Jump to content

Hi-fi budžeta audio sistēmas iegāde


imperial
 Share

Recommended Posts

Regisss
pirms 4 stundām , imperial teica:

Dali Concept 6 - Izskats ne īpaši. Jauda, nu tā...manas Broze 2 bļauj skaļāk.

BET, tā skaņa. Mans favorīts neskatoties uz iepriekšējiem mīnusiem. Skaņa tāda samtaina, sabalansēta, viss tāds ieturēts un apjomīgs, varētu visu dienu klausīties.

Mans rezumē Klipschi ir tādi ballīšu zvēri, kas aizvietos s90 un var palielīties draugiem, bet ja gribi klausīties fonā un citreiz drusku skaļāk paklausīties, tad viennozīmīgi Dali.

Gribēju paklausīties Dali Oberon 5, bet nekur uz vietas nebija.

 

Mans skaidrais saprāts saka, ka jāatrod Dali Oberon 5/7, jo tie būs ko ikdienā izmantošu un kluasīšos un jauda ikdienā pietiks.

Dali ir kaut kas tāds kas pavelk arī mani...

Oberon 5/7 būtu jau ļoti ok... ja vēl Tev izdotos paklausītos Opticon 6... gan jau vispār neko citu negribētu kā jaunu pastūzi... ;) 

Es savulaik ļoiti daudz ko paklausījos līdz paņēmu savus Ikon 6 mk2... 

Mani arī Dali pievilka ar savu vieglo, patīkamo skaņu... tai pat laikā arī diezgan labo un precīzo basu... ;)  Paklausies noteikti tos Oberon ;) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
pirms 10 stundām , imperial teica:

Biju aizgājis paklausīties dažas citas skandas. Vēl sāku saprast, ka nav man nekāda apdāvināta dzirde, lai gan kā gribētos :D Sapratu, kad salīdzināju r820f vs rp6000f, pēc tam Dali Concept 6 vs Chora 826. Nejutu izteiktu līderi, lai gan pardevēji blakus fanoja par RP6000f un Chora 826.

 

Man te ir daži jautājumi par to salīdzināšanu. CIk ilgā laikā starp skandām notika pārslēgšanās, kā tās savstarpēji bija izvietotas ? Vai tās bija vienā telpā vai dažādās ?

 

Par to dzirdi runā gan kaut kādas aplamības. Nav tādas apdāvinātās dzirdes, ja uztaisa korektu un objektīvu testu starp austiņām/skandām utt, tad jebkurš cilvēks no malas var pateikt atšķirību. Ne vienu vien reizi tādos esmu paziņas iesaistījis un neviens nav maģiskās dzirdes īpašnieks, bet pie korekti veikta testa visi dzird atšķirību. Ja tests ir как попала vai pārdevēju interesēs, tad var visādi būt un tā ir tīrā subjektīva spriedalēšana no placebo efekta bez runāšanas par kādām objektīvām detaļām.

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

imperial

Abus minētos Klipsch klausījos vienā veikalā, vienādā izvietojumā, ar vienām un tām pašām dziesmām, no viena un tā paša avota. Man likās, ka rp6000 nav tik apjomīgas skaņa un pietrūka apkašas.

Focal ar Dali bija tas pats, atšķirība bija, man Dali patika labāk ar savu samtaino skaņu, Focal vienkārši bija tīrākas augšas un drusku spēcīgāks bass. Pauze bija tik cik pārspraust vadus. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Jautājums cik ātri pārslēdzies starp tām skandām vai izvietotas bija asimetriski vai vājākie pa vidus daļu un lielākie pa malām, respektīvi to cetnru attālumi nebija vienādi ?

 

Respektīvi tas tests nav objektīvs, jo vadu pārspraušana prasa daudz laika testa izpratnē, nerunājot par to, ka pa vidu notika sarunas, papildus skaņas. Pārējie secinājumi ir subjektīvi un par niansēm runāt ir nekorekti. 

 

Salīdzināt skandas, kas klausītas dažādās telpas un lielos laika starplaikos ir pilnīgi garām, sevisķi tik līdzīgas klases. Tā var salīdzināt logitech ar HiFI un arī tas nebūs objektīvi.

 

Respektīvi tādam testam ir tāda pati jēga kā pēc alus momentā uzdzert vīnu un spriest par vīna garšas niansēm :D

Labots - Kaspars12
  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

imperial
pirms 5 stundām , Regisss teica:

Dali ir kaut kas tāds kas pavelk arī mani...

Oberon 5/7 būtu jau ļoti ok... ja vēl Tev izdotos paklausītos Opticon 6... gan jau vispār neko citu negribētu kā jaunu pastūzi... ;) 

Es savulaik ļoiti daudz ko paklausījos līdz paņēmu savus Ikon 6 mk2... 

Mani arī Dali pievilka ar savu vieglo, patīkamo skaņu... tai pat laikā arī diezgan labo un precīzo basu... ;)  Paklausies noteikti tos Oberon ;) 

Opticon pat negribu klausīties, tā cena ir nepieņemama, ņemot vērā, ka klausos kaut kādu putru. ??

Tam Dali Concept 6 manuprāt bija izteiktāks bass nekā Monitor Audio Bronze 6. Dali vieglāk bija saprast, kas par instrumentiem skan ļoti izteikti.

Kad klausijos Yello Kiss the cloud, tad starp dziesmu iet tāda tirkšķis un likās, ka pīkstulis beigts ?? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , imperial teica:

Pauze bija tik cik pārspraust vadus. 

 

Man jau liekas, ka tā ir ilga pauze. Manuprāt tā pa īstam var salīdzināt, ja pašam rokās ir A/B slēdzis un skandas ir ar vienādu skaļumu. Tad var dzirdēt starpību, bet kamēr pārsprauž vadus un pārbīda skandas, var jau iepatikties vai neiepatikties skandu izskats un tas jau vien nograuj objektivitāti.

 

Neesmu Tavas dzirdējis, bet domāju, ka mani mazie JBL LSR308 tavējiem sastādītu labu konkurenci, ja ne skanētu patīkamāk.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

imperial
Pirms 2 minūtēm , Kaspars12 teica:

Jautājums cik ātri pārslēdzies starp tām skandām vai izvietotas bija asimetriski vai vājākie pa vidus daļu un lielākie pa malām, respektīvi to cetnru attālumi nebija vienādi ?

Puslīdz vienādi bija novietotas, iepriekšējās malā un citas vietā. 
Pāralēdzāmies, nu 5min laikā.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Pirms 7 minūtēm , imperial teica:

Pāralēdzāmies, nu 5min laikā.

 

Šausmas, objektīva pārslēgšanās, ko rīkojam biedru testiņos ir max 1-2s, tad tu tiešām vari dzirdēt objektīvas atšķirības, 1min jau tādas klases tehnikai ir pilnīgi garām. Ne vienu vien reizi ir apstiprināts fakts, ka šādi lēni pārslēdzoties salīdzināt OBJEKTĪVI neko nevar un tā ir tikai papļāpāšana par sajūtām, kuras vairs nebalstās un dzirdētajām atšķirības niansēm, bet balstās uz sajūtām, ko veido placebo un citas neobjektīvas lietas.

 

Kad būsi ticis pie diviem pāriem skandu, labprāt aizbraukšu ciemos un kopīgi uztaisīsim objektīvu testu, tad arī sapratīsi, ka nekādu mistisko apdāvināto dzirdi nevajag un viss smuki un objektīvi ir salīdzināms.

Labots - Kaspars12
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

imperial
Pirms 6 minūtēm , Malis teica:

 

Man jau liekas, ka tā ir ilga pauze. Manuprāt tā pa īstam var salīdzināt, ja pašam rokās ir A/B slēdzis un skandas ir ar vienādu skaļumu. Tad var dzirdēt starpību, bet kamēr pārsprauž vadus un pārbīda skandas, var jau iepatikties vai neiepatikties skandu izskats un tas jau vien nograuj objektivitāti.

 

Neesmu Tavas dzirdējis, bet domāju, ka mani mazie JBL LSR308 tavējiem sastādītu labu konkurenci, ja ne skanētu patīkamāk.

Monitoriem noteikti būtu jāskan diezgan precīzi un domāju, ka manas nebūs konkurence tavām JBL. Bet Bronze 2 neskan slikti, ja būtu subwoofers, tad skanētu labāk par dažām labām grīdniecēm.


Pirms 3 minūtēm , Kaspars12 teica:

 

Šausmas, objektīva pārslēgšanās, ko rīkojam biedru testiņos ir max 1-2s, tad tu tiešām vari dzirdē objektīvas atšķirības, 1min jau tādas klases tehnikai ir pilnīgi garām. Ne vienu vien reizi ir apstiprināts fakts, ka šādi lēni pārslēdzoties salīdzināt OBJEKTĪVI neko nevar un tā ir tikai papļāpāšana par sajūtām, kuras vairs nebalstās un dzirdētajām niansēm, bet sajūtām, ko veido placebo un citas lietas.

 

Kad būsi ticis pie diviem pāriem skandu, labprāt aizbraukšu ciemos un kopīgi uztaisīsim objektīvu testu, tad arī sapratīsi, ka nekādu mistisko apdāvināto dzirdi nevajag un viss smuki un objektīvi ir salīdzināms.

Tad jānopērk kādas grīdnieces, papildus vadus un banānus, tad varēsim patestēt ar manām Bronze 2. Alus un vīna man negarošo ?

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka būs jācep augšā salīdzinājums. Man vismaz neprasās subi maniem JBL, jo pavelk diezgan labi arī zemās frekvences, ja vien neklausies tikai Future - Mask Off :D

 

Un šobrīd ir doma viņas pārdot, tā kā pēc testa varēsi izdarīt secinājumus, varbūt savas pārdot un sanāks darījums.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Just now, imperial teica:

ja būtu subwoofers, tad skanētu labāk par dažām labām grīdniecēm

 

Atkal jau bez seguma balstīts apgalvojums :D Pirmkārt kā tu savam yamaham to pieslēgsi ? Arī ja nomainīsi uz stereo resi ar sub out, tas nedos nekādas krosēšanas iespējas kopā ar frontu. Subis bubinās savā nodabā un tas neskanēs kopā tik labi, kā par to pašu cenu paņemtas grīdas skandas. Ja tev patīk bum bum, ne mūzikas baudījums, tad skaidra lieta. Visādi citādi subi integrēt stereo sistēmā korekti ir dārgi un lielākaja daļā HiFi budžeta sistēmu lieki.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

imperial
Pirms 12 minūtēm , Malis teica:

Es domāju, ka būs jācep augšā salīdzinājums. Man vismaz neprasās subi maniem JBL, jo pavelk diezgan labi arī zemās frekvences, ja vien neklausies tikai Future - Mask Off :D

 

Un šobrīd ir doma viņas pārdot, tā kā pēc testa varēsi izdarīt secinājumus, varbūt savas pārdot un sanāks darījums.

Cik kvadrārmetru istabā tu klausies?

Tev 8” wooferis. Tev Yello The Expert jūt basus?

Varbūt, ka beigās sanāk dīls, ja @Regisss neizdomās pārdot savas Dali ?


Pirms 16 minūtēm , Kaspars12 teica:

 

Atkal jau bez seguma balstīts apgalvojums :D Pirmkārt kā tu savam yamaham to pieslēgsi ? Arī ja nomainīsi uz stereo resi ar sub out, tas nedos nekādas krosēšanas iespējas kopā ar frontu. Subis bubinās savā nodabā un tas neskanēs kopā tik labi, kā par to pašu cenu paņemtas grīdas skandas. Ja tev patīk bum bum, ne mūzikas baudījums, tad skaidra lieta. Visādi citādi subi integrēt stereo sistēmā korekti ir dārgi un lielākaja daļā HiFi budžeta sistēmu lieki.

Labi, šim es negribu iet cauri ? 

Es sliecos uz tiem Klipsch r28f, ja viņas skanēs kā tās r820f, tad būšu vairāk nekā apmierināts. Viņas kad ieslēdza, tad pirmais bija “Wow”, man sūduks uz ko tādu ir spējīgs ? pēc tam citas paslēdza un liku uzslēgt vēlreiz r820f un spridzināja, bija tikko izņemtas no kastes, nezinu vai viņām būtu jāiesildas un vai augšas pēc tam paliks griezīgas.

Tagad esmu baigi noskaņojies uz tiem Klipsch.


Vēl gribu nopirkt banānus un vadus, salikt visu bi-wiringa.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Pirms 8 minūtēm , imperial teica:

salikt visu bi-wiringa.

 Labāk to naudu atliec skandām, šādā līmenī nedzirdēt, arī ne taustāmi lielākā.

 

Ja Regisss saka, ka dzird vadus tādas klases skandās, droši pm uz testu :) Ir man testiem arī maxima vadi un kas dārgāks :)

 

 

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 52 minūtēm , imperial teica:

Varbūt, ka beigās sanāk dīls, ja @Regisss neizdomās pārdot savas Dali ?

Par šo mēs īstenībā varētu iespējams parunāt... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Es 2014.g. (kad visu komplketēju) paņēmu no Yamahas dīlera Yamajas stereo resīveri (līdzīgu savam AVR ko plānoju, modeli vairs neatceros) un braukāju pa saloniem, slēdzu ar vienādiem vadiem skandas un tad slēgalēju starp A un B... kā jau biedrs @Kaspars12 saka - vagag sekundi lai normāli notestētu... pretējā gadījumā mūsu galva izspēlē jokus... bija arī mūzukas liste + konkrēti pāris CD ar kuriem testēju.

Paldies tolaik Audiostar salonam, ka iedeva, gan Dali, gan Bowerus, gan Inakustic vadus līdzi uz citiem saloniem... ;) es tolaik iekritu azartā... būtu bijis vairāk naudas tolaik, 100% būtu paņēmis Vladimira piedāvātos Epiconus... :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , imperial teica:

Cik kvadrārmetru istabā tu klausies?

Tev 8” wooferis. Tev Yello The Expert jūt basus?

 

Šovakar paklausīšos. Platība istabai 24kvm.

 

Bet tests būtu interesants, jo mani JBL ir aktīvie un nevajag pastiprinātāju.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Klipsch uzvarēja, jo bija visjutīgākas un pie tās pašas jaudas mauca visskaļāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...