Jump to content

Nepieciešama palīdzība, lai atgūt googles kontu


capsx
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem!

Problēma ir sekojošā ar google kontu:

  1. ir zināma googles konta parole;
  2. ir pieeja e-pastam uz kuru googles konts piereģistrēts (konts reģistrēts uz ārēju epastu, piem. xxx@inbox.lv);
  3. ir planšete, kurā ir pieejami Security codi zem Google Play Services - “Code 1” un “Code 2”;
  4. NAV pieejas numuram, kurš ir šim google kontam piesiets;
  5. Līdz ar ko - visādi mēģinoties ielogoties kontā, gala rezultāts ir viens un tas pats - prasa ievadīt kodu, kuru sūta uz to telefona numuru, un nekādā veidā savādāk nesanāk neko izdarīt …

Vai būtu kādam reāls ieteikums, vai pieredze, ko darīt, izņemot, ka jātaisa jauns google konts.

Jau iepriekš - PALDiES!

Zemāk parādīts standart RECOVERY ceļš … kurš nestrādā.
Un visur gala rezultātā nonāk attēlā Nr.4:

rec1.png

rec2.png

rec3.png

rec4.png

Labots - capsx
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Raksti supportam vai atmet domu par atgūšanu.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Es būtu ļoti pateicīgs, ja Jūs man iedoti saiti, kur es varu uzrakstīt šim Supportam.
Paldies!

Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 2 stundām , capsx teica:

standart RECOVERY ceļš … kurš nestrādā.

Neizskatās, ka visu mēģināji. Telefons ir tikai viens no variantiem, atkopšanas linku Google sūta arī uz rezerves e-adresi. Nu, ja veidojot kontu, neesi norādījis otru adresi vai atbildi uz slepeno jautājumu - pats vainīgs un grūti, ja vispār, būs supportam ko pierādīt.

G.jpg.b5ad04b6f7d796ed24adac73a2585518.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Ja ir zināma parole, kāds vēl recovery jāveic? Log in un miers.

 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Iekš support.google.com - tur jau nav FORMAS - tur ir tikai pamācības ... varbūt kaut kur miljons dziļi līdz kādai formai var nonāk, bet nu tad vajadzētu to saiti uz to formu.
Tās visas 3 iespējas nestrādā.

 

1 hour ago, ieleja said:

https://support.google.com/

 

bet diez vai Google noticēs, ka telefona neesamība ir objektīvs šķērslis, nevis vēlme tikt pie sveša konta, kam ir zināma parole

 

p.s.

pēdējā bildē ir trīs iespējas, kas varētu sekmēt tavu identifikāciju, pamēģināji?

 

 

 

 


Nu man piedāvā tikai telefonu kā opciju - līdz ar ko, ĻOTI iespējams, ka tika norādīts TiKAi telefona numurs ....

 

29 minutes ago, raiviic said:

Neizskatās, ka visu mēģināji. Telefons ir tikai viens no variantiem, atkopšanas linku Google sūta arī uz rezerves e-adresi. Nu, ja veidojot kontu, neesi norādījis otru adresi vai atbildi uz slepeno jautājumu - pats vainīgs un grūti, ja vispār, būs supportam ko pierādīt.

G.jpg.b5ad04b6f7d796ed24adac73a2585518.jpg

 

 

 

 

Ja jau tā varētu - tad jau šī problēma nemaz nebūtu ...

 

17 minutes ago, e = d said:

Ja ir zināma parole, kāds vēl recovery jāveic? Log in un miers.

 

Labots - capsx
Link to comment
Share on other sites

Ja tikai telefons ticis norādīts, tad variantu nav. Šo kontu var droši aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 3 stundām , capsx teica:

NAV pieejas numuram, kurš ir šim google kontam piesiets

 Lūk šis ir interesantāk. Ja telefons pazudis/nozagts - nav problēmu jaunu sim karti ar veco numuru dabūt.

Ja tas bija darba numurs un mainot darbu, darbavieta numuru atdeva citam - nu tad sazinies ar jauno numura īpašnieku, ja arī nepazīsti - kur problēma pazvanīt?

Citādi izskatās, ka no šī konta jāatvadās un jāveido jauns.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, raiviic said:

 Lūk šis ir interesantāk. Ja telefons pazudis/nozagts - nav problēmu jaunu sim karti ar veco numuru dabūt.

Ja tas bija darba numurs un mainot darbu, darbavieta numuru atdeva citam - nu tad sazinies ar jauno numura īpašnieku, ja arī nepazīsti - kur problēma pazvanīt?

Citādi izskatās, ka no šī konta jāatvadās un jāveido jauns.


Tā bija AMiGO karte - kura miljons ilgi nav lietota ... Force majeure

Numurs vairs nav pieejams - un atjaunot uz sitiena nevar.
Uz doto brīdi tiek gatavots iesniegums LMT - vai ir iespējams dabūt to numuru, jo zvanot uz viņu sazvanīt to numuru nevar.
Ļoti iespējams, ka tas būs vienīgais veids kā varētu dabūt to kontu atpakaļ - tomēr tas arī nebūs ne šodien, ne rīt ...

 

Link to comment
Share on other sites

Palīdzēt ar padomu nevaru, bet vari pastāstīt - kādos apstākļos pieeja kontam tika pazaudēta?

Varbūt pašam labāk jānodrošinās pret šādu situāciju ?

Link to comment
Share on other sites

Pukinens

Kaut ko tu tur muģī vai nestāsti līdz galam...

 

@e=d tev uzdeva konkretu jautājumu, a atbilde tik slidena...

Citēt

Ja ir zināma parole, kāds vēl recovery jāveic? Log in un miers.

 

Citēt

Ja jau tā varētu - tad jau šī problēma nemaz nebūtu ...

 

Tad ko tad tur īsti nevar? Vēl jo vairāk ja orģināla epasta adrese zināma un pieejama...

 

image.png.31fa6a0ade76d07c2fe39c05f9837bc7.png

 

 

Kapēc nedarbojas "Use a device where you've signed in before"?

 

P.S. Brālītis bija māsiņai palīdzējis pa kluso uztaisīst kontu, lai var telefonā tikt pie spēlītēm, kamēr vecāki vilcinās ar google konta veidošanu. Pēc trīs mēnešiem, kad telefons bija iznīcināts un vajadzēja reģistrēties jaunajā, neviens no bērneļiem neatcerējās paroli. Tētukam nācās palīdzēt. Tā kā ne tel.nr. ne papildus epasts nebija reģistrēts, tad, ja pareizi atminu, pietika ar aptuveno datumu kad konts reģistrēts. Pats vēl nobrīnijos cik triviāli...

 

Labots - Pukinens
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja neesi liberasts, tad var pielietot rubber-hose cryptoanalīzi. Tikai tad būs jāaizskrien līdz depiņam.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Dibenautentifikācija vel ir štrunts, dimbā ir ja esi googlei pateicis, ka esi liberasts un jūtīgs mīkstmiesis, kas baidās no savas ēnas. Tad bez kolonoskopijas un 3 krāniņbildēm pieeju neatgūt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 2 stundām , snukurins teica:

.Tās Google drošības aktivitātes ir arprātīgs murgs.

Paga, paga! Ja cilvēks pazaudē mājas atslēgas, atslēgu izgatavotājs ir vainīgs? 

Neviens neliek slēgt iekšā 2 faktoru autorizāciju un telefona nr norādīt, ja to negribās! Jo drošāka ir sistēma, jo lielāks risks ka useris savas vainas dēļ zaudēs pieeju... Diemžēl fakts. 

Un jā - bezmaksas googlei useru supporta, kuri varētu šādas situācijas risināt, diemžēl nav. Pārāk dārgi tas izmaksā. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Neviens neliek slēgt iekšā 2 faktoru autorizāciju un telefona nr norādīt, ja to negribās!

Nu viņiem tur samudžināts viss pār mēru.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, arī dīvaini uzskati, ka google mails ir mēsls, tad ko teikt par inbox mailu?

Kas tad pašlaik ir labākais mailu provaideris?

Un par to 2 pakāpju veritifikāciju - esmu tikai par, jo ir bijis manā pieredzē, ka paša neuzmanības utml. dēļ tas tiek uzlausts.

Labots - xp
Link to comment
Share on other sites

Just now, DingleBerry teica:

Vari pamatot kapēc inbox.lv ir mēsls?

Varu gan, jo vismaz brīvais variants ir pilns ar reklāmām - spēj tik dzēst.

Lai tur tiktu iekšā weba versijā - arī jāiziet cauri neskaitāmām reklāmām.

Ir bijuši gadījumi , vismaz man, ka daudzās lapās iekš reģistrācijas @inbox.lv neņem pretī.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Just now, xp teica:

Varu gan, jo vismaz brīvais variants ir pilns ar reklāmām - spēj tik dzēst.

Lai tur tiktu iekšā weba versijā - arī jāiziet cauri neskaitāmām reklāmām.

Tur nav vainīgs inbox, bet gan blīve!

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , xp teica:

Nu jā, arī dīvaini uzskati, ka google mails ir mēsls, tad ko teikt par inbox mailu?

Nav mēsls google mail, nav mēsls inbox.lv.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, kāpēc parastam userim būtu jāiespringst - uzstādot ad-bockerus untml.? Ja tajā pašā laikā ir pieejami provaideri, kur tādu problēmu nav!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , xp teica:

Ir bijuši gadījumi , vismaz man, ka daudzās lapās iekš reģistrācijas @inbox.lv neņem pretī.

Piekrītu, arī es ar šo esmu saskāries, nevaru teikt «daudzās», ir gadījies, ka @inbox.lv neder.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , xp teica:

Ja tajā pašā laikā ir pieejami provaideri, kur tādu problēmu nav!

Tādu problēmu nav, gan jau ir citādas problēmas... Kur ir ideālais? Droši vien, tāda ideālā nemaz nav.


Ja par bezmaksas.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu - es saprotu, ka vjadzēja tā, vai vajadzēja šitā ... tomēr ir tā kā ir.

LMT teicās, ka tas numurs tiek izmantots - respektīvi, nav pieejams.

Esmu zvanījis - vislaik nav zonā (izslēgts).

Nosūtīju SMS - atbildes protams nekāds, jo ļoti iespējams ka tas numurs nemaz netiek lietots.

Un tas ir baigi slikti ...
 

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , snukurins teica:

ja pēkšņi ieiesi no cita datora epastā

Man līdz šim šādās reizēs ir vien atsūtījuši epastu "Jūs esat iegājis no citas ierīces, vai tas esat jūs?" kuram ir tīri informatuvs raksturs. Bet vienreiz izmeta un diennakti nelaida iekšā kad biju pāris vēstules ar lielākiem pielikumiem nosūtījis. No jau sen lietota datora, sen un bieži komunicētam adresātam, turklāt.


pirms 11 stundām , xp teica:

Kas tad pašlaik ir labākais mailu provaideris?

Proton.

Link to comment
Share on other sites

Chocoton
2020.03.29. , 19:05, raiviic teica:

 Lūk šis ir interesantāk. Ja telefons pazudis/nozagts - nav problēmu jaunu sim karti ar veco numuru dabūt.

Ja tas bija darba numurs un mainot darbu, darbavieta numuru atdeva citam - nu tad sazinies ar jauno numura īpašnieku, ja arī nepazīsti - kur problēma pazvanīt?

Citādi izskatās, ka no šī konta jāatvadās un jāveido jauns.

Ka tik nesanāk tā ka kaimiņam to telefon numuru kuru piesējis googles kontam iestūmis  mobilajā rooteri jo tam ir  bezlimita internets un  domā ka pakāsis-pēc gada ielienot iekš ruteri pie SMS  čupa ar googles atjauninašanas pieprasījumiem! ... 

 

 

pirms 12 stundām , Stepselis teica:

Tur nav vainīgs inbox, bet gan blīve!

Noteikt  surogat nodaļā pilns!!!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , capsx teica:

tas numurs tiek izmantots - respektīvi, nav pieejams.

Esmu zvanījis - vislaik nav zonā (izslēgts).

Man ir viens tāds numurs, tiek lietots otram Telegram kontam. Sim karte kaut kur atvilknē, papildinu 3x gadā lai neatslēdz. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , e = d teica:

Man ir viens tāds numurs, tiek lietots otram Telegram kontam.

Sekojoši, @capsx varētu pamēģināt uzrakstīt uz to numuru telegrammā ?

Nezinu jo nelietoju - telegrammā taču arī rādās delivered/read statuss, kā whatsappā, ne?

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , vvv teica:

Nav mēsls google mail, nav mēsls inbox.lv.

Abi divi ir pēdējie mēsli.

 

pirms 10 stundām , e = d teica:

Man ir viens tāds numurs, tiek lietots otram Telegram kontam. Sim karte kaut kur atvilknē, papildinu 3x gadā lai neatslēdz. 

Savs cilvēks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Fruzz teica:

Abi divi ir pēdējie mēsli.

Laikam neesi redzējis pēdējos mēslus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , vvv teica:

Laikam neesi redzējis pēdējos mēslus.

"Pēdējie mēsli" un "pēdējie mēsli" nav viens un tas pats.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/31/2020 at 2:17 AM, 138 said:

Sekojoši, @capsx varētu pamēģināt uzrakstīt uz to numuru telegrammā ?

Nezinu jo nelietoju - telegrammā taču arī rādās delivered/read statuss, kā whatsappā, ne?

 

@138 - nu tas numurs jau tādam mērķim arī tika pirkts, lai piereģistrētos iekš GOOGLE un vēl šur tur.

Diemžēl, dažādu apstākļu sakritību dēļ, ne tas GOOGLE konts, net tas numurs - netika ilgstoši lietots.

 

Es pat būtu gatavs samaksāt tam, kurš man reāli izpalīdzēs dabūt to kontu atpakaļ :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , capsx teica:

nu tas numurs jau tādam mērķim arī tika pirkts, lai piereģistrētos iekš GOOGLE un vēl šur tur.

ņjā, šis laikam ir "visprātīgākais" lēmums ever.. speciāli nopirkt numuru, lai reģistrētu google kontu, kas būs aktuāls..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss said:

ņjā, šis laikam ir "visprātīgākais" lēmums ever.. speciāli nopirkt numuru, lai reģistrētu google kontu, kas būs aktuāls..

 

Vēlreiz atkārtoju - apstākļu sakritība, kura noveda pie šāda rezultāta.
Es, piemēram, neesmu gatavs jebkuru sociālā tipa projektu karināt zem sava numura. Līdz ar ko, manuprāt - tas ir diezgan ērts un ātrs risinājums - nopirkt priekšapmaksas karti un ar to arī visus kodus darbināt. Tas ka tur nebija pabeigts sataisīt backup variantus, jau ir cits stāsts ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, capsx teica:

Es, piemēram, neesmu gatavs jebkuru sociālā tipa projektu karināt zem sava numura. Līdz ar ko, manuprāt - tas ir diezgan ērts un ātrs risinājums - nopirkt priekšapmaksas karti un ar to arī visus kodus darbināt.

Tad tādā gadījumā, sargā to numuru kā savas olas!

Ja nē, pats vainīgs! Un aizmirsti šo "sociālo projektu"!

 

Izskatās, ka Tev jau ir problēmas Google supportu sakontaktēt, ja jau šis viss ir tik aktuāli.. tad kāds tur vēl sociālais projekts..

Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2020 at 11:33 PM, Stasss said:

Izskatās, ka Tev jau ir problēmas Google supportu sakontaktēt, ja jau šis viss ir tik aktuāli.. tad kāds tur vēl sociālais projekts..

 

Teiksim tā - pamēģini ar viņiem sakontaktēties par šo augstāk aprakstīto problēmu, un tad es Tev iedošu CEPUMU ;)

Link to comment
Share on other sites

Man nav tādas problēmas diemžēl, lai mēģinātu.

Ja gribi lai to dara kāds tavā vietā - ok, dod visu iespējamo informāciju līdz pat kājas izmēram, un mēģinās..

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Stasss said:

Man nav tādas problēmas diemžēl, lai mēģinātu.

Ja gribi lai to dara kāds tavā vietā - ok, dod visu iespējamo informāciju līdz pat kājas izmēram, un mēģinās..

 

Tas bija domāts saistībā ar to, ka Tu pasniedz to sakomunicēšanu ar Googles supportu kā kaut kādu sīkumu ... pamēģini, varbūt tad būs citas domas ;)
Tur pat uz telefonu atbild bots, kurš beigās Tevi pasūta trīs mājas tālāk :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...