Jump to content

Elektriskie mopēdi


Recommended Posts

Pirms 3 minūtēm , Aigus teica:

Kgan radījumā zebra škiet teica, ka no jūlija jau nevajadzēšot pilngadīgām personām

Jā, es paļāvos uz šo pašu info. Ja nē, Timrots būs satirsis..

Link to comment
Share on other sites

Ja kaut kas nepatīk, tad laiks būt stukačam! :D

Man pie mājām (daudzdzīvokļu) kāds regulāri pilnībā (ar visiem 4 riteņiem) iebrauca zālītē, kamēr gaidīja kādu šmaru. Tas nekas, ka blakus ir PILNS ar stāvvietām, kurās drīkst stāvēt, nevienam netraucējot.

Pāris reizes nofotografēju, vairs tā nedara.

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Un vēl tracina, ka viņi tās razvaļuhas krāmē uz ietvēm, veloceļiem.. Un nejau maliņā, bet nu tā toč, lai maisas pa kajām..

Bieži vien braucot garām tā vien prasas ie*ist, lai aizlido krūmos..

Diez cik es būtu vainīgs pie šādas situācijas? Man pienāktos sods?

Link to comment
Share on other sites

Tikai nevajag te atkal pantus par svešas mantas bojāšanu, tiri piri..

Es savas mantas uz trotuāriem neturu, tāpēc pie tām neviens nelien.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc Tavas loģikas Tu vari arī demolēt visus pieķēdētos velosipēdus - why not.

Pamēģini un pēc tam painformē te kā gāja :D

 

Ko Tu vari darīt? Nofotografē un izveido sociālo tīklu kampaņu pret to. Pieļauju, ka agri vai vēlu tās kompānijas sāks arī sekot līdzi, kur tie rīki ir novietoti (vairumam pie brauciena beigām bilde ir jānosūta). 

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , itanium teica:

Pēc Tavas loģikas Tu vari arī demolēt visus pieķēdētos velosipēdus - why not.

Kads sakars pieķēdētam velosipēdam ar uz ietves vidus atstātu mopēdu?

Pēc tavas loģikas es savu skrejamo arī varētu atstāt uz ceļa vidus, un ja tu pie viņa pielīdīsi, es rakstu zajavu, un tu esi huligāns.

Link to comment
Share on other sites

Tā ir Tava loģika - sveša īpašums publiskā vietā, varu ārdīties, jo likumā nav nekāds "atstāts ietvē pa vidu, tad varu sist...". Domā līdzi :)

Es saprotu, ka nepatīk, bet ne čīkstēšana forumos, ne sveša īpašuma bojāšana ne pie kā nenovedīs, vismaz ne laba.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Aigus teica:

Kgan radījumā zebra škiet teica, ka no jūlija jau nevajadzēšot pilngadīgām personām.

Nezinu kā uz šo brīdi, bet pirms kādām 2vām nedēļām CSDD pilnā sparā formēja velo apliecības arī cilvēkiem, kam sen vairs nav 18padsmit.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , itanium teica:

Tā ir Tava loģika

Domāju tā loģika gan tavējā, gan manējā diezgan pamatota..

Ne visu "cilvēcisko" faktoru var pamatot ar likuma burtu.

Link to comment
Share on other sites

Ko Tu gribi panākt? Nu, pamēģini bojāt to īpašumu - tad jau manīsi, kā beigsies.

P.S. Atvainojos par beztēmu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , base7 teica:

Nezinu kā uz šo brīdi, bet pirms kādām 2vām nedēļām CSDD pilnā sparā formēja velo apliecības arī cilvēkiem, kam sen vairs nav 18padsmit.

ja noņem velo apliecību - tu ej uz csdd kārto jaunu, uzrādot autopravas. bet ja ar velo braucot noņems autopravas, jo nav cita dokumenta ko uzrādīt - tad - ak nelaimīgais....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , itanium teica:

Ko Tu gribi panākt?

Nu neko. 

Rezumē..

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Ne visu "cilvēcisko" faktoru var pamatot ar likuma burtu.

 


Ja būs laiks un gribēšana, uzadresēšu šādu jautājumu PP vai kādiem BezTabu, lai paskaidro.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ervie teica:

varētu piem, ielikt manabalss aktivitāti - atcelt ceļazīmi "apstāties aizliegts" - jo tāpat neviens viņu neievēro, ieslēdz margalku un bingo!

Šķiet, ar "margalku" nepietiek.

Vienreiz Lāčplēša vietā nācās apstāties (kaut kas nelāgi skanēja, gribēju izkāpt, paskatīties, kas par vainu), ceļu policija uzreiz arī aiz manis piestāja. Sak', trijstūri jāizliek.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , ervie teica:

kārto jaunu, uzrādot autopravas.

Autopravas derīgas arī velo vadīšanai, tā ka nevajag neko papildus kārtot

Link to comment
Share on other sites

martinno
1 stundu atpakaļ, ervie teica:

ja ar velo braucot noņems autopravas

 

Nav iespējams. Ar velo braucot nav tādu pārkāpumu par kuriem ņemtu nost vadītāja apliecību.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

martinno-pamēģini pabraukt ar velo ar kādām 3 promilēm- būs nost arī auto tiesības par piedalīšanos ceļu satiksmē ķēmā!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , martinno teica:

 

Nav iespējams. Ar velo braucot nav tādu pārkāpumu par kuriem ņemtu nost vadītāja apliecību.

Man čoms savā laikā ar velo šmigā dabūja 6 punktus par agresīvu braukšanu, sutkas un 30 latu sodu.

Tagad sekas būtu tādas pašas kā ar auto visticamāk.

Link to comment
Share on other sites

Stasss, Martino taisnība! Tavs čoms kaut ko sapūta.... Palasi LAPK 149.15 pantu?

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , DeEK teica:

Tavs čoms kaut ko sapūta...

Nesapūta. Tas tika izpildīts ar manu velosipēdu un kopā kodām.

Varētu kāds no mūsu miličiem šeit sīkāk paskaidrot, lai nav šķēpi jālauž..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

martinno
pirms 1 stundas , Arnis2002 teica:

pamēģini pabraukt ar velo ar kādām 3 promilēm

 

Ar 3 nav braukts, bet virs 1.50 noteikti ir. Nekādas tiesības nevar atņemt - var uzlikt naudas sodu.


Es pieļauju, ka šis ir spēkā vēlarvien:

"Par transportlīdzekļa vadīšanu, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles, – uzliek naudas sodu velosipēda un mopēda vadītājam 170 eiro apmērā, bet cita transportlīdzekļa vadītājam piemēro administratīvo arestu no desmit līdz piecpadsmit diennaktīm, uzliek naudas sodu no 1200 līdz 1400 eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem."

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Aresta vairs nav. LAPK vairs nav spēkā. Sodi velosipēdistiem par promilēm:

2) Par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu vadīt transportlīdzekli, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles, bet nepārsniedz 1,0 promili, piemēro naudas sodu velosipēda vadītājam astoņu naudas soda vienību apmērā, bet cita transportlīdzekļa vadītājam — no astoņdesmit sešām līdz simt divdesmit astoņām naudas soda vienībām un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz vienu gadu.

(3) Par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu vadīt transportlīdzekli, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,0 promili, bet nepārsniedz 1,5 promiles, piemēro naudas sodu velosipēda vadītājam divdesmit četru naudas soda vienību apmērā, bet cita transportlīdzekļa vadītājam — no simt septiņdesmit līdz divsimt astoņdesmit naudas soda vienībām un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz trim gadiem.

(4) Par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu vadīt transportlīdzekli, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles, piemēro naudas sodu velosipēda vadītājam trīsdesmit četru naudas soda vienību apmērā, bet cita transportlīdzekļa vadītājam — no divsimt četrdesmit līdz četrsimt naudas soda vienībām un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem.

(5) Par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu vadīt transportlīdzekli, atrodoties narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē, piemēro naudas sodu velosipēda vadītājam trīsdesmit četru naudas soda vienību apmērā, bet cita transportlīdzekļa vadītājam — no divsimt četrdesmit līdz četrsimt naudas soda vienībām un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Stasss teica:

Bieži vien braucot garām tā vien prasas ie*ist, lai aizlido krūmos..

Diez cik es būtu vainīgs pie šādas situācijas? Man pienāktos sods?

Citēt

".. cilvēkiem nevajag kautrēties – ja kāds skūteris traucē, to var pabīdīt tālāk. Tam būs signalizācija, kas īslaicīgi iedarbosies, bet no tā nevajadzētu kautrēties," skaidro [uzņēmuma “Bolt” reģionālais vadītājs Latvijā] Kārlis Ķezberis.

;)

Tie sarkanie pedāļsūdi gan bļauj skaļāk par stāvdrāžiem.

Bet ātri pārstāj.


pirms 6 stundām , Stasss teica:

Nesapūta. Tas tika izpildīts ar manu velosipēdu un kopā kodām.

Zinot, cik gadu ir tavam velosipēdam.. arī vēl spēkā būdams, APK pa to laiku ašpadsmit reizes ir mainīts.

Link to comment
Share on other sites

Tas bija sen un pavisam ar citu velo. Betons vienas tupeles nēsā ilgāk nekā es ar vienu velo braucu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Stasss teica:

 

5e5e-5de03c6abd36d.thumb.jpg.d15631254ae37c743f62808f3e2a6fae.jpg

Bilde izskatās no Liepājas.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka neesmu vienīgais, kam tie stāvošie stāvdrāži uz ietvēm un veloceļiem besij. Šodien dafiga minos un kādus padsmit braucamos esmu redzējis, kuri ir vnk brutāli vai nu aizmesti krūmos, vai iegāzti zālē. Izskatās ka daba pati visu sakārtos bez likuma palīdzības.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , 138 teica:

LAPK

tfu…

image.png.555a1e27b5263a9e01265fbb8c56cb96.png

 

Labots - binary
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Betons vienas tupeles nēsā ilgāk nekā es ar vienu velo braucu.

Citēt

I’m the Helen Keller of having sex.
No, wait … that’s a bad example.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kādus tik mošķus ielās nevar ieraudzīt.. Šis gan pie elektrikajiem neskaitāms, bet nu lai iet.. šodien ceļā gadījās.

20200829_160401.thumb.jpg.fd7387954c722388af9c1574c4ce55fd.jpgmos.thumb.jpg.86a2fa25cc09c22e41bd5cb4be289546.jpg

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...