Jump to content

Piedāvājumi spēlēt biržā


Jurkins
 Share

Recommended Posts

Ik pa laikam aktivizējas darboņi, kas zvana un uzmācīgi piedāvā nopelnīt biržā. Konkrēti no Lietuvas pēdējā laikā. Nez kā ir?  Vai var droši ar šiem runāties? Tās nav kaut kādas paaugstinātas maksas sarunas. Kāpēc tāds jautājums? Nu vakar vienu keksu brīnišķīgi izvedu no rāmjiem ~2 minūtēs, bet es labprāt būtu ar šo parunājis ilgāk?. Tā ir samērā jautra un patīkama izklaide, bet būtu lieliski zināt, ka bezmaksas. Konkrēts numurs  3726028471.

Link to comment
Share on other sites

Mums nav maksas par ieejošiem zvaniem. 

Atzvanīt uz ārzemju nr gan bīstami. Tur var paaugstinātas maksas nr izrādīties.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

OK, skaidrs paldies.

Es guvu patiesu baudu ?. Žēl, ka sarunas ierakstīšana bija izslēgta, nenoreaģēju.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Agrāk bija aktīvi forumi, kur kacināja 419  tipa scamerus. Līdz absurdam uzdeva jautājumus, spēlēja teātri pa telefonu, un beigās pa pastu izsūtija kastes pilnas ar aizvēsturisku un smagu tehniku ar milzīgu dokumentēto vērtību, protams, izmantojot scsmeru apmaksātus sūtīšanas pakalpojumus.

Reizēm arī nobildēja, kas parakstas par pacinas sanemsanu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

O, tā ir izklaide! Ja ir brīvs brīdis, es ar šiem labprāt parunājos. Sāku piedāvāt visādus pakalpojumus. Kurš ātrāk, kurš vēlāk, bet viņiem arī apnīk. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , kaads teica:

Kad jau pieslēdzās kaut kāds vecākais menedžeris

O, paldies par ideju.?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
2020.04.1. , 11:33, Anonīms Alkoholiķis teica:

kacināja 419  tipa scamerus

..

un beigās pa pastu izsūtija kastes pilnas ar aizvēsturisku un smagu tehniku ar milzīgu dokumentēto vērtību, protams, izmantojot scsmeru apmaksātus sūtīšanas pakalpojumus.

Es zinu kas ir 419 aka Nigērijas prinča skams, bet, ē, ar kādu darbību ķēdi to ir iespējams novest līdz šim? :rolleyes:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Paskaties pats..

Bija sitā un vel dazas citas lapas, kuras pasam bus jasamekle..

https://www.419eater.com

https://aff.419eater.com

 

 

Vai piemēram šitā ANUS laptopu epopeja..

http://postarchives.entensity.net/040105/scam.htm

Tīri žēl, ka preiļu autobuspaciņu scams ir izbeidzies..

 

 

Citi raksti no thescambaiters.com jaskatas web.archive.org, jo orģinālā lapa ir mirusi.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Zvanīja purni no Igaunijas, piedāvāja darboties biržā. Pateicu, ka nav nepieciešams pelnīt, jo naudas pietiek man un vēl bērnubērniem. Puiši reāli iecepās un runāja teju stundu, lai pierunātu. Zvanīja vēl reizes piecas, beigās zvanīja dāmīte, kura teica, ka esot kristiete, un ja es darbošoties biržā, nopelnīto naudu varēšot ziedot bērniem un dzīves pabērniem!

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Varbut kads zin, ja es paradreseju telefona zvanus uz paaugstinatas maksas numuriem, kurs par to maksa? Zvana veicejs, jo vins veic zvanu vai ari paradresetajs jo "izveido jaunu telefona savienojumu"?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Zvanītājs maksā līdz tavam numuram, tālāk kur tu pāradresēji jau tava darīšana, par to maksā tu.

Tāpat kā kad pāradresē uz/no ārzemēm.

Link to comment
Share on other sites

Šitos zvanītājus vienkārši uz reiz mātes vārdiem nosūtīt taisni uz vienu vietu.

Bet nu uzbāzīgi gan kā utes!

Parasti runā krievu valodā vai ne? Iesākumā bija no krievijas numuriem, tad pārmetās uz leišu, tagad tad jau no igauņu?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Neaprotu kur baigā problēma. Ja saproti ka zvana visādi krāpnieki, tad pārtrauc sarunu un nobloķē numuru. Kāda jēga tur kautko skaidroties vai gudroties, ar to tik savu laiku tērē. Nē nu ja citu labāku nav ko darīt, tad jau var ar viņiem runāt.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Esmu vairākas reizes ar viņiem parunājis - kā caurā mucā izlamāties. Visefektīvākais līdzeklis ir runāt latviski vai angliski  un pēc tam paši noliks klausuli, jo jebkuru citu valodu izņemot krievu, šie tipi nesaprot.

 

Ja zvana no igaunijas vai lietuvas vai citas nezināmas valsts, vispār neceļu trubu, jo tur nav neviena, kam pat teorētiski vajadzētu man zvanīt.

 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tie lopi ir baigi uzbāzīgi un brīžiem pat ah*ujevšie - vienu reizi pat zvanīja 4x pēc kārtas, pirmajās 3 reizēs teica, ka es neko nesaprotu un ceturtajā reizē pat sāka palikt neaudz rupji.

Link to comment
Share on other sites

A ko tu gribēji, ja otrā galā sēd krimināls elements, kurš tik ar lielām grūtībām mēģina tēlot ''inteliģentu''. Bet ja izsit no sliedēm, tad pariet tajā valodā , ko ir , bieži, samācījies sēžot aiz restēm.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Anonīms Alkoholiķis said:

 

Šito silti iesaku visiem rookijiem, bet Jurkinam gan jau ka šis ir iziets līmenis...

Patiesībā arī kā izklaides literatūra garajiem ziemas vakariem galīgi nav no peļamākajām, saturiski 100x pārāka par blefiem, tēvēnetu etc.

Labots - noname
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Viņi pat mēdz apvainoties, kad 2-3x nomet klausuli un 4x reizi jau tiek nolamāti. Bet apvainojās ne taisni dēļ klausules mētāšanu vai lamāšanos, bet uz to, ka es nemaz netaisos klausīties un iedziļināties viņu "vien-reiz-dzīvē super-mega-turbo" dealā :D 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Randomā vai pa pusei randomā uzģenerēja? 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, marrtins said:

Randomā vai pa pusei randomā uzģenerēja?

 

Noteikti, un tu šai stāsta daļai noticēji ja?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , marrtins teica:

Viņi pat mēdz apvainoties, kad 2-3x nomet klausuli un 4x reizi jau tiek nolamāti.

pieklājīgs "visu labu" + numura bloks nestrādā?

(ah nu jā, viens te jau iepriekš bij to ieteicis)

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

Numuri visu laiku mainās, un pieklājīgi 1. tur nestrādā, 2. Uz rupjībām ar pieklājīgi kaut kā negribās. Strādā atbildēšana latviski kā jau augstāk minēts, bet topiks jau nav par to or is it?

Link to comment
Share on other sites

limperis

Cik atceros, no bloķēšanas nav īsti jēgas, zvanīs no cita nr. vienkārši jāsūta gudri izrunāties un viss.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nē, manai Nokia nav tādas fīčas un opensource arī tas kods nav palaists.

Un nekāds "visu labu" pēc 3x zvanīšanas reizes vairs nebūs, piedod, ja vari :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Un nekāds "visu labu" pēc 3x zvanīšanas reizes vairs nebūs, piedod, ja vari

es nezi, kāpēc man vairāk nezvana, kad nolieku klausuli sadzirdot pazīstamo balstiņu un trokšņus fonā....

Link to comment
Share on other sites

Tu oriģinālo postu izlasīji? Jeb vienkārši gribi palielīties, ka Tev iet daudz garlaicīgāk ka citiem šajā topikā?

Labots - noname
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , noname teica:

Tu oriģinālo postu izlasīji? Jeb vienkārši gribi palielīties, ka Tev iet daudz garlaicīgāk ka citiem šajā topikā?

gribu saprast. kādiem apstākļiem jāsakrīt lai šie te krļi tā uzbāztos....

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ervie said:

gribu saprast. kādiem apstākļiem jāsakrīt lai šie te krļi tā uzbāztos....

 

Tātad tu ne tikai oriģinālo postu nelasīji, bet vispār topiku. Vienkārši gribās papļāpāt?

 

1 hour ago, noname said:

Mani patiesībā par visu vairāk uztrauc jautājums kur viņi ir dabūjuši manu tel. nr.

 

Link to comment
Share on other sites

Manas pusdienošanas vietas apmeklētāji sāk uz mani aizdomīgi skatīties, jāvācās fiksi prom.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Just now, noname teica:

sāk uz mani aizdomīgi skatīties

Kas tad nu?

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, noname teica:

Mani patiesībā par visu vairāk uztrauc jautājums kur viņi ir dabūjuši manu tel. nr.

Uztraukties patiesībā ir par vēlu, Tavs numurs ir dabūts. Pajautā viņiem pašiem, kad nākamreiz zvanīs.

Link to comment
Share on other sites

Tak atrodas duraki, kuri uzķeras uz to lohatronu. Zinu cilvēku, kurš padēja vairākas štukas. Sākumā esot tīri labi  pelnījis, bet tad visu naudu padējis. Man arī ir pāris reizes zvanījuši. Es atbildu nah** man vajadzīgi starpnieki, varu pats, ja gribu, biržā niekoties. Vaļā tiešām grūti tikt, zvana un zvana, kamēr naķas rupjiem vārdiem atšūt.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Jurkins said:

Kas tad nu?

 

Nespēju novaldīt balsi lasot Tavu telefonrobotu.

 

16 minutes ago, ggg97 said:

Uztraukties patiesībā ir par vēlu, Tavs numurs ir dabūts.

 

Vēl viens, kurš neprot lasīt.


1 hour ago, noname said:

Mani uztrauc kur viņi ir dabūjuši

 

Noboldoju speciāli Tev, visu lieko tekstu izvācu lai nenovērš uzmanību.

Link to comment
Share on other sites

takš 100 un vienā vietā var dabūt telefonu dumpus. Pie operātoriem, pie sim karšu strarta komplektu izgatavotājiem, pie dažādu pakalpojumu sniedzējiem u.t.t. Visās vietās atrodas pa kādam labam, izpalīdzīgam cilvēkam, kurš gatavs tirgoties.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 1 stundas , noname teica:

Mani patiesībā par visu vairāk uztrauc jautājums kur viņi ir dabūjuši manu tel. nr.

Man vienreiz vietējie (nevis importa) spameri vienkārši pateica, ka manu numuru atrada Lursoftā.

Easy as a pie.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...