Jump to content

Hi-fi budžeta audio sistēmas iegāde


imperial
 Share

Recommended Posts

Regisss
pirms 7 stundām , alusbundza teica:

pārbaudi, kā šis gabals skan

Paklausījos uz Denonu un jauno Google chromecast no Spotify, bet šo versiju - likās vislīdzīgākā https://open.spotify.com/track/73QRIde4ZDLRTy20VYovkl?si=bD0tjUT-SXWIKTZDoqD7wQ

 

nezinu kā viņam pareizi balsij jāskan... :( jānoklausās Rīgā... kopumā tāda dinamiska, skanīga... balss jau laba ;)  Ja Rīgā visu esmu smuki saregulējis, viss skan labi, tad te Valmierā nesaprotu vai tam Denonam jāslēdz SDB ON vai OFF... ja ON, tad basi jāliek uz 0 vai max +2, ja OFF, tad basi 100% jāliek uz +6, +8 

 


https://open.spotify.com/track/3IRg7GJWAq574gJ4KtO7xA?si=66_Nr9wEQ6uoqm8HM1BkhQ šī versija kaut kā labāk skanēja...

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

SDB (Super Dynamic Bass)

Laikam jau Off, lai būtu korekti bez visādiem "uzlabotājiem"

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, Iesacejs69 teica:

bet, es noveerteeju, ka visu dienu stukoji, kur piepisties :D

bet es novērtēju, ka tu pusdienu gatavoji atbildi , tu progresē …..

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 53 minūtēm , Regisss teica:

nezinu kā viņam pareizi balsij jāskan...

nav te nekāda raķešu zinātne, ja patīk tā dziesma, jebkura, tad klausies tā, kā pašam labāk patīk, jo tikai tu šajā brīdī sajutīsi baudījumu no mūzikas - melodijas, un uzspļaut @Iesacejs69,

un viņa vērtējumam 

 

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Noklausījos vairākas versijas + visu albumu ;) 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , Iesacejs69 teica:

zini, atklaashu nosleepumu: tevis rakstiitais man ir PILNIIGI pajaat.

un tu zināji, ka ir pilnīgs vēja grābslis 

Link to comment
Share on other sites

imperial
(labots)

End of Time (K-391) ir bass, nav dikti spēcīgs, bet ir jūtams.

The Expert (Yello) nav basa

Give Life Back to Music (Daft Punk) ir bass, 'jo skaļāk griež, jo izteiktāks

The time (dirty bit) (Black Eyed Peas) viss ir ļoti labi, sabalansēts, visas skaņas izteiktas, bet pēc "Dirty bit", bass ir pliekans, kur cik jūtu viņam būtu jābūt izteiktam.

Echame La Culpa (Luis Fonsi, Demi Lovato) šai dziesmai ir vietas, kur bass ir izteikts, bet jūtu, ka kaut kur aiziet pa tukšo. Piemēram pie 1.05min jūtu, ka kaut kas vibrē, bet līdz manim neatnāk :D 

Chris Rea The Road to Hell skan kā Chris Rea, vienmēr izcili. 

Johnny Cash - Hurt skan labi, ir balss un bass, ģitāra izcili, iet caur dvēseli. pie 2:40min pārsteidzoši spēcīgs bass, visu māju ribina.

Sting - Fragile skan ļoti labi, nav izteikts bass, bet liekas ka jābūt tak :D

Viss tiek atskaņots uz Tidal Flac augstāko kvalitāti, pa taisno no aparāta.

Basa balva tiek piešķirta Johnny Cash, nenormāli drebina visu.

Labots - imperial
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
2 minutes ago, imperial said:

End of Time (K-391) ir bass, nav dikti spēcīgs, bet ir jūtams.

The Expert (Yello) nav basa

Give Life Back to Music (Daft Punk) ir bass, 'jo skaļāk griež, jo izteiktāks

The time (dirty bit) (Black Eyed Peas) viss ir ļoti labi, sabalansēts, visas skaņas izteiktas, bet pēc "Dirty bit", bass ir pliekans, kur cik jūtu viņam būtu jābūt izteiktam.

Echame La Culpa (Luis Fonsi, Demi Lovato) šai dziesmai ir vietas, kur bass ir izteikts, bet jūtu, ka kaut kur aiziet pa tukšo. Piemēram pie 1.05min jūtu, ka kaut kas vibrē, bet līdz manim neatnāk :D 

Chris Rea The Road to Hell skan kā Chris Rea, vienmēr izcili. 

Johnny Cash - Hurt skan labi, ir balss un bass, ģitāra izcili, iet caur dvēseli. pie 2:40min pārsteidzoši spēcīgs bass, visu māju ribina.

Sting - Fragile skan ļoti labi, nav izteikts bass, bet liekas ka jābūt tak :D

Viss tiek atskaņots uz Tidal Flac augstāko kvalitāti, pa taisno no aparāta.

Basa balva tiek piešķirta Johnny Cash, nenormāli drebina visu.

 

 

 

 

 

 

logjiski - yello bass ir zemaaks, bet oktaavu 20..40Hz taas mini tumbeles neatskanjo vispaar..

afftar, ko tu mocies ar to ''augstaakaa kvalaitaate'', ja veertee basu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

imperial

@Iesacejs69 tas arī ir galvenais iemesls, bet izvietojums ļoti palīdzēja. Visvairāk, kad sabīdīju viņas tuvāk vienu otrai.

Pieliekot pie sienas tuvāk šīs tumbeles, tad bass tieši samazinās, tieši turot kādus >30cm no sienas bass paliek apjomīgāks.

Gribu saprast vai ir vērts nomainīt Bronzas 2 uz Bronzas 6 un vai mans sūduks pavilks tās :D

Bet vispār mini tumbeles bliež ļoti pārliecinoši tieši rock klasikas., jo skaļāk griež, jo vairāk atveras.

@Iesacejs69 saprotu, ka esi zinošs šajā jomā, bet kaut kādu cieņu tak ir jāizrāda foruma biedriem, es saprotu, ka Tev ir savs viedoklis un Tev liekas, ka pareizāks par to nav, bet diemžēl(mums par laimi) pastāv arī citi viedokļi un der arī tos uzklausīt, jo arī no tiem izfiltrējot var papildināt savas jau esošās zināšanas.

Izturieties tak viens pret otru ar cieņu, palīdziet viens otram, esiet saprotoši. Nav jau visi pusaudži, te mājās šež jau tēvi, vectēvi ar bagātu pieredzi. 

Labais vairo labo, sliktais nekādu labumu nedod. Paklausies Johnny Cash Hurt un nokaunies :D

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
10 minutes ago, imperial said:

@Iesacejs69 tas arī ir galvenais iemesls, bet izvietojums ļoti palīdzēja. Visvairāk, kad sabīdīju viņas tuvāk vienu otrai.

Pieliekot pie sienas tuvāk šīs tumbeles, tad bass tieši samazinās, tieši turot kādus >30cm no sienas bass paliek apjomīgāks.

Gribu saprast vai ir vērts nomainīt Bronzas 2 uz Bronzas 6 un vai mans sūduks pavilks tās :D

Bet vispār mini tumbeles bliež ļoti pārliecinoši tieši rock klasikas., jo skaļāk griež, jo vairāk atveras.

@Iesacejs69 saprotu, ka esi zinošs šajā jomā, bet kaut kādu cieņu tak ir jāizrāda foruma biedriem, es saprotu, ka Tev ir savs viedoklis un Tev liekas, ka pareizāks par to nav, bet diemžēl(mums par laimi) pastāv arī citi viedokļi un der arī tos uzklausīt, jo arī no tiem izfiltrējot var papildināt savas jau esošās zināšanas.

Izturieties tak viens pret otru ar cieņu, palīdziet viens otram, esiet saprotoši. Nav jau visi pusaudži, te mājās šež jau tēvi, vectēvi ar bagātu pieredzi. 

Labais vairo labo, sliktais nekādu labumu nedod. Paklausies Johnny Cash Hurt un nokaunies :D

 

par cienju neuztraucies, ar vienu konkreetu pilsonju sadalju man te savs staasts. Vinji mani zina peec citiem nickiem [un vinjiem ir saapiite], es vinjus.. hvz, neatceros :D

neviens jau tev neliedz ne klausiiit, ne filtreet..

taas Bronze 6, protams, skanees ar kaartu nopietnaak.

Link to comment
Share on other sites

imperial

Uk veikalā Bronzas 6 nocenotas uz 377GBP, Bronzas 5 uz 315GBP, varbūt kādam noder.

Dali Concept ex Demo ir par 369eiro pāris.

Man tikai māc šaubas par mana resīvera spējām, šīs Bronze 2 labi iekustina, nezinu kā būs ar 150W grīdniecēm, mainīt resīveri gan negribu.

Sāks viss pieriebties un visu setu nopārdošu.

Link to comment
Share on other sites

imperial

Rīt pamēģināšu, citādi bērni negulēs vairāk :D Johnnijs jau visus pamodināja pirms tam :D

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Dali + Yamaha varētu būt labāka kombinācija... Vidējā, augstākā gala Yamaha skan salīdzinoši silti... HVZ kā lētākā gala... Un monitor audio paši par sevi ir ar izteiktām augšām...

 

Var jau būt ka man laiks savus Ikon 6 mk2 tirgot? :D

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 minute ago, imperial said:

Uk veikalā Bronzas 6 nocenotas uz 377GBP, Bronzas 5 uz 315GBP, varbūt kādam noder.

Dali Concept ex Demo ir par 369eiro pāris.

Man tikai māc šaubas par mana resīvera spējām, šīs Bronze 2 labi iekustina, nezinu kā būs ar 150W grīdniecēm, mainīt resīveri gan negribu.

Sāks viss pieriebties un visu setu nopārdošu.

shajaa briidii jaasaak maaceet fizikas pamati.

2X lielaaka jauda dod tikai +3dB

bronze 2 vs 6 basa apakshaa dos visus +10..15...20dB, kas noziimee 100X it kaa lielaaku pievadiito jaudu.

ok, nezinot fiziku - beidz teemu par jaudaam! ne tur taa probleema!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

imperial
Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

Dali + Yamaha varētu būt labāka kombinācija... Vidējā, augstākā gala Yamaha skan salīdzinoši silti... HVZ kā lētākā gala... Un monitor audio paši par sevi ir ar izteiktām augšām...

 

Var jau būt ka man laiks savus Ikon 6 mk2 tirgot? :D

Skan pēc piedāvājuma :D

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , Iesacejs69 teica:

ok, nezinot fiziku - beidz teemu par jaudaam! ne tur taa probleema!

saki uzreiz, ja vajag basu, tad jāņem rrr s90

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

imperial
Pirms 2 minūtēm , Iesacejs69 teica:

shajaa briidii jaasaak maaceet fizikas pamati.

2X lielaaka jauda dod tikai +3dB

bronze 2 vs 6 basa apakshaa dos visus +10..15...20dB, kas noziimee 100X it kaa lielaaku pievadiito jaudu.

ok, nezinot fiziku - beidz teemu par jaudaam! ne tur taa probleema!

Varbūt vari ieteikt uz ko skatīties, lai būtu zelta vidusceļš? 

Link to comment
Share on other sites

imperial
Just now, alusbundza teica:

saki uzreiz, ja vajag basu, tad jāņem rrr s90

Starp citu, kādu nedēļu atpakaļ gāju pastaigāties un redzēju kā daži cilvēki cienījamā vecumā tusiņu sētā sarīkoja. Izskatījās pēc s90, jāsaka godīgi, mani monitori nobāl, skanēja tā kā estrādē, labs, dobjšs bass. Varbūt kļudos un viņam bija kaut kas krutāks. Viss tusiņš beidzās ar strīdu par ķolkām, nākot atpakaļ redzēju kā onka viens pats malko savu burvju dziru un klausās savas estrādnieces :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
3 minutes ago, imperial said:

Varbūt vari ieteikt uz ko skatīties, lai būtu zelta vidusceļš? 

ja tev patiik to esosho midi un augshas, njemt taas 6.taas. un bass buus kuda vairaak. un basiigaaks/zemaaks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss

es varu ieteikt tikai to ko esmu dzirdējis... ja liela telpa un maz naudas, tad es ieteiktu Dali Zensor 7 ;) Ja mazāka telpa, tad Zensor 5... ;) 

 

Mani interesē tagad Rubicon 6 + Lyngdorf... Oslo 2 salonos dzirdēju kā skan... super... Lyngdorf

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , imperial teica:

Johnnijs jau visus pamodināja pirms tam

Šis ir īstais bērnu u.c. modināmais Džonijs:

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

imperial
2020.05.10. , 21:57, Kaspars12 teica:

Cik kvm telpa ir ? ko klausies, ja basa pietrūkst, uzliksu uz kādām savām plauktiniecēm to pašu un gribu saprast, ka tik tiešām pie vainas nav izvietojums/telpa.

Telpa ir 32kvm pustukša istaba, šovakar notestēju dziesmas ko biedri ieteica un atstāju atsauksmes ?

Laikam savu sistēmu pārlikšu 17kvm istabā, citādi nevaram sadalīt TV un mūzikas laiku.


2020.05.11. , 13:31, Joiman teica:

Man ir Bronze Bx-2 iepriekšējais modelis, un basa noteikti netrūkst, ir par daudz pat. Toties vidi tādi neizteiksmīgi, savādāk labs skaļrunis. Ieteiktu papētīt setingus Yamahai, ka nav kas nepareizi saslēgts.

Kas Tev par resīveri?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 11 minūtēm , imperial teica:

Starp citu, kādu nedēļu atpakaļ gāju pastaigāties un redzēju kā daži cilvēki cienījamā vecumā tusiņu sētā sarīkoja. Izskatījās pēc s90, jāsaka godīgi, mani monitori nobāl, skanēja tā kā estrādē, labs, dobjšs bass. Varbūt kļudos un viņam bija kaut kas krutāks. Viss tusiņš beidzās ar strīdu par ķolkām, nākot atpakaļ redzēju kā onka viens pats malko savu burvju dziru un klausās savas estrādnieces :D

tu nekļūdies, s90 tusiņos skan ideāli

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Pirms 7 minūtēm , alusbundza teica:

s90 tusiņos skan ideāli

nekur citur tās gan arī neskan. Un jo vairāk patērēts grādīgā, jo ideālāk skan ;)

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Eu, bet ceru, ka jūs klausieties un vērtējat audisistēmas skanējumu tiem savstarpēji ieteiktjiem gabaliem ne jau no youtubes apgraizītās skaņas? :D 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Regisss

Man spotify premium... te dažam Tidal... un protams ka Youtube nekam neder no skaņas kvalitātes viedokļa...

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , imperial teica:

The Expert (Yello) nav basa

Atmiņā nāk, kad kaut kad pirms ~20 - 25 gadiem biju sabūvējis audiosistēmu iekš auto un Auotexotikas (vai kā nu tur sauca) ietvaros, piedalījos autoaudio sacensībās. Bij Skonto hallē un Ķīpenē. Tad nu man viss pasākums bij uz Blaupunkt bāzes un pastūži, tumbas un Sabs bij Audi kupejā uz Blaupunkt Velocity bāzes - ķīpenes Juris no Blaupunkta palīdzēja būvēt uz bezprocentu kredīta nabaga strādājošam studentam. Skanēja tiešām labiun baudīja gan ar mērmikrofonu frekvenču raksturlīkni (dB uz oktāvu utt.), gan subjektīvi, laižot dažādus gabalus no Žūrijas diska. Neatceros, kas bij tais diskā, bet tas nu tā. Man bij 2 testa diski no Velocity - viens ar dažādu žanru skaņdarbu ierakstu un otrs ar visādiem audio efektiem - dažādas frekvences toņi, sinuss, meandra, skaņas efekti utt., bet no mūzikas tikai  bij Yello "The Race", nezinu kāpēc. Pļē, nu kā tas gabals skanēja - ekstāze! Patiesībā kaut kur plauktā tas disks mētājas - joka pēc jāatrod un jāpaklausās. :) 

 

Ieskatam (bet dabūniet normālu FLAC ;)

 

 



 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Pirms 25 minūtēm , Racer teica:

ne jau no youtubes apgraizītās skaņas

Nu, basu novērtēšanai gan ir pilnīgi pofig, no youtube vai no kā cita. Cits jautājums, ka pati tā "vērtēšana", bez kādas salīdzinošas spektra analīzes, lai saprastu, kaut apmēŗam, ar ko tad atšķiras tie gabali, kuriem bass ir "apmierinošs", no tiem, kuriem "pietrūkst", un tad kaut kādus secinājumus izdarītu, ir diezgan tukša nodarbība.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Ieskatam (bet dabūniet normālu FLAC ;)

Man šķiet ir orģinālais CD... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Huan Kaktus teica:

Nu, basu novērtēšanai gan ir pilnīgi pofig, no youtube vai no kā cita. Cits jautājums, ka pati tā "vērtēšana", bez kādas salīdzinošas spektra analīzes, lai saprastu, kaut apmēŗam, ar ko tad atšķiras tie gabali, kuriem bass ir "apmierinošs", no tiem, kuriem "pietrūkst", un tad kaut kādus secinājumus izdarītu, ir diezgan tukša nodarbība.

 

Viss ir vienkārši - ja atskaņojamais gabals nav apgraizīts dēļ kompresijas algoritmiem, tad var mēģināt spriest par to kā skan viena vai cita audiosistēma. Tas arī viss. Par basiem - ienāca prātā (atvainojos, primitīvs jautājums) - skandas nevar būt nejauši pretfāzē saslēgtas? Ir samērā bieži gadījies tādus variantus redzēt.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
5 hours ago, Racer said:

 

Viss ir vienkārši - ja atskaņojamais gabals nav apgraizīts dēļ kompresijas algoritmiem, tad var mēģināt spriest par to kā skan viena vai cita audiosistēma. Tas arī viss. Par basiem - ienāca prātā (atvainojos, primitīvs jautājums) - skandas nevar būt nejauši pretfāzē saslēgtas? Ir samērā bieži gadījies tādus variantus redzēt.

basu galaa nekas netiek apgraiziits arii pie 96k bitrate ;) vieniigi - veelams neuzrauties uz kaada live gabala [to neatpaziistot], vai kaads trollis kaut ko nav ierakstiijis no kaada sava lentnieka/kasetnieka/vinila vai caur mikrofonu [taada iespeeja ir maza, bet - kas zina] :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Iesacejs69 teica:

basu galaa nekas netiek apgraiziits arii pie 96k bitrate ;)

Mļin, paldies! Kaut kā šim īpaši nebiju pievērsis uzmanību - kaut kad tepat biju ielicis spektrus ar kompresijām kā mainās vidi un galvenais - augšas (ai nu tur Fraunhovers ar Lame , AAC, utt.), bet par apakšām nebiju iedomājies. It kā toč nemainās un ir arī loģika - atbilstoši kompresēšanas algoritmam. Intereses pēc paņēmu gabaliņu no Pazaudētajām frekvencēm Reality, kur sākumā ir bez basiem un arī augšas un visi, tad aiziet i basi, i bik augšas. Izskatās, ka basos spektrā tiešam nekas nemainās pat uzliekot zemu bitreitu un 8k max. Sen neesmu ņēmies ar šīm lietām, tāpēc, vnk ar Adobe Audition paņēmu gabaliņu no FLAC un un ar tur iebūvēto Fraunhoveri uztaisīju dažus salīdzinājumus. Tātad: FLAC, mp3 320, mp3 128 un mp3 16 kbit/s, kur frekvence ierobežota pie 8k.

 

Te ir spektri/ūdenskritumi:

 

Flac

flac.PNG

 

mp3 320 kbit/s

 

320mp3.PNG

 

mp3 128 kbit/s

 

128.PNG

 

mp3 16 kbit/s 8k

 

16mp3.PNG

 

Nu jā, klausoties kompresētu, reāli griež ausīs artefakti galvenokārt no augšām un arī no vidiem, par basiem tiek piemirsts. It kā jau saglabājas, bet nu esmu novērojis fīču, ka kompresējot basi paliek it kā niknāki, kas liek domāt par to, kaut kāda veida kropļojumi ienesās, jo pēc būtības jau bumsi jūtām kropļojumos. Arī šajos piemēros paklausījos ar Bayerdynamic 770 PRO ausīm un tās nianses basos dzirdēju. HVZ, sen esmu atgājis no audiolietām, bet nu variet paši paeksperimentēt, te nometu failus: https://failiem.lv/u/857uaktj

 

Audiomaniaku (labā nozīmē) komentāri velkomēti, bet lūdzu bez pārlieku pļāpām cik viss ir slikti. :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

ja mainaas vidi/augshas, uz sho izmaninju fona gljukos ''sajuutas'' par basiem.

ja interesee, izdari sekojoshi:

a. saakotneejam materiaalam ar kaadu LPF nogriez vidus/augshas nost [lai leiki netraucee]. lai paliek tikai basi. tad basus sakompresee ar dazhaadu bitrate;

a. abiem fragmentiem [320k un 48k] skati nevis taas spektrogrammas, bet saliec oscilogrammas vienu uz otras, vai vienam nomaini polaritaati [fazi pa 180 graadiem] un izvelc deltu. Deltai vajadzeetu buut ljoti tuvu 0.

basiem vienkārši ljoti maz info/laikaa. pat ar mazu bitrate ljoti labi var aprakstiit!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , Iesacejs69 teica:

saakotneejam materiaalam ar kaadu LPF nogriez vidus/augshas nost [lai leiki netraucee]. lai paliek tikai basi. tad basus sakompresee ar dazhaadu bitrate;

O, laba ideja, kaut kad paskatīšos, tad būs uzskatāmāka bilde.

Link to comment
Share on other sites

imperial

Turpinam tēmu.

Biju aizgājis paklausīties dažas citas skandas. Viss ko saku ir man personīgais viedoklis.

Monitor Audio Bronze 6 - Izskatās ļoti labi un kas laikam ir viņu galvenais pluss. Man likās, ka bass un vidi iet kopā, manam Bronze 2 skaņa bija tīrāka, bet Broze 6 apjomīgāka. Uz mazām skaņām dodu priekšroku Bronze 2.

Heco Aurora 700, lai gan kāds baigi fano par viņā, man nelikās nekas īpašs, nebija īsti kur piesieties, jo augšas ir, vidi ir, basi ir, bet tā skaņa tāda sintētiska, nemāku pateikt kas, bet kaut kāda dvēsele viņām trūkst.

Klipsch R820F - godīgi saku, ka mani šīs pārsteidza, liela jauda, izteikti basi, tver ļoti zemas frekvences, parādījās skaņa tur kur uz citām tumbām dzirdēju klusumu, apjomīgas. Par augšām, es godīgi nejutu griezīgas skaņas no tvitera, neklausījos protams tur vairāk par 5min, varbūt mans budžeta resīveris(Yamaha RN303D) kļuva par mīksta pīkstuļa efektu? ?  Bet mani pārsteidz šīs tumbas. Pieliekot RP6000f, es godīgi atsķirību nejutu, tikai to ka klusākas un bass mazāks, mani neuzrunāja pēc 820f paklausīšanās.

Dali Concept 6 - Izskats ne īpaši. Jauda, nu tā...manas Broze 2 bļauj skaļāk.

BET, tā skaņa. Mans favorīts neskatoties uz iepriekšējiem mīnusiem. Skaņa tāda samtaina, sabalansēta, viss tāds ieturēts un apjomīgs, varētu visu dienu klausīties.

Mans rezumē Klipschi ir tādi ballīšu zvēri, kas aizvietos s90 un var palielīties draugiem, bet ja gribi klausīties fonā un citreiz drusku skaļāk paklausīties, tad viennozīmīgi Dali.

Gribēju paklausīties Dali Oberon 5, bet nekur uz vietas nebija.

Es gribētu Klipschus, jo izskats man patīk un doma būtu, ka ir tā rezerve, bet apzinos, ka to jaudu gadā kādas 20min izmanotu, noklausīties uz to jaudu visu dziemu ir nereāli.

Mans skaidrais saprāts saka, ka jāatrod Dali Oberon 5/7, jo tie būs ko ikdienā izmantošu un kluasīšos un jauda ikdienā pietiks.

Vēl sāku saprast, ka nav man nekāda apdāvināta dzirde, lai gan kā gribētos :D Sapratu, kad salīdzināju r820f vs rp6000f, pēc tam Dali Concept 6 vs Chora 826. Nejutu izteiktu līderi, lai gan pardevēji blakus fanoja par RP6000f un Chora 826.

Link to comment
Share on other sites

martinno
pirms 2 stundām , imperial teica:

to jaudu

 

Visu laiku piemini jaudu. Ko Tu ar to taisies darīt? Apskaņosi kaut ko vai tomēr pats klausīsies pieņemamā skaļumā? :)

Link to comment
Share on other sites

imperial
1 stundu atpakaļ, martinno teica:

 

Visu laiku piemini jaudu. Ko Tu ar to taisies darīt? Apskaņosi kaut ko vai tomēr pats klausīsies pieņemamā skaļumā? :)

Ir tak patīkami, ka zini, ka ir rezerve. Tas tāpat kā ar auto.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau labi, ja ir rezerve, bet jaudīgu past. darbināt klusu, arī var nebūt labākais variants - var būt paaugstināti kropļojumi. Vēlams tā pat piemeklēt optimālu.


Pirms 38 minūtēm , imperial teica:

Ieraudzīju Dateksā šos klipšus, kas ir iepriekšējais modelis r820f.

Nesapriecājies, t.i., pamēģini viņus atrast pa tiešo dateks.lv , man neizdodad, arī fitrā nav ražotājs Klipsch

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...