Jump to content

Hi-fi budžeta audio sistēmas iegāde


imperial
 Share

Recommended Posts

Pēc personīgās pieredzes - bija B2 + subis (man pārbagāts un uzmācīgs bass nepatīk, tāpēc subis bija uzgriezts diezgan klusu), klausījos, viss ok. Tad vienā dienā piefiksēju, ka subis bija atvienojies un jau nezināmu laika posmu esmu klausījies bez tā un par pārsteigumu sev - likās, ka skandas skan adekvāti (basu ziņā). Tad subi pārdevu un pēc brīža to nožēloju - izteikti filmās un atsevišķa stila mūzikai tas subis bija tā īstā odziņa, kas pietrūkst.

 

Tu jau to Yamahu (ja pareizi atceros) iepirki?


EDIT: laikam tomēr bija plānā Sony pastūzis...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tagad gribu sameklēt resīveri ss.lv priekš šim tumbām ar optisko izeju tv un sabvūferam. Šodien jau gribu klausīties ?


Sony biju noskatījis, bet vē neiepirku, jo nezināju kādas būs skandas, kādu jaudu vajadzēs

Link to comment
Share on other sites

Redzēju, ka pieminiet Heco un iemetīšu savus divus centus:

 

Denon AVR-X250BT Receiver

Heco Victa Prime SUB 252A

Heco Victa Prime Center 102

Heco Victa Prime 702 2gab.

Heco Victa Prime 302 2gab.

 

Ir tāds 5.1 komplektiņš un skan super 23 kv. istabā. Esmu dzirdējis priekš salīdzinājuma tik Wharfedale komplektu un abi skan manām ausīm vienādi. Ja kāds ir skatījies uz Heco, tad gan jau varam dzīvajā sarunāt paklausīties.

Link to comment
Share on other sites

Pa kādām naudām tagad ir lētākie Yamahas stereo resīveri?

Link to comment
Share on other sites

Yamaha RS202D ir par 220€, bet neredzu neko labāku par Sony, kas jauns maksā 165€. Nākmaias RS300 jau 350€

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , imperial teica:

Kādus kabeļus man vajag

 

Var jau nodarboties *ujņu un bi-wir'ot, ja iegādātais resis/pastiprinātājs atbalstīs :mrgreen:

 

Bet, ja pieejam pa vienkāršo - @138 atbildēja :)

Link to comment
Share on other sites

Es jau teiktu ka vismaz 1.5-2.0mm2 vadu... Sākumam vari pačekot In-akustik kabeļus. Viņiem ir no vissvienkāršākiem līdz jau diezgan labiem kabeļiem... LV pieejami.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pērc... tikai neko nelodē. Skandām ļoti smuki viss pieskrūvējās, resim, kā nu kuram - labākiem skrūvējās, sliktākiem spraužās iekšā :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izmērīšu cik man vajag, ja nebūs daudz, tad varbū nopirkšu to In-Akustik, bet maita maksā 3eur metrā.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, imperial teica:

3eur metrā.

Tas jau par brīvu... :) Kādu In-akustik noskatīji? kuru modeli, resnumu? Ja taisi stereo, ieteiktu ņemt vienādu kabeļu garumus abām pusēm. ;) 

Es zinu, ka mani te nomētās ar cepurēm tūlīt, bet nu es pēc savas pieredzes un savulaik saņemtiem ieteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Atradu šo te Lemona, varbūt kaut ko pārpratu ?

Garums būs vienāds, jo gribu attālumu vienādu no resīvera, patīk kad viss ir simetriski ?

Link to comment
Share on other sites

Ņem ciet un sāc klausīties! ;) 

Uz kā Tu novietosi šīs skandas?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Es gan teiktu, ka gali ir jālodē, var sākuma vadus atstāt bez, bet paskaties vai pēc mēneša-diviem tie vadu gali nepaliek tumšāki, neoksidējas. Ar galiem tāda problēma ir mažak novērojama un atliek vien mēnesī dažas reizes izraut un pievienot no jauna un viss. Vadiem atkal tie gali jāgriež nost, jānotīra, ilgāk tas arī ir.

Link to comment
Share on other sites

ķīnas plasmasas banāni ir miskastē metami. 

 

ja ir vieta starp konektoriem normāla - https://www.ebay.com/itm/3X-Spade-Fork-U-Y-Banana-Male-Plug-Speaker-Cable-Connector-Gold-Rhodium-Plated/143431740337?_trkparms=ispr%3D1&hash=item216532abb1:m:mIZ1hOsgTds7F9NWLb7rRBw&enc=AQAEAAACYIQvEcHUrT7nmUC3yY5qbPyaBN1nJEDYW8MyypsJPgXKRMnMe4hpRS1YrOJd%2BCnTxc0XNbLd0sVqvHDj%2BU7OE4DglF9jbZETO%2Ff8DrT%2FrSUJN6jfD8Y%2Bs3KO3G%2F1sOA0Ex1%2FpMj2FprY17JJYVdLPxeg9XJqaHDBJF9cPDvD6oH4nq%2BEcyVG7JL%2Fp0E%2FoE2sWWm0TxojgEM48wLt5dtDKsJOCbxD9x%2FQb0Cg%2FaB%2BR9eChbifGzqtUABoGLvUfQ%2B%2FYpX%2FLyWs5ICP8Q1JrIQjjfHtgiFFodOx1CONBhkfRJlggwAIvOjrJF1uu0ZN%2FhK2LaOXolvIYfqdhyIMXsSgKyPV5%2BggtCumHfXnUQf8qMY8uLNxb1cKalzK%2FGhOeZ1J8%2F3mgH2qN2BZhjZfHr6ug%2FUK6wwusKbqhkTIlOro1gI1yhS4ixteCAmMaxVRVeaWw1Ss1ucSnDlYT%2BTng3nSatrXZZr7IsvcD6ttByrOhfayNO1LhcQ1PWn7gLKlEoe90v161hYu4KaD4yn7xvl3gguA6PtctfVy2Nuf1PY2VkLLfcYCaXA4ECDk8GM4j9yv0bJhej%2Byzep2EHm9Z5p8BPXVweLhdTQYeJ1DtMDkyG3Xi5PYhtEZXUx%2F79FzJhdMKNJdSeSbA3FZixlAmjmPAr4bVWQ4kpNykRgifv7krZJGi3Fe3Xe2llENHu5N9sGs9NKM2C%2BhPRVFJ6RjSgexfF%2BKc6kxkFXNLIVxrL%2FKcSrcXKeOi6Zef1adcvMCeQw2PDrw0coAzUzRZD8NHxPQSoxseUqsQPVf3e4FLsaCet3r&checksum=14343174033771876b672914429fbc40d1233827a52f

 

ja banāni - tad šādi

https://www.ebay.com/itm/Screw-Banana-plug-Speaker-Wire-Jack-Connector-Pa-YSZ/273809963303?_trkparms=ispr%3D1&hash=item3fc0587927:g:e9MAAOSwwXRctuDa&enc=AQAEAAACYIQvEcHUrT7nmUC3yY5qbPyaBN1nJEDYW8MyypsJPgXKIoKynsg6X64bO%2FF4KtKQ1lnrZiR4jq0wZg5R2PPNPWlIfnnZij6fr3peC%2Fj%2Fk0meezhWed7p5EV2%2FADSsMZqfVooRBM3hOqd3Ou8LOf1Q3Jq1XvJeVl3sJAVmF%2BL0eek3YJDiZ%2FcdOW%2FvVxwvA9lup8YU2pH4Mheduw98t9WtrRyxf1KFtjgFrRD2Th%2BE8Sk5n8OgpkQcDpwh%2FIU4ol3rDhkby9rqlmn5aKKw4BuOSe9jBHxyqNvCpk9NLBDV%2B8OMXL%2BfTbzXwgymK4eWZeLXVCXr9cafYBr%2BSq%2B1gq06mPpjzzwov1gh9lQdC3ln0V%2FbnvPnOliqKki61hBFssVgTizQF7yASvQ3gfG0avZAamh7MliIOenp7CCSxRDNLQtDqoqZaB8tjOEgJJq40raosiCMNZUEKEEgIIFT9nCOvY4Op6Odcppd7uGzuElT9Pe68e9sJQYnHnAOmoelYU19QInjdc2E45or2uT72IwiDZlx3FYn4RlIUCZzGSQ6BdrQ0xmoq9%2F%2FjGYTN5pxIdYVJ2hYzk%2BVH0WTSm1TOB1AECVkNwCnPHGfTmbyit3rHwCXRJ57rzJxqdR6GA6HuKJoThRl%2BMM5BsiJIqqZRHnCnasscv56I7CQeB0hGdez2pxM0SKJ3%2FpK2K7Yc491PI3ZKIYDMoTYPwFNThj8bYjND2ytMHZV5eUJCn5A%2BCXV5aIkI5yZr6AIUyV6RNfHNAbXx5vKTfqLO0wH5ns76nIfEE1aUwWhNLCr0A5UCXDsTap&checksum=2738099633036f5513c6631b4d02991cf12332aa35c4

 

es viņus izmantoj bez tiem "apvalkiem" ( risks samest uz "īso" pieaug :D )  - jo vads ir tievāks un tāpat karājas "ārā". kaut kādu 1,5 būs grūti normāli ieskrūvēt būs jāloka 4 kārtās :D Es izmantoju tādus sudraba karāsā, ne zelta, bet tagad linku tā ātrumā nevaru atrast. Jā apalvotus arī vieglāk nostiprināt, bet tieviem vadiem šie ir garām. es teiktu a 2,5 jāsāk.

 

DSC00770.jpg  

 

DSC09309.jpg

 

 

teorētiski drošībai var uzlikt termo "kembriku" (shrinking tube) - izolācijai - krāsa pēc izvēles.

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, imperial teica:

Nopirku ?

Ko nopirki? ;) 

Link to comment
Share on other sites

pio no šiem visiem ir  D klase... nez es to neņemtu, bet nu citiem patīk.  Labi ka nepaņēmi. Un tie biežāk nobeidzas bez remonta iespējām.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju ka būs labi! ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • imperial changed the title to Hi-fi budžeta audio sistēmas iegāde

Tai Yamahai 50W jau ir ar 10% THD.

OK, Yamahai it kā frekvenču josla no 25, RCF no 35, lai gan nevienam nav zināms pie kāda vājinājuma. Ja Yamaha uzrādā tos 50W jau pie 10%, tad tie 25Hz arī ir pie -12dB vismaz.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , imperial teica:

resīverim ir viss ko gribēju un nedaudz vairāk, izņemot Sub-out 

 

Neviens no piedāvātajiem, ja nemaldos, nederēs... Vajag subi ar high level inputu.

Link to comment
Share on other sites

P.S.
Atļaušos ielīst arī pie viena šajā topikā - manām antīkajām B2 kaķis ir saplēsis skaļruņa gumiju - tā kā klausos vairāk vai mazāk pieticīgā skaļumā, nekādus skaņas "artifaktus" neesmu izjutis, bet psiholoģiski tāpat šī problēma vajā... Ņemot vērā, ka ir arī subis, plauktinieces būtu vajadzīgais "augšām un vidiem", līdz ar to - pieļauju, ka arī pavisam mazās plauktinieces derēs.

Esmu palicis vecs un saprotu, ka neesmu gatavs tērēt daudz šai lietai, jo tāpat nespēšu līdz galam to novērtēt dzīvoklī, kur ir miljons akustisko problēmu...

 

Ir kāds koments par šīm
https://www.realaudio.eu/lv/veikals/polk-audio-t15-plaukta-akustika-0
vai
https://www.realaudio.eu/lv/veikals/dali-spektor-1-0
ņemot vērā, ka pāris = 100€

 

 

Pirms 7 minūtēm , osscar teica:

Line out tak ir

 

Ā, nezināju, ka subim šis arī der :)

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Viņam srereo resīvers, lidz ar ko tur 5.1 nav..tapēc ar line out pietiks.būs protams ar subja filtru jāpaspēlējas. 5.1 gadījumā subja kanāls ir ar atsevišķu skaņas celiņu filmās, un tur pa visam cits efekts no tā subja   tapēc saucas 5.1  :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , ju teica:

Tai Yamahai 50W jau ir ar 10% THD.

OK, Yamahai it kā frekvenču josla no 25, RCF no 35, lai gan nevienam nav zināms pie kāda vājinājuma. Ja Yamaha uzrādā tos 50W jau pie 10%, tad tie 25Hz arī ir pie -12dB vismaz.

 

redzēju, bet plauktiniecēm būs ok - jo vinš jau sabalansēti klausīsies - max tur 10W būs ..pat mazāk. Kino gadījumā protams vajag jaudu - jo LFE bliež reizēm ar baigo signālu ( sprēdzieni filmās etc), bet šeit ir stereo resis, un viņš tak negriezīs to subu skaļāk par tumbām, tad jau mūzika nebūs , bet dūkoņa. ?

 

esmu klausījies tādas jaudas canton sabu ( arī kādi 50 W) - bija ļoti ok mūzikai un pat filmām pie 5.1 - nebija tā ka 2 x nīkulīgāks par manu 100W. 

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

taisnība, bet mājās parasti klausās +- vienā vai 2 skaļuma līmeņos,  nu būs biku bass ar rocņu jāpagroza, ja vajadzēs vairāk..imho labāk nekā no high input.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...