Jump to content

Audiosistēma dzīvoklī


Feņka
 Share

Recommended Posts

spameris
Pirms 57 minūtēm , osscar teica:

dīvains jautājums, normālas tumbas +- tādas pašas kā konkurentiem tajā ciparā...gan jau ka no angļiem tikai vārd - ražo turpat kur visu citu :D

Es tā īsti nekad neesmu sapratis kādā kategorijā atrodas radiotehnika, šeit kaukā briesmīgi noliek visu, ārpus LV kautkādos forumos saka ka viss OK. Vai tāds Wharfedale būs ar kautko labāks par radiotehniku ? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Par "Radiotehniku"

Viss ir atkarīgs no 2 faktoriem:

1. budžets

2. Vēlmes un cik ļoti lācis uz auss uzkāpis.

 

Mazbudžeta gadījuma, man šķiet, ka grūtri atrast kko ievērojami labāku par "Radiotehnikas" izstrādājumiem, ja vien tas izstrādājums ie daudzmaz sakarīgā stāvoklī.

 

Kā zināms, lai panāktu lineāru kvalitātes pieaugumu, izmaksas aug kvadrātiski (vismaz).

 

Katram jāizvēlas "savs" plauktiņš.

Labots - Insekc
O.K,.
Link to comment
Share on other sites

spameris
Pirms 5 minūtēm , Insekc teica:

Par "Radiotehniku"

Viss ir atkarīgs no 2 faktoriem:

1. budžets

2. Vēlmes un cik ļoti lācis uz auss uzkāpis.

 

Mazbudžeta gadījuma, man šķiet, ka grūtri atrast kko ievērojami labāku par "Radiotehnikas" izstrādājumiem, ja vien tas izstrādājums ie daudzmaz sakarīgā stāvoklī.

 

Kā zināms, lai panāktu lineāru kvalitātes pieaugumu, izmaksas aug kvadrātiski (vismaz).

 

Katram jāizvēlas "savs" plauktiņš.

Nu par pilnīgu mazbudžetu jau saukt nevar.

 

http://radiotehnika.lv/products/lv/66/283/sort/1/filter/0_0_0_0/Giant-FS-100-Milano.html

 

Es jau īsti nedomāju vairākas desmitgades vecas S90

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Par 900 EUR par gabalu... nu es skatītos uz ko pilnīgi citu... uz kādu dāņu, franču vai angļu zīmolu... ;) 

Link to comment
Share on other sites

No labi tur no vecā rrr nekas nav palicis..plus lētie čaina tumbu konektori Par to cenu....tāds produkts ko radījuši no tā kas bija pa rokai ..diemžēl


Nu vismaz kastes smagas nebis glancētā skaidene ?


Šim jau bija dāņu skaļruņi..vifa vai ? Neatceros

Link to comment
Share on other sites

Regisss

nopietni?! modernā Radiotehnika lika Vifa skaļruņus? Vifu jau izmanto daudz daudz dārgāki skandu ražotāji... Vai Vifa ļoti prestiža tieši skaļruņu ražošanā? 

Link to comment
Share on other sites

Jā tās bija topa skandas..rrr pēc tam čaina konektorus nomainīja uz labākiem. Svars bija 50kg katrai tumbai.tas ir imho liels pluss pret mūsdienu 10kg grīdiniecēm. Kaut kad sen esmu tās klausījies. Bass bija ok, parējo neatceros.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Regisss

vai tas kopējais svars tik noteicošs?! Paši skaļruņi ar visiem magnētiem utt., nav tas smagākais? pakojums jau laikam neko nesver... tad kaste... Ko dod ka pati kaste ir stipri smagāka? 

Link to comment
Share on other sites

Nerezonē...nerada ne vajadzīgu bumīgumu...dūkoņu.tā prasti.sakot. dārgās visas sver. Vieglās ir visasc ās tievās..kuras domātas ar sabu darbinat..tas taisa vieglas..protams tas nenāk par labu skaņai.mm un kaķis var apgāzt ?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Gianti starp citu ir netipiski kvalitatīvs priekš rrr produkts tikai 1. viņiem cena kopš izlaišanas brīža ir cēlusies apmēram kādas 1.5 reizes kas viņas jau padara diezgan nekonkurētspējīgas 2. viņām vajag ļoti jaudīgu (ai mīn ļoti) pastiprinātāju lai tās pilnībā atvērtos, vismaz kādi 120W, labāk 150 vai pat biamp ar 2x100.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es gigantu vietā droši ieteiktu Dynavoice DF8 vai DF6. Man ar RRR kvalitātes kontroli ir ļoooooti slikta pieredze.

 

Šādi tie Giganti mērījās ļooti lielā telpā.

 

KiKyrwl.png

Link to comment
Share on other sites

spameris
Pirms 10 minūtēm , RudeWolf teica:

Es gigantu vietā droši ieteiktu Dynavoice DF8 vai DF6. Man ar RRR kvalitātes kontroli ir ļoooooti slikta pieredze.

 

Šādi tie Giganti mērījās ļooti lielā telpā.

 

KiKyrwl.png

emm khmm... kas tas tāds :D , doma ka L un R nav vienāds ?

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, DSTr said:

Nu ar 2x63 nebija tik traki. 

 

Jā tikai tie nebūs vidējā boot'ista lietotā pastūža vati.


22 minutes ago, RudeWolf said:

Šādi tie Giganti mērījās ļooti lielā telpā.

 

Kad viņas mēriji? Jo tās atšķirības jau ir uz ausi dzirdamas, es neko tādu neatminos.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 11 minūtēm , noname teica:

Kad viņas mēriji? Jo tās atšķirības jau ir uz ausi dzirdamas, es neko tādu neatminos.

 

Mērīju pirms 4 gadiem. Problēma ir tajā, ka esmu mērījis vēl trīs pārus un tie pārējie katrs mērījās savādāk. Un nebija arī tas gadījums, kur mērās pēc draņķa, bet tipa skan. Konkrēto samērīto pāri mana senča Jamo S606 izfukāja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ānu es viņas klausījos pirms gadiem 10 ja ne senāk, katrā ziņā īsi pēc iznākšanas, ļoti iespējams ka kvalitātes kontrole pa šiem gadiem kritusies un cena augusi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2020.07.1. , 20:15, infekto44 teica:

Ir kads saskāries ar Wharfedale akustikas firmu? 

Ir nedaudz.

Šis mūzikas instrumentu utjpr veikals tirgo Wharfedale Programme 35 no veciem krājumiem (ap 15 gadiem nostāvējušas noliktavā) par EUR50/gabalā, manuprāt ļoti labs dīls priekš jaunām plaukta tumbām.

Link to comment
Share on other sites

Vai tās nav vairāk kā mājas kino efektu kanālu skandas oriģināli domātas? Protams, var jau likt kā plauktinieces ar.

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet ka tās ir domātas kā sabiedrisko telpu apskaņošanas skandas, ņemot vērā, ka eksistē 100V versija un komplektā nāk kronšteini (pasūdīgi kronšteini gan) un ka ražotājs saka šādi:

Citēt

The speaker offers surface mount high fidelity solutions for commercial installation applications.

 

Priekš mājas kino rear skandām, manumazizglītotprāt, 6.5" basinieks ir lielāks nekā vairumam tādu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , DSTr teica:

Jā, no turienes arī mans citāts.

Tiesa, linkā ir 35E un 35ET, bet Rīgas veikalā ir 35 un 35T, hz ko tas E burts nozīmē, bet uz aci tur viss ir tāpat kā ne-E. T burts galā gan jebkurā gadījumā nozīmē trafa esamību.

 

 

pirms 7 stundām , DSTr teica:

Kāds tad diez būs nākamais ieteikums mājām, šitāds ?

 

https://commerce.boschsecurity.com/nordics/en/LB1-UMx0E-Cabinet-loudspeaker/p/1908374539/

Neesmu dzirdējis, nav viedokļa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2020.07.14. , 19:39, infekto44 teica:

Tomer nopirku wharfedale diamond 9.3. klausos un esmu pilnībā apmierināts ar pirkumu.

Ar ko darbini, kāds avots? 

Link to comment
Share on other sites

infekto44

vienigais minus ir ka bass regulators uz nulles poziciju skan ta nīkulīgi. uzgriežu uz max +10 un tad jau paverās wharfedale skaņas potenciāls. Katrā ziņā, skaņas kvalitāte ir nesalīdzināmi labāka par s30. precīzāk jau jāsalīdzina ar s50 pēc korpusa, dinamika lieluma un smagas arī, kurām tāpat mierīgi ieliek kloķi. fāzinvertoramiekšā, pašā galā ir sietinš lai kko neiemet iekša. Pīkstulis ir no mīksta materiāla.

IMG-20200709-WA0023.jpg

IMG-20200709-WA0031.jpg

Labots - infekto44
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , infekto44 teica:

vienigais minus ir ka bass regulators uz nulles poziciju skan ta nīkulīgi. uzgriežu uz max +10 un tad jau paverās wharfedale skaņas potenciāls.

njā

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

infekto44

Tā nu ir, es tur vairs negribu neko experimentēt un lai skan un strādā kā japānis izdomajis. neatbalsta dbfb funkciju, uz pults ir poga bet neatbalsta aparāts. tas varētu būt pēdējais no mīnusiem. Bet tomēr kas man patīk pultij- varu darbināt gan disku atskaņotāju gan radio uztverēju gan kasešu atskaņotāju. 

IMG_20200726_095958.jpg

Labots - infekto44
Link to comment
Share on other sites

Nu nez, ja jāgriež basu uz maks, tad tur kaut kas galīgi nav kārtībā vai nu ar aparātūtu vai ar pašu klausītāju :)

 

OK, man gan arī ar Sony ir bijusi interesanta pieredze, bet tur galīgi bija auzsās kaaut kas ar augšām - t.i. pieslēdzot RRR AC-35 (tā pirmsākumos sauca S-90) 1979. gada ražojumu. Augšas tur galīgi pazuda. Ar citām (svaigākām)  skandām viss bija normāli. Tajā pašā laikā ar VEF-101 pastiprinātāju tās AC-35 tās skanēja tik labi, cik vien var.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

ir vairāk kā greizi viss.

 

Tam aparātam bass regulators strādā +-6dB uz 100Hz. 

 

Autoram ir nepareiza uztvere kā mūzikai jāskan :D

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

infekto44

Man ir oscils kas ir lēts aliexpress ķīnietis. Paziņa ieteica lai palaižu iekšā viņam sinusu uz 20hz un paskatos kāda līkne nāks ārā. Kka tā. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , infekto44 teica:

Varbūt ari lācis uzkāpis uz ausīm

Nu intereses pēc pārbaudi te gan nebūs precīzi, bet pie laba LORa gan - esmu pārbaudījis, tur precīzi dabūsi dzirdes līkni katrai ausij :D .

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

infekto44

cik nu man tas kinietis osciloskops radija, un nulles pozicija basa regulatoram, uz displeja deva ara 20hz. Tākā točna ar dzirdi sūdīgi man:D

Link to comment
Share on other sites

Nu 20Hz jau ne katrs sadzirdēs (es sāku kaut kur pie 25 - 27, vismaz pēc LORa izdrukām), bet tā tumbas jau 20 Hz nez vai dzirdami izdveš.  :D .

Bet lai pārbaudītu, ko tumbas dod - bez aparatūras (ģenģeris, mērmikrofons, oscilis, akustiski neitrāla telpa) neizdosies.

Labots - raiviic
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

infekto44

primitivi palaidu no datora skaņas ģeneratoru uz 20hz un 707es skaļuma 3 pozīcijā jau dzirdu 20hz. 

  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...