Jump to content

Vai kādam ir pieredze ar Baltcom Open televīziju?


Anreel
 Share

Recommended Posts

Es taisos mammai pieslēgt - 50 kanāli par 3.50 eiro mēnesī ar esošo mājas internetu. Prasība ir internets ar ātrumu 10 mega biti sekundē, bet man ir LMT 4G 40 megabiti, tā ka vajadzētu pietikt ar atliektiem galiem.

Link to comment
Share on other sites

lietoju un esmu apmierināts un manā galā tiek lietots uz tele2 mobilo netu 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Anreel teica:

bet man ir LMT 4G 40 megabiti

tiešām visu diennakti nemainīgi? esi pamērijis vakarā, kad visi skatās TV?

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, uldise said:

tiešām visu diennakti nemainīgi? esi pamērijis vakarā, kad visi skatās TV?

 

Neesmu jutis lielus ātruma kritumus, bet būs jāpamēra.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Anreel teica:

Es taisos mammai pieslēgt - 50 kanāli par 3.50 eiro mēnesī ar esošo mājas internetu. Prasība ir internets ar ātrumu 10 mega biti sekundē, bet man ir LMT 4G 40 megabiti, tā ka vajadzētu pietikt ar atliektiem galiem.

Ja to kasti par 60 eiro nenopirksi (no viņiem) tad  kopā ar kastes īri tas maksās7 eiro...!

Paskaties to kanāl sarakstu kārtīgi - vismaz 10 kānālus var noreiķināt nost!

Mums kaimiņš arī tieši šo skatās ar tele2. lai pietiktu ātruma Rūteris jātur  aiz loga!!!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chocoton said:

Ja to kasti par 60 eiro nenopirksi (no viņiem) tad  kopā ar kastes īri tas maksās7 eiro...!

Paskaties to kanāl sarakstu kārtīgi - vismaz 10 kānālus var noreiķināt nost!

Mums kaimiņš arī tieši šo skatās ar tele2. lai pietiktu ātruma Rūteris jātur  aiz loga!!!

 

Es jau taisos uzreiz nopirkt un miers. Protams ka tur daļa kanālu ir nekam nederīgi, bet viss ko mamma skatās ir - vietējie, dabas, filmu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Chocoton teica:

lai pietiktu ātruma Rūteris jātur  aiz loga!!!

Aiz loga tak lietus līst un vēl vadi.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, lipka teica:

Aiz loga tak lietus līst un vēl vadi.

Ja ar to jau podi ar bija ...salija ,be nenosprāga tad  cik pamanīju bija ietinuši maximas maisiņā :)! Vadi tas  sīkums pakešu logos uz  ziemas režīmu nevainas!

 

 

pirms 2 stundām , Anreel teica:

 

Es jau taisos uzreiz nopirkt un miers. Protams ka tur daļa kanālu ir nekam nederīgi, bet viss ko mamma skatās ir - vietējie, dabas, filmu.

Man nav  neviena  open tv kaste trāpījusies-kur pēc tam viņu var likt?LMT bunduli vismāz uzliekot ottplayeri skatos IPTV,bet vai ar to kasti kas tāds būs iespējams,janu kas,kaste takš jūsējā?!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, snukurins said:

Viss rulē,ņem tik ciet.Pašam ir un arī Sašam x3 esmu uzlicis.prasībās 10 bet gāja arī no LMT trubas šāres ar 5.

 

Ok, mums vēl 2 mēnešus ies Viasats un tad pāriešu uz šo.

Link to comment
Share on other sites

2020.04.21. , 19:22, Anreel teica:
  2020.04.21. , 17:05, Chocoton teica:

 

Mums kaimiņš arī tieši šo skatās ar tele2. lai pietiktu ātruma Rūteris jātur  aiz loga!!!

Es arī interesējos.Taisos tīt makšķeres no TET.(viņu atieksme kretinē.problēmas ar modēmiem.nomainīti trīs.WI FI brīžiem gļuko)

Tagad tēmēju uz Tele.Kas ar tiem modēmiem?Dzīvesvieta Kuldīgā,vecpilsēta.Reljefs nekāds.(pie upītes)

Ja kāds var,pakonsultējiet-lūdzu.Tele2 tur man visu skaisti iekrāsoja:)

p.s Sat šķīvi nelikšu.IPTV pats par sevi. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Tele2 iedeva b535, blu ray caur 5ghz strīmojas normāli uz TV, ar rūteri problēmu nav, par tīklu neko komentēt nevaru, jo katrā tornī sava kapacitāte un noslogojums. Pie manis problēmu nav jebkurā diennakts laikā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , zhagis teica:

Tagad tēmēju uz Tele.Kas ar tiem modēmiem?Dzīvesvieta Kuldīgā,vecpilsēta.Reljefs nekāds.(pie upītes)

Tāpēc jau tas mobilais internets ir tāds kāds ir.. Ja cilvēks dzīvojot pilsētas centrā, kur pieejams pilnīgi normāls drāts internets, sēž uz 4G, tad ko var gribēt..

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , zhagis teica:

problēmas ar modēmiem.nomainīti trīs.WI FI brīžiem gļuko

Savu WiFi uzlikt nav lemts?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...