Jump to content

Hi-fi budžeta audio sistēmas iegāde


imperial
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Vēlos iegādāties sakarīgu budžeta micro hi-fi iekārtu ar bluetooth. Pamatā tiks lietots Iphone ar Spotify un Fm radio.  

Protams gribētos ar AirPlay, kuru var attālināti ieslēgt nelietojot pulti, bet budžets..

Budžets līdz 400eiro

Ir noskatīts šāds, vajag jūsu akceptu. Visticamāk nākotnē komplektācija netiks mainīta.

Denon m41

https://www.denon.com/en-gb/shop/bluetoothsystem/dm41dab

ar orģinālajām skandām sc-m41

https://www.denon.com/en-gb/shop/bluetoothsystem/scm41

Šis Denon dm-41 skanēs jūtami labāk par pieņemsim šo

Sony CMT-SBT100

https://center.lv/lv/sony/Audio/Audio-sistemas/216-CMT-SBT100-Akustiska-sistema-ar-Bluetooth

vai Panasonic SC-PM250

https://www.panasonic.com/au/consumer/home-entertainment/hi-fi/sc-pm250.html 

Paldies jau iepriekš.

Spoileris. Nenopirku nevienu no šīm iekārtām.

Tika iegādāts Yamaha R-N303D + Monitor Audio Bronze 2, In-akustic Premium 2.5mm2 vadi

Labots - imperial
Link to comment
Share on other sites

Man ir DM-40, skan ļoti labi! Es gan ņemtu tagad laikam to DM-41 galvu un kā skandas ņemtu Dali Zensor 1, vai Dali Spektor 1 vai 2, vai Dali Oberon 1 skandas... viss atkarībā no Tava budžeta. Denon + Dali ir laba kombinācija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir nedaudz vecaakas seerijas denon mikrosisteemas tumbas (bet principaa identiskas), skan godiigi un patiikami. Rekomendeeju.

Pa 400eur laikam njemtu kkadus aktiivos studijas monitorus, bet nu nebuus radio un AirPlay

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tam denon labi tas, ka ir optiskās ieejas (divas), var kādu TV vēl normāli pieslēgt. Subja izeja arī ir, līdz ar to nākotnē, ja pietrūkst basiņš, var tik subi piepirkt.

Panasonic ir tikai viens skaļrunis uz skandu, t.i. platjoslinieks. Savā ziņā tas pat nav slikti, bišku cietīs augstākās frekvences, bet kādā lētā divjoslu skandā lēts filtrs pat var visu vairāk sabojāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man atkal jautājums, kā es savu vismaz 3 gadīgo Denon DM40 varētu labāk (caur optikas izeju) dabūt pie WiFi? Lai varu laist interneta radio, Spotify connect utt.? 
un par optikas savienojumiem... man jau TV ir pieslēgts pie tā Denona, bet kad gribu lai TV skaļruņi skan kopā ar Denona, tad jāregulē TV tā audio aizkave... kad dabū lai televīzija skanētu ok, tad ieslēdzot youtube vai netflix atkal jāpārregulē tā audio aizkave... attiecīgi tas besī... :( 

Link to comment
Share on other sites

Var izslēgt. Diemžēl Denona tumbiņas ir izvietotas TV vienā pusē un sanāk ka skaņa nāk ne no TV... attiecīgi kad ir kādi koncerti vai labākas filmas utt. es iespēdzu papildus Denonu. Lai plašāka skaņa un ir vismaz kādi basi ;) 

Link to comment
Share on other sites

Tas jau kaut kas cits, tomēr. 

Vienīgais, gandrīz, trūkums, ka oficiāli var slēgt klāt skandas tikai no 6omi, nevar kādas 4omu slēgt klāt.

Man jau tam mazajam Denon patika, ka ir tās optiskās ieejas.

Link to comment
Share on other sites

sony vismaz normāls pastūzis nevie tie maziņioe d klases sūdiņi, labi, labi - eju jau eju :D

Link to comment
Share on other sites

Es noteikti paliktu pie Denon + Dali kombinācijas. Ja budžets ļoti stingrs (jo mazāk eur iztērē jo labāk), tad jāpaliek arī pie tām Denon skandām. 
Tā kā tam DM41 joprojām ir CD tad es noteikti paliktu pie tā. Pieņemu ka viņam arī ir Denona aplikācija caur kuru var vadīt.

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu, tad Denonam būs tīrāka un baudāmāka skaņa, bet vai priekš 30kvm(griesti 2,70m) istabas būs pietiekami? It kā ikdienā neklausos dikti skaļi, bet kad ciemos atnāk kāds, tad sanāk drusku uzgriezt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , imperial teica:

tad Denonam būs tīrāka un baudāmāka skaņa,

Man aizdomas, ka nekādu īpašu starpību nemanītu, galvenais būt, kāda skanda pieliktu pie tā Sony.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

sony ir 100W pastūzis un to var iegriezt skaļāk...tas denon ar kaut cik pieņemamiem kropļojumiem varbūt 15-20W var izspiest. Ballītes ar to nevarēs rīkot viennozīmīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tikko notestēju @osscar teoriju. Skaļums no 0 līdz 50 (max). Ar CD pie 33-35 paliek neomulīgi... privātmājas dzīvojamajā istabā jau liekas par skaļu... man ir orģinālās komplekta tumbas, bet ar tām pašām Dali Zensor 1 vai Oberon 1 būtu superīgi... jāatved notestēt manus Zensor 1 uz Valmieru. Vienīgais man orģinālie melnie mazie skandu vadi nomainīti pret Innakustik star 1.5mm2

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pie tik mazām jaudām po par to vadu diametru :D
 

https://www.tablix.org/~avian/blog/archives/2019/01/measuring_thd_on_denon_rcd_m41dab/

 

re kur cilvēks mērījis tiesa uz 8 ne 6 omi. Virs trīsdesmit tas denon  nav klausāms.  50 max..tas ir psc..kā Didzis saka =- daudziem jau lācis uz ausīm uzkāpis, ka nedzird 10% kropļojumus....

nu nevar ar tiem 20 W ballīti sarīkot, iereibušiem vienmēr gribas skaļāk :D  Tā ir tipiska guļam istabas komplekts vai darbā foniņam - imho līdz hi-fi tur kā līdz mēnesim.

 


https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/sony-str-dh190-stereo-receiver-reviewed.9478/

 

un te čaļi testēja to sony, tiesa ar 4 omi laikam uzcepa baroki..nu viņš nav paredzēts 4 omu slodzei pedal to metal :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ok, pats dzirdējis neesi, bet salasījies teoriju dirst māki. ? tā turpināt! 

Link to comment
Share on other sites

labāk uzliec sildītos vadus uz paliktnīšiem - tad virs 50 varēs bliezt :D

 

 


pie skaļuma trīsdesmit - thd 0,3 % jau tuvu klipam...uz 34 - 12 %...tas ir psc..tuvu klipam neviens neklausās jo jāņem vērā mūzikas ieraksta dinamiskais diapazons un pīķos aizies klipā. tātad reāli tā arī ir ka uz 10 klausās  un no CD pīķiem tāpat iebrauks "klipā". Protams ja BT klausās kur viss sakompresēts un dinamiskais diapazons  sačakarēts..tad var bliezt tuvāk tiem 0.3%.

Smuka mini sistēma, bet nekāds hi-fi tas nav.  NO tā ka uzliksi citus vadus tur nekas nemainīsies.


imho 400  eur vērts tas izstrādājums nav, bet ja ir piķis - var pirkt :D

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Regisss teica:

Ok, pats dzirdējis neesi, bet salasījies teoriju gudri izrunāties māki. ? tā turpināt! 

 

Tu linkus atvēri?

 

Tur ir reāli testi un rezultāti :D

 

ASR vispār labs saits, tur Amirs testē visu pēc kārtas.

Labots - Malis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ja autoru apmierina lētais LG..tad nafig maksāt par tādu pašu , tikai smukāku denon? tikai tapēc ka uzlikti smukāki akustisko vadu pieslēg konektori- ala hi end ? ja klausīsies kompresētu mūziku n FM radio ?  Tad labāk lai ņem sony mini sistēmu vai citu kādu pa 100 eru. Pamato kāpēc tieši denon būs labāks ? bez sava subjektīvā..un kapēc Dali būs labākas par oem tumbām ?

Link to comment
Share on other sites

Mieru, tikai mieru

Mans citā LG stāv dzīvoklī, tagad vajag piepirkt vēl vienu.

Es kaut kā sliecos uz to Sony resīveri, maksā viņš 144€ ar nelielu defektu un 1gadu garantiju.

Ieskaiet skandas ko pielikt klāt.

Vai ir vērts izskatīt lietotas?

 

Link to comment
Share on other sites

Kas par defektu ? Skandas labāk 8 omu meklē. Šitiem budžeta barokļi maziņi un radiatori arī, ilgtermiņā ar 4/6 omi vairāk karsīs.


Lietotas var ņemt ja nav kolhozēti /saplēsti skaļruņi un modificēti filtri :D


iemet linkus ko domā, gan jau tad tev palīdzēs biedri.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nevienu no minētajiem nepazīstu, bet Philips BTM3360 skan, manuprāt, ciešami priekš savas cenas. Ekvalaizera preseti gan ir fīča no sātana, es citādi līdzvērtīgam aparātam dotu priekšroku tādam kam ir bass un treble kloķīši.


Pirms 22 minūtēm , imperial teica:

Es kaut kā sliecos uz to Sony resīveri, maksā viņš 144€ ar nelielu defektu un 1gadu garantiju.

Ieskaiet skandas ko pielikt klāt.

Vai ir vērts izskatīt lietotas?

Ir. Iesaku iemest aci Tallinas piecdesmit četri.


pirms 1 stundas , osscar teica:

imho līdz hi-fi tur kā līdz mēnesim.

Pieļauju, ka divsimt eiro resīveriem līdz turienei gan ir tikpat tālu.

Link to comment
Share on other sites

nu tuvāk kā tiem mazuļiem + ir phono....ja nu vinilu sagribēsies. Jā nekas dižs tur nav, bet nav arī pilnīgs pī...klasiskais trafs, klasiskais pastūzis - jā dzelži nav līmenī, bet mājai pilnīgi pietiks. Tur nav kam salūzt...cita lieta, cik ātri mainās standarti un atkal vajadzēs apgreidu jauniem kodekiem, BT ut.t... skaidrs, ka šis nav 4 omus tipreklis, kā parādīja tie testētāji..īslaicīgi var - pirms maģiskajiem dūmiem :D

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, osscar teica:

Protams ja BT klausās kur viss sakompresēts

Starp citu, no kāda cenu līmeņa sākas mikrosistēmas vai reši ar aptX?

Link to comment
Share on other sites

nu un 100W 8 omi ir pieklājīgi, var pat zemas jutības malku kustināt.


Just now, 138 teica:

Starp citu, no kāda cenu līmeņa sākas mikrosistēmas vai reši ar aptX?

 neesmu sekojis līdzi, bet nevajag tur sagaidīt baigo pienesumu - kompresija tur ir tāpat, tikai savādāka :D

 

patestēju BT aptex donglu..ok skan pieklājīgi, bet  vēl ne flac līmenī.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, mikros sistēmas man nepatīk - viena bija sīkajiem ar usb kad mazi bija, arīs sūdīgi skanēja + preseti (panasonic). Otru bērnudārzam pirku savulaik dāvanā, neatceros - philips šķiet - arī pasakām ko diendusā klausīties. Tam tās arī paredzēts - Jā denon ir biku  labāks, bet tāpat mazas jaudas ( kaut ne D klase) + impulsnieks. Bet nu 400eur es tāpat nekad par viņu nemaksātu ...+ vēl tumbas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , osscar teica:

cita lieta, cik ātri mainās standarti un atkal vajadzēs apgreidu jauniem kodekiem, BT ut.t..

Ja tā skatās, tad jāņem tupa pastūzis (kurā nav nekā kam morāli novecot) un atsevišķi Bluetooth štrunts :king2:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nē sony resīverim. ja filips ir tad arī bonuss..mūsdienās reti kad ir phono ieeja. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , osscar teica:

mikros sistēmas man nepatīk

Nu, vecās technics, denon utt mikro komponentu sistēmas uz aci un ausi man šķiet diezgan košer, un kaut kādi gadsimta sākuma mikro centriņi bez presetiem, ar bass un treble kloķīšiem no Sony  (cmt-cp1 vai kā tur) vai Panasonic bi-amped brīnumi (sa-pm20), tie arī nebija gluži ?.

Link to comment
Share on other sites

zini, kā - kaut kas ir jāupurē ja grib visu sabāzt vienā korpusā + savstarpējie traucējumi...upurēta tiek jauda ...ok ar D klasi tas nav primāri, bet tāpat redzi kad tās sistēmas ir jaudīgākas par 2x10 W (tīrajiem ne 10% thd :D). Jo jauda prasa izmērus un siltuma aizvadi.vēl tizlās sistēmas ar ventilatoru -  uz tādām vispār nav ko skatīties. Vēl šīs sistēmas parasti ir 1x lietojamas...neremontējamas 99 % gadījumos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , osscar teica:

mūsdienās reti kad ir phono ieeja

Man ir aizdomas ka mūsdienās viņa ir biežāk nekā pirms gadiem piecpadsmit divdesmit divdesmit pieciem (kad tādas šādiem €200-300 mikro centriņiem nebija, sliecos domāt, pilnīgi nevienam), jo hipsteru "vinila renesanse". 

Link to comment
Share on other sites

bija sony resīveru sērija, kuri sīca dēļ tiem traucējumiem...der piebāzt ausis pie tumbām vai austiņas pieslēgt.


Just now, imperial teica:

Nu es vairāk neko nesaprotu ? 

stāsti ka pa defektu - ja kosmētiskais po. Būs ok aparāts - varēs pat grīdineces kustināt - piem s90 F ??

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , imperial teica:

Nu es vairāk neko nesaprotu ? 

Lai būtu vēl vairāk ko nesaprast, es varu piedāvāt apmēram jaunu, izņemtu no kastes un divreiz ieslēgtu yamaha a-s201 pastūzi. Melnu. Drusku lētāk par salīdzini.lv.

@osscar meibī var nokomentēt cik viņš ir labāks vai nē salīdzinājumā ar to Sony resi.

Bet nu tas ir pliks pastūzis.

Link to comment
Share on other sites

Par BT labāks skanējums būs, ja izmantosi iebūvēto WiFi - Spotify connect, interneta radio. Tas ir tas ko es gribētu kaut kā piekabināt savam iepriekšējās paaudzes Denonam.

Kā jau te citi biedri saka, tam Sony vari mēģināt piekabināt jau lielākas skandas... Lai gan labāk izvēlēties dārgākas un labāk skanošas plauktinieces, nekā grīdinieces par to pašu cenu... Cik ir dzirdēts tad Qacoustics skandas ir salīdzinoši lētas un diezgan OK skanošas... 

Link to comment
Share on other sites

  • imperial changed the title to Hi-fi budžeta audio sistēmas iegāde

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...