Jump to content

Skrejriteņa iegāde


Stasss
 Share

Recommended Posts

Iepriekšējās tēmas ir pārāk aizpērtas ar offtopicu, tāpēc ražoju jaunu. Plānojot brīvā laika pavadīšanas iespējas, apsveru domu iegādāt skrejriteni.

Protams, labu labie atkal maksā labu labo ciparu. Kas aktuāls uz šodienu.

Kāds gan jau ir lietas kursā par šiem aparātiem.

Mērķa cena ir ap 400Eur gan jau.

Interesē pēc iespējas labāki braukšanas laiki. Ar 20km šķiet dikti par īsu. Ir iespējas mainīt un vadāt mugursomā bateriju?

Padalās ar pieredzi.

Ir tajā cenu diapozonā kas ņemams, un kam jāpievērš uzmanība?

Link to comment
Share on other sites

Aiizmirsti, normālie dampji sākas ar vismaz 500EUR. A tā, jā, kolēģim ir. Nesas baisā ātrumā. Kaut kas no hujovija.... Un dampīc darbojas ~20km bez iespringšanas. Starp citu, pamēģini nostāvēt uz dampīša kamēr šis savus 20 km novālēs. Sapratīsi, ka arī 20 km ir baisi daudz :D

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Es jau no pagājušā gadā par šo braucamo štukoju

Šobrīd laikam labākais vairants būtu xiaomi m365 pro

Cena gan uz 500 eiro, bet nobraukt var vairāk kā ar parasto m365, kas ir zem 400 eiro tagad

Man personīgi visu laiku nomocīja jautājums, cik bača ir dzīva pēc gada, vai pēc 5k km piemēram,

Kautkādā ārzemju saitā bija atsauksme tieši uz šo jautājumu, cilvēks pa 1.5 gadu nobraucis tuvu 6k km un baterijai kapacitāte ļoti ļoti minimāli nokritusies, visādi citādi arī laikam baigie kāši nav, tik cik iesaka pāris sīkumus izdarit kad iegādājas, stūrei locījuma vietā blīvīte jaieliek utt, visi tie štrunti brīvi dabūjam ali veikalā..

Pēdējās dienās ļoti daudz uz ceļiem redzēti, un kādi 95% ir tieši šie xiaomi. Manuprāt šis ir labākais variants ar normālu nobraukuma iespēju ar vienu uzlādi un pārējais.

Ja youtube var ticēt tad šīs cenas ninebot ir nedaudz sliktāks variants, šājā gadījumā laikam ES2 modelis, a nākamais jau ļoti dārgāks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iespējams.

Bet šķiet, ka pusceļā arī var palikt, ja tālāk aizbrauc.

Jāsāk laikam būs ar to, ka jāpamēgina tie Citybee, kas uz ielām mētājas. Tā sacīt jāietestē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , rubb teica:

Aiizmirsti, normālie dampji sākas ar vismaz 500EUR. A tā, jā, kolēģim ir. Nesas baisā ātrumā. Kaut kas no hujovija.... Un dampīc darbojas ~20km bez iespringšanas. Starp citu, pamēģini nostāvēt uz dampīša kamēr šis savus 20 km novālēs. Sapratīsi, ka arī 20 km ir baisi daudz :D

Pagājušo vasaru ar fiqsy braucu no mežciema uz imantu, 50 minūtes sanāca, nu pa nelīdzeno trotuāru nav forši baigi, bet nav tik sūdīgi kopumā, mauc tik :D


Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Iespējams.

Bet šķiet, ka pusceļā arī var palikt, ja tālāk aizbrauc.

Jāsāk laikam būs ar to, ka jāpamēgina tie Citybee, kas uz ielām mētājas. Tā sacīt jāietestē.

Fiqsy arī vari provēt (mežaparkā parasti daudz), ies viņi gan ļoti nedaudz lēnāk kā xiaomi. Kad ar fiqsy aparātu braucu tad xiaomi nesās garām, īpaši kalnā.

 

m365 pro ~45km grāmatā rakstīts

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , kicker teica:

m365 pro ~45km grāmatā rakstīts

Tā izskatās, ka šāds būtu must have uz doto brīdi.

Link to comment
Share on other sites

365Pro var jau iegādāties par 420. RD veikalos 480eur

Link to comment
Share on other sites

2020.04.6. , 17:44, DeEK teica:

365Pro var jau iegādāties par 420. RD veikalos 480eur

Kur ir pa 420 pie mums? Neesmu redzējis, lētākais kautkādi ~450 ko esmu redzējis

 

 

Par tēmu, interesanti vai nav gaidāms jauns modelis no xiaomi

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Stasss teica:

Ugunsrobu ieslēdz?

Gam jau, ka pārprogrammē kontrolieri, kas dos pēctam lielāku strāvu dzinējam.

Link to comment
Share on other sites

tehno-mans

pēdējais ko zinu pirms pusgadu gāja runa, ka ar 250W būs safe. Virs 250W sāksies visādas papīra lietas, papildus maka atvēršana un dažādi ierobežojumi. (Octa?)

Parsonīgi man ir 250W (500W peak) pirmais Midža, melnā versija ar 2 drošinātājiem, eiropas tirgum un ar lielo baču. Lietots 2 vasaras. Otrā vasara tika pavadīta ar "750W peak" firmware. Ir ļoti ok.  Sīkāk neizplūdīšu - ir ko stāstīt, kas kā un kādas izmaiņas bet nav man interese vairāk rakstīt. Pa lielam pa baroneni no Tallinas pieturas līdz bērnu pasaulei ar tramvaju esam pieturās vienā laikā. Sveru 86kg.
 

Labots - tehno-mans
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Oho, midža, xiaomi laikam domāts :D

cik skaitās lielā bača?

 

Kāds varētu kautko pateikt par ninebot es2 vai kādu citu kas ir tuvu tam m365 pro..

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

ta jau drīzāk Ninebot MAX G30 ?

(interesanti būtu pamēģināt kāda viņam dinamika, ar motorīti aizmugurē un mehāniskām bremzēm priekšā...)

Link to comment
Share on other sites

Vienu gan es nesaprotu. Kāda suņa pēc priekšējās bremzes jāliek pie kreisās rokas?

Link to comment
Share on other sites

Nu tā, ir iepirkts tas Xi365 Pro. Man svars 96kg :D Mizo pa pirmo! Vēlāk uzrakstīšu pārdomas, pagaidām testēju.

P.S. Kā jau minēju Pro RD veikalā šobrīd maksā 489eur. Nu es iegādājos par to minēto lētāko ciparu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Sākās.. :D

Es vel mēģinu sevi atrunāt, bet te velk uz pretējo, viens pēc otra iepērk :D

 

Gaidīsim atsauksmi

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, eksplozija ir rezultāts tam, ka esošais vai bijušais skrejriteņa saimnieks pašrocīgi iejaucies braucamrīka rūpnīcas iestatījumos, lai uzlabotu ātruma un jaudas parametrus.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tas, protms, ir daudz reālāk nekā rūpnīcas settigu gadījumā, bet rūpnīcas brāķi arī nevar izslēgt.

Bet citādi tas ir ir "labs" piemērs, kas notiek ar litiju un cik tas ir spēcīgs, ja to nepareizi ekspluatē,

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nopietni visnotaļ

Labi, ka uz balkona tika lādēts ? pēc šī šķiet visprātīgāk arī tur lādēt, ja ir iestiklots balkons vai arī darbā kautkur uzlādēt, bet tas pats pa sevi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kicker
(labots)

Tiku arī pie xiaomi pro braucamrīka

Šobrīd notiek otrā uzlāde

Braucamais normāls, pabraukāts mazāk kā biju domājis, kapēc? bača izbeidās ātrāk kā plānots :D

Jāskatās, šķiet zem 60km, kopumā nobraukti šobrīd, braucu visu laiku S režīmā, eko ir nelieotojams,- šodien pamēģināju, D vel braukt var..

 

Tātad vakar nočekoju bača kautkāda puse, km 20 apmeram vel nobraucami, vedu auto uz servisu, atpakaļ biju ieplānojis ar to skūteri, brauciens izbeidzās pie nobrauktiem 11km, tā ka pavisam apstājās.., nācās iet, labi, ka nebija ļoti tālu no mājām

 

Biežā uzsākšana pieļauju ļoti apēd bateriju, pagaidām bišķi liekas neriktīgi, kurā tad režīmā var dabūt vismaz tuvu tiem 40km, nu cerams D nevis EKO :D

Jātaisa būs testraivs lai reāli saprastu cik var izvilkt ar S režīmu visu laiku pilnā ručkā, tīri kaut vai tapēc lai zinātu cik sairsts ir ar to ierakstu grāmatā par kilometriem.

 

Lukturis spīd ellīgi labi :D

Nepatīk tas, ka nav iespēja redzēt cik km nobraukti no iepriekšējās uzlādes,, pēc vairākiem braucieniem kautvai bet redzams tikai šī brauciena nobrauktais attālums vai kopējais (odometrs) ja iespejamie nobraucamie kilometri apmierinās, tad labs verķis, jo nekā cita īsti nav pie kā piesieties.

Bremzējas labi, pirmo reizi nācās strauji apstāties līdz nullei..

Labots - kicker
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

kicker

Piebilde, pārrēķināju, piemirsu vēlvienu braucienu, pagaidām izskatās šādi S režīmā 30km ar astīti, cauri centram, pāri upei, bieža stāšanās un uzsākšana

Ok, tas būtu skaidrs.., vēlāk braukšu testa braucienā, domājams parastajā D režīmā lai saprast cik reāli max ko varu nobraukt lai miers prātā :D Tiesa gan ceļš kur to darīšu būs perfektu apstākļu, kalnu maz, ļoti ļoti gluds un vēja nav šodien tā kā vakar, pāri vanšiniekam likās, ka aizpūtīs, labi, ka vecā domāšana liek normāli apģērbties, šortos un kreklā kā viens otrs tagad nenāk prātā darīt, bet aptuveni būs skaidrs par kilometriem

Ā, vakar noskatīju video YT, neticējās, ka vispār tāds nobraukums dabūjams, nu tad tuvu šim vajag dabūt, savādāk būs trekns mīnuss :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

martinno
1 stundu atpakaļ, kicker teica:

ceļš kur to darīšu būs perfektu apstākļu, kalnu maz, ļoti ļoti gluds un vēja nav šodien

 

Bet jēga no šitā? :) Ikdienā taču nebūs tādu apstākļu. Tas būtu aptuveni tas pats, kas izmērīt mašīnas patēriņu pilsētā, izbraucot cauri naktī, kad nav korķu un pēc tam cerēt, ka tāds pats patēriņš būs arī ikdienā. 

Link to comment
Share on other sites

Nu jau ir noripināti 140km. Parasti man ar sīkajiem vakara izbraucieni pa rajonu ir ap 12km - batereju noēd kādus 30%. Tukšu aķi pamatā neizbraucu, gandrīz pēc katra brauciena uzlādēju atkal. Lādējas gan tā pailgi, ja izbraukta bača....stundas 7ņas. Liekas ilgi :D 

Man laikam nāksies tūlīt vēl vienu elektrisko braucamrīku meklēt, jo ir vēl mājās gribētāji parādījušies :) .... Varbūt pamēģināt Ninebot ES2 vai ES4... G30, tas jau ir smags un manā skatījumā bik neērts staipīšanai. Vispār 365Pro ir tāds zelta vidusceļš

P.S. Cik interesanti ar parasto M365 var ar vienu uzlādi noripināt? Pēc grāmatas 30km, bet reāli gan jau ap 20....

Link to comment
Share on other sites

Par riepu maiņu neesmu vēl neko domājis, bet mainīt uz pildītajām - nu nē. Ar pumpējamām patīkama mīksta braukšana. Ar 10"cēm gan jau vēl mīkstāka....

Link to comment
Share on other sites

zmeyok
(labots)

Uz sava m365 uzliku ''10'' šādas te. Komforts tāds pats kā ar 8 kamerniecēm. Pirmstam izmēģināju pildītās 8 ar caurumiem sānos divu veidu, tās gan mēsli. Ļoti cietas.

HTB1ooMLXffsK1RjSszgq6yXzpXaX.jpg.96754a87a9610f8f4c962ec8c2cbc92e.jpg

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

kicker
(labots)
pirms 9 stundām , itanium teica:

10" riepas liksiet?

Nelikšu. Varbūt kautkad nākotnē 

  

pirms 16 stundām , martinno teica:

Bet jēga no šitā? :) Ikdienā taču nebūs tādu apstākļu.

Maza

Bija ieplānots tāds maršruts, citu dienu pēc vajadzības izbraukšu reālāku ikdienišķu maršrutu..

 

  

pirms 5 stundām , DeEK teica:

mainīt uz pildītajām - nu nē

Par pildītajām cik pētīju un lasīju, nekam neder, lielāka pretestība un mazāk var nobraukt..

 

 

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

itanium

Komentārs no manas puses: īsti vīri ar tādiem nebrauc! Kauna nav?

Tie, kas tikko nopirka, pārdodiet man par 400 ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 27 minūtēm , itanium teica:

Kauna nav?

Kas tas tāds? Manis nebija mājās, kad to dalīja..

Es vēl joprojām svārstos par tā braucamā iegādi, bet vairāk tomēr sliecos uz Nē..bet tikai dēļ viena iemesla - negribu palikt slinks, jo visticamāk tādā gadījumā minamais Trek apaugs zirnekļu tīklos..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

kicker
(labots)
Pirms 35 minūtēm , Stasss teica:

jo visticamāk tādā gadījumā minamais Trek apaugs zirnekļu tīklos..

Es par to pašu..

 

 

1 stundu atpakaļ, itanium teica:

Kauna nav?

Pilnīgi po :D

Pietiek citas lamatas ar ko pārvietoties, šis par skādi nenāks ļoti :D

400 jau vel pa dārgo :D

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , zmeyok teica:

Uz sava m365 uzliku ''10'' šādas te.

Tās riepas stabili stāv uz diskiem? Nav tā, ka tās braucot "peld"? 

Kaut kā strjomna līkumos ar šādām iet :D  Es citreiz meitu pavizinu un, tad uz skuteri svars ir 120Kg, pildītajām pildījums izlīdīs... :D

Link to comment
Share on other sites

zmeyok
(labots)
pirms 1 stundas , DeEK teica:

Tās riepas stabili stāv uz diskiem? Nav tā, ka tās braucot "peld"? 

Kaut kā strjomna līkumos ar šādām iet :D  Es citreiz meitu pavizinu un, tad uz skuteri svars ir 120Kg, pildītajām pildījums izlīdīs... :D

Ja būsi jelgavā, uzzvani, iedošu iztestēt. 

Turas ļoti labi, nekas nepeld. Bet dabūt to gumiju virsū, tā gan bija problēma nopietna. Aizmugurējam ratam vēl, k-kā, bet priekšā pat pieklājīgi vārdi nenāk prātā, kā to visu aprakstīt.

Mikrene, labi daudz ziepes, apdedzināti pirksti. 5h un gatavs.

Labots - zmeyok
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Tiko aiz garlaicības aizgāju izkāst ar to drapaku, kas tie Jungo uz ielas mētājas..un vēl vairāk pavilkos, ka man šo tiešām nevajag..

Ja lieka rubļa pilnas kabatas, tad gan jau varētu ķert, bet par cik tā nav, tad lai izpaliek visdrīzāk. Ar ričuku tas pats, tikai jāmin.

Un vispār tas aparāts ir tāds diezgan nekomfortabls..vajag labu segumu. Uz brežņeva trotuāriem baigi krata.

Kājas stāvot ātri nogurst.

Tantes gan uz ietvēm paspēja noburbināt.."o jezus marija, jezdzit jebanutije" :biggrin:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...