Jump to content

Kā pavadam #paliecmājās ?


Arcane
 Share

Recommended Posts

Ko biedri dara (pash)izoleeshanaas periodaa? Atskaitot ikdienas darbus un attalinato darba dariishanu.. Pats piemeeram piefikseju ka succulentplant ka kaktuss palicis aizdomiigs. Varbuut kads no foruma var paskaidrot vai taa ir slimiiba vai saules apdegums..

20200414-185013-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es mēģinu 2x nedēļā pacopēt, sacepu vimbu kotletes, vēl mazsālītas plānā. Tūlīt līdaku sezona ies vaļā - pārtinu savām n spolēm auklas, pārlasīju šķūni spiningus ....hvz tur tik daudz viskaut kas sapirkts gadiem ejot, ka jau esmu aizmirsis un šis tas dubultā jau piepirkts :D. Vēl lodēju šo to un varbūt austiņu pastūzi korpusā ielikšu. sportošana atkrīt tagad.  Mūziku daudz klausos : D

 

 

IMG_20200417_121611.jpg

DSC00972.jpg

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Diez vai saules apdegums kaktusam, drīzāk, sen nav dabūjis...

 

Es te vakar saņēmu kurjera atvesto Lemonā pasūtīto kondensatoru un palaidu dziesmā resaku, kuru kopā ar dažādām tumbām ieguvu par pašizvešanas cenu. Tumbas radiem izdalītas, viena tik palikusies, ar to arī nācās izpriecāties par pacelto resaku.

 

IMG_20200419_154509_rot_crop.thumb.jpg.1f0e7dcc4ac61b1a9e10c8f7418c5229.jpg

 

Paldies biedram Noname par precīzo norādi.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Es šodien aiz neko darīt izjaucu pa dēļiem 6 paletes, ko celtnieki bij atstājuši pēc daktiņu nomaiņas mājai. Vienā gabalā nebij iespējams aizvest uz šķirošanas punktu, citur īsti kur viņas likt nav īsti idejas. Šķirošanas punkts gan arī pagaidām ciet.

Tagad jautājums ko darīt ar tiem dēļiem. Laikam būs jāsazāģē gabalos un jāizmanto kā malka ugunkuram uz Jāņiem, ja kustība līdz tam laikam nebūs atjaunota un nevarēs aizlidot nekur.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Macstāstitej teica:

Varbūt beidz murgot un pārrstādi piemērotā podā? Āzis...

 

Kopsh kura laika ikdienas diskusijas ir murgojumi? Pats aazis. Kas skaitaas piemeerots pods? Pagaidam turas.

Link to comment
Share on other sites

Betona komunikācijas maniere ir pagalam nelāga. Bet kaktusu pārstādīt lielākā podā it kā nav slikta ideja. Vienīgi es no kaktusiem neko, jāinteresējas pie lietpratējiem.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Macstāstitej said:

Varbūt beidz murgot un pārrstādi piemērotā podā? Āzis...

Mēģini mērcēt uun tvaicēt!

 

Ko tik dēļ piečuka neizdarīšu

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām par visu baru moderu nevarat betonu atsijāt jau uzreiz, tiko šis uzrodas? Ja kāds cer, ka šams varbūt kādreiz savāksies, tad tā nenotiks.. Plānprāts ir un paliek plānprāts..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Esmu nemirstīgs IP mainītājs, tas otrs kkāds neizdevies betons :(

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Vai tiešām par visu baru moderu nevarat betonu atsijāt jau uzreiz, tiko šis uzrodas? Ja kāds cer, ka šams varbūt kādreiz savāksies, tad tā nenotiks.. Plānprāts ir un paliek plānprāts..

insanity.jpg

Link to comment
Share on other sites

Man orhideja japarsedina lielākā podā. A tas nozīmē, ka uz mājai un dārzam jāvelkas, kā rezultātā sedimajas režīms tiks lauzts.

Tad nu hvz - lauzt režīmu vai mocīt orhideju....

Link to comment
Share on other sites

Mocīt orhideju. Ja vien tā orhideja nav atruna, lai izšmauktu no mājas. Tad jau, protams, ko dēļ Orhidejas neizdarīsi.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2020.04.22. , 08:11, rubb teica:

A tas nozīmē, ka uz mājai un dārzam jāvelkas, kā rezultātā sedimajas režīms tiks lauzts.

Nu gaiss veel nav piesaarnots ar Covid taapeec ne tikai var bet vajag arii aaraa iziet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ImissimI

Viena 2.2 kg un 5 pilnīgi zemmēri.IMG-20200502-WA0003.thumb.jpeg.daa9f9adb30001304042047b7c15c539.jpeg

 

Vai bez @osscar te kāds cits ar čakarē zaļsvārces?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

latscrap
Pirms 35 minūtēm , ImissimI teica:

Viena 2.2 kg un 5 pilnīgi zemmēri.IMG-20200502-WA0003.thumb.jpeg.daa9f9adb30001304042047b7c15c539.jpeg

 

Vai bez @osscar te kāds cits ar čakarē zaļsvārces?

Vidzemē, Siguldas pusē, sezonas atklāšanā, uz ekipāžu 2 gab smukas ap 1.5 kg tika paņemtas un viena zemmēra amnestēta...

Link to comment
Share on other sites

osscar

man arī švaki...1.majā baltezers, 2.jā dūnītis,,,,tukšums. No paša rīta pirms 7 čomi pa mēram/zemmēram dabūja,,,Burtniekā arī švaki cik zvanīju paziņām...Kurzemē laikam labāk veicas....Labi ka no Jūras murda  licējiem 4 līdakas nopirku , tā ka uzcept bija ko. 

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Man visas straumes galos. Raudas nāstro tagad, līdakām svētki.

Link to comment
Share on other sites

Piefiksēju ka ceturtdien bij Rīgā atgriezušies sastrēgumi. Tauta ir sākusi kustēties. Laikam jau piegriezies. Ceru ka ar 12.05 mīkstinās ierobežojumus...

Tāds īsti paliec mājās nav realizēts, jo četras no piecām dienām pavadu darbā...

Link to comment
Share on other sites

ImissimI
(labots)

Pārjaucu Belarusam šodien priekštiltam vienu pusi, uzreiz ir skaidrs kādēļ kolhozlaiku traktoristi dzer un lamājās pa melno.

Labots - ImissimI
  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
marrtins

Kādu laiku atpakaļ, garlaikojoties mājās un "plosoties" pa vīrusa tēmu, vienu vakaru atsvaidzināju xpath iemaņas un uzrakstīju skriptiņu, kas iekačā man lokāli datubāzē boot foruma tēmu pēc izvēles. Divi zaķi ar vienu šāvienu - varu ātri sameklēt ko es vai kāds cits ir teicis un xpath iemaņas atsvaidzinātas :Dcboot.thumb.png.3ecbca2d9a478b8e23549ffbf2a1c727.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...