, kas tu esi :D Tas tiešām nebija grūti :)

 

Žēl, protams, ka mums te tā arī nav gaidāma interesanta diskusija par hibrīda austiņu pastiprinātāju. Es, protams, tavās shēmās vairāk nesaprotu, kā saprotu, bet vienalga, pētot tās, un ja vēl kādi paskaidrojumi gadās, reizēm kaut ko vairāk sāku saprast :)

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Lai būtu interesanta diskusija, vispirms vajadzētu kārtīgi uz 200 lapām diskutēt par pamatiem

https://www.youtube.com/watch?v=zTyuzHokWyA  9.05 min kas tie par skaitļiem un ko tur rēķina

https://www.youtube.com/watch?v=aWGK2jFq1rg

https://www.youtube.com/results?search_query=reading+amplifier+schematics

https://www.youtube.com/watch?v=pT5x7ej3yv4

https://www.youtube.com/watch?v=gvaojICThzg

https://www.youtube.com/watch?v=Ynv_C3N0fPk

 

 

Bet te jau neviens negribēs blamēties un uzdot tos muļķīgos jautājumus, lai to pamatus saprastu. Es, piemēram, tās shēmas visos sīkumos īsti labi nesaprotu, bet, ja man kāds pateiktu, kas tieši tur ir galvenais un kas ar ko sakarā, varbūt arī kaut ko saprastu. 

Sākumam katrs varētu salikt tos materiālus, kuros, viņaprāt, labi izskaidrota tā vai cita teorija.

Ja var, bez pārmērīga pārprasta "praktiskuma". Tik, cik mērījumi un ko tie parāda un pierāda.

Vispirms kārtīga izpratne, kas un kāpēc notiek.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

no shiis sadaljas vienkaarshajiem materiaaliem man ljoti patiik:

 

tubecad.com

 

taa fundamentaalaa lieta, kas man patiik - lampas shis viirs uztver kaa detalju, nevis ''nu, taads ir tipveida sleegums'', ''taa, reku 1960.gadaa bija..''.

vinjsh jauc kopaa lapas ar tranzistoriem, ar OPampiem. Jo taas visas ir detaljas.

 

Link to comment
Share on other sites

Kaspicham (kā vienmēr) shēmās ir tik daudz elementu ?, ka bez riktīgas iedziļināšanās sāk jumts braukt, uzreiz var saprast tikai vispārējos vilcienus. Un katram elementam ir pamatojums, jebkurš aktīvais elements ir aizsargāts no jebkuras iespējamās šaizes (izņemot zemestrīci, asteroīdu, Fukusimu un vēl dažām). Bet dzīve ir dzīve... nestāv uz vietas. Un tādu, kuriem interesē detaļu kapsētas paliek aizvien mazāk. Tīri objektīvu iemeslu dēļ. No vienas puses integrālie risinājumi, gan analogie (opampi) gan D klase ir aizgājusi kosmosā, kamēr analogajām vajadzībām tranzistoru praktiski vairs nav. No otras puses... es, piemērsam, kārtējo reizi esmu atgājis no lodēšanas. Pēdējais DIY darbiņš bija austiņnieks  - bez kopējām saitēm, A klasē. Ilgi darbojos ap maketu, uz 1kHz līdz vatam uz 300 omiem THD bija tāds pats kā ieejas signālam. Meandrs praktiski ideāls. Baroklis apmēram tāda pati detaļu kapsēta. Protams, nekāda prof aparatūra jau nebija - emu404(pci). Sāku ievērot, ka skaņas kvalitāte no dienas dienā stipri atšķiras ... atkarībā no garastāvokļa. Vienu brīdi liekas, ka nu ir pati pilnība. Nākamajā reizē tam pašam skaņdarbam sāc piekasīties. Ta tur basam kaut kāds pēcskanējums, ta tur atkal asums parādās u.t.t. Pēc tam sakāru lētos 2134 opampus, piecus korpusus paralēli ar savu saiti, vienu opampu priekšā un kopējo saiti - tāds kompozīts. Un johaidī! Nu tieši tas pats variants, kas ar nežēlīgo detaļu kapsētu un 100 reizes lielāku patērēto jaudu. Samainīju opampus uz TL082. Nē, garām pilnīgi. Nākamajā vakarā ieslēdzu. WoW!!!! Un tā tālāk. Jā, tas ir interesanti man pašam, izdomāt nestandarta slēgumu detaļai ar trim kājām jau laikam vairs nevar?, bet nu kaut kādas nianses vismaz. Bet tālāk tam visam jēga arī beidzas, paliek tikai gandarījums par jauki pavadīto laiku.

 

1 stundu atpakaļ, Iesacejs69 teica:

Jo taas visas ir detaljas.

Ir arī otra galējība. Bija (ir, varbūt) feisbukā grupa, kuri visu, visu taisa uz strāvas spoguļiem izmantojot dažnedažādus pusvadītājus. Bezjēgā! Pilnīgā!? Pierādīt nevarēšu, jo feisbukā neuzturos (nemāku?), kaut kad sen kaut kādā veidā tā grupa man parādījās, bet tagad nav. Lai gan, no otras puses interesanti paskatīties.

 

p.s. DIY līmenī elektronika kaut kur līdzinās arduino.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

paldies par labiem vaardiem!

par ''visu paredzeejis''. fig :D

tam katoda atkaartotaajam nesimetriska I ierobezhoshanaas. Naacaas pielikt I source uz paaris tranjiem, lai - ja iedzen klipos, simetriski ierobezhojas lampu kaskaade.

Mana sajeega saka - diemzheel, lielaakaa dalja detalju profesionaali nostraadaatos aparaatos ir visaadas servisa lietas - aizsardziibas, clipu ierobezhoshanas, maigie starti, spanja kontroles, utjpr. Tieshi shiis lietas atskjir kitu [kas lielaakoties ir koncepta paarbaudiishanai] no production liimenja. Es pat savaadaak nevaru neko buuveet - ja par visu nav padomaats, taa konstrukcija agraak/veelaak vienkārši nospraagst. Un ko tad - staaveet kaa skolniekam, sak - ponjatj i prostitj? :D

 

par Tavu keisu ar skan/neskan iedomaajos:

ha, kaa Tu domaa, prieksh kam tiem hiend ampiem [pat tranzistorniekiem] min warmup laikus 30..45min? Tieshi taa iemesla deelj - ja esi noguris, peec darba: iesleegsi - neskanees pat miiljaakaa blice. Bet, ja pusstunda jaagaida - paleenaam atlaidiis, panjemsi viina glaazi, izdomaasi, ko tieshi gribi klausiities. noskanjosies.

atceros, vienam phono preampam [uz NElampaam] alja 20K naudu kategorijaa bija mineets: ieskanjoshanaas laiks 2000 stundas. Pirmajaa briidii wtf? sajuuta. Bet, arii tur ir doma. Iedomaajies, nopeerc taadu kastiiti par taadu milzu naudu. Sliktaa garastaavoklii. Logjiski - neskan. Bet to 2000 stundu laikaa - gan jau buus kaada reize/kombinaacijas ar citu apriikojumu [skandas, telpas iekaartojums], kad tas preamps ''ieskaneesies''. Ja kaut reizi preamps ir skaneejis labi, nav pamata domaat, ka tas ir suuds, pareizi? Taatad - probleema citur! Un tu iesi pie taa preampa paardeveeja, sak - pamataa suudiigi skan, bet reku - tovakar, tajaa setupaa bija labi! Un vinjsh tev veel suudukus pa 5X20K paardos. Vadus, kaadu akustisko paneli, varbuut pat citas skandas un/vai ampu! :D

 

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk, un tad parādās jautājums... ja tas preamps (2x6 korpusi dubultopampu) būs ielikts melnozola (kurš 1000 gadus gulējis Abavas dzelmē) korpusā, kuru ar rokas instrumentiem (un mīlestību) gatavojis vieds sirmais galdnieks un noformēts ar dažām oldskūūūūl lampām, kuras pareizo blāvo mirdzumu (atmega 328) sasniegs pēc 34 minūtēm (pastūzis iesilis un gatavs lietošanai)...  un vīns saliets... un kājas nomazgātas... Vai fīlings atšķirsies.

Varbūt kāds šo manis teikto noturētu par uzbraucienu. Bet nē! Man pašam nav pilnīgi nekādas skaidrības.

Link to comment
Share on other sites

Es pirms kāda laika iegādājos DAC/AMP combo tieši dēļ ASR review: https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-sabaj-d5-dac-amp.8337/

 

Šeit citāts no apskata.

Citēt

Let's test the DAC portion first with XLR output. Sabaj had sent me a snapshot of the Dashboard to me and I was disappointed when I could not get close to the SINAD rating they had. I then read on their website something to the effect of heatsinks are used and hence the unit needs 30 minutes to warm up to required temps. I usually don't put much weight on such comments but here, it was a real deal. After around 30 minutes while I was doing other things, performance jumped way up:

 

Linkā var arī redzēt SINAD starpību starp aukstu (107db) un jau ''iesilušu'' aparātu (119db).

 

Starpību starp aukstu un iesilušu es nedzirdu, man ir pārāk speķainas ausis. Bet pirms mūzikas klausīšanās ieslēdzu 30min pirms, distancējos (šobrīd populārs termins) no ikdienas un pēc 30 min esmu mierīgāks un varu labāk baudīt mūziku. Laikam nostrādā tas ko piemin @Jurkins un @iesacejs69, nomazgātas kājas un ieliets dzeramais palīdz skanējumam :D

 

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
10 minutes ago, Jurkins said:

Nu lūk, un tad parādās jautājums... ja tas preamps (2x6 korpusi dubultopampu) būs ielikts melnozola (kurš 1000 gadus gulējis Abavas dzelmē) korpusā, kuru ar rokas instrumentiem (un mīlestību) gatavojis vieds sirmais galdnieks un noformēts ar dažām oldskūūūūl lampām, kuras pareizo blāvo mirdzumu (atmega 328) sasniegs pēc 34 minūtēm (pastūzis iesilis un gatavs lietošanai)...  un vīns saliets... un kājas nomazgātas... Vai fīlings atšķirsies.

Varbūt kāds šo manis teikto noturētu par uzbraucienu. Bet nē! Man pašam nav pilnīgi nekādas skaidrības.

un kaa veel darbosies! ;)

 

ja aciis spiid spilgta gaisma - nekas neskanees.

ja tev ir karsti/auksti - nekas neskanees. Skanja buus sausa/agresiiva, jo tu pats buusi sasprindzis, basu galu [iipashi aktuaali, klausoties skandas] ar rumpi neuztversi.

ja vienkārši ir neerti [dibenam, ausiim, utjpr.] - nekas neskanees.

 

smiga jebkaadaas koncentraacijaas uzlabo skaneejumu! :D

minimaals apgaismojums, siltos tonjos [rietosha saule vai lampu kveeldiegi] - radikaali uzlabos skaneejumu!

 

Pat paiku mees eedam ar aciim! Logjiski, ka iekaartas izpildiijums [arii staasts, arii zinaamaas, bet neredzamaas nianses] LJOTI ietekmee skaneejumu.

 

Kaapeec hiends naktii tik labi skan? Jaa, ir teema par tiiru tiikla spani [tas ir fakts]. Kaut vai taadeelj, ka nav baigaas asimetrijas, lai trafi ruuktu un mociitos.

Bet - ir zemaaks fona troksnis, ikdienas darba fignjas palikushas iisajaa pagaatnee. Akuuti risinaamo lietu nav. pauris atsleedzas.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
9 minutes ago, Malis said:

Es pirms kāda laika iegādājos DAC/AMP combo tieši dēļ ASR review: https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-sabaj-d5-dac-amp.8337/

 

 

Šeit citāts no apskata. Linkā var arī redzēt SINAD starpību starp aukstu (107db) un jau ''iesilušu'' aparātu (119db).

 

Starpību starp aukstu un iesilušu es nedzirdu, man ir pārāk speķainas ausis. Bet pirms mūzikas klausīšanās ieslēdzu 30min pirms, distancējos (šobrīd populārs termins) no ikdienas un pēc 30 min esmu mierīgāks un varu labāk baudīt mūziku. Laikam nostrādā tas ko piemin @Jurkins un @iesācējs69, nomazgātas kājas un ieliets dzeramais palīdz skanējumam :D

 

protams, ka neviens nedzird tos -110dB vai -120dB. Bet, ja tu peerc mantu pa 500 naudaam [patiesiibaa - jebkuraa cenu kategorijaa, jo studentam 50 EUR buus liela nauda, bieziitim taads pats pirkums buus 50K], tu tachu negribi dzirdeet:

''ziniet, mums pajaat, jo juus taapat nedzirdiet. mees ietaupiijaam uz visu, THD ir -70dB. nu, tur kondori suuds, OPampi leetaakie. Bet, mums pajaat''. Savukaart, ja zini, ka vechi tieshaam saspringushi, viss ir kaartiigi un korekti - tev ir prieks to iekaartu iesleegt! Tas vien jau daudz noziimee.

 

Piem., man ir kits. Izmaksaaja kaut kaadas 300 naudas.

Nekas iipash, ieliku labus OPampus, palielinaaju Io izejas A kaskaadei.

BET.

Aizsardziibas relejs gljuko [ielkts power, ne signala];

Ausu ligzda gljuko.

Baroshanas toram vajadzeetu DC removal [lai nemokaas].

Volume reguleejas ieejaa, attieciigi, pat pie 0 volume visi troksnji uz juutiigaam ausiim tomeer dzirdami.

 

Vai es to kitu klausos? Nee, vinjsh mani besii. Kaut gan tehniski ir gerai. Tb., staasts - nav tikai tehniskie parametri. Visam citam arii jaabuut liimenii. Pat izskatam.

Piem., EMU0404 - izskataas.. bljaa. Taas plastmasas pogas... Tehniski - ljoti labs aparaats. Bet teikt, ka es guustu kaifu no taa interfeisa? Nee, zem galda gribaas paspert. Vai skanja ir izcila? Nee, jo izskataas peec hvz kaa :D

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Par to barošanu - tur vien jau var veselu kaudzi shēmu izdomāt. Teiksim 225 volti tīklā vai 235 volti. Tie 10 volti tomēr ir gandrīz 4%. Un visādi uzsitieni, kad kaimiņiem vešenes un ledusskapji slēdzas. Ne velti bija izdomājuši shēmu ar lieliem akumulatoriem. Nekādu traucējumu no tīkla puses!

Cik lielus kondensatorus likt, ja ļoti lielus, tur kaut kādu shēmu vajag, kas tos uzreiz klāt neslēdz, bet caur pretestību.

Ko ar barošanas transformatoru, varbūt sekundārajam papildus tinumi, ko tajā brīdī, kad sinusoīda šķērso nulli, pieslēdz papildus. Cik 50Hz ciklus kondensatori nosedz pie pusjaudas? Varbūt kvēli var regulēt - bet tur taču ir siltuma inerce! Un tā tālāk, cik iztēle ļauj izdomāt.

 


Pirms 3 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Piem., EMU0404 - izskataas.. bljaa. Taas plastmasas pogas... Tehniski - ljoti labs aparaats. Bet teikt, ka es guustu kaifu no taa interfeisa? Nee, zem galda gribaas paspert. Vai skanja ir izcila? Nee, jo izskataas peec hvz kaa :D

 

Vajag nopirkt divus un vienam uztaisīt smuku priekšu un uzaicināt ekspertus.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
4 minutes ago, Raimonds1 said:

Par to barošanu - tur vien jau var veselu kaudzi shēmu izdomāt. Teiksim 225 volti tīklā vai 235 volti. Tie 10 volti tomēr ir gandrīz 4%. Un visādi uzsitieni, kad kaimiņiem vešenes un ledusskapji slēdzas. Ne velti bija izdomājuši shēmu ar lieliem akumulatoriem. Nekādu traucējumu no tīkla puses!

Cik lielus kondensatorus likt, ja ļoti lielus, tur kaut kādu shēmu vajag, kas tos uzreiz klāt neslēdz, bet caur pretestību.

Ko ar barošanas transformatoru, varbūt sekundārajam papildus tinumi, ko tajā brīdī, kad sinusoīda šķērso nulli, pieslēdz papildus. Cik 50Hz ciklus kondensatori nosedz pie pusjaudas? Varbūt kvēli var regulēt - bet tur taču ir siltuma inerce! Un tā tālāk, cik iztēle ļauj izdomāt.

 

 

 

 

Vajag nopirkt divus un vienam uztaisīt smuku priekšu un uzaicināt ekspertus.

tepat pie mums paaris gadus atpakalj vechi bija taa prikolojushies [pie Guka, Drustos].

 

2 suuda D klases ampinji, bet vienu pa kluso ielika mega korpusaa [vienkārši iemeta, vaaku virsuu - neviens jau vaaku nost neceela].

tas lielajaa korpusaa saaka MEGA labaak skaneet.

tad, lai tests buutu korekts, samainiija kitus vietaam [nu, lai izpaliek teema - reku, kits bija savaadaaks].

Otraa klausiishanaas sesija apstiprinaaja - soliidi noformeetais turpinaaja skaneet daudz labaak :D

 

veel ir pieraadiijies - Jack Daniels uzlabo skaneejumu. Kola skjaidiishanai var nebuut, pofig.

 

par spani - nu.. iedomaajies, ka tu nopeerc, piem., Jadis megaampu pa 7K naudaam.

Iekshaa kaadas paardesmit detaljas [pretenes, paaris c] - iztikas minimums alja 1960.gada stilaa un 4 lampas. Baroshana - praktiski nestabilizeeta.

Protams, ka tur suudi buus pie pirmaas iespeejas. Bet - iespeejas izpausties gan vadu, gan kondicionieru, gan filtru paardeveejiem. Veel kaadu 5K iemetiens baroshanaa - un skan jau labaak :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

ja driiskt pafloodot. tipveida situaacija [bet piemeers reaals].

 

gana turiigs cilveeks. privaatmaaja. nu, tada normaala. ar 3 sadalneem normaalu naktsskapiishu izmeeraa.

skanjas aprikojums.. kaadas parsimts pakas. kabinetaa, dziivojamaa telpaa, media streemeri, utjpr.

True sine UPS barotaaji 24/7 online - pa smalko.

salika cilveeks manis buuveetos tiikla filtrus - esot baigi buutiski labaak. nu, ok, pienjemsim.

bet, bisku pa pirkstiem sitot statnes.

 

1. ground savienojums paartraukts 2[!] vietaas;

2. atseviskjs ground konturs ieriikots nav;

3. zemes nav, toties zemes savienojums kopiigs ar pagrabstaava tehnisko telpu un taas veljasmashiinu;

4. nerunaajot par traucejumiem, ko radiija taa veljasmashiina, deelj taas spanja filtra uz visas audiotehnikas shasijaam 110VAC!

 

ok, izveidojam Ground kontuuru, savedam kaartiibaa, atsleedzam veljasmashiinas.

Naakoshais posms - ntaas zemes cilpas deelj streameriem, kompjiem, utml.

Atdalam kompjus, iespeeju robezhaas - novaacam cilpas. Atdalam kompju zemes.

Tuvumaa esoshos impulsniekus, kas mezhoniigi fonee, nomainam pret lineaarajiem.

O, pamatfons pazudis, jau pamanam sakariibu - fons paraadaas, kad dienasgaismas galda lampu iesleedz. Lampu miskastee.

Nu, peec shaadiem upgrade esot pazudusi visa baroshanas vadu ietekme.

Jaatziimee - cilveeks tehnisks, briinumiem netic.

 

Aa, labaakais - avaarijas gjeneratora baroshanas piesleegumam izmantots kaut kaads 24 dziislu signaala vads, kur vadi pa 8 paraleeli un jau bija saakushi kust/degt.

 

Tb., shaada situaacija ir norma. Logjiski, ka kaut kaadi filtri, vadi, dajebkas - to mainiis. Kaut vai taapeec, ka cauri signaala vadiem mochii 115VAC straavas :D

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Iesacejs69 teica:

Sliktaa garastaavoklii. Logjiski - neskan. Bet to 2000 stundu laikaa - gan jau buus kaada reize/kombinaacijas ar citu apriikojumu [skandas, telpas iekaartojums], kad tas preamps ''ieskaneesies''.

 

Nū, vēl jau ir variants, ka cilvēks pa 2000 stundām sameklē to mūziku, kur ar tehnikas draņķiem var sadzīvot. Plus pa to laiku iztek 14 dienas, kuru laikā preci var atgriezt pret naudiņu.

 

No manas pieredzes vairāk ir - cilvēks saliek tumbas stūros/pie sienas un žēlojas, ka redz basiņš dunot. Te uzreiz uzkuļās eksperti un klārē, ka tas tāpēc, ka pastūzis esot vājš un nespējot membrānas kontrolēt, lai pērkot dārgāku.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
2 minutes ago, RudeWolf said:

 

Nū, vēl jau ir variants, ka cilvēks pa 2000 stundām sameklē to mūziku, kur ar tehnikas draņķiem var sadzīvot. Plus pa to laiku iztek 14 dienas, kuru laikā preci var atgriezt pret naudiņu.

 

No manas pieredzes vairāk ir - cilvēks saliek tumbas stūros/pie sienas un žēlojas, ka redz basiņš dunot. Te uzreiz uzkuļās eksperti un klārē, ka tas tāpēc, ka pastūzis esot vājš un nespējot membrānas kontrolēt, lai pērkot dārgāku.

 

+101

nu, diez vai 20.000 USD preampu klients pirka interenaatos, bet fiska pareiza - pa 2000 stundaam i garantija beigsies :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

Daargajaa galaa tak pilns ar .. nu, kaa lai to maigaak pasaka. 3+1 iisi piemeeri.

 

Jadis. Ok, es saprotu, ka garaazhas vaarti ir 1/3 no taam ntajaam stukaam, bet.. izpildiijums - kaa leetai Kjiinai;

Tarim. Man bija gods ar pashu Tarimu patuseet [iznjeemuma kaartaa, jo esmu asociaals]. Ljoti laipns onka. Prasu - kas par sheemu tavaa ampaa? Ai, es panjemu zhurnaalu Radio, gads 1991.. jopta. nU jaa, es esmu zhurnaalists/redaktors. salodeeju.. Apskatiiju vinja tehniku. Nefocheeju. Jo bija vienkārši neerti. Kaut kaadas maketnieces, blakus leetais China komutatora kits iepickaats.. kaut kas vienkārši neaptverams.

Muusu pashu LV ''izstraadaats'' lampu amps ap 3K naudaam [garazhas vaartu cena]. Autors godiigi saka - vinja pirmaa konstrukcija. Sheema no Google [te gan globaals fail sanaaca, jo cilveeki nezinaaja hiend tirgus/paardoshanas specifiku].

 

Ir tepat vechi, kas hiend ''skandas'' veido. Nu, drosmiigi - vieniigais, ko varu pateikt.

 

Un jebkuraa gadiijumaa - peerkot hiend, njem veeraa ''3 staru'' konceptu, to, ka serviss buus 0 biezhi vien..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Tarim. Man bija gods ar pashu Tarimu patuseet [iznjeemuma kaartaa, jo esmu asociaals]. Ljoti laipns onka. Prasu - kas par sheemu tavaa ampaa? Ai, es panjemu zhurnaalu Radio, gads 1991.. jopta. nU jaa, es esmu zhurnaalists/redaktors. salodeeju.. Apskatiiju vinja tehniku. Nefocheeju. Jo bija vienkārši neerti. Kaut kaadas maketnieces, blakus leetais China komutatora kits iepickaats.. kaut kas vienkārši neaptverams.

 

Nevajadzēja fočēt- 6moons visu jau ir izdarījuši!

 

open1.jpg

 

Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Muusu pashu LV ''izstraadaats'' lampu amps ap 3K naudaam [garazhas vaartu cena]. Autors godiigi saka - vinja pirmaa konstrukcija. Sheema no Google [te gan globaals fail sanaaca, jo cilveeki nezinaaja hiend tirgus/paardoshanas specifiku].

 

Tu par DIMD? Izskatījās jau smuki, bet jauda tāda, ka tikai platjosliniekiem/ruporistiem der. No shēmas es jau arī nekādus brīnumus negaidītu.

 

15.jpg

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tam dimdinatoram tad jau vismaz cik necik point-to-point.

Jā, no vienas puses žēl, ka mums nav izplatīta rakstura īpašība "tarims".

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
15 minutes ago, RudeWolf said:

 

Nevajadzēja fočēt- 6moons visu jau ir izdarījuši!

 

open1.jpg

 

 

Tu par DIMD? Izskatījās jau smuki, bet jauda tāda, ka tikai platjosliniekiem/ruporistiem der. No shēmas es jau arī nekādus brīnumus negaidītu.

 

15.jpg

nu, es censhos balstities uz savu info, ko pats redzu/dzirdu.

Jaa, konkreetaa eksemplaara izskatas bija lidziigs 6moons bildei.

Saproti, kaapeec es lietoju vaardu ''liidziigs', ne? :D

 

 


10 minutes ago, Jurkins said:

Tam dimdinatoram tad jau vismaz cik necik point-to-point.

Jā, no vienas puses žēl, ka mums nav izplatīta rakstura īpašība "tarims".

DIMD bija/ir baigi labais korpuss/izpildiijums.

Paskati, cik plaans tas amps izskataas! Patiesiibaa vismaz 2cm naak klaat!

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Jaa, konkreetaa eksemplaara izskatas bija lidziigs 6moons bildei.

Tāpēc, ka māksla! To divreiz nevar atkārtot!

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, RudeWolf said:

Tāpēc, ka māksla! To divreiz nevar atkārtot!

YESSS! :D

bet nu..faak. tur taas 2 vertikaalaas ir maketnieces. nevis custom/p2p, bet prastas maketnieces! es nezinu, kaadiem te argumentiem jaabuut, lai to ietirgotu.

Taa 5W pretene, kas vienkārši neizoleetiem galiem gaisaa karaajaas! Otram kanaalam - kaut kas tur ar ljozeni pie korpusa pietiits..

Kanaalu selektora pcb kaut kaads students ar foto shablonu maajas apstaakljos [bez urbshanas] taisiijis. alvojis vrucnuju.

Tas ir amatiera maketa liiimenis!

Kaa kaut ko taadu vispaar var paardot?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Iesacejs69 teica:

es nezinu, kaadiem te argumentiem jaabuut, lai to ietirgotu.

 

Nu pirmkārt jau kunde kasti vaļā reti kad taisa.

 

Otrkārt, ja attaisa - tad tu izries krūšu spalvas un zemā balsī saki, ka, ja mans stipreklis izskatītos kā visiem citiem... TAD TAS SKANĒTU KĀ VISIEM CITIEM!

 

P.S. Es pareizi redzu, pocim asīte ir ar amortizējošo putu lentu pielīmēta, lai maigāks fīls būtu?

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
31 minutes ago, RudeWolf said:

 

Nu pirmkārt jau kunde kasti vaļā reti kad taisa.

 

Otrkārt, ja attaisa - tad tu izries krūšu spalvas un zemā balsī saki, ka, ja mans stipreklis izskatītos kā visiem citiem... TAD TAS SKANĒTU KĀ VISIEM CITIEM!

 

P.S. Es pareizi redzu, pocim asīte ir ar amortizējošo putu lentu pielīmēta, lai maigāks fīls būtu?

nevis lai maigaaks fiils buutu, bet lai vispaar pagriezt vareetu :D

zin kaa, lai preciizi to mehaaniku uztaisiitu, tomeer vajag normaalu shasiju, darbgaldus. Bet te - pogas stienis stiprinaas prieksheejaa korpusaa. Pocis - uz shasijas. Traapiit preciizi - gandriiz nereaali.

Luuk arii risinaajums!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Iesacejs69 teica:

Paskati, cik plaans tas amps izskataas! Patiesiibaa vismaz 2cm naak klaat!

Jā, tas ir neapšaubāmi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Iesacejs69 teica:

 

ja aciis spiid spilgta gaisma - nekas neskanees.

ja tev ir karsti/auksti - nekas neskanees. Skanja buus sausa/agresiiva, jo tu pats buusi sasprindzis, basu galu [iipashi aktuaali, klausoties skandas] ar rumpi neuztversi.

ja vienkārši ir neerti [dibenam, ausiim, utjpr.] - nekas neskanees.

 

smiga jebkaadaas koncentraacijaas uzlabo skaneejumu! :D

minimaals apgaismojums, siltos tonjos [rietosha saule vai lampu kveeldiegi] - radikaali uzlabos skaneejumu!

 

Pat paiku mees eedam ar aciim! Logjiski, ka iekaartas izpildiijums [arii staasts, arii zinaamaas, bet neredzamaas nianses] LJOTI ietekmee skaneejumu.

 

Kaapeec hiends naktii tik labi skan? Jaa, ir teema par tiiru tiikla spani [tas ir fakts]. Kaut vai taadeelj, ka nav baigaas asimetrijas, lai trafi ruuktu un mociitos.

Bet - ir zemaaks fona troksnis, ikdienas darba fignjas palikushas iisajaa pagaatnee. Akuuti risinaamo lietu nav. pauris atsleedzas.

Es tagad sapratu, kāpēc šī tēma izveidota. :D

Link to comment
Share on other sites

Ā nu ķipa kardānpievads. Sapratu!

 

Runājot par DIMD, mani nekad nepameta sajūta, ka džeki to aparātu nebija gana augstu uzcenojuši. 3 pakas nekāds baisais hājends nav, turīgu valstu kontekstā tas ir tāds vidēji/augstā gala hifi. BOMā gan jau korpuss 40% izmaksu sastādīja un pārējais izgāja izejas trafos. Ja gribi hājendā kauties, tad vajag 60% uzcenojumu, lai dīlerim ir motivācija tevi tirgot. Par 3 pakām tāds dīleris tikai vadus var tirgot, kur uzcenojums ir 90%.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
25 minutes ago, RudeWolf said:

Ā nu ķipa kardānpievads. Sapratu!

 

Runājot par DIMD, mani nekad nepameta sajūta, ka džeki to aparātu nebija gana augstu uzcenojuši. 3 pakas nekāds baisais hājends nav, turīgu valstu kontekstā tas ir tāds vidēji/augstā gala hifi. BOMā gan jau korpuss 40% izmaksu sastādīja un pārējais izgāja izejas trafos. Ja gribi hājendā kauties, tad vajag 60% uzcenojumu, lai dīlerim ir motivācija tevi tirgot. Par 3 pakām tāds dīleris tikai vadus var tirgot, kur uzcenojums ir 90%.

man domaa, ka Tu labaak par mani zini hiend distributoru un reselleru pelnjas ?

tb., Jadis maksaa 3K pie vaartiem, no distributora jau 5..6K, paardeveejs veel paaris K piemet.

Peedejo 2 pilsonju varka ir taa, kas vinjus motivee paardot [pist praatu, dot klausiities, utml], un pie taadas varkas - priekshapmaksa ir normaala paraadiiiba.

 

DIMD neko no shii nenjeema veeraa. Tas, ko vinji bija gatavi dot distributoram, bija 15..20% discounts pie vismaz puslieliem apjomiem. Jo BOM vien bija labi virs 50% no lista cenas.

Uz ko potenciaalie distributori vienkārši pajautaaja: WAT?

Tb., lista cenai pie vinju veelmes peec 3K income vajadzeeja buut vismaz kaadiem 8..9K [7 ar discountiem].

Un tad saakas naakoshaa teema: vai sho ampu var nopozicioneet uz 7+K.

 

Es teiktu, ka nee.

1. staasts/brands = 0;

2. trafi [kas shajaa subsegmentaa ir key lieta] - nevis pashu/iipashie, bet leetie PL sudi no tme.pl;

3. nav nekaa iipasha pashaa konceptaa, konstrukcijaa, niansees. Pat labs marketologs te neko nesadzejotu, jo te nekaa interesanta nav;

4. arii tehniskie parametri: jauda [kaut vai] - neder 90%+ segmentam.

 

Sore par garo palagu. Un pesimismu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Sore par garo palagu. Un pesimismu.

 

Es varētu lielā mērā piekrist.

 

Man šis amps izskatījās pēc produkta skaņā ne īpaši ieinteresētiem bagātniekiem. Tipa, gribās lampas, bet, lai izskatās smuki uz tumbočkas. Kaut kādā mērā līdzīgi Devialet, bet bez tehniskās odziņas un Francijas valdības miljonu investīcijas, ko notriekt mārketingā.

 

Skaņas gurmāniem PP varētu būt vismaz interesantā topoloģija un 10W uz kanālu būtu ok vientaktniekam ar lieliem 45/2a3/300B baloniem, bet ne ar mazām kautrīgām pentodītēm. Stāstu jau var arī no nulles sacerēt (kas laikam arī tika darīts), bet tehniski tur viss ir tieši tik garlaicīgi, cik var būt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...