Jump to content

Skrejriteņa iegāde


Stasss
 Share

Recommended Posts

Šodien šitam līdzīgu brīnumu redzēju ielās..

Tikai tas akumulatora elements bija piebūvēts tuvāk stūrei, tikai hvz, no kā tas sastāvēja. Tāda paliela palete ar makgaivereni bija pietīta pie stūres stieņa.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rāmis šķībs tam skrejritenim... :D Un meistars neuztaisīja sistēmu lai varētu ķēdi pievilkt ;) 

Interesanti cik ātri iet šāds un cik ilgi baterijas tur? Ar siksnas piedziņu būtu prikolīgāk... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Regisss teica:

Interesanti cik ātri iet šāds un cik ilgi baterijas tur?

Ripināja viņš tikpat ātri cik es ar savējo, tātad 25 km/h ( vismaz dotajā brīdī).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Regisss teica:

Ar siksnas piedziņu būtu prikolīgāk... ;) 

Nezinu vai prikolīgāk, bet neapšaubāmi klusāk. Ķēdes mehānisms ir diezgan paskaļš.

Elektroskrejriteņu pirmsākumi arī bija ar ārējiem motoriem un siksnu piedziņu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Visos jaunos Xiaomi skrejriteņus jau var iegādāties Latvijā (vismaz šo to atrod iekš salidzini.lv):

  • Mi Electric Scooter Essential - 20 km/h ar 20km range. Šo nesaprotu vispār, jo sver un maksā tik pat cik m365 Pro/1S
  • Mi Electric Scooter 1S - 25 km/h ar 30 km range. Neliels m365 upgrade, bet pagaidām 300 EUR vietā maksā 450+ EUR , kas pa lielam jau ir m365 Pro cena
  • Mi Electric Scooter Pro 2 - 25 km/h ar 45 km range. Neliels m365 Pro upgrade, kas pagaidām maksā teju 100 EUR vairāk nekā m365 Pro

 

Kā jau iepriekš bija zināms, +- vilšanās. 25 km/h limits ir saprotams, 45 km range ir pietiekošs, bet man tomēr prasījās 10" riepas un papildus amortizācija arī neskādētu.

 

 

 

 

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , itanium teica:

45 km range ir pietiekošs,

Pietiekošs tā, ar gariem zobiem..

Vispār nesaprotu, kur braukt ar tiem, kuriem range ir mazāks.

Link to comment
Share on other sites

Nez, man līdz darbam attālums ir 7km. Ja lādētu katru dienu, tad pietiektu arī ar lētāko variantu, kam teorētiskais range ir 30km.

Ar m365 Pro varētu lādēt katru otro dienu - baigā starpība jau nav.

Plezīra braucieniem tāpat plānots izmantot velo (pārsvarā gan auto).

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man līdz darbam ir 10 km. Tā vien pietiek ar Pro uz priekšu atpakaļ. Uz beigām viņš paliek gauss. Lādēju katru nakti.

Tas range ir fufels. 

Pro pietiek km 25, parastajam visticamāk vispār padsmit kilo.

Labots - Stasss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ir doma šodien iegādāties Xiaomi Scooter Pro 2. Zinu, zinu, ka diez ko neatšķiras no pirmās versijas, bet varu šamo par salīdzinoši labu ciparu dabūt (475 EUR)

Jautājums: kā jūs nodrošinaties pret zādzībām, ejot veikalos utt.? Izmantojat velo ķēdes?

Link to comment
Share on other sites

Es sienu ar prastu velo slēdzeni, un neiespringstu uz zagšanām.

Bet šito drapaku es vairs neņemtu. Un sezona ar jau tuvu galam.

Rudenī viss slapjš un slīd viņš nejēgā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Stasss teica:

Es sienu ar prastu velo slēdzeni

Ap kurieni?

Ok, pēc bildes apskatīšanās jūtos nedaudz stulbi :D

 maxresdefault.jpg

 

Pirms 16 minūtēm , Stasss teica:

Bet šito drapaku es vairs neņemtu.

Kāpēc? Pārsvarā priekš draudzenes, lai uz darbu braukātu (8 km vienā virzienā).

Cik skatos, arī šos var noflešot, lai ietu uz 30 km/h. Plānā ir arī uzlikt 10" riepas, lai ērtāka braukšana.

 

Tā kā dzīvojam 4. stāvā, tad svaram ir nozīme. 14.2 kg vēl ir pieņemami, bet 18.7 kg, ko sver Ninebot Max, vairs nav.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Stasss teica:

Rudenī viss slapjš un slīd viņš nejēgā.

Pirms 19 minūtēm , itanium teica:

Pārsvarā priekš draudzenes,

aha aha .... :)

 

Pirms 19 minūtēm , itanium teica:

Ok, pēc bildes apskatīšanās jūtos nedaudz stulb

nu nezi. šis pakavs ar parastajām kniebjamstangām nekniknik?

(tāpēc es braucu tikai mājas-darbs-mājas, un veičos tikai tādos kur var līdzi ievilkt)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ervie teica:

aha aha .... :)

Viņa ir viena no tiem, kas visu ziemu ar velo braukā :D 

Link to comment
Share on other sites

Just now, itanium teica:

Viņa ir viena no tiem, kas visu ziemu ar velo braukā :D 

velo neir skrejritenis! (no slīdēšanas viedokļa)

bet nu skaidrs, aptuveni tāpat, kā jautāt tiem abu dzimumu eksemplāriem, kas uz skrejriteņa ņem mazos bērnus, tsk bez ķiverēm.

Link to comment
Share on other sites

Da labi, ko jūs piesējāties - ja ir riebīgs laiks un būs apgrūtinoši braukt, var taču nebraukt ar skrejriteni un izmantot kādu citu transportlīdzekli (velo, taksis, sabiedriskais, Skok  utt.)..

Ne par to ir tēma, neviens taču viņai nespiedīs ar to braukt :D 
 

Labots - itanium
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Par to "ķēdēšanu" ejot veikalā

Parasti jau ar to skūteri braucot uz veikalu nekas daudz netiek pirkts, es viņu braucu iekšā veikalā, ripinās pie rokas, netraucē paņemt pāris sīkumus no plaukta..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , ervie teica:

nu nezi. šis pakavs ar parastajām kniebjamstangām nekniknik?

 

Kā kuru atslēgu. Visādus ķīniešu sūdus ganjau var.

Man ir Kryptonite New York un otra bazliet vieglāka no tās pašas firmas. Pirmo pat ar flexi nāksies kādu laiku pačakarēties.

Link to comment
Share on other sites

Tām kas ir ar oranžo un pelēko galu pēc manas pieredzes ir štruntīgas atslēgas, pēc apmēram 2 gadu diendienā aizslēgšanas/atslēgšanas kautkas tur iekšā nodilst un grūti atslēgt, bij gadījumi, kad pus stundu var ņemties kamēr kautkādā noteiktā lenķī/dziļumā ieliek atslēgu un tad specifisku virzienu pagriež. Izbesija pamatīgi :D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Sorry biju domājis pelēko, man vienkārši vairākas tās atslēgas, abas kuras čakarējas bij pelēkās. Atslēgas arī ir mazliet savādākas, ar spicu galu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ervie teica:

nu nezi. šis pakavs ar parastajām kniebjamstangām nekniknik?

Nu nu.. 

Pat parastu velo slēdzeni ir jāpiepūlas lai uz pusēm dabūtu. Kur nu vēl ko tādu.

 

Tas kas gribēs aiznest, tas jebkā aiznesīs. Bet ja negribēs, tad vari kaut ar kurpju šņori siet, neviens tur nelīdīs.

 

Kā jau teicu, man prasta depo spirālveida atslēga smuki ap rāmi aptīta un viss ērti notiek. Piebrauci, vienu riņki attini un pieslèdzi. Ar to dzelzi ņemties jau būtu mazohisms.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Tas līdz brīdim kad braucamais tiek nofenderēts, pēctam cita domāšana ieslēdzas, ka labāk vajag nopirkt normālu atslēgu.

Bet nu katrs jau mācās no savām kļūdām, gudrie no citu :D

 

Link to comment
Share on other sites

Man ir nofenderēts. Bet tāpēc es paranojā zirga ķēdes nevadāju līdz, bet vairāk piedomāju, kur atstāju.. zem kamerām, utt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , itanium teica:

Kāpēc?

Ņemtu nopietnāku aparātu. Bet ja priekš meičuka, tad der.

Cerams ka viņi ir novērsuši stūres kļarkšķēšanas problēmu, jo tas ir neciešami.

Link to comment
Share on other sites

Tie der pirmā kaluma aparātiem. Piemēram, kā manējam vairs nekā, nevar iebāzt.

Rīt braukšu līdz servisam, lai tiek galā. Paskrūvē, sasmērē mehānismus, utt.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, visur raksta, ka der gan pro, gan ne pro versijai. Uz kurieni ved "apkopt"? Pats negribētu noņemties ar riepu maiņu uz 10".

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , itanium teica:

ka der gan pro, gan ne pro versijai.

Jā, bet tās versijas arī laikam gāja sākumā savādākas, un vēlāk ar kļūdu labojumiem.

pirms 1 stundas , itanium teica:

Uz kurieni ved "apkopt"?

Nevedu nekur, jo tā īsti nav ko apkopt (nu jau 2K noskrējiens). Bremzes gan ir beigušās, bet dēļ savas brīvdomātāja vaļas mani tas maz uztrauc..:crazy:

Remonti - iesākumā cauras riepas (bet tas dēļ spiediena). Un nolauzts dubļinieks. Te jau viss par to ir aprakstīts.

Bet nu šonedēļ laikam vedīšu lai saregulē visu un tad arī bremzi lai sakārto.

To visu dara iekš K.Barona 88. Skrejamo serviss. Tur arī var dabūt visas skrejriteņu (vismaz Xiaomi) daļas par bez maz vai Aļika cenām. Zēniem cepuri nost.. Sasūta optom no aļika visu, un tad piemetot minimālu uzcenojumu iedod tālāk. Atkrīt visas mēnešu gaidīšanas. Tur arī riepas samainīs, ja vajadzēs. (Es gan īsti neredzu tam iemeslu un vajadzību. 

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Stasss teica:

Bremzes gan ir beigušās, bet dēļ savas brīvdomātāja vaļas mani tas maz uztrauc..

Piedod, bet negribu satikt tevi savās ikdienas gaitās :)

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Bremzes gan ir beigušās, bet dēļ savas brīvdomātāja vaļas mani tas maz uztrauc..:crazy:

 

Šis atgādina bērnību, kad braukājam ar mopēdiem kam bremzes bija nevajadzīgs navarots, tiesa tas bija laukos kur ar kādu saskrieties bija mazs risks, a pilsētā es kaut kā neriskētu 😅 protams palicis arī vecs un bailīgs 🤭

Link to comment
Share on other sites

Man uz darbu visā ceļa garumā ir taisns, pārredzams velo ceļš, tāpēc īpaši par tām bremzēm neiespringstu. Nav jau arī tā, ka viņu vispār nav. Tikai bremzēšanas ceļš ir daudz garāks, nekā vajadzētu. Un kā pieredzējis šoferis, daudz maz objektīvi spēju novērtēt satiksmes lietas no visiem rakursiem. Bet nu protams, gadījumi gadās visādi. Arī esmu tuvu visādām situācijām bijis.. Vairāk gan nesaprašanās ir tieši ar gājējiem, jo tie mēdz pēkšņi, neparedzami mainīt virzienu. Bet sīkie vispār neskatās, kur iet.

Link to comment
Share on other sites

2020.09.4. , 13:24, AndrisBB teica:

Man ir Kryptonite New York un otra bazliet vieglāka no tās pašas firmas. Pirmo pat ar flexi nāksies kādu laiku pačakarēties.

https://www.youtube.com/watch?v=2_9x9iiJ_Z0

Šāda? Pat pusotru minūti nevajag, lai klusām tiktu ar viņu galā...

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Cik labi, ka mūsdienās visam ir pamācības, gan kā saslēgt, gan arī tai pašā laikā, kā nozagt, utt.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Šāda? Pat pusotru minūti nevajag, lai klusām tiktu ar viņu galā

LPL ir leģendārs - viegli atver pat ļoti augstas drošības atslēgas, kuras "vidējam" entuziastam vispār nebūtu pa zobam. Minūte priekš viņa un ar specializētu rīku ir ļoti labi - jāsatraucas ir, ja viņš sāk savus parastos trikus, atverot atslēgu 5 veidos ar triviāliem rīkiem un beigās norezumējot, ka ļoti slikta. Bet šī izskatās OK, zinot visus apstākļus. Priekš kam izdot tūkstošus, pērkot atslēgas un vairākos gados sasniedzot LPL līmeni, ja ar fleksi ir nesalīdzināmi vieglāk un ātrāk? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.09.4. , 14:30, Stasss teica:

Kā jau teicu, man prasta depo spirālveida atslēga smuki ap rāmi aptīta un viss ērti notiek. Piebrauci, vienu riņki attini un pieslèdzi. Ar to dzelzi ņemties jau būtu mazohisms.

marku/modeli vari iemest interesei? :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...