Jump to content

Hi-fi budžeta audio sistēmas iegāde


imperial
 Share

Recommended Posts

ok, sorry. Šeit tu viņas visticamāk neatradīsi...varbūt kādu modeli....

piem vienīgais variants :D

 

https://www.frog.ee/lv/audio-i-video/apykaklės/661886/q-acoustics-q3050i-grīdas-skaļruņu-pāris-balts


http://www.hi-fi.lv/products/lv/70/5181/sort/1/filter/0_0_0_0/Monitor-Audio-Bronze-5-Black-Oak.html

 

cena +- vienāda šīs ir manītas LV


ā nē šeit cena par gab, tātad ir x 2 :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

vēl blēži Monitori :

Qaksutik :Frequency Response (+/- 3 dB): 44Hz - 22kHz, Nominal Impedance: 6ohm, Sensitivity: 92dB

Monitor cik saprotu 37Hz norādījuši pie -6db....nevis 3....skaidrs, marketologi Jaukie blj.

 

 

es laikam ņemtu q akustik no visām kaut dizains nav mans  ?

 

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Man svarīgi ir, lai bass ir pietiekams, jo nebūs kur pieslēgt subwooferi, jo Sony ir 2ch 2x100w

Link to comment
Share on other sites

Par MA varu no personīgās pieredzes pateikt:

1) Plauktiniecēm nav basu - klāt vajag subi.

2) 2.5 jolsu grīdinieces (B5) paklausījos savulaik Avex'ā - likās pārsteidzoši adekvātas un pieņemamas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viss, ko pateici ir loģiski, bet mani tikai uztrauc tas 10kg svars..kāds netīšām aizķers - apgāzīsies :D protams ja skaļi klausās, tad pie tāda svara tur noteikti viss rezonē :D

nu un protams avex kosmosa cenu. paklausīties tur var aiziet, ja tie vēl eksistē un ir viņiem tās kastes.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , osscar teica:

es laikam ņemtu q akustik no visām kaut dizains nav mans

Man ir 2050i, teikšu godīgi, laikam būtu grūti atrast šādā cenā ko labāku... viņas vnk skan tīri un nav īsti kur piesieties 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

šitās man pēc dizaina labāk (nav tik noapaļotas)  kā tās apple veidīgās 3050

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , osscar teica:

uztrauc tas 10kg svars..

 

Laikam jāpiekrīt... Skatos, ka manējās B2 (vecais modelis) sver 6.7kg/gab.

Link to comment
Share on other sites

nu jā - tādas budžet +- vidēja līmeņa tumbeles sver 15-20kg. dārgākas jau tuvāk 30... s90 svēra ? 27 +- vai biku mazāk :D

Link to comment
Share on other sites

Tā kā esot Dali fīls vai vēl kāds tur zvērs, tad lai vietējos profus nekaitinātu, Dali akustiku nepieminēšu.

Savulaik ka visur kur pabraukāju un klausījos, tad no budžeta gala man patika tie Q Acoustics. Es mēģinātu pameklēt jaunās 3050 jo par tām bija labākas atsauksmes nekā apr 2050. Bet nu ja 2050 nesajātas, neapdrāstas var dabūt par ~200 EUR, tad super pirkums. 

Pačeko noteikti arī KEF. cik zinu, tad tiem arī bija lētā gala grīdinieces.

Avexā noteikti vari apskatīt Heco un arī salīdzināt ar Dali (piedodiet, atkal Dali). 

 

Un ja nopietni, Tev ir jāapbraukā lielākā daļa rīgas audio saloni, jāpaklausās budžeta varianti un tad Tu sapratīsi kas Tev patīk. Kā arī lēnām runājot sapratīsi par budžetu. Gaumes ir dažādas. Nezinu kur tagad strādā Vladimirs no iepriekšējā audiostar salona. Tas onka bija super!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Heco ir lētais gals salīdzinoši ....ja no angļiem  var pa 350eur dabūt  q aksutiks  3050   - labs dīls. mans viedoklis ka to dali cena līdz 1000eur ir nepamatoti uzpūsta, jutība maza 88db ,  svars kā plauktenēm 10kg, skaļruņi mazi - 13cm. Ok ir viņiem nopietnāki izstrādājumi, bet tās vieglās glancētas kastītes...hvz. Heco victa prime 702 esmu klausījies, būs basīgas jo skaļruņi lieli, bet ir pumpa līknē uz 100hz +- man nepatīk tāds "basīgums". bet cena šīm zema.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Izlasot pirmo un pēdējo postu, rodas jautājums, kā ? Tik tālu esat aizgājuši.

 

Uzlabot ko tādām mini sistēmām ir parodija. Subi piepirkt, ja gribās bum bum un ir izeja, okey, bet skandas mainīt pa tās sistēmas cenu ir galīgi lieki. 

Link to comment
Share on other sites

nu nez ja var dabūt 2x100w 2  kanālu resīveri ar visām fīčām un labas tumbas pa kopā viss pa 500 -- imho labās risinājums nekā tā 2x10w sistēma...pa kosmosu

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tas skaidrs, bet autors domāju, ka vairāk bija tēmējis uz 200nieku, kur atsevišķu combo ar to visu būs grūti salasīt.

 

Tavā budžetā skaidrs, ka jau sanāk īsts HiFI, bet vai autors to meklē.

Link to comment
Share on other sites

denonam ar oem tumbām cena ir 350 vidēji.  un pa 350 jau var paņemt to resīveri pa 144 eur (viņam bija tāds dīls) un kaut vai kaut kādas grīdas tumbas. Bija tajā richersoundā tannoy  2 joslinieces jaunas pa 80 pundi 2 gab.


Sākumā jau teica ka sagaida labāku tīrāku skaņu, iztērs 350 eur un vilsies tajā mikrobā. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , osscar teica:

nu nez ja var dabūt 2x100w 2  kanālu resīveri ar visām fīčām un labas tumbas pa kopā viss pa 500 -- imho labās risinājums nekā tā 2x10w sistēma...pa kosmosu

 

Es jau rakstiiju, ka taas Denon mikrosisteemas skandas skan diezgan labi. Shad un tad piesleedzu kaa frontu, kad gribas kko sisteemaa pamainiit :) Piesleegtas gan tiek pie kaartiiga stereo pastiprinaataaja (komplektaa ar aareejo proci un hpf filtriem, un, protams veel subi). Kaadus tiirus 50w var dot iekshaa, ja veelme lietot graadiigos. Atceramies, ka shiis skandas jaunas maksaa 125eur paaris.

https://bm.market/lv/denon-sc-m41-black-set-of-2

Link to comment
Share on other sites

es tikai par to, ka tas centriņam izejas jauda tīrā ir zem 20W nu thd 0,1% ...ar 10% thd 30.  jāatstāj rezerve mūzikas pīķiem ierakstā - parasti rekomendē vismaz 10 reizes rezervei +- ..... tā ka viņš der tikai ikdienas klausīšanai - skaļāk griezt viņu nevar, jo 100% klipings būs mūzikas pīķos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , osscar teica:

Bija tajā richersoundā tannoy  2 joslinieces jaunas pa 80 pundi 2 gab

 

Tas ir peedeejais ko vispaar skatiities, jebkuras plauktinieces skanees labaak kaa taadas paahas cenas griidinieces.

Cilveeks tachu gribeeja prieksh easy listening nevis tuc tuc...

Link to comment
Share on other sites

nav tik traki, ar labā atlaidēm angļos mēdz būt saldi dīli...šis jau vairs nav pieejamas. tagad skatījos.


Paskatījos YT - tiem q aqustic ar porolonu var portu vai nu aizbāzt vai padarīt mazāku diametrā. tas ir forši, jo ja ieliks stūrī pie sienas būs pārāk "būmīgas".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

es tikai par to, ka tas centriņam izejas jauda tīrā ir zem 20W nu thd 0,1% ...ar 10% thd 30.  jāatstāj rezerve mūzikas pīķiem ierakstā - parasti rekomendē vismaz 10 reizes rezervei +- ..... tā ka viņš der tikai ikdienas klausīšanai - skaļāk griezt viņu nevar, jo 100% klipings būs mūzikas pīķos.

 

Jap taa ir. To centrinju kvalitatiivi varees tikai ne paaraak skalji klausiities diemzheel.

Naaksies vien pirkt lietotu stereo pastuuzi, njemt kaadu raspbery pi dac kaa skanjas avotu un tad piemekleet skandas.... neverending story :)

Link to comment
Share on other sites

Parunāju ar savu kurjeru un nekas no UK netiek pārvadāts līdz 15. maijam.. 

Labots - imperial
Link to comment
Share on other sites

nu šeit tu neko par tādām cenām jaunu neradīsi diemžēl....pārmaksāt imho nav jēgas un 15.tais nav aiz kalniem, gan jau sakārtosies viss mēneša laikā :D


tikai tiem angļu  i veikaliem vajadzēja angļu adresi cik atceros, un šķībi skatījās ka ar LV reģistrētu karti maksāju, prasīja papīru ka dzīvoju Londonā :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Kaspars12 teica:

Izlasot pirmo un pēdējo postu, rodas jautājums, kā ?

Laikam ne man vienīgajam šis un tas otrs aktuālais topiks ir galvā apvienojušies ?


pirms 1 stundas , jozhix teica:

njemt kaadu raspbery pi dac kaa skanjas avotu

A šo kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

nu pieļauju ka kluss, nedūc + tur bija kiti ar advancēto DAC..protams šis tāds vairāk DIY pasākums, ne katram.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , osscar teica:

nu šeit tu neko par tādām cenām jaunu neradīsi diemžēl....pārmaksāt imho nav jēgas un 15.tais nav aiz kalniem, gan jau sakārtosies viss mēneša laikā :D

 

 

tikai tiem angļu  i veikaliem vajadzēja angļu adresi cik atceros, un šķībi skatījās ka ar LV reģistrētu karti maksāju, prasīja papīru ka dzīvoju Londonā :D

 

Būs vien jāpagaida un jāpalasa "review" ?

Ar adresi un karti viss ir kārtībā ? 

Link to comment
Share on other sites

Baigi tos review vari nelasīt, retai kad ir objektīvi...+ pašam jāseko līdzi parametriem un loģikai. Man neviens neiestāstīs ka grīdas skanda sver 10 kg.. Skandas svaru veido skaļruņu magnēti un korpuss...kur ir pazuduši 7 -10 kg ? Interesanti cki sver biedra Kevina izgatavotā grīdas skanda :D skaidrs ka šajās kino segment skandās brīnumu nav - bet nu kamon 10kg.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , osscar teica:

skaļruņu magnēti

Neodīma gan ir viegli, bet vai tie mēdz būt šajā segmentā? ??‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Ko Tu beigās pirksi? Kādu komplektiņu?

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau Sony DH190 + Q Acoustics 3050

Sanāks drusku pāri budžetam, bet ceru, ka būs tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

Būs labi! ;) 

Galvenais pēc tam pastāsti kā skan! 

Link to comment
Share on other sites

Paklausījos un man ar to basu pgaidām pietiks, bet laikam jāpērk resīveris ar sabvūfera izeju-nākotnei

Link to comment
Share on other sites

  • imperial changed the title to Hi-fi budžeta audio sistēmas iegāde

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...