Jump to content

Suņu radiosētas darba frekvence


Didzis
 Share

Recommended Posts

Šajā tabulā viss ir baigajā ķīselī un lāga neko nevar saprast..

Nu zinātājs varbūt saprot..

Bija savādāka ilustrācija..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Stasss teica:

Biju domājis ko šādu..

Novecojis.

Ja uzspiedīsi uz bildes ko ieliku, vari saglabāt lielāku jpg failu, kur visu var labi apskatīties. ;) Bet nu jā - nav tādas vienkāršotas bildes latviski.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , Racer teica:

Bet nu jā - nav tādas vienkāršotas bildes latviski.

Mani vienmēr šito grafiku un bilžu zīmētāji vienmēr izbrīnījuši. Es nu galīgi neesmu daltoniķis, bet tur atšķirt nez cik zaļā toņus baigais čakars. varēja vismaz ar cipariem apzīmēt. Lai gan, tāda tabula vispār maz ko izsaka. Man piemēraam interesētu konkrēta mobilā operatora darba frekvences, vai piemēram Lielvārdes lidlauka radara frekvence. Skaidrs, ka atrodu visu, kas man interesē, bet parasti tas ir čakars, Diemžēl tāds nu ir tas mūsu vīru meknā kantoris. Tāds pats ir LVRTC un citi valsts kantori. Privātais no ādas līdīs lai sniegtu maksimāli visu informāciju, bet valsts monopoliestādēm pofig.   

Link to comment
Share on other sites

2020.04.10. , 12:14, ridao teica:

Ja neizdevās saplēst žogu, tad izrakās pa apakšu

Nu radiosēta arī nav panaceja. Man paziņai bieži ap māju skraida kaimiņu suns. Labi ka miermīlīgs, bet nu milzīigs. Tad nu kā šis vienreiz  ieraudzīja smuku suneni pie kaimiņiem, tā radiosētai pāri. Nostājas pagalma vidū,  ieskrienas cik spēka un tad ar baigo kaucienu pārlido pāri tam kontūram. Skaidrs, ka strāvas sitienu dabū, bet dzimtas turpināšanas instinkts tomēr lielāks. Nelaime tā, ka atpalaļ netiek un klīst pusbadā visu dienu apkārt, kamēr saimnieki no darba ierodas. Sunenes dēļ ir vērts paciest mokas, bet ēdiena dēļ tak neleks atpakaļ.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es lai rotts neliztu pa taisno uz durvīm pāri dobēm, noliku elektrisko ganu ar tikai 10 metriem vadiem, rotiem vispār pohuj, sāpju slieksnis ir ļoti augsts, puikam uz krūtīm līnijas izdega, spalvu nav, po, gājā,  jo princips :biggrin:

 

 

Atrisināja uz stūra ielikta egle, vēl tagad aug!

 

Labots - jema
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es radiosētas kontūru piestiprināju pa perimetru pie esošā žoga, līdz ar to nevar ar ieskrējienu ārā tikt, un žogu vairs neplēš. Tagad jau iestrādājies reflekss- tuvāk par metru pie žoga vairs vispār neiet pat kad kaklasiksnas noņemtas. Šad tad tikai uz dažām dienām uzlieku, lai neaizmirst, ka no žoga pa gabalu jāturas.

Link to comment
Share on other sites

2020.04.10. , 02:06, jema teica:

Nu liela cieņa, pret speciem, bet nu lasi tehnisko, tev to gan vajadzēja zināt, jo tik debīls izņēmus likuma!

Meseacam - nu kurš jau runātu, bet nu tu, cita sēta, citi likumi

 

Fu Racer, ka tad tu tā?

 

Skaņa analogajā TV Latvijā bija frekvenču modulēta ar noteiktiem deviācijas parametriem - pats vēl kādreiz mērīju atbilstoši adaptētajam LVS standartam.. Mazliet esi sajaucis. ;) 

 

Papildus vēl varu pateikt, ka toreiz bij akla radiniece gados, kurai pie radiem mazā istabiņā bij radio un nebij TV (iepriekš minētā iemesla pēc), bet dikti gribējās Panorāmu dzirdēt. Tad nu uzskaņoju kaut kādu RRR mazā radio 66-88 FM  detektoru, lai normāli ķertu 83,75 MHz - 3. kanāla audio Rīgā - klausījās uz nebēdu. :)  

 

Par SECAM variācijām un MESECAM var palsīties WIKI https://en.wikipedia.org/wiki/SECAM

Labots - Racer
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Racer teica:

Skaņa analogajā TV Latvijā bija frekvenču modulēta ar noteiktiem deviācijas parametriem

Skaņa analogajā TV tiešām bija FM. Tikai analogajos TV satelitos, kurus pie mums ķēra no 80-tajiem, arī bilde bija FM.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , ggg97 teica:

Tikai analogajos TV satelitos, kurus pie mums ķēra no 80-tajiem, arī bilde bija FM.

 

Ne mazākās poņas par analogajiem SAT, bet nu paldies par info. :) 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...