Jump to content

Audiosistēma dzīvoklī


Feņka
 Share

Recommended Posts

pirms 7 stundām , Athlons teica:

tā jau ir... Tev taisnība... lai cilvēks pērk ko lētāku, nafig to pro tehniku... būs pārāk laba... un tomēr tak interesantāk nopirkt audi ar gāzi, tad golfu, tad pasātu, tad cayene un tad, apstāties pie chrysler ar piekabi...

eju klusībā nokaunēties stūrī...

Loģiska secība, beigu beigās nopērk kajenni ar 4.8 lai dabūtu pačota punktus sarp deviņstāvenes iemītniekiem, tad saprot, ka tas ir pilnīgs mēsls un beigās nospļaujies un paņem Vojādžeri ar piekabi, ā bet pag, piekabe nevajag, tāpat mega ietilpīgs laižamais un vispār nekāda vaina viņam, 2.5d

 

Kaspars12 jau pateica labus variantus 

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Iemetīšu savu sāpi šeit:

1. Kaut kas notikās manām Microlab M200 2.1. tumbelēm, un šīs sāka traki dūkt. Kas varētu būt pie vainas? Nekas cits nenotiek, kā tikai dūc..

2. Ko ņemt vietā? Labāk kaut ko no 2.0 vai 2.1 tomēr ir labāka izvēle? Ja jāizvēlas starp labu skaņu/labu basu, tad izvēlos gan jau labu skaņu un līdz ar to 2.0 tad jau ir pareizākā izvēle.. Budžets nekāds - +/- 50Eur, jo dzīvoklī nekas vairāk nav vajadzīgs, lai nekristu kaimiņiem uz nerviem.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1. Varbūt tikai audio ieejas vads kaut kur notrūcis, sagājis uz īso. Bet varbūt.

Link to comment
Share on other sites

Nav, nav.. Problēma tehniska kaut kur iekšās, pastūzī.. nez, kondiķi, kaut kas tāds.. no tā neko nesaprotu.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Es tieši skatos, vai kaut ko no 2.1 vai no Sven 2.0. Man nav bijušas nekad jēdzīgas galda skandas, tāpēc nemāku spriest kā skan 2.0

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
infekto44

Labsvakars. Ir pieslegtas mājās 4 gab s30rrr bet nu domaju nopietni pardot un iepirkt vietā vai nu s50 vai ari pioneer cs-5070 akustiku pāri. Pašlaik pieslegts pie sony str-gx707es aparāta. Ir vērts nemt s50 vai ari pioneer cs-5070 būs labākas?

Link to comment
Share on other sites

@infekto44, eseskā šobrīd ir S90 pāris par EUR50, ķer kamēr ir


Tās Pioneer izskatās pēc baigās malkas, tīri jau uz aci pēc papīra pīkstuļiem un smieklīgā svara. Kāds šejienes guru varētu noheitot detalizētāk.

Link to comment
Share on other sites

infekto44

Man pašam ir pilnigi svaigas s90 pieslēgtas pie ta-f550es. Bet gribas tās s30 nomainit vai nu uz s50 vai tām pioneer cs-5070 piemēram. 

Link to comment
Share on other sites

Tu esi tās Pioneer redzējis, dzirdējis, ir iespēja pa lēto nopirkt, vai kāpēc tieši uz viņām skaties?


Trīsdesmitnieces visas četras ir pieslēgtas pie str-gx707es? Trīsdesmitnieces tieši kura versija, četromīgas vai astoņomīgas (es nezinu, vai šādas ir, bet pieļauju)?

Link to comment
Share on other sites

infekto44

Ja visas cetras, pa divam uz kanalu. 4 omu ar fāzinvertoru melnas.  

Skatijos un klausijos youtube pioneer, vismaz izskatijas un manām ausīm skaneja normāli. Negribas to kolhozu ar cetram s30 bet ta pa zolīdo uz 2 akustikam. 

Link to comment
Share on other sites

Tas pionieris tak totālākā malka, iekšā izskatās tik pat bēdīgi kā s400. Nelielas aizdomas ka pat s50 būs labākas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , infekto44 teica:

Ja visas cetras, pa divam uz kanalu. 4 omu

Tad tie ir 2 omi uz kanālu, tas šajā visā manuprāt ir lielākais kolhozs :D 

 

Pirms 15 minūtēm , infekto44 teica:

Skatijos un klausijos youtube pioneer

Un tieši ko tu vari saprast, "klausoties" tumbas jūtūbē?


Pirms 1 minūtes , noname teica:

tik pat bēdīgi kā s400

Vari sīkāk par šo? Es neko nezinu par S400. Kas tur ir bēdīgi?

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi viss, no konstrukcijas un uzbūves līdz pat skaņai. Ne vēsts no bijušās rrr spožuma.

Labots - noname
Link to comment
Share on other sites

infekto44
2020.06.6. , 13:48, Stasss teica:

 

Nu fakts ari bija tāds kas bija iekšā pioner-nekas. Parak primitīvi ? saslegts ir uz 8 omi "linija" laikam saucās bet tapat kka nepatik. Par s50 jau ilgu laiku domaju. 

Labots - infekto44
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , infekto44 teica:

saslegts ir uz 8 omi "linija"

Tas saucās virknes slēgums.

Tīri no slodzes viedokļa pastiprinātājam labi, bet ievērojami pasliktinās pastiprinātāja spēja kontrolēt skaļruņu kustību, tiem palielinās nosacīti "brīvkustība", bass paliek izplūdušāks un tml. 

Link to comment
Share on other sites

infekto44

Ir ir tada problema ar skaņu, aparātam nepatīk šāda shēma. Tāpēc uz julija sakumu pārdošu. Parasti kad nauda ir tad nav sludinājumu par s50 bet kad nauda iet uz beigam tad gan ir. Vairak uz s50 skatos jo jaunakiem arzemju ir ta skaidu plate korpusā un filtrs ka sērkociņu kastite. Īsāk sakot neka īpaša. 

Link to comment
Share on other sites

infekto44

Man jau ir s90 35ac-212 divas gabalas,pilnigi svaigas. Pieslegtas pie sony ta-f550es un tas ir pie datora pieslēgts. Bet vajag priekš sony str-gx707es, vislabāk gribetos divas s50?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , infekto44 teica:

jau ir s90 35ac-212 divas gabalas,pilnigi svaigas. Pieslegtas pie sony ta-f550es

To tu jau teici.

Bet kāpēc tev pie tās otras sistēmas vajag neko lielāku par pieēsmitniecēm? Vietas maz?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , infekto44 teica:

nokrauts ar daudz tehnikām

Pārdod lieko, būs gan par ko deviņdesmitnieces nopirkt gan kur tās nolikt :)

Link to comment
Share on other sites

spameris

Kādu laiku atpakaļ nopirku lietotus radiotehnikas X-Line FS 10.1 par 200EUR, uzlodēju kitu https://ej.uz/32bt , vēl pieliku DAC https://ej.uz/wsf4 , lai TV ar optiku un bluetooth var pieslēgt. Teikšu ka skaņa ir ļoti OK, es gan tur nezinu, vai bassi ir tumšos, vai gaišos toņos. Tīri jaudas ziņā skaļruņus nevar dabūt līdz galam, bet man tas arī nemaz nav vajadzīgs. Bet paziņam bija kautkāds yamaha komplekts ar grīdas skaļruņiem un pastiprinātāju kurš skanēja draņķīgāk par manu frankenšteinu. Nu jā iekļaujas viss tajos 500EUR, darīts vairāk priekam :)

 

Ak jā vienīgi vēl vajadzēja DC blocker filtru uzlikt/uztaisīt, jo tas transformātors gaudo pie ieslēgtas trauku mašinas.

69739330_1123687021154714_5059605499142471680_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=8bfeb9&_nc_oc=AQmtDdquutlHEIZC1Kbsce2AcS6NhQhm1HfaHqQQhUK6epQlbXjIINyebGMx5UB0pKsQqC2ZYhNHUMdRxsUafWGp&_nc_ht=scontent.frix6-1.fna&oh=b994064e1947d8e4f9a97fc30408fd82&oe=5F1A47C1

 

 

 

Labots - spameris
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

infekto44

Vai kkas mainitos skaņas ziņā ja nomainitu elektrolītiskos kondensatorus uz divreiz ietilpigakiem uf? Divus lielos nomainiju no 10k uf 56v uz 12k uf 63v bet nevisai mainījās. Vēl mainīju tembru blokā keramiskos uz plēves kondensatoriem uz 3 reizes ietilpigakiem bet tur atkal interesanti sanāca. Treble sāka labāk pat strādāt bet bass regulators nevisai. Trūkst zemās frekvences brīžiem. Kad uzgriež uz max regulatoru tad kkas parādās no zemajām frekvencem bet pietrūkst. Vai nu tās s30 nepatīk viņam vai arī slēgums. 

Labots - infekto44
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , infekto44 teica:

mainīju tembru blokā keramiskos uz plēves kondensatoriem uz 3 reizes ietilpigakiem

Pag, Tu nomainīji nominālu skaņas korekcijas kondensatoriem tembru blokā, vai barošanas ķēdēs? Ja aiztiki bezjēgā tembru regulatora korekcijas kondensatorus, tad nu Tev vēl daudz jāpamācās radiotehnikas pamati, nevis jālasa stulbo audiofīlu murgi internetā.  Skaidrs, ka nomainot barošanas filtra kondensatorus uz lielākiem, nekas skaņā nemainījās. Kapēc lai mainītos?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

infekto44

Man jau bija beigās aizdoma ka neko īpaši nemainīs. To nav problēma samainit uz oriģināliem. Bet vai kko mainīs skaņai tos elektrolītiskos samainit uz ietilpigakiem? Piemēram barošana ielikt 10k uf vietā tuvu 20k, voltāža tapati. 

Link to comment
Share on other sites

NEKO nemainīs tev taču jau teica. Un saliec atpakaļ tembra blokā oriģinālos nominālus, tu tur ar savu daiļradi esi sačakarējis visus filtru parametrus.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , infekto44 teica:

mainīju tembru blokā keramiskos uz plēves kondensatoriem uz 3 reizes ietilpigakiem

? āāāāāāāāā!!!

 

p.s. sorry

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Jurkins teica:

āāāāāāāāā!!!

Tas par to, ka uz ietilpīgākiem, vai par to, ka keramiskos uz plēves?

Link to comment
Share on other sites

@138, kā Tu pats domā? ? Es jau saprotu, ka lielākiem ietilpīgākiem herci labāk lien cauri.? Sākumā piepilda pilnu un tad skrien, ka prieks.

Link to comment
Share on other sites

@Jurkins, jautājums bija domāts kā - par ko tev ir lielāks wtf.

Arī pie pareizas kapacitātes keramiskos mainīt uz plēves nav pārāk gudri, ja nekļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Zini, es ... nezinu. Es personīgi nedzirdu, kā skan plēve un kā skan keramiskie. Protams, ir parametri bez kapacitātes. Bet nu... lai šādas klases aparatūrā par to satrauktos.

Keramiskie ir nelineārāki (vidēji pa slimnīcu) un šiem ir pjezoefekts. Bet, ja nemaldos, tad keramiskajiem pārsvarā temperatūras koeficients ir labāks. Nezinu, es nekad neesmu īsti iesprindzis, lai gan barošanas ķēdēs pārsvarā keramiku, signālā plēvi.

Labots - Jurkins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

raivix95
2020.06.26. , 21:25, infekto44 teica:

Ir ir tada problema ar skaņu, aparātam nepatīk šāda shēma. Tāpēc uz julija sakumu pārdošu. Parasti kad nauda ir tad nav sludinājumu par s50 bet kad nauda iet uz beigam tad gan ir. Vairak uz s50 skatos jo jaunakiem arzemju ir ta skaidu plate korpusā un filtrs ka sērkociņu kastite. Īsāk sakot neka īpaša. 

Eh, esmu tai pašā laivā. Dikti gribētos S50 parībināt. Bij iespēja pa 50 eirīšiem dabūt ar visām plombēm un teicamā kondīcijā, bet noskopojos. Viens no BOOTa man te piedāvāja ar visu Brigu komplektā, bet vēl čalis funktierē.

pirms 22 stundām , infekto44 teica:

No liekā tik četras s30

Ja tās būtu 8 omu, tad vienu paņemtu. Bet žēl, ka nav. :D

 

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/bbhbon.html

Ņem ciet! Vājprātīgi labs dīls. Es principā pa tādu cenu ņēmu S30B.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

infekto44

Es jau esmu uzlicis aci, cik var noprast tad ir tikai vizuālais atsvaidzināts. Nav tālu no manis arī. Jāgaida alga uz 3 datumu. 

Labots - infekto44
Link to comment
Share on other sites

raivix95

50niecēm jāpaklausās, vai basinieki negrab. Pusei no viņām grab. Vispār bij 2 veidu - tepat ražotie un no Baltkrievijas nākušie - vieni labāki, otri ne tik.

 

Pirms 51 minūtēm , infekto44 teica:

Es jau esmu uzlicis aci, cik var noprast tad ir tikai vizuālais atsvaidzināts. Nav tālu no manis arī. Jāgaida alga uz 3 datumu. 

Stabili, ka tad vairs nebūs. S50, jo īpaši pa labu cenu, aiziet 1-2 dienu laikā. Viens kosmonauts tur gribēja pa 110 notirgot, laikam stāv vēl tagad.

Arī tās Liepājā ar mainītām dinamikām izskatās simpātiski, bet nez vai arī skan tāpat.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

infekto44

Redzēs kāda situacija būs algas dienā, varbut ātrāk mēģināšu. Tad redzēs. Ja vel bus uz algas dienu tad braukšu skatīt? vel ir Rīgā, bet tās izskatās ir no glabātuves iznemtas un ar blombem. Vienigi kreisajai ir mala jociga, taka atlimejusies līmplēve. 

Labots - infekto44
Link to comment
Share on other sites

dīvains jautājums, normālas tumbas +- tādas pašas kā konkurentiem tajā ciparā...gan jau ka no angļiem tikai vārd - ražo turpat kur visu citu :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...