Jump to content

Hi-fi budžeta audio sistēmas iegāde


imperial
 Share

Recommended Posts

pirms 17 stundām , imperial teica:

Liels paldies RealAudio, kas atļāva man pielikt savas skandas un patestēt resīverus, un bija pacietīgs uzklausot, un čakarēties ap 2h :D

Ja kas tur tagad izpārdošana un ir daudzas lietas par saldām cenām, vienu es šodien nopirku :)

Nopirku Monitor Audio Bronze 2 Walnut krāsā + Yamaha R-N303D.

Nopirki yamahu tur, un skandas - kur?

 

:offtopic:

Izpārdošana, mjā, tā neko :shok:

Kāpēc? Viņi cenšas izvilkt dzīvību un tāpēc šo to met pakaļ par tādām cenām, kuras vai tik nav tuvas pašizmaksai?

Link to comment
Share on other sites

vai tik neņemot grīdinieces un tagad meklējot sabu..biku nenošāva "greizi"....vietu aizņems pat vairāk///

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , martinno teica:

Atļaušos ielīst arī pie viena šajā topikā - manām antīkajām B2 kaķis ir saplēsis skaļruņa gumiju - tā kā klausos vairāk vai mazāk pieticīgā skaļumā, nekādus skaņas "artifaktus" neesmu izjutis, bet psiholoģiski tāpat šī problēma vajā...

var ebajā pēc diametra pameklēt speaker repair ring foam etc. Gan  jau tie kas lv labo skandas - pārlīmēs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , osscar teica:

vai tik neņemot grīdinieces un tagad meklējot sabu..biku nenošāva "greizi"....vietu aizņems pat vairāk///

Man šis komplekts izmaksāja nedaudz virs 400eiro, iekļavos budžetā un ir viss ko vēlējos.

Par to basu.. jo es vairāk klausos, jo mazāk man liekas, ka vajag to subwooferu. 

 Sliktākajā gadījumā pārdošu esošās skandas un nopirkšu labas grīdnieces uz kādu akciju, tagad vismaz nav vairāk jāsteidzas.

Jo vairāk es klausos, jo man liekas, ka labāk skan :D

Esmu skaņu uzgriezis max 60/100, man jau tas ir pa skaļu, nezinu vai vispār vairāk var griezt :D

 

Labots - imperial
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , 138 teica:

Nopirki yamahu tur, un skandas - kur?

 

:offtopic:

Izpārdošana, mjā, tā neko :shok:

Kāpēc? Viņi cenšas izvilkt dzīvību un tāpēc šo to met pakaļ par tādām cenām, kuras vai tik nav tuvas pašizmaksai?

Es arī baigi nobrīnījos par tām cenām, skatījos resīveris vietējos ineta veikalos maksāja + 20% dārgāk. Ārzemju tāpat dārgāk.

Skandas jau sāku nožēlot, ka nopirku :D, bet beigās nomierināju savu sirdi.

Pārdevējs noteica, ka kaut kā ir jāmēģina izdzīvot.

Veikals tiešām smuki iekārtots un patīkams, mlapa arī sakarīga. Pārdevējs ļoti pretimnākoš.

Es sākumā domāju, ka kaut kāda kļuda ar to cenu.

Viņš man arī piedāvāja "Dali" plaukta tumbu statīvus(melnus) par 145eiro.

Domāju, ja kāds plāno tuvākajā laikā kaut ko iegādāties, tad iesaku ieiet tur un apjautāties, jo ir dažas lietas, kas vēl nav izliktas uz izpārdošanu.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , imperial teica:

Jo vairāk es klausos, jo man liekas, ka labāk skan

 

Atceries, ka akustikai ir "pieskaņošanas" periods, kāmēr viss nostājas vietā un skan kā paredzēts :) Nu tā kā mašīnai motoru piebrauc...

Vainīgs - aizmirsu, Tu tak tās pirki lietotas.

 

Pirms 16 minūtēm , imperial teica:

Skandas jau sāku nožēlot, ka nopirku

 

Vecīt, skandām nav ne vainas - nu neatradīsī Tu līdzvērtīgā budžetā diži lepnāk skanošas... Ja gribi kaut ko izteikti savādāku, tad budžets jāreizina ar 2 vai 3, vai jāskatās uz grīdiniecēm.

 

 

P.S.
Ja tās būtu melnā krāsā, tad piedāvātu atpirkt :)

 

Labots - martinno
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , imperial teica:

Viņš man arī piedāvāja "Dali" plaukta tumbu statīvus(melnus) par 145eiro.

Smuki tie statīvi - man uz tādiem stāv aizmugurējās... man gan priekšas, gan aizmugure uz naglām. Pēc uzstādīšanas no standarta savienojuma priekšām pārgāju uz biamp - jūtu uzlabojumu... un nākošais pārgāju uz naglām. Vēl labāk :) nācās tikai uzmeistarot zem naglām paliknīšus jo savādāk momentāli grīdā caurumi :( 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Regisss teica:

Smuki tie statīvi - man uz tādiem stāv aizmugurējās... man gan priekšas, gan aizmugure uz naglām. Pēc uzstādīšanas no standarta savienojuma priekšām pārgāju uz biamp - jūtu uzlabojumu... un nākošais pārgāju uz naglām. Vēl labāk :) nācās tikai uzmeistarot zem naglām paliknīšus jo savādāk momentāli grīdā caurumi :( 

Es jau gribēju nopirkt, bet tad iedomājos, ka gandrīz manu skandu cenā :D Nolikšu uz Tv galdiņa. Gribu iepirkt Ikea kaut kādu garo, lai 65" Tv var uzlikt un skandas.

 


Pirms 20 minūtēm , martinno teica:

 

Atceries, ka akustikai ir "pieskaņošanas" periods, kāmēr viss nostājas vietā un skan kā paredzēts :) Nu tā kā mašīnai motoru piebrauc...

Vainīgs - aizmirsu, Tu tak tās pirki lietotas.

 

 

Vecīt, skandām nav ne vainas - nu neatradīsī Tu līdzvērtīgā budžetā diži lepnāk skanošas... Ja gribi kaut ko izteikti savādāku, tad budžets jāreizina ar 2 vai 3, vai jāskatās uz grīdiniecēm.

 

 

P.S.
Ja tās būtu melnā krāsā, tad piedāvātu atpirkt :)

 

Nepārproti mani, tas pirmais, kad ieraudzīju, ka Dali pa 80eiro gabalā - jaunas! Tad paskatījos specifikācijas un viss chill :D

Man tā Walnut krāsa ļoti patīk.

Labots - imperial
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , imperial teica:

Gribu iepirkt Ikea kaut kādu garo, lai 65" Tv var uzlikt un skandas.

 

Skandas būs par zemu. "Ne*is" kapeiku un paķer statīvus, dajebkādus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , imperial teica:

kad ieraudzīju, ka Dali pa 80eiro gabalā - jaunas!

Kuras Dali? :) Gan jau ka Zensor 1 :)

Labots - Regisss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, martinno teica:

 

Skandas būs par zemu. "Ne*is" kapeiku un paķer statīvus, dajebkādus.

Tiešām būs tik slikti? Negribu tos statīvus, jo bērni var uzgāzt sev virsū jebkurā laikā.

Gribēju nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu ?

Link to comment
Share on other sites

Ja būs tāda kārtīga, stingra, masīva mēbele, tad plauktinieces var uzlikt vēl uz tādiem nelieliem statīviem (uz tās mēbeles) un būs patiešām OK.

vajag tā lai pīkstulis Tev ausu augstumā kad sēdi :) 

un uz Tavu budžetu un sistēmu būs pat ļoti labi ;) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , imperial teica:

Negribu tos statīvus, jo bērni var uzgāzt sev virsū

Tad vajag tādus, kurus bērni nevar apgāzt.

Link to comment
Share on other sites

Nākotnē viss būs ? 

Šodien lejupielādēju “Tidal”, klausos uz FLAc un ķeru kaifu. Vairāk nevajag man subwooferu ? Šodien uzgriezu 75/100 un vairāk bija bail griezt, jo bija ļoti skaļi, pus dziesmu noklausijos šādi ? 

Vokāls un ģitāra skan perfekti. Stings un draugi arī skan ļoti labi, viss atkarīgs no skaņas kvalitātes.

Aplikācija arī patīk, visu var vadīt, ir widgets iOS.

Viens mīnuss aplikācijai, ka “Spotify” cīnās ar resīveri, kad meklē kādu mūziku, tad bieži rāda, ka pārslēdzas no iPhona uz resīveri, skaņu tas neietekmē, bet tomēr nepatīkami. 
 Ar “Tidal” viss ir vienkārši un strādā ļoti labi. 

Labots - imperial
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja Tev ir Spotify premium konts, tad noteikti laid Spotify connect! ;) ar Telefonu vadi, bet lai skan Spotify connect, ne zilzobu, vai airplay.


Aaa.. davai bildi studijā ;) 

Link to comment
Share on other sites

Es visas aplikācijas laižu caur resīveri, BT un AirPlay neizmantoju. Es ceru, ka ar update tā aplikācija paliks stabilāka, jāpārbauda vēl ar sievas telefonu. 
Ja kādam interesē “Tidal” HiFi konts uz 4 mēnešiem par 3eur, tad PM, aizsūtīšu linku ? 
Bildi būs jagaida, kad visu smuki salikšu ? Ja nē mani tagad te noraks ?

Link to comment
Share on other sites

Ir, ir. Tas būtu tāpat kā salīdzināt amatieru bokseri ar profesionālu bokseri. No malas izskatās, ka abi darbojas vienādi, bet ja saliek viņus kopā, tad ir kā diena pret nakti.

 Bet viss ir atkarīgs kādas ir prasības. Tas panasonic pa 90€ priekš sava izmēra un cenas skanēja ļoti labi.

 

Link to comment
Share on other sites

2020.04.24. , 20:31, imperial teica:

Par to basu.. jo es vairāk klausos, jo mazāk man liekas, ka vajag to subwooferu

Ar šo baigi slideni ir... Man arī tā liekas, kad klausos bez subja, bet, kad peisledzu, tad atkal nevaru bez un tā uz riņķi, bet ja klausās bass heavy dziesmas vai dziesmas ar sarežģītu un zemu basu, tad subi prasās ļoti un liekas, ka kkas trūkst. A ja pāris nedēļas pakļausies bez subja, tad liekas, ka viss ir super

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Runājot par statīviem, man šķiet ir vērts aiziet uz kādu metāldarbnīcu.

88316136_2045066748971955_3980857890758983680_n.png

Jo sevišķi tagad, kad visiem gribas ēst

Labots - PlayingTheSaint
Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Zin... teica:

Ar šo baigi slideni ir... Man arī tā liekas, kad klausos bez subja, bet, kad peisledzu, tad atkal nevaru bez un tā uz riņķi, bet ja klausās bass heavy dziesmas vai dziesmas ar sarežģītu un zemu basu, tad subi prasās ļoti un liekas, ka kkas trūkst. A ja pāris nedēļas pakļausies bez subja, tad liekas, ka viss ir super

Būs kaut kur jādabū un jāpatestē, lai mierīgāka sirds. Redzēšu vai ir tā vērts visu laiku celties un spēlēties ar bassa stiprumu.

Link to comment
Share on other sites

Savulaik sev SUBus šādi testēju ;) 

 

C456B67A-A17D-44C7-ADAA-5503F19EB382.thumb.jpeg.7ae709ad775874253566e8132143bb2a.jpeg

 

es mazo Dali SUBu salīdzināju ar lielāku + vienu vēl n-reizes dārgāku + ar vienu B&W... tolaik SUBam vairs nebija daudz līdzekļi atlikuši :)

mazais Dali (tolaik jaunais modelis) bija viss ātrākais, precīzākais un manai ausij patīkamākais. Tos kas ļoti, ļoti patika - tad nevarēju atļauties...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bet nu mūzikai man SUBu noteikti nevajag... es tikai 7.1 stereo režīmā to SUBu tagad lietoju + pie TV, filmām... un kad gribās kādu riktīgi bumsi, bumsi... ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Regisss teica:

Bet nu mūzikai man SUBu

Ir te viens biedrs, kurš sāka ar kādām 2x15" uz stereo subiem, tagad, ja nekas nav mainījies, tad ir 2x21" (vai pat vairāk bija). Pārējais atbilstoši. Tā viņam pirtiņas sistēma vai tml. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Regisss

@imperial kā skan jaunā sistēma? Bildes joprojām nav... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Rekur bilde, gan jau drīzumā būs arī atsauksme par skanējumu.

KenneBoomBox.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

imperial
2020.05.5. , 19:47, Regisss teica:

@imperial kā skan jaunā sistēma? Bildes joprojām nav... ;) 

Sveiki! Atvainojos, ka tik vēlu bilde. 

Atsauksmes par skanējumu. Sistēmai patīk klasika. Balss un ģitāra skan ļoti labi, bet laikam daļai foruma biedru bija taisnība, ka trūks basa.

Kamēr sistēma stāvēja mazajā istabā, tikmēr viss bija ok, kad pārliku lielajā istabā, tad bass pazuda vispār, pluss vēl atskaņas, jo istaba tukša pagaidām.

Laikam skandas būs jātirgo nost un jāmeklē grīdnieces ar labu basu. Negribu ņemties ar tiem vūferiem, turklāt celties un katru reizi ieslēgt/izslēgt nav mans.

Resīveris ir kā radīts man, tiešām viss ir ērti un wifi strādā nevainojami. Cik saprotu, tad izejas jauda ir 140w+140w uz Ohm, kas priecē un dod cerību pievienot kādu basīgu grīdnieci.

Šobrīd metu acis uz Monitor Audio Bronze 6. Vēl neatmetu domu par Dali Concept 6.

Kaut kā tā...

bronze2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es pareizi saprotu, televizors ir pret logu? Man jau nepatiktu.

Ja skandas būtu tuvāk sienai, tad bass varētu uzlaboties, bet tikai tā - iespējams.

Link to comment
Share on other sites

martinno
pirms 9 stundām , imperial teica:

skandas būs jātirgo nost

 

Ja būsi gatavs atdot "limonādes" cenā, tad varētu apsvērt iegādi. "Limonādes", jo man viss ir melns un jābūt iemeslam, lai iegādātu brūnas tumbas :)

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Man "limonādes" cenā arī der, jo ir sagādātas 4x divlitru kolas. No kurām divas varu iemainīt pret tumbiņām.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Nu gan "limonadņiki" visi...

@imperial Sāc ar to ka pamēģini nedaudz savādāku izvietojumu. Aimugurē nevajag nedz logu nedz radiatorus. Vajag lai plaukts ir pie sienas un tumbas jāliek tuvāk sienai. Vai skandām apakšā ir kādas ķepiņas, vēlam silikona vai kādas vibrāciju izolējošās?

Tad vēl, būs dīvāns, mēbeles, iespējams paklājs, viss skanēs savādāk. Vecīt nesteidzies. Bet nu TV un tumbas likt pret logu un radiatoriem nav gan īsti labi... jeb galīgi labi... ;) 

 

 

Un vēl... ļauj lai viss ieskanās... Visi krutie fiziķi un teorētiķi dirsīs, bet audio tehnikai ir jāieskanās... Mana tehnika labu laiku ieskanējās... Tagad kad paņēmu jauno X3 ar labāko tur pieejamo orģinālo audio - H&K sistēmu - sākumā galīgi neskanēja... nobraucu 5-6k km (nezinu cik tas ir stundās) un lēnām sistēma palika arvien labāka... beidzot var salīdzinat ar Dynaudio Passatā un čoma F30 arī ar forši skanošu H&K.

 

Labots - Regisss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

imperial

Nepārprotiet mani, skandas skan ļoti labi un mazākā istabā vairāk nekā labi, bet kā jau daži biedri teica-fiziku neapmānīsi, trūkst tā basa.

Link to comment
Share on other sites

imperial

@Regisss Apsveicu ar lielisku lielo pirkumu. BMW advancēta akustiskā sistēma ir “must have”. Tas novietojums ir kāds ir, laikam vajadzētu tos statīvus ? ir zem tumbām silikona kājiņas, bija palikuši no virtuves skapīšiem.  
 

    Par ieksanēšanos, man pašas tumbas ir jau lietotas, tapēc atkrīt šis.


Runājot par limonādi, tumbas pārdošu tikai tad, kad nopirkšu kaut ko vietā.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Cik kvm telpa ir ? ko klausies, ja basa pietrūkst, uzliksu uz kādām savām plauktiniecēm to pašu un gribu saprast, ka tik tiešām pie vainas nav izvietojums/telpa.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Jā, ar mūsdienu 8" vūferiem vajag būt vai nu ievērojami lielai telpai, vai ļoti lielam basu mīļotājam, lai šamo pietrūktu. Vai arī ļoti neveiksmīgam skandu izvietojumam.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
6 hours ago, imperial said:

@Regisss Apsveicu ar lielisku lielo pirkumu. BMW advancēta akustiskā sistēma ir “must have”. Tas novietojums ir kāds ir, laikam vajadzētu tos statīvus ? ir zem tumbām silikona kājiņas, bija palikuši no virtuves skapīšiem.  
 

    Par ieksanēšanos, man pašas tumbas ir jau lietotas, tapēc atkrīt šis.

 

 

Runājot par limonādi, tumbas pārdošu tikai tad, kad nopirkšu kaut ko vietā.

nah es ienaacu sho suudu lasiit..

BMW esot laba skanja..

sisteemai jaaieskanaas..

 

bljaa, juusu dzirde vienkārši adapteejaas tam suudam.

un jaa, kaadreiz cilveeki lepojaas ar pashu padariito.

nu lepojaas ar kriitaa nopirktiem tetrapakas stāstieljiem...

kaut kaads pisec..

 

p.s. kur tad vinjam likt to TV? otraa pusee, lai gaisma spiid ekraanaa? logjiski, ka nekaads mega bass nebuus no shaadaam mini 2joslu tumbeleem.

  • Patīk 3
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 41 minūtēm , Huan Kaktus teica:

Jā, ar mūsdienu 8" vūferiem vajag būt vai nu ievērojami lielai telpai, vai ļoti lielam basu mīļotājam, lai šamo pietrūktu.

 

Man ir 400 litru sabvūfera, kas šim teikumam nepiekrīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...