Jump to content

Hi-fi budžeta audio sistēmas iegāde


imperial
 Share

Recommended Posts

Huan Kaktus
Pirms 27 minūtēm , RudeWolf teica:

Man ir 400 litru sabvūfera, kas šim teikumam nepiekrīt.

Ak, es tak nesaku, ka vienmēr nevar labāk :) Es arī ik pa brītiņam iedomājos, ka manos 20m2 varētu vēl vismaz 12" sabvūferus ielikt palīgā 6,5" midvūferīšiem. Uzreiz gan glāzes jautrāk iedžinkstētos plauktos, gan kaimiņiem prieks būtu ... ;) Nu, nē, patiesībā varētu midvūferīšus atslogot no frekvencēm zem 200Hz, un, IMHO, vidi bik tīrāki paliktu. Citādi Anorexia Nervosa es pagaidām tik ausīs varu klausīties, akustika īsti nevelk :D

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Klipšiem augšas ir ļoti nebaudāmas. Nemāk viņi rupora pīkstuli sagatavot pareizi.

 

Ja vari atrast labu dīlu, tad Dynavoice DF-6 un DF-8 ir forši varianti.

Labots - RudeWolf
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man aizdomas, ka vienai lielai daļai varētu patikt tieši tāds skanējums.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

afftar, par skandaam - tikai un vieniigi tev pasham jaapaklausaas pirms pirkshanas.

divi mani mazie padomi:

a. basa saistiibu ar izmeeru neviens nav atceelis [nav ne mazaakaa iemesla iereekt par RW 200 litriem]. Gribi basu - skandu izmeeram jaabuut kuda lielaakam kaa esoshajaam. Un 3 joslaam;

b. ja bass iipashi izteikti pazuud pie mazaakiem skaljumiem, atrodi un iesleedz ''Loudness'' opciju. Bez taas arii ar basiigaam skandaam basi pazudiis pie mazaakiem skaljumiem.

Tie paaris dunoshie dB, izvietojot skandas pa stuuriem, neko baigi neglaabs esoshajaa situaacijaa..


16 minutes ago, RudeWolf said:

Klipšiem augšas ir ļoti nebaudāmas. Nemāk viņi rupora pīkstuli sagatavot pareizi.

 

Ja vari atrast labu dīlu, tad Dynavoice DF-6 un DF-8 ir forši varianti.

es gribeetu teikt - tur pat bez klausiishanaas ausis saak noviist.

1. directivity - pilniigi nekorekta. midu apakshu provee izmociit 8 collas, un tur uzreiz rupors [piedevaam - nahrena, ja midbasiem parasti juutiiba zemaaka]. Daliijums, pienjemu, kaadi 2..3kHz. Tieshi pretiigaakajaa punktaa.

2. Es ceru, ka tie midbasi vismas 2.5 modee iesleegti. Ja nee, taa ir vienkārši malka.

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 6 minūtēm , Iesacejs69 teica:

2. Es ceru, ka tie midbasi vismas 2.5 modee iesleegti. Ja nee, taa ir vienkārši malka.

 

Tā ir divjosla ar 1.7k krosu. Es domāju, ka ar tiem diviem midbasiem viņi cenšas tieši jutību izvilkt, jo pasē vismaz ir 97dB/2.83V. Gan jau tiem midbasiem breikaps nav nodušīts lejā un tas arī klinkšķ.

 

Pirms 12 minūtēm , ju teica:

Man aizdomas, ka vienai lielai daļai varētu patikt tieši tāds skanējums.

 

Patīk tieši 15 minūtes. Pēc tam ausis sāk vīst un galva sāk domāt, kādu muzonu, lai meklē, kas varētu skanēt. Kad sameklēti tie skanošie ieraksti, tad burn-ins ir galā!

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
14 minutes ago, RudeWolf said:

 

Tā ir divjosla ar 1.7k krosu. Es domāju, ka ar tiem diviem midbasiem viņi cenšas tieši jutību izvilkt, jo pasē vismaz ir 97dB/2.83V. Gan jau tiem midbasiem breikaps nav nodušīts lejā un tas arī klinkšķ.

 

 

Patīk tieši 15 minūtes. Pēc tam ausis sāk vīst un galva sāk domāt, kādu muzonu, lai meklē, kas varētu skanēt. Kad sameklēti tie skanošie ieraksti, tad burn-ins ir galā!

tb., midbasi tupa paraleeli? nav pat L ar vienu [apaksheejo] virknee?

FAAAAKK

p.s. un 1.7kHz... mda, pat negribu redzeet, kas notiek ap/zem daliijuma [THD/IMD]

Labots - Iesacejs69
Link to comment
Share on other sites

Man ir Bronze Bx-2 iepriekšējais modelis, un basa noteikti netrūkst, ir par daudz pat. Toties vidi tādi neizteiksmīgi, savādāk labs skaļrunis. Ieteiktu papētīt setingus Yamahai, ka nav kas nepareizi saslēgts.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, Joiman said:

Man ir Bronze Bx-2 iepriekšējais modelis, un basa noteikti netrūkst, ir par daudz pat. Toties vidi tādi neizteiksmīgi, savādāk labs skaļrunis. Ieteiktu papētīt setingus Yamahai, ka nav kas nepareizi saslēgts.

jaa, var buut, ka esoshie pljertaki kaa front [+sub configaa] nodefineeti. Tad basus filrees nost.

+ manis mineetais Loudness.

 

iisais tests - uzgriez savu miiljo muuziku bisku virs videejaa skaljuma. basa skaljrunja difuzoram juutami [da kaut 1..2mm] jaavibree. Jaabuut redzamam gaajienam. Ja taa nav - ciinies ar uzstaadiijumiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

tb., midbasi tupa paraleeli? nav pat L ar vienu [apaksheejo] virknee?

FAAAAKK

p.s. un 1.7kHz... mda, pat negribu redzeet, kas notiek ap/zem daliijuma [THD/IMD]

 

Reku mazajam bračkam R-620F kross.

 

Klipsch-R-620F-hangfal-crossover_big.jpg

 

Domāju, ka astoņiekam ir tas pats.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
22 minutes ago, RudeWolf said:

 

Reku mazajam bračkam R-620F kross.

 

Klipsch-R-620F-hangfal-crossover_big.jpg

 

Domāju, ka astoņiekam ir tas pats.

neticu. neu, nee.. tas buutu par skarbu. apaksheejam midbasam jaabuut spoliitei. 2.5 joslas must have pie taadiem izmeeriem..

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 40 minūtēm , Iesacejs69 teica:

neticu. neu, nee.. tas buutu par skarbu. apaksheejam midbasam jaabuut spoliitei. 2.5 joslas must have pie taadiem izmeeriem..

 

Reku pendosu veikalā šie nemaz nekautrējas no patiesības. Klipsch paši gan nesaka, cik joslas.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
2 hours ago, RudeWolf said:

 

Reku pendosu veikalā šie nemaz nekautrējas no patiesības. Klipsch paši gan nesaka, cik joslas.

shim gan neticu! Domaaju, ka taa weba aizpildiitaajiem nav ne mazaakaas nojausmas, ar ko 2way no 2.5way atskjiras..

 

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
pirms 4 stundām , Iesacejs69 teica:

neticu. neu, nee..

Spriežot pēc pašu Klipsch apraksta, viss ir tieši tā - divi basi paralēli, un dalījums uz 1,7kHz :)  Nekādu pusjoslu :)

Link to comment
Share on other sites

imperial

Labi, sapratu. Nekādus Klipšus man nevajag ? 

Šovakar pēc darba patestēšu savu resīveri, pameklēšu “loudness” vai ko tur, bet esmu diezgan drošs, ka tāda funkcija nav.

Ja nekas nesanāks, tad pasūtīšu sabvūferu, patestēšu ar to.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
29 minutes ago, imperial said:

Labi, sapratu. Nekādus Klipšus man nevajag ? 

Šovakar pēc darba patestēšu savu resīveri, pameklēšu “loudness” vai ko tur, bet esmu diezgan drošs, ka tāda funkcija nav.

Ja nekas nesanāks, tad pasūtīšu sabvūferu, patestēšu ar to.

aa, sore. kad Tu lietoji terminu ''resiivers'', es to taa arii sapratu.

 

tagad apskatiiju, ko Tu esi nopircis..

Piedod, tas NAV resiivers. Tas ir 100 naudu veerts leetaakaa gala fona apskanjosnas suuduks.

kaadi tur 140W uz kanalu.. Tur 14W uz kanaalu nav!

Protams, ka shim Loudness nav [jaa, papeetiju user manual].

 

Tu sho nopirki 22m2 istabas apskanjoshanai? :D

  • Haha 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 31 minūtēm , Iesacejs69 teica:

kaadi tur 140W uz kanalu.. Tur 14W uz kanaalu nav!

 

Poļu tests iebilst.

 

50301-amplituner-stereo-yamaha-r-n303d-audiocompl-lab3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
14 minutes ago, RudeWolf said:

 

Poļu tests iebilst.

 

50301-amplituner-stereo-yamaha-r-n303d-audiocompl-lab3.jpg

aa, es sapratu, ka vinjsh to sony mikro kastiti nopirka.. bljaa, reaali besii, ka laiks jaateeree, 6 lapas lasot..

p.s. jaa, bet arii shim Loudness nav. Tas gan ir reaals fail..

Labots - Iesacejs69
Link to comment
Share on other sites

energys

Vai loudness ir tas pats, kas Tone defeat? Vai arī tas ir vēl kaut kāds cits zvērs? Man NAD C375BEE ir šāda poga.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
20 minutes ago, energys said:

Vai loudness ir tas pats, kas Tone defeat? Vai arī tas ir vēl kaut kāds cits zvērs? Man NAD C375BEE ir šāda poga.

nee tas vienkārši iesleedz tembru regulatorus/atsleedz tos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Pirms 48 minūtēm , energys teica:

Vai loudness ir tas pats, kas Tone defeat?

Loudness latviski būs toņkompensācija. Jo klusāk nogriez, jo vairāk paceļ basus un augšas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

imperial

Audio veikalā pielika r-n803D, kas bija 3x dārgāks aparāts, neko vairāk par maigākām augšām nedzirdēju.

Pēc ši visa vispār risinājumu neredzu manā situācija.

Jāpārdod viss sets un jāpērk mūzikas centrs ar "SuperLoudness Bass 1600W power"

Link to comment
Share on other sites

energys
Pirms 2 minūtēm , Huan Kaktus teica:

Loudness latviski būs toņkompensācija. Jo klusāk nogriez, jo vairāk paceļ basus un augšas.

KAd pirku, tad man tieši veikalā stāstīja, ka šī poga dara tieši to, ko Tu stāsti - ārzemnieki klausoties klusu, tādēļ ieslēdzot, lai uzlabojot skaņu. Izrādās, ka var tikai atslēgt regulatorus :)

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, energys said:

KAd pirku, tad man tieši veikalā stāstīja, ka šī poga dara tieši to, ko Tu stāsti - ārzemnieki klausoties klusu, tādēļ ieslēdzot, lai uzlabojot skaņu. Izrādās, ka var tikai atslēgt regulatorus :)

nu, bet..

user manual tam ir veltiitas 2 rindinjas. man vajadzeeja 2min, lai atrastu manuaali un izlasiitu.

 

varbuut tev vienkārši jaapeerk kaads konsultants?

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Pirms 6 minūtēm , energys teica:

KAd pirku, tad man tieši veikalā stāstīja, ka šī poga dara tieši to, ko Tu stāsti

Tas tik liecina par pārdevēju profesionalitāti :)

Link to comment
Share on other sites

energys
Pirms 5 minūtēm , imperial teica:

Audio veikalā pielika r-n803D, kas bija 3x dārgāks aparāts, neko vairāk par maigākām augšām nedzirdēju.

Pēc ši visa vispār risinājumu neredzu manā situācija.

Jāpārdod viss sets un jāpērk mūzikas centrs ar "SuperLoudness Bass 1600W power"

Tas jau labi, ka nedzird to, ko atskaņo ar daudz dārgākiem aparātiem - var naudu ietaupīt pērkot lētākus :) Labi, tas joks. Bet, klausoties ar pamatīgiem basiem, ausis jau arī var sačakarēt, ka vairs citas nianses neuztver. Man ar subiem nav pieredzes. Kaut gan šodien klausoties dažādus 80to gadu ierakstus, pie dažiem albumiem pieķēru sevi pie domas. ka te varbūt tomēr nedaudz vairāk basu prasītos. Vienam atkal pilnīgi pretēji bija, basi par daudz drebināja. Baigi atkarīgs no ieraksta, it sevišķi šādiem veciem...

Bet pagaidām nav velme sākt eksperimentēt, jo beigās tas atkal iesitīs pamatīgu robu makā :)


Pirms 6 minūtēm , Iesacejs69 teica:

nu, bet..

user manual tam ir veltiitas 2 rindinjas. man vajadzeeja 2min, lai atrastu manuaali un izlasiitu.

 

varbuut tev vienkārši jaapeerk kaads konsultants?

Ta es taču viņu nespaidu ikdienā. Stāvēja ieslēgts, dažreiz kādam albumam esmu pieregulējis augšas vai apakšas uz pastūža vai datorā ekvailazerī. Šodien palasot šo topiku atcerējos par šo pogu un mēģināju saprast, kas mainās skaņā (un vai tas ir tas pats).

P.S. Īsti vīri manuāļus nelasa vai arī lasa tad, kad jau ir kaut kas sačakarēts :)

Link to comment
Share on other sites

imperial
2020.05.10. , 12:53, Regisss teica:

Nu gan "limonadņiki" visi...

@imperial Sāc ar to ka pamēģini nedaudz savādāku izvietojumu. Aimugurē nevajag nedz logu nedz radiatorus. Vajag lai plaukts ir pie sienas un tumbas jāliek tuvāk sienai. Vai skandām apakšā ir kādas ķepiņas, vēlam silikona vai kādas vibrāciju izolējošās?

Tad vēl, būs dīvāns, mēbeles, iespējams paklājs, viss skanēs savādāk. Vecīt nesteidzies. Bet nu TV un tumbas likt pret logu un radiatoriem nav gan īsti labi... jeb galīgi labi... ;) 

 

 

Un vēl... ļauj lai viss ieskanās... Visi krutie fiziķi un teorētiķi stāstiīs, bet audio tehnikai ir jāieskanās... Mana tehnika labu laiku ieskanējās... Tagad kad paņēmu jauno X3 ar labāko tur pieejamo orģinālo audio - H&K sistēmu - sākumā galīgi neskanēja... nobraucu 5-6k km (nezinu cik tas ir stundās) un lēnām sistēma palika arvien labāka... beidzot var salīdzinat ar Dynaudio Passatā un čoma F30 arī ar forši skanošu H&K.

 

Šovakar paeksperimentēju ar izvietojumu kā ieteici, saliku pa stūriem kaut kādus porolonus, noliku visu pa nullēm uz resīvera, noņēmu TV no skapīša. Izrādās, ka tumbas ir par tālu viena no otras. Saliekot tuvāk, parādās bass. Beigās saregulēju treble +2, bass +4/+6. Viss atkarīgs no dziesmas. Kaut kādi saldie džezīgie, kur dzied sievietes, tur tās augšas pie 65% drusku griež ausīs. Piemēram Winterplay - Quando Quando Quando. Basu trūkst tādām dziesmām kā Sting - Fragile, The Weekend - the hills var just ka kaut kādos momentos trūkt subvūfers.

Sistēma skan ļoti skaļi. Pie lielas skaņas rodas nepatīkamas atskaņas(visticamāk dēļ pustukšas istabas), citās dziesmās citreiz rodas ķīselis no daudzām skaņām. Daudz atkarīgs, ko tieši klausās. Paldies @Regisss par atbalstu un noderīgiem padomiem.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Ņem par labu!

Pamēģini tās skandas dabūt tuvāk sienai... teiksim ap 10cm no sienas vai tuvāk... patestē kā tad skaņa mainās... vēl vari paņemt grāmatas un pacelt tās skandas uz augšu tā lai pīkstulis ir aptuveni Tavu ausu augstumā kad sēdi... tas ir ~90 cm augstumā... tad vari pagriest augšas nedaudz zamāk...

Domāju, ka ja Tu tās skandas dabūtu tuvāk sienai, tad bass būtu daudz jūtamāks.  Kā Tev šīs dziesmas skan - End of Time (K-391), The Expert (Yello), Give Life Back to Music (Daft Punk), The time (dirty bit) (Black Eyed Peas), Echame La Culpa (Luis Fonsi, Demi Lovato)... paklausies dažādos skaļumos un tad nokomentē ;)  

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 13 stundām , Huan Kaktus teica:

Loudness latviski būs toņkompensācija. Jo klusāk nogriez, jo vairāk paceļ basus un augšas.

Tad toņkompensācija kompensē diapazona iztrūkumus pie maza skaļuma? Manam U-101 arī viņa ir - cenšos saprast, ko viņa dara. Efekts mazliet atgādina ieslēgtu ProLogic autiņā.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
9 minutes ago, raivix95 said:

Tad toņkompensācija kompensē diapazona iztrūkumus pie maza skaļuma? Manam U-101 arī viņa ir - cenšos saprast, ko viņa dara. Efekts mazliet atgādina ieslēgtu ProLogic autiņā.

nekas kopiigs ar logiciem.

 

tieshi taa, pagriezhot klokji pa kreisai [uz maziem skaljumiem], automeetiski tiek pacelti basi un arii augshas.

nu, kaa shajaa bildee, idejiski:

 

loudness_final2.jpg

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 12 stundām , Regisss teica:

Echame La Culpa (Luis Fonsi, Demi Lovato)

man šis pamatīgi skan tukšā telpā ..., bļin, vāze ar ievu zariem nogāzās no galda ......

Labots - alusbundza
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 22 stundām , Iesacejs69 teica:

 

varbuut tev vienkārši jaapeerk kaads konsultants?

plātīzers ….

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@Iesacejs69, izlasi noteikumus, kā jācitē komentāri, nav labs tonis iepriekšēja biedra tikko rakstīto citēt, raksti pa tiešo …. , ja nesaproti, tad nopērc konsultantu 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
25 minutes ago, alusbundza said:

@Iesacejs69, izlasi noteikumus, kā jācitē komentāri, nav labs tonis iepriekšēja biedra tikko rakstīto citēt, raksti pa tiešo …. , ja nesaproti, tad nopērc konsultantu 

wat?

tikko rakstiito neciteet... saukt visus par biedriem..

zini, atklaashu nosleepumu: tevis rakstiitais man ir PILNIIGI pajaat.

kaut kaadi klaunu izdomaajumi, kas shit ir ''pareizi'', kas ''stiliigi'' - globaali pajaat.

bet, es noveerteeju, ka visu dienu stukoji, kur piepisties :D

nee, tu toch vari konsultantu nepirkt - taadu tupumu neglaabs neviens cilveeks uz planeetas Zeme ;)

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
2 minutes ago, 138 said:

b9b2ab05-6542-4b1e-93ca-8697b9034104.JPG

man nav pretenziju ne pret:

kungs, choms, kadrs, skets, iiblis, klauns, labs cilvēks, dornis, krasavcljegs, skaistulis, gudrnieks un veel 117 variantiem, bet nu BIEDRS.. Faak..

 

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Locekļi nemaz nebūtu slikti ;)  Vēl varētu par dalībniekiem saukt, bet tas būtu mazāk intriģējoši :)

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, Huan Kaktus said:

Locekļi nemaz nebūtu slikti ;)  Vēl varētu par dalībniekiem saukt, bet tas būtu mazāk intriģējoši :)

loceklju vietaa piedaavaaju: kraani ;)

varetu arii par pi*pjiem!

 

iz nopietnaas sadaljas - kuram te ir taas tieksmes piesaukt foruma BIEDRUS? :D man nenaak praataa, kuraa briidii/kamdeljgan vajadzeeetu visus uzrunaat ;)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...