Jump to content

Elektriskie mopēdi


Recommended Posts

Savajadzējās laukos kādu ātrāku divriteņu braucamo ( par velo ātrāku un divvietīgu). Motocikls ir par daudz, distancēm līdz 20km vienā virzienā tik vajag. Skūteri pa grants ceļiem atkrīt. Elektriskie velo piedzen līdz 25km/h. Tik vēl pats varu pamīties. Budžets  ap 1500 EUR. Paskatījos parastos mopēdus un nekas labs tur nesanāk. Kaut kādi ķīniešu hlami vai veci nojāti itāļi. 
Tad nu ir tādi elektriskie mopēdi un izrādās pat budžetā. Nevaru tik saprast kā būtu ekspluatācijā lauku ceļos, pamatā pa grants/zemes ceļiem.

ir kādam pieredze?

domāju citycoco veidīgos ar platajām riepām un amortizāciju. 
https://www.amazon.de/-/en/dp/B07WPKNT4W/ref=sr_1_5?dchild=1&keywords=Citycoco&qid=1586782963&s=sports&sr=1-5

Ir arī LV, bet lai nedomā ka reklāma ieliku amazon linku.

P.S. Zinu, ka A80 ar gāzi lētāks, to man šoreiz nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Gribēju tiekt, lai nečakarējies un ņem kādu lietotu japāņu vai austriešu motociklu, bet tajā budžetā īsti nesanāk. No kādi ~2k laikam kas sakarīgāks sākas. Līdz 125cm3 var arī ar B kategoriju ripināt.

 

Tevis izvēlētajam redzu lielu mīnusu - tizli riteņi.

A. maziņi.

B. Absolūti nepiemēroti divriteņu transprortlīdzeklim - proti riepas ir kantainais, kā mašīnai. Viņš ir nestabils.

Ja jau lauki, grants ceļi, asfalta maz utt, tad tur primāri vajadzētu 17+ collas (klasika ir 21 priekšā 18 aizmugurē) un normālu enduro protektora zīmējumu.

Viens ir pa sausu braukt, otrs kad uzlīst lietus, kādā mazākā ceļā lielāka, mālaināka/dubļaināka peļķe.

 

Ps. Domāju, ka motoroleris būtu labāka izvēle par šo tavu variantu.

 

Labots - MIGs
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Briselē ir baugi daudz elektriskie skūteri, ko var lietot tāpat kā tos skrejriteņus vai elektriskos velosipēdus. Visulaiku gribējās izmēģināt, bet bij slinkums reģistrēties tajā aplikācijā. 

c700x420.jpg

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

versatile

Autora liktais uz lauku ceļiem būs mēsls. Gan rati, gan šaubas par mehānisko izturību pa grantiniekiem.

Ja mopēdu, tad normālu mopēdu, rudenī budžetā varēja šo to dabūt pie NIU izplatītājiem - laikam demo skūterus. Uz pavasari gan cerības mazas, bet varbūt vērts sakontaktēt.

Ir neliels līkums izmests ar Vassla 2, neko no skūteriem nejēdzu, bet likās foršs. Tas KLUSUMS...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

versatile

Traks vai, sievišķim šitik advancētu agregātu - tur tak, nedod dies, pat kondiška un airbagi varēja iekšā būt.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

skūters , ar saviem mazajiem riteņiem ir pilnīgi nederīgs uz grants ceļiem, tikai pašnāvniekam tādu var ieteikt

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Moci es negribu, A kategorijas nav, smaka un troksnis nepatīk. Ar mopēdu arī sīkie var braukt.

Kaimiņam ir pilns šķūnis ar močiem, braukts ir, tiešām nevēlos.

Grants ceļi vispār tik daudz nemaz nebūs, vairāk zemes un asfalts. Dubļainā laikā braukt nav plānots.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu normāls elektro mopēds būs ārpus budžeta, bet būs kluss (noliksies pusdienlaikā rīta dzēruma paģiru izgulēt, sīkie nepamodinās braukājot) un interesants.

Tas kas Tev pirmajā linkā ir liels skrejritenis ar beņķi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

NU kas tev ir pret?

Link to comment
Share on other sites

Es tieši arī domāju, ka jāpaņem būs patestēt. Vienīgi tie 45km/h galīgi nesaista, īpaši ikdienā ar moci braukājot.

Link to comment
Share on other sites

2020.04.13. , 17:13, AndrisBB teica:

Briselē ir baugi daudz elektriskie skūteri, ko var lietot tāpat kā tos skrejriteņus

Rīgā arī tikko parādījušies. Operators saucas Skok. Varbūt topika autoram ir vērts izbraukt.


Mkēj, es dažkārt rakstu komentārus pirms esmu izlasījis visu topiku ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , 138 teica:

Mkēj, es dažkārt rakstu komentārus pirms esmu izlasījis visu topiku ?

Es vispār nelasu topikus, es tik rakstu..:haha:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Aizvakar nākot mājās nobrīnijos, ka nakts vidū trīs tādi motorolleri stāv Nīcgales ielas Maximas stāvvietā. Kāds tur viņus lieto arī - brīžiem tie kaut kur pazūd.

Link to comment
Share on other sites

^ Pie Vaidavas Rimi mani vakar gandrīz no kājām nonesa 2 zēni ar to zilo laika mašīnu..

Ripo ta viņš maita bez skaņas..?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
2020.07.14. , 20:49, itanium teica:

Esmu pamanījis divas lietas:

1) šo jūzeri parkojas ujobočnāk par zilo elektromopēdu jūzeriem;

2) kāda hrena pēc tur ir tie nefunkcionālie pedāļi? Tāpēc, lai tas štrunts skaitītos elektrovelosipēds, un sekojoši braukšanai ar viņu nevajadzētu >=AM kategoriju?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , 138 teica:

Esmu pamanījis divas lietas:

1) šo jūzeri parkojas ujobočnāk par zilo elektromopēdu jūzeriem

Jā. Šodien arī noskatījos. Nu nav tas normāli, ka šitie drapaki vālē pa ietvēm. Jau ar velo un skrejamo uz ietves centrā nedaudz jūtos kā draņķis, bet nu šitie, kas ar mopēda izmēra aparātu vālē pa ietvēm un cilvēku burzmu..das is pipec..

Dēļ šitiem 100 punkti drīz būs jaunas regulas, un izdzenās visus no ietvēm, un sazin ko vēl.

Vēl viens ķekss šodien gadījās, kurš ar motorolleri (standarta) gāza pa Brīvībenes velo ceļu Juglas virzienā un manevrēja starp gājējbraucējiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

šitie drapaki vālē pa ietvēm

Oh wow. Šo kaut kā biju palaidis garām.

 

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

100 punkti drīz būs jaunas regulas, un izdzenās visus no ietvēm

Verī gud. Varētu vienreiz aizliegt braukt arī ar velo pa ietvi, sekojoši, tiem autovadītājiem, kas uz veloderastiem skatās kā uz "ko tie l0hi maisās man pa kājām, a nu ka p1sās uz ietves vai visiem diviem pilsētas veloceliņiem", nāktos pierauties, un tie veloderasti (kopā ar viņiem arī stāvdrāžrasti), kas mīž braukt pa brauktuvi, varētu pieprasīt vairāk velojoslas/celiņus (un varbūt arī dabūt). Visiem labi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Nu nav tas normāli, ka šitie drapaki vālē pa ietvēm.

Vai ta uz šiem neattiecas velosipēdu līkumi? Nebija tā, ka pa ietvi varēja braukt tikai tad, ja blakus nav velo ceļš un švaki definētu iemeslu dēļ nav droši braukt pa brauktuvi?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , itanium teica:

Vai ta uz šiem neattiecas velosipēdu līkumi?

Attiecas. Labi, velosipēdi un skrejamie vēl, bet nu šitie jau ir par traku..

Iedomājies šitos centrā manevrējot pa ietvi..

5e5e-5de03c6abd36d.thumb.jpg.d15631254ae37c743f62808f3e2a6fae.jpg

Link to comment
Share on other sites

2020.04.25. , 20:37, Stasss teica:

Pie Vaidavas Rimi mani vakar gandrīz no kājām nonesa

Ha hāā, tad tu esi tas smieklīgais Karlsons, ko pa laikam redzu ar stāvdrāzni vizināmies pa rajonu?

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , 138 teica:

kāda hrena pēc tur ir tie nefunkcionālie pedāļi?

Lai kādu aizķertu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , abi teica:

Ha hāā, tad tu esi tas smieklīgais Karlsons, ko pa laikam redzu ar stāvdrāzni vizināmies pa rajonu?

Ja propellers uz muguras, tad īstais.


pirms 7 stundām , 138 teica:

kāda hrena pēc tur ir tie nefunkcionālie pedāļi?

Lai var norakstīt kā veloveidīgo un nav nepieciešamas tiesības.

Link to comment
Share on other sites

Velosipēdiem vairs tiesības nevajag?

Un pedāļi neko nenosaka. Vari pielikt 100ZS mocim pedāļus, bet tas to nepadarīs par velosipēdu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , ju teica:

Velosipēdiem vairs tiesības nevajag?

Vai tad pēc 18 gadiem tās ir vajadzējis? Nu ja tā godīgi - arī līdz..

Protams, iztiksim bez oficiālās likumdošanas šoreiz, utt..

Labots - Stasss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.07.14. , 20:49, itanium teica:

cenā esot zem 500 EUR

Nav tādas cenas. Vismaz 4x dārgāk

Link to comment
Share on other sites

2020.04.13. , 20:58, snukurins teica:

ir pacmito gadu auto kurš stāv

Klasisks piemērs, kas notiek, ja par pēdējo naudu iegādājas auto, ko nespēj uzturēt

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Protams, iztiksim bez oficiālās likumdošanas šoreiz, utt..

Un tad kad tevi kāds nonesīs, kaut vai pēc visiem noteikumiem nebūsi vainīgs, un tad otra puse atradīs, ka nav atbilstošā t.l. vadīšanas tiesības, tad varēsi pats sev invalīda pabalstu un tml. maksāt.

OK, arī viņam uzliks sodu un tml., bet arī pats dabūsi.

Jā, man atbilstošas kategorijas vadītāja apliecība bija arī velosipēdam no 12 vai cik tur gadiem. Velosipēdam bija pat valsts reģistrācijas numurzīme.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , itanium teica:

Nez, ārzemēs pa prominādēm ir pilns ar tiem plato riteņu braucamajiem - nekādu diskomfortu viņu dēļ neesmu izjutis.

skaidrs, ka neviens neizjūt diskomfortu par āŗzemniekiem. tad kad sāks pa mūsu trotuāru atliekām braukāties.... aha.

Labots - ervie
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez, tāpēc jau ir menti, kurien vajadzētu ķert trakos uz ielām/ietvēm.

Vai viņi to dara - cits jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , itanium teica:

Vai viņi to dara - cits jautājums.

viņiem nepietiek laika, jo jāmeklē atrunas, kāpēc kaut ko viņiem nav jādara.

 

varētu piem, ielikt manabalss aktivitāti - atcelt ceļazīmi "apstāties aizliegts" - jo tāpat neviens viņu neievēro, ieslēdz margalku un bingo!

vai arī mierīgi stājas pāri tiem pašiem ušaka veloceļiem, gan takši, gan kurjeri, gan parasti vienkāršie vienlīdzīgākie...

un tā tālāk, tā joprojām.

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , ervie teica:

ceļazīmi "apstāties aizliegts"

Ir valstis tepat Eiropā, kur visiem pilnīgs pofigs uz šo zīmi, iespējams neviens nezina, ko tā nozīmē

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, base7 teica:

Kur tas rakstīts, kā no 18 gadiem  vairs nevajag velo apliecību?

Pardon, pagaidām tikai izskata grozījumus. Kgan radījumā zebra škiet teica, ka no jūlija jau nevajadzēšot pilngadīgām personām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...