Jump to content

Phone amplifier projektiņš


Iesacejs69
 Share

Recommended Posts

Iesacejs69

uz testiem man ir: E88CC; ECC802; ECC803; ECC81; ECC82; ECC83; ECC83MG; 5751; 12AY7; 12BH7-A

 

Kāds ir ko interesantu būvējis? Kādu lampinieku vai hibrīdu?

Link to comment
Share on other sites

Skatoties ko paredzēts kustināt ar tām lampām  - šīs jau mazas jaudas lampas, tātad vajadzēs vai nu izejā tranzistorus vai citas lampas..

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
10 minutes ago, osscar said:

Skatoties ko paredzēts kustināt ar tām lampām  - šīs jau mazas jaudas lampas, tātad vajadzēs vai nu izejā tranzistorus vai citas lampas..

vai arī transformatoru.

 

Nē, transformatori nebūs. Nebūs arī citas lampas. Būs AA klases tranzistoru buferis kā pēdējais stage.

Link to comment
Share on other sites

Nu ar šitām pat ar trafu ko nopietnu bus grutu iekustinat.

Manai gaumei hibridi nu tā...ne parāk..vajag B+ lampam + vēl barošanu traņiem...leika sarežģītība imho.


Ir shemas kur lampas ar zemiem spriegumiem darbina, bet tas imho garām...

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
12 minutes ago, osscar said:

Nu ar šitām pat ar trafu ko nopietnu bus grutu iekustinat.

Manai gaumei hibridi nu tā...ne parāk..vajag B+ lampam + vēl barošanu traņiem...leika sarežģītība imho.

 

 

Ir shemas kur lampas ar zemiem spriegumiem darbina, bet tas imho garām...

Pag, iz šīm te ir triodes, kas ap 20mA katoda strāvu mierīgi dabū. Kāpēc lai būtu grūti iekustināt transformatoriņu headphone vajadzībām?

Sarežģītība šoreiz netiek izskatīta kā arguments. Šis projekts nebūs vienkāršs.

Hmm. Man līdz šim likās, ka nevis shēmas nosaka, kā detaļas darbosies, bet detaļas. T.b., ja lampas parametri ļauj - tā darbojas arī zemos spriegumos. Nu, nevis kāda specifiska shēma ļauj tām tā darboties...

Link to comment
Share on other sites

"grutu iekustināt"

tad var likt vairākas paralēli, bildē ir daudz.

 

Kāda jēga taisīt uz lampām? Un tad vēl visu "sabojāt" ar tranzistoriem?

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
2 minutes ago, Klusu said:

"grutu iekustināt"

tad var likt vairākas paralēli, bildē ir daudz.

 

Kāda jēga taisīt uz lampām? Un tad vēl visu "sabojāt" ar tranzistoriem?

bildē ir dažādas.

 

Jautājums/tēma nedaudz filosofiska.

Šoreiz būs dārgā gala produkts hiendistiem (iespējams, pat - netipiskajiem). Plāns ir - uztaisīt hibrīdu, kas bez jebkādām kopējām atpakaļsaitēm izspiestu THD/IMD zem 0.003%, joslu pārsimts kHz, aperiodisku pāreju, DC sasaistītu traktu, izspiest max iz dinamiskā diapazona. Produktu, ko turīgi cilvēki varētu izmantot arī studijā, kā ref ampu.

Šoreiz pat tēma nav - tikai/ka tikai lampas. Konceptam nav ierobežojumu komponentu izvēlē.

Link to comment
Share on other sites

nu tad nesaprotu topika mērķi, jo cik saprotu shēmu neredzēsim ..ja jau tas ir/būs produkts pārdošanai.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
7 minutes ago, osscar said:

nu tad nesaprotu topika mērķi, jo cik saprotu shēmu neredzēsim ..ja jau tas ir/būs produkts pārdošanai.

Nu, kaut ko jau varētu ielikt. Man gan padaudz to moduļu:

a. U pastiprinātājs;

b. I buferis;

c. mute/loudness/volume;

d. aizsardzība;

e. ieejas filtri, soft start barošanai;

f. +/- 300VDC barošana;

g. +/-30VDC barošana;

h. 2X12VDC kvēles barošana...

Link to comment
Share on other sites

Tātad lampas "lielais dinamiskais diapazons" tiek samazināts par apmēram 20dB, "maigo ierobežošanu" aizstājot ar rupju apgriešanu...

Labots - Klusu
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
26 minutes ago, Klusu said:

Tātad lampas "lielais dinamiskais diapazons" tiek samazināts par apmēram 20dB, "maigo ierobežošanu" aizstājot ar rupju apgriešanu...

nu jau.. tas ir kas jauns.

Link to comment
Share on other sites

Man grūti izprast šo topiku.

 

No vienas puses ir bezmaz anything-goes jautājums ieteikumiem, ko būvēt, kamēr no otras -

 

pirms 2 stundām , Iesacejs69 teica:

Šoreiz būs dārgā gala produkts hiendistiem (iespējams, pat - netipiskajiem).

 

Lai panāktu citātā teikto Tu mūs varētu pamācīt, nevis prasīt, lai iesakām kaut ko lampisku, jo redz ir čupiņa ar lampām ienākušās.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
2 minutes ago, RudeWolf said:

Man grūti izprast šo topiku.

 

No vienas puses ir bezmaz anything-goes jautājums ieteikumiem, ko būvēt, kamēr no otras -

 

 

Lai panāktu citātā teikto Tu mūs varētu pamācīt, nevis prasīt, lai iesakām kaut ko lampisku, jo redz ir čupiņa ar lampām ienākušās.

ko tad nu uzreiz ar mācīšanu sākt... Man interesē uzzināt, kas jauns katra krājumos (gan fiziski, gan teorētiski) jūsu saimniecībās ienācis.

Jā, man ir fiška, ko/kā plānoju darīt, bet - ja nu atnāk kāds un visu apgāž kājām gaisā?

Link to comment
Share on other sites

Nū, es šitādu draņķi klausos - 

 

TorpedoIIIschem-1-Eagle.png

 

Šī gan principiālā shēma. Dabā tur šādi tādi kruzulīši nāk klāt.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
3 minutes ago, RudeWolf said:

Nū, es šitādu draņķi klausos - 

 

TorpedoIIIschem-1-Eagle.png

 

Šī gan principiālā shēma. Dabā tur šādi tādi kruzulīši nāk klāt.

I kā skan?

[shēmu pat nesākšu kritizēt, citādi sanāks, ka neko labu neredzu] ?

 

Link to comment
Share on other sites

Slikti neskan. Bass varēja būt savāktāks, bet nu - nekāds dižais DF tur būt nevar. Otrs pastiprinātājs man ir ar 3xOPA1688 uz kanālu, tas it kā sasniedz labākas THD+N nulles aiz komata, bet neteikšu, ka patiktu labāk.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, RudeWolf said:

Slikti neskan. Bass varēja būt savāktāks, bet nu - nekāds dižais DF tur būt nevar. Otrs pastiprinātājs man ir ar 3xOPA1688 uz kanālu, tas it kā sasniedz labākas THD+N nulles aiz komata, bet neteikšu, ka patiktu labāk.

bass Tev lago dēļ trafa, ne dēļ DF. DF austiņām neko baigi nenosaka (atšķirībā no skandām; ir pat vēl pretējs stāsts - I režīmā ir skaljruņi, kuriem THD krītās). Savukārt, tas trafs Tev sačakarē gan basu, gan augšas. Un, kas vēl sūdīgāk - tā kā trafs ir bez DC komponentes/simetriskā slēgumā, dominē 3. (nemuzikālā) harmonika.

Link to comment
Share on other sites

Man šis stipreklis šķita interesants, lai saprastu, kā skan, kad viss nepareizi - un nemaz tik slikti nav. Vidi ir labāki kā visam citam, ko iepriekš esmu dzirdējis un tas gan jau mani notur.

 

Kopumā teikšu, ka pašbrūvētajā audio austiņu sfērā viss ir garlaicīgi. Man grūti iedomāties, ko es varu uzbūvēt tādu, lai Schiit audio to lētāk man nenotirgotu jau gatavu.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
19 hours ago, RudeWolf said:

Man šis stipreklis šķita interesants, lai saprastu, kā skan, kad viss nepareizi - un nemaz tik slikti nav. Vidi ir labāki kā visam citam, ko iepriekš esmu dzirdējis un tas gan jau mani notur.

 

Kopumā teikšu, ka pašbrūvētajā audio austiņu sfērā viss ir garlaicīgi. Man grūti iedomāties, ko es varu uzbūvēt tādu, lai Schiit audio to lētāk man nenotirgotu jau gatavu.

Ha! te drīzāk vietā tēma par psihoakistiku. Patiesībā - cik labi (vai slikti) mēs dzirdam, kā dzirde adaptējas, utml. Jebšu - tieši tā: pat pēc parametriem slikti (un fundamentāli sliktas) iekārtas skan. Un skan dubultlabi, ja smuki izskatās. Un 5kārš labi, ja dārbi maksā un kruts brands :)

 

Centīšos pavisam īsi. Klusais iemeta tēzi par soft clipping.

 

Mana sajēga par situāciju. Phone amp radikāli (un to problēmas) atšķiras no skandu ampiem.

Aptuvens salīdzinājums.

Skandas:

Jūtība [ja nav mega rupori]: 85..95dB/m/W; attālums līdz iZstarotājiem: pāris m (vismaz);

Fona troksnis: kādi 40dBA [pat, ja māja ir mežā].

 

Phone:

jūtība: 100..110dB/mW;

Fona troksnis [vaļējām -6dBR un un; slēgtajām: -20dBR up pret vidi bez ausīm].

 

Mani īsie secinājumi: situācija diametrāli pretēja, phone gadījumā nav problēmu ar mAkrodinamiku, bet ir fundamentālas problēmas ar mIkrodinamiku. Phone gadījumā viegli var dabūt peak levelus, kas atbilst īsta orķestra tesienam, bet ir grūti sasniegt fona troksni [un mikrodinamiku, detalizāciju], kas atbilst klausīšanās videi.

Prasības pret mega plašo dinamiku rodas tieshi ''apakšu'' līmeņos, ne kā parastiem ampiem - peak jaudās/klipos/SPL.

 

Ā, man esot pārsniegts postu skaits dienā :D:D:D

 

**************************************************************

nu, par specifiskiem gadījumiem [zemas jūtības, perversa Z līkne - atsevišķs stāsts. Barojam no lieljaudas ampa, ar 0 izejas Z].

 

nu, par to arī stāsts - austiņu Z līknes apstiprina manis teikto: draiveri ir labi demfēti, vide labi demfēta. Ar DF te problēmu nav.

 

Par to ampu/noise tēmu.

Ha, paņem, palaid tajā ampā kaut 5 gab. NEharmoniskus signālus. 5 gab. būs kaut mazā blicē. Solists, pāris ģitāras... Palaid pārdesmit NEharmoniskus [bet ''tuvus''] signālus - tas būs neliels orķestris. Vidusmēra amps vienkārši izģērbsies - IMD saražos 10 papildorķestrus. Es pat nerunāju par to, ka THD/IMD mērījumi notiek stacionāros apstākļos, nav/minimizēti RF traucējumi, ground loops, utjpr.

*************************************************************

tas OPA izspiež tik zemu THD dēļ dziļas atpakaļsaites. Dataheet, protams, norādīts pie K=1/-1. Paņem K=100 [40dB] un uz augšām THD būs 100X augstāks. Un augs proporcionāli feedback dziļuma kritumam.

Es teiktu - te drīzāk mega uzmanība jāpievērš RF filtriem. Ieejā, izejā, barošanā. Citādi reāli tas OPamps būs pilns ar šņagu piedzīts.

Nez, ja es būtu pesidoaugstu prasību eksemplārs... Man īsti nepatīk sākotnēji netīri risinājumi, ko glābj mega dziļas atpakaļsaites. Es ticu, ka skan neitrāli un ļoti korekti, ka pat 10X lielākus, 100X lielākus kropļus nevar sadzirdēt. Bet, mēs jau pērkam ne tikai ciparus, bet kaut kādu messidžu, konceptu, fišku... [kam nu tas ir būtiski. Kam nē - apms pa 20 USD no Ali ir way to go].

*************************************************************

oo, ieejaa par RFI filtri - tas jau nav maz! Tas pat ir daudz! Un signāla relejs aizsardzībā, nevis parasts power tips.Un ALPS pocis pa 15 EUR!

Īstenībā - normāls appratus.

 

Manējam miera strāva būs 200mA. 6W karstumā uz trani, 12W uz kanālu. Jā, tur būs radiatori.

Bet nu.. Uz visa fona (12 triodes/6 dubultās) uz kanālu - šis vel tikai sīkums...

**************************************************************

karoch, postēt es neko nevaru..

Jurkin, nu Tu visu lauz :D

 

DSTr - piedod, tu neizklausies ļoti attapīgs. Vai tiešām man viss ar karotīti mutē jāielej? Nu, es negribu to darīt.

10dB noise floor - ieteikums. Vot, pisec - nospiedi podziņu, nodzini/izslēdzi visus fona trokšņus.

Labots - Iesacejs69
Link to comment
Share on other sites

Jā, psihoakustika un pašpārliecināšana ir spēcīgas lietas. Tai pat laikā es neesmu novērojis spēcīgu korelāciju starp audio elektronikas standarta mērījumiem (THD, IMD...) un lietotāja preferenci aklajā testā. Ja AFR uz akustiskās ass un nostāk no ass viegli korelējas, tad elektronikai sasniedzot zināmu veiktspēju (ko uz papīra sasniedz pat smātfoni) tālāk viss kļūst ļoti miglaini.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Mana sajēga par situāciju. Phone amp radikāli (un to problēmas) atšķiras no skandu ampiem.

Aptuvens salīdzinājums.

Skandas:

Jūtība [ja nav mega rupori]: 85..95dB/m/W; attālums līdz iZstarotājiem: pāris m (vismaz);

Fona troksnis: kādi 40dBA [pat, ja māja ir mežā].

 

Phone:

jūtība: 100..110dB/mW;

Fona troksnis [vaļējām -6dBR un un; slēgtajām: -20dBR up pret vidi bez ausīm].

 

Es vēl pieskaitītu dažus papildus faktorus - 

 

Austiņām nominālā pretestība ir 16 - 600 omi, bet pārsvarā Z līkne ir ļoti vienkārša - pacēlums pie Fs un nereti viegls cēlums uz augsto galu. Izņēmums ir daudzjoslu IEM'i, kam stingri ņemot vajadzētu savādāku pastiprinātāju, kā citām austiņām (super augsta jutība, Z līkne ļoti sarežģīta).

Tāpat austiņām tomēr būs arī lielāks jutību diapazons nekā skandām - 87dB - 116dB/mW. Pēdējā laikā gan laikam tikai HEDDphone ir izcēlusies ar īpaši zemu jutību, kamēr visi pārējie dzīvo ap tiem 100dB/mW.

 

Par signāla makrodinamiku man puslīdz būtu skaidrs - stipreklim vajag gan jaudas rezervi, gan arī ātrumu. Lūk jautājums - par mikrodinamiku, vai bez trokšņa grīdas, makrodinamisks pastiprinātājs nevarētu spēlēt arī mikrodinamiku? Parasti tak pie zemiem signāla līmeņiem tieši troksnis noēd harmoniskos kropļojumus, kamēr netiek sasniegtas zināmas signāla jaudas.

 

Neurochrome HP-2: THD+N vs output power (300 ohm)

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Iesacejs69 teica:

Par to ampu/noise tēmu.

Ha, paņem, palaid tajā ampā kaut 5 gab. NEharmoniskus signālus. 5 gab. būs kaut mazā blicē. Solists, pāris ģitāras... Palaid pārdesmit NEharmoniskus [bet ''tuvus''] signālus - tas būs neliels orķestris. Vidusmēra amps vienkārši izģērbsies - IMD saražos 10 papildorķestrus. Es pat nerunāju par to, ka THD/IMD mērījumi notiek stacionāros apstākļos, nav/minimizēti RF traucējumi, ground loops, utjpr.

 

Piekritīšu par statisko mērījumu nepietiekamību. Tai pat laikā salīdzinoši vienkāršam "pastiprinātājam" uz OPA1656 bāzes ar vairāktoņu (32) signālu veicas šādi - 

 

Neurochrome HP-2: Multitone intermodulation distortion (AP 32-tone, 100 mW, 300 ohm)

 

Vadoties no šiem mērījumiem es būtu spiests secināt, ka šāds trakts ir lielā mērā caurspīdīgs audio signālam.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Iesacejs69 teica:

Es teiktu - te drīzāk mega uzmanība jāpievērš RF filtriem. Ieejā, izejā, barošanā. Citādi reāli tas OPamps būs pilns ar šņagu piedzīts.

 

Konkrētajā gadījumā ir filtri ieejās, izejās neredzu.

 

Neurochrome HP-2 headphone amplifier, block diagram

 

Un te uz plates:

 

HP-2

 

pirms 4 stundām , Iesacejs69 teica:

tas OPA izspiež tik zemu THD dēļ dziļas atpakaļsaites. Dataheet, protams, norādīts pie K=1/-1. Paņem K=100 [40dB] un uz augšām THD būs 100X augstāks. Un augs proporcionāli feedback dziļuma kritumam.

 

Jā, augsts open-loop gain opiņiem ļauj tos kosmiskos ciparus sasniegt. Šeit gan nav tā, ka augšās THD galīgi aizbrauc debesīs.

 

Neurochrome HP-2: THD+N vs frequency (100 mW, 300 ohm)

 

Un aiz saviem 10kHz tam THD, manuprāt, tāda akadēmiska nozīme. Vismaz no dzirdamības viedokļa.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , RudeWolf teica:

Šeit gan nav tā, ka augšās THD galīgi aizbrauc debesīs.

tas ir... vairāk nekā labi... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , DSTr teica:

Es atvainojos par nezināšanau, bet kas tieši ir dBR ?

Tur bija domāts vājinājums decibellos relatīvi pret referenci (āra troksni).

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Iesacejs69 teica:

hibrīdu, kas bez jebkādām kopējām atpakaļsaitēm izspiestu THD/IMD zem 0.003%

?

 

Kaspich! Tu?!!! ??? Prikolojies?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tāpat, laikam, ka nesaprotu to salīdzinājumu.

Tātad tiek pieņemts, ka pusatvērtā austiņa slāpē to par 6 dB un slēgtā par 20 dB konkrētā frekvencē ?

Kāda jēga to salīdzināt ar kādu hipotētisku telpu ar salīdzinoši augstu LAeq līmeni ?

Tunbas tak ir tunbas un ausis ir ausis.

Un EBU ieteikums klausīšanās telpai ir NR=10, maksimālais NR=15

 Lai nepārvērstu NR par dBR situāciju :

https://www.acousticcomfort.co.uk/uploads/Noise Ratings.pdf

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

o, es atkal varu postēt!

Tas šeit tā profesionāli izdarīts! Pareizi ir - jaunie idioti jāierobežo! Spēcīgākie jāieceļ par moderiem/adminiem!

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
4 minutes ago, Klusu said:

Kādam vajadzētu izdarīt tā, lai vairs nevari.

wat? tāpēc, ka izrādījās, ka tu tikai mutīti māki virināt, bet sajēga nulle? un, domā tas kā līdzētu? :D

 

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

Es nezinu, iesp'ejams, ka Klusu smiesies par manu pietic'igo veikumu...

Eku/reku pa vienk'ar'so - izejas buferis.

obl2_prew.jpg

Link to comment
Share on other sites

Te tak nav neviena, ja neskaita Jurkinu, kurš var tavus dizainus kārtīgi kritizēt. Nezinu, ko vēlies panākt.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
8 minutes ago, RudeWolf said:

Te tak nav neviena, ja neskaita Jurkinu, kurš var tavus dizainus kārtīgi kritizēt. Nezinu, ko vēlies panākt.

nu, skumji, ka tā. Cik atceros, Tu pats teici - ja sāku kādu projektu phone amp jomā, lai dodu ziņu. Nu ziņu dodu, bet..

Šajā pašā tēmā, vismaz pārītis kaut ko blatot mēģināja. Kur tagad visa blatošana palika?

Es tā reizēm ienāku, paskatos, kas te notiek. Jūs visi viens otram esiet gatavi rīkles pārgriezt, kaut ko mērāties.

Piem., kad Kevins iemet kādu savu projektu, katram ir Voedoklis, kaut jūs vispār nesaprotiet tēmas pamatlietas. Bet kaut ko iestāstit gatavs katrs.

Tāpēc man bija naiva cerība, ka - iespējams, kādreiz kāda diskusija sanāks. Bļin, šis ir viens no vienkāršākajiem blokiem!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
On 4/26/2020 at 4:23 PM, RudeWolf said:

 

Piekritīšu par statisko mērījumu nepietiekamību. Tai pat laikā salīdzinoši vienkāršam "pastiprinātājam" uz OPA1656 bāzes ar vairāktoņu (32) signālu veicas šādi - 

 

Neurochrome HP-2: Multitone intermodulation distortion (AP 32-tone, 100 mW, 300 ohm)

 

Vadoties no šiem mērījumiem es būtu spiests secināt, ka šāds trakts ir lielā mērā caurspīdīgs audio signālam.

Ruudolf, piedod, ka dabuusi aknaas, bet..

Jaa, liidz zinaamam briidim es biju paarliecinaats, ka shie ir TAVI meeriijumi.

Izraadaaas, nee - Tu vienkārši paarkopee razhotaaja bildes. Manupraat, tas ir LJOTI nesmuki.

1. Tev nav ne mazaakaas nojausmas, vai tie dati atbilst patiesiibai; kaadi tonji izmantoti, kaadi liidzeklji panaakti, lai sasniegtu tik smukus rezultaatus.

2. Tu rupji paarkaap autortiesiibas. Te nav runa par pikji, bet tiiri par eetiskas dabas teemu;

3. labaakajaas tradiicijaas ziimeejies ar ''sajeegu'', bet patiesiibaa vienkārši zodz citu darbu.

Nesmuki.

p.s. nu jaa, tagad es saprotu, kaapeec Tu saki par THD uz augshaam - reku, tomeer nekaapj debesiis. Jo Tu jau pat nezini, kaads K ir tam buferim [pienjemu, ka 1], un neiecirti, ko rakstiiju par to K noziimi.

Sore, ka shoreiz uzklupu Tev - Tu neesi naidiigaakais shii foruma kadrs. No otras puses - lai nu kuram, bet TEV vajadzeja zinaat/saprast, ka shaadi riikoties ir ljoti nesmuki.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 22 stundām , Klusu teica:

Kādam vajadzētu izdarīt tā, lai vairs nevari.

Jantes likums https://lv.wikipedia.org/wiki/Jantes_likums

https://en.wikipedia.org/wiki/Law_of_Jante

Nedomā, ka esi īpašāks par mums.

Nedomā, ka esi pārāks par mums.

Nedomā, ka esi gudrāks par mums.

Neļaujies iedomai, ka esi labāks par mums.

Nedomā, ka esi zinošāks par mums.

Nedomā, ka esi svarīgāks par mums.

Nedomā, ka esi kādā jomā labāks par mums.

Tev nav ļauts par mums smieties.

Tu maldīsies, ja domāsi, ka kādam rūpi.

Nedomā, ka varēsi mūs pamācīt.

Latviešu tulkojumā 11.punkta nav.

An eleventh rule recognised in the novel as 'the penal code of Jante' is:

Perhaps you don't think we know a few things about you?

From the chapter "Maybe you don't think I know something about you"

That one sentence (the eleventh rule), which acts as the penal code of Jante, as such was rich in content. It was a charge of all sorts of things, and that it also had to be, because absolutely nothing was allowed. It was also an elaborate indictment, with all kinds of unspecified penalties given to be expected. Furthermore it was useful, depending fully on tone of voice, in financial extortion and enticement into criminal acts, and it could also be the best means of defense.

Izskatās, ka ziemeļvalstu emisāriem izdevies šo filozofiju ieviest praksē.


Offtopic.


pirms 9 stundām , Iesacejs69 teica:

kaut kāds aizdomīgs klusums.. kur komentāri/ieteikumi/kritika?

Vispār jau vajadzētu apskatīt pamattēmas par teoriju, nu tā, uz lapām 200.

Tad varbūt arī tie jēdzīgie jautājumi rastos.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Iesacejs69 teica:

Ruudolf, piedod, ka dabuusi aknaas, bet..

Jaa, liidz zinaamam briidim es biju paarliecinaats, ka shie ir TAVI meeriijumi.

Izraadaaas, nee - Tu vienkārši paarkopee razhotaaja bildes. Manupraat, tas ir LJOTI nesmuki.

 

Atvaino, bet kādu maldināt nebija mans mērķis. Man šķita, ka mērījumu Audio Precision marķējums zināmā mērā implicēja, ka mērījumi nav mani, jo kā smejies - tādu mēraparatūru LV privātpersonas atļauties diez vai varēs. Un Toma Kristiansena autortiesības uz principālās shēmas + Made in Canada uz plates man arī šķita diezgan acīmredzamas norādes. Zinātāji vēl varētu pamanīt, ka daudztoņu testā lien ārā 60Hz barokļa troksnis, kas būtu raksturīgs Z-Amerikas kontinentam.

 

Citiem vārdiem sakot, mans mērķis nekādā veidā nebija piesavināties Kristiansena ekspertīzi. Drīzāk gribēju parādīt, ka eksistē austiņu pastiprinātājs, kas sasniedz šķietami lielisku veiktspēju, izmantojot labi sagatavotu opampu risinājumu. Ja runājam par mērījumu ticamību, tad patiešām pastiprinājuma faktors tajos norādīts nebija, tāpēc nākas minēt, vai tie ir +5dB vai +15dB. Iepriekšējo šī dizainera pastiprinātāju nomērīja nesaistīts cilvēks un mērījumi lielā mērā sakrita ar ražotāja uzrādīto.

 

pirms 13 stundām , Iesacejs69 teica:

Cik atceros, Tu pats teici - ja sāku kādu projektu phone amp jomā, lai dodu ziņu. Nu ziņu dodu, bet..

 

Lieliski, ka ir shēma - uzbūvē, nomēri, paklausies. Mana ekspertīze nav kritizēt elektronikas shēmas, es varu panākt, lai šādu pastiprinātāju pērk un, lai tā ražotājs tirgū būtu ar labu reputāciju. Es tak pats zinu, cik Latvijā ir bēdīgi ar analogā signāla elektronikas dizainu. Uz vienas rokas pirkstiem varu saskaitīt džekus, kas varētu Tavu shēmu normāli vērtēt.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...