Jump to content

Skrejriteņa iegāde


Stasss
 Share

Recommended Posts

(labots)
Pirms 8 minūtēm , Regisss teica:

Tev vajag vienreiz pabraukt ar LABU velosipēdu... ;)

Esmu minis arī kaut ko labu.. ej nu zini, varbūt arī nē (hvz, kas skaitās LABS)

Es gribēju un skatījos jau uz jaunu, labu, bet stāvdrāzis man liek saprast, ka šobrīd tāda vajadzība man atkrīt.

Šobrīd minu ar šo, galīgs sūds jau nav bet nu pensionārs gan jau:

20200602_182228.thumb.jpg.31c6264c5b169061a932077f8a7af90e.jpg

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Stasss teica:

hvz, kas skaitās LABS

Tāds, kas maksā ar 4 cipariem; Regiss skatījumā vēlams lai pirmais cipars nav vieninieks.

 

Pirms 23 minūtēm , Stasss teica:

galīgs sūds jau nav bet nu pensionārs gan

Tāpat kā veciem datoriem SSD, tā šim vajag uzlikt cieto dakšu un slikus.

 

Ir ok ričuks. Katrā ziņā - velosipēds, nevis velosipēdam līdzīgs priekšmets.

Iesaku bildēt nākamreiz no pareizās puses ;)

Un, kad nonīks klaņu zobrati, apgreidoties uz kādiem lētākajiem 104mm BCD klaņiem ar maināmiem zobratiem, bet, ja nonīkst bremzes - uz lētākajām Shimano v-bremzēm.

Un laicīgi mainīt ķēdi un bremžu klučus, protams.

Link to comment
Share on other sites

Šitam vājā vieta ir 26" rati. Tāpēc arī gribu ko lielākiem ratiem.. un jā, uz slikiem arī derētu pārlikt.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 6 minūtēm , 138 teica:

Tāds, kas maksā ar 4 cipariem; Regiss skatījumā vēlams lai pirmais cipars nav vieninieks.

Tīri braucamu MTB var salasīt par kādiem 1.6-1.7k EUR, ja pats meistars un grib ķēpāties ar ķīniešiem tad lētāk... Runāju par SUP 29" ričuku... karbona rāmi, karbona stuti, gaisa amīša dakšu, bezkameru ratiem un vismaz SLX aprīkojumu. Es savai kundzei tādu salasīju... pats gan arī kādas 4 gonkas ar to nobraucu ;) bija labi... ripo labi... bet svars kādi 10.5kg pilnā komplektācijā... Manējais sver ap 9.5kg (hard teil) un loģiski ka maksā dafigā vairāk... ripo varbūt biku labāk (labākas rumbas), bet nu vieglāks... un kad jānes vai jāmin kalnā, tad jūt starpību ;) 

Ja grib fūlīti zem 10kg, tad jāškirās no vēl stingri vairāk EUR... :( 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Stasss teica:

Šitam vājā vieta ir 26" rati. Tāpēc arī gribu ko lielākiem ratiem..

Štruntīgs ričuks ar 29" ratiem neripos labāk par labu ričuku ar 26" ratiem.

Par naudu, par kādu var nopirkt paštruntīgu jaunu 29" velo (t.i., 400..500; bet kaut kur starp 400 un 300 jau ir tā neredzamā robeža starp velosipēdiem un velosipēdiem līdzīgiem priekšmetiem), var nopirkt ļoti labu lietotu 26" velo vai noapgreidot šito pašu līdz.. līdz tik, līdz cik nevajag.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Moš arī. Nestrīdos..

Tad kad tika nopirkts šitas, tad salīdzinoši pret tā laika citiem "velo", šis ripoja ļoti jauki un patīkami..

Bet nu tagad, salīdzinoši ar mūsdienu labo galu, viņš atkal ripo ļoti štruntīgi.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 4 minūtēm , 138 teica:

Štruntīgs ričuks ar 29" ratiem neripos labāk par labu ričuku ar 26" ratiem.

ārpus asfalta normāli 29"rati ir galvas tiesu patīkamāki nekā 26"ripuļi...

Link to comment
Share on other sites

Šis ir adekvāts tā laika tā cenu līmeņa velo. Nedomāju, ka tā paša laika un līmeņa Giant, Scott, Merida utjpr ripotu sūdīgāk. Maksimnieki - cits stāsts. Bet tagad vairs nav tik skaidra tā robeža, nav vairs "velo veikalos - velosipēdi, maksimās - velosipēdiem līdzīgi priekšmeti". Tagad gan maksimas līmeņa izstrādājumus, gan tādus kaut kur pa vidu starp maksimniekiem un velosipēdiem tirgo vietējie lielie internetveikali un visādas kaktu bodes, un arī puslīdz cienījami ražotāji lētā gala ričukos pamanās iežīdot kaut ko tādu, ka acis ieplešas.

 

Just now, Regisss teica:

normāli 29"rati ir galvas tiesu patīkamāki nekā 26"ripuļi...

Mārketologiem ir izdevies panākt, ka tu tam esi noticējis :)

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 24 minūtēm , 138 teica:

Mārketologiem ir izdevies panākt, ka tu tam esi noticējis

Kļūdies... man 1/2 gadu paralēli bija 26” un 29”... 26” bija fulcrum red metal zelo ripuļi...  29” bija/ir joprpjām ZTR crest bezkameru ;)... 29” ir patīkamaks... un subjektīvi ātrāks... likās ka zaudēs vadāmību, bet tā nav pateicoties savādākai sēdpozīcijai un daudz platākai stūrei! ;) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Regisss teica:

likās ka zaudēs vadāmību, bet tā nav pateicoties savādākai sēdpozīcijai un daudz platākai stūrei!

Bet kā i, ja šaura taciņa starp kokiem vai korķis vai Gaisa tilta ietve Rīgā?

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Īsti nekad nav bijusi problēma.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , 138 teica:

Bet kā i, ja šaura taciņa starp kokiem vai korķis vai Gaisa tilta ietve Rīgā?

96775687_giphy(4).gif.d029c98035625cb6eef340070987670b.gif

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu pabrauc biežāk pa valdemāreni korķī, vai no vantinieka lejā uz centru pa brauktuvi starp joslām :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, 138 teica:

Nu pabrauc biežāk pa valdemāreni korķī, vai no vantinieka lejā uz centru pa brauktuvi starp joslām :)

Neslīgsti utopijā.. neviens ar divmetrīgām stūrēm nebraukā. Islaicīgus sarežģījumus visi var pieciest.

Piemēram skrejritenim stūre ir pārāk maza, un ar vienu roku to vadīt ir pagrūti. Un tas besij..

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Es parasti starp mašīnām nelienu... nepatīk... tad pa trotuāriem, ielu malām daudz labāk.

kundzes ričukam stūre 690mm man platāka, tikai tagad nav pa rokai ričuks lai nomērītu.

man velo vairāk ir sporta, izklaides inventārs ne pārvietošanās līdzeklis ikdienā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kas izmanto m365, jums arī jau parādījies tas pretīgais krakšķis braucot no stūres saliekamā mehānisma, tur kur salokās?

Biju lasīji, ka šitas jāliek (skat.attēlu), bet tas novērš krakšķēšanu vai ļurkāšanos (nav novērota) 

Gribas to mēsl zem sliedēm pamest 

3Pcs/Set Rubber Vibration Dampers For Xiaomi M365 Electric Scooter ...

Link to comment
Share on other sites

Jā, ir.. Es gan visu laiku daudzos ar austiņām, un personīgi man tas netraucē. Bet nu pēc tāda grabuļa ar piesietām skārdenēm aizmugurē izklausas..

Pasūtiju jau Aļikā šitās gumijas.. Manīju ka RD electro.. laikam par 5cīti varēja nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Man ari tā gumija pasūtīta, jāgaida.., pagaidām pats kautko mēģināju atdarināt un iebāst tur, nedaudz labāk palika, bet škrobe nemazinās :D

Pakaļā gan graboņa nav novērota

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , kicker teica:

Kas izmanto m365, jums arī jau parādījies tas pretīgais krakšķis braucot no stūres saliekamā mehānisma, tur kur salokās?

pirmajā reizē tās paplāksnes nav vajadzīgas, pietiek pāris kārtām izolenes ielikt starpā un nekas nekrakšķ.

 

aizmugurē brizgavikam plastmasas kronšteinu gan no ķīnieša ņēmu, ļoti labi.

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , ervie teica:

pirmajā reizē tās paplāksnes nav vajadzīgas, pietiek pāris kārtām izolenes ielikt starpā un nekas nekrakšķ.

Mehanismā iekšā to skrūvi arī regulēt līdz ar to? 

Jo neko daudz ielikt tur starpā nevar, izoleni vai ko citu, jo tad nevar nofiksēt-aizvērt to kloķi..

Metode izmēģināta, tikai sanāca ielīmēt vienā kārtā un diezgan grūti nofiksējās ar kloķi tas viss, mazāk skaņas izdveš, bet ir tāpat ?

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Regisss teica:

@Stasss cik km jau norullēts? 

Sorry, @Regisss, palaidu garām ka jautāji.

Konkrēti nezinu tagad bet pie kādi 800km jau jābūt..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

Konkrēti nezinu tagad bet pie kādi 800km jau jābūt..

Oho, daudz gan ?

Link to comment
Share on other sites

Jā, dēļ 3 nedēļām liekas dafiga..

Bet nu uz darbu vien uz priekšu atpakaļ, 20+ kilo.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , Stasss teica:

Sorry, @Regisss, palaidu garām ka jautāji.

Konkrēti nezinu tagad bet pie kādi 800km jau jābūt..

Tu visu laiku uz tās ierīces stāvi? ???

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Regisss teica:

Tu visu laiku uz tās ierīces stāvi? ???

Nu ne takš..Es pats nesaprotu, kur tie kilo rodas..bet nu ir.

Link to comment
Share on other sites

Man ir ļoti fiziski aktīvs lifestyle's, un priekš manis tas ir pupu mizas..?

Vēl pusi var pieplusot klāt, ko es ar velo vēl paralēli nominu..?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kicker teica:

Mehanismā iekšā to skrūvi arī regulēt līdz ar to? 

Jo neko daudz ielikt tur starpā nevar, izoleni vai ko citu, jo tad nevar nofiksēt-aizvērt to kloķi..

Metode izmēģināta, tikai sanāca ielīmēt vienā kārtā un diezgan grūti nofiksējās ar kloķi tas viss, mazāk skaņas izdveš, bet ir tāpat ?

it seems - "your mileage may vary"...

man kad sāka izdvest skaņas - ielīmēju 2 kārtas izolenes un viss nofiksējās un nekas nebija jāregulē.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ervie teica:

it seems - "your mileage may vary"...

man kad sāka izdvest skaņas - ielīmēju 2 kārtas izolenes un viss nofiksējās un nekas nebija jāregulē.

Nobraukums man smieklīgs, nedaudz virs 200

Ielīmēju velvienu kārtu, pasmagi aizlocīju to kloķi, redzēs kā tagad būs, jo ar vienu kārtu nelīdzēja nez kapēc.., tur čīkst tikai tā kāta un mehānisma saskares virsma vienu pret otru "beržoties" ne?!

Jo domāju, ja abu virsmu saskares laukumus pārklāju ar to pašu izoleni, tad kā tur kautkas var tik pretīgi čīkstēt neatkarīgi no izolenes biezuma.

 

Rekur uzgāju vel kas var radīt to čīkstēšanu

http://nelsonware.com/blog/2019/05/12/getting-rid-of-all-xiaomi-m365-stem-wobble.html

 

Urbt gan neko negribu tur, bet to šķidro metālu gan varētu iemaukt, ja tur tā vaina un līdzēs

 

Epoxy on post

Epoxy installed

All Done

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , kicker teica:

Nobraukums man smieklīgs, nedaudz virs 200

man bija m365 no eiropas piegādēm, parādījās krakstēšana pēc viena lietus brauciena, kaut kur pie 500+km nobraukuma.

līdz pat 1500km problēma tika novērsta, tiesa, es stūres kātu loku vaļā ļoti reti.

tiem ķīniešiem bij kaut kādi nemanāmi uzlabojumi jaunākās partijās - attiecībā uz stūres kāta konstrukciju, attiecībā uz riepu montāžu (piem, manējam riepu nomontēt uzmontēt bij ok bez problēmām), utt.

Link to comment
Share on other sites

Ok, skatīšos, skaitīšu līdz 10 un mēģināšu kautko darīt lietas labā :D

Pagaidām gribas to sū izlidināt ārā

Izdevās dabūt prom čīkstoņu, cerams uz neatgriešanos :D

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ervie teica:

attiecībā uz riepu montāžu

Oi, pagājušo nogali montēju virsū aizmugurējo riepu. Es jebaaaaal, ko tādu nenovēlētu pat ljaunakajam ienaidniekam. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zin... teica:

Oi, pagājušo nogali montēju virsū aizmugurējo riepu. Es jebaaaaal, ko tādu nenovēlētu pat ljaunakajam ienaidniekam. 

Kam montēji?

Link to comment
Share on other sites

Hvz.. Mājā ar 2 ēdamkarotēm to veicu (jo instrumentu man te Rīgā nav) īpaši neiespringstot..?

Link to comment
Share on other sites

Man par laimi nav vel nācies,  kad pienāks laiks cerams nebūs tik traki kā uzbortēt R17 runflatu :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Zin... teica:

Oi, pagājušo nogali montēju virsū aizmugurējo riepu. Es jebaaaaal, ko tādu nenovēlētu pat ljaunakajam ienaidniekam. 

vot par šo man arī bij tas teicamais.

montēju priekšējo riepu - nekādas probl., vieglāk kā padomju motovelosipēdam. ne sildīt, ne ar taukiem smērēt, ne ventīļcaurumu urbt. ar diviem lieliem skrūvgriežiem monķirovku vietā.

vienīgais, vajadzēja labu atslēgu uz 18 pirms tam iegādāt :)

Link to comment
Share on other sites

Nav tur nekā traka.. Saprotams ka bez prakses nav pieredzes, un ja ņemies pirmās reizes, tad īsti no rokas neiet.

Bet ar mūsdienu līdzekļiem pat "runflatu" var pataisīt par trauku lupatu uz montēšanas brīdi..?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
2020.06.2. , 16:26, Stasss teica:

Šobrīd minu ar šo, galīgs sūds jau nav bet nu pensionārs gan jau:

 

Tas tikai man, vai tas velo izskatās pēc bērnu izmēra, kautkāds S vai kas tamlīdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...