Jump to content

Piedāvājumi spēlēt biržā


Jurkins
 Share

Recommended Posts

Mana numura lursoftā nav pilnīgi noteikti, visiem pakalpojuma sniedzējiem vienmēr ieķeksēju ķeksi pie "negribu, lai mans numurs jelkur zīmētos". Tā ka jautājums joprojām paliek atklāts, kuru no tiem nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kurus lietoju, lai drāžu.

Link to comment
Share on other sites

Domā tiešām nevar LV telefonu reindžu manuāli pāriet no viena gala līdz otram ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , noname teica:

ani patiesībā par visu vairāk uztrauc jautājums kur viņi ir dabūjuši manu tel. nr.

 Nu man , piemēram abas reizes zvanīja kad RD Electronikcs internetveikalā nopirku (pasūtiju) mantas virs 500eur.Tur pasūtot vajag telefona numuru. Varbūt sagadīšanās, bet varbūt nē. Tipa kāds nopludina potenciāli naudīga klienta telefona numurus? Vai arī viņu sistēmā sēd kāds trojans.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Telefona numuri tiek vākti no publiskām vietām - ss.lv vai citur, kur kaut vienreiz esi atstājis kontaktus. Līdzīgi tiek vāktas epasta kastes spama izsūtīšanai. Protams, noder arī kāda portāla/servera dump, kur ir simtiem reālu kontaktu.  Pavisam nesen atnāca epasts ar kaut kādu sen lietotu paroli ar izpirkuma maksu bitkoinos. Lielais brālis tev seko :)

 

Eksistē arī random faktors.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Esess jau slēpj numurus tā, ka diezin vai robots viņus var atslēpt, bet jā, šis izskatās ka ir ticamākais variants.


13 hours ago, oxygen said:

Tipa kāds nopludina potenciāli naudīga klienta telefona numurus? Vai arī viņu sistēmā sēd kāds trojans.

 

Domāju ka 99% pirmais variants.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, noname teica:

Domāju ka 99% pirmais variants.

Nu nez. Es arī sliecos piekrist šim:

 

pirms 14 stundām , Mezavecis teica:

Eksistē arī random faktors.

pirms 17 stundām , MIGs teica:

Domā tiešām nevar LV telefonu reindžu manuāli pāriet no viena gala līdz otram ?

Man ir pienācis zvans no Lietuvas vai Igaunijas uz knapi pāris nedēļas lietotu numuru, kuru nekur neesmu publicējis.

Link to comment
Share on other sites

2020.07.21. , 15:01, Didzis teica:

Tak atrodas duraki, kuri uzķeras uz to lohatronu. Zinu cilvēku, kurš padēja vairākas štukas. Sākumā esot tīri labi  pelnījis, bet tad visu naudu padējis.

 

 

Vai nu mums kopējs paziņa vai tomēr ir vairāki tādi kam intelekta līmenis samērā zems un nauda kontā pieklājīga (mans paziņa cik zinu vēl aizņēmās un kopā izkrāpa viņam virs 10k).

 

Bet ja tā padomā, pāris šādi "biznesmeņi" mēnesī un varbūt sanāk pat labāk nopelnīt nekā mums strādājot.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , AVilks teica:

ir vairāki tādi kam intelekta līmenis samērā zems un nauda kontā pieklājīga

Ir daudz tādu, kas ir viegli ietekmējami. Parasti tie ir cilvēki, kas savu naudu nopelnījuši godīgā ceļā un "najobkas" tiem ir sveša lieta.

Un tad nu tiek uzvīta cerība uzkrājumu sareizināt, un upuris parakstās.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēkiem, kas naudu nopelnījuši godīgā ceļā, nevis dabūjuši (mantojums, utml.), ir diezgan labi saprotams, ka godīgā ceļā tik vienkārši sareizināt nevar. Tā ka nebūs tik vienkārši ar tiem žuļiku klientiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Kas jūs neviens volstrītas vilku un boilerrūmu neesat redzējuši? :D Ja var putekļsūcējus pa 2 kilolati notirgot, visādas veļas bumbas, enerģijas kristālus un ko tikai vēl nē, kāpēc lai nevarētu tirgot ilūziju par "saulainām vecumdienām".

 

Vēl tak visi veselības pulveri un vitamīnu eļļas un piedevas. Pildspalviņa pulkstentiņš, visi radi tīra zobus ar pareizo pastu, koferītis un kādam pad lojalitātes punktos JAUNA mašīna.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Personīgi pazīstu cilvēku, kurš nopirka magnētus degvielas patēriņa samazināšanai.Es pat redzēju tos magnētus! ? Un vēl personīgi pazīstu cilvēku, kurš veica darījumu ar kaut kādām precēm (laikam, jo īsti jau neko neteica) no Āfrikas, tipa, kuģis "nogrima" vai ... skāde esot bijusi rakstāma ar 5 cipariem.

Link to comment
Share on other sites

Un kuram gan nav bijusi vecmāmiņa vai kāds cits rads kas atstājis iekrājumus BB/Auseklītī, vai paziņa kas atstāj pusi algas vai mantojumu zaudētavā?

Link to comment
Share on other sites

2020.07.21. , 12:31, Mezavecis teica:

Ja zvana no igaunijas vai lietuvas vai citas nezināmas valsts, vispār neceļu trubu, jo tur nav neviena, kam pat teorētiski vajadzētu man zvanīt.

Bija gadījums - zvana no lietuviešu numura, runā krieviski. Nu neko, noliku klausuli. Pēc brīža atnāk SMS krieviski - "es jums vedu kravu, gribēju uzzināt, vai man ir iedota pareiza adrese". Jā, kravu tik tiešām gaidīju, tik nezināju, ka būs no Lietuvas :biggrin:

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Vienreiz man zvanīja no Itālijas, ka atvesta krava uz kādu ostu Itālijā. Bija pārliecināti, ka esmu kuģa kaptenis. Neatlaidīgi zvanījās vairākkārt, itāliski un angliski. Neparko negribēja pieņemt, ka neesmu tā kuģa kapteinis, ka neesmu Itālijā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , binary teica:

Jā, kravu tik tiešām gaidīju, tik nezināju, ka būs no Lietuvas

Jā, arī esmu pieredzējis ko līdzīgu. Pirku printeri no Latvijas pārstāvja, iedomājos, ka no Rīgas vedīs. Veda pie manis no Lietuvas, viņi no Lietuvas veda kravu uz Igauniju, es vienkārši sanācu pa ceļam. Te nu bija - necel telefonu, ja zvana no ārzemju numura.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Labāk vienreiz mūžā aizlaist garām printeri nekā regulāri diskutēt ar tiem šmaukuļiem, cerībā, ka jauns printers :sarkasms:

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...