Jump to content

Noderētu padoms par Omen sērijas HP datoriem


Sasa
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Bildes nestrādā bet tas ir 10 gadus vecs Celeron procesors. Varbūt tāds dators varētu 20 eiro maksāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es pirms kādas stundas skatījos, un tur bija svaigs Omen dators pa 950EUR. Izskatās, ka ir notirgots un sludinājums izdzēst.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Aši gan, kad rakstīju vēl bija.

Apraksts bija šāds ~ Intel i7-8750H, 16 GB RAM, 1 TB Plus 256 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2070 Graphics, 8 GB GDDR6 Dedicated.

 

PS. Varbūt par ~950 EUR var salikt stacionāro labu labo.

Link to comment
Share on other sites

Cena jau bija laba, šķiet. Pa 950 gan jau tīri labu stacionāro var salikt. Ja nu vienīgi dēļ vīrusa kas tirgū krasi mainījies.


Protams, vairāk jāskatās uz kādu AMD proci.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

1000e noteikti sanāk labs stacionārais, bet monitord un perifērija ir uz jautājuma zīmes.

 

Vajadzētu sanākt 3600/3700x + b450 + 16gb ram + 250-500gb nvme + 2-4tb hdd + 2060 vai 1070ti/1080(ti?) (lietota).

 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Ja paņemtu komponentes ar līdzvērtīgāku veiktspēju kā tam portatīvajam, tad pat normāls monitors vēl sanāktu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Uz pirkstiem metot līdzīga veiktspēja būtu 3500+2060/1070. T.b. papagaiļos par 5-10% vairāk.

 

Pilnai gejmera laimei jāpaņem vel 120/144hz monitors, ja budžets atļauj tad ar ips/pls/oled matricu nevis TN.

 

 

3600 + b450 + 16gb ram + 500gb nvme (samsung 970) + 4tb hdd + msi rtx2060 man kopsummā sanāk uz 1000e. 

Ja no foruma ņem lietotu 1070ti tad vajadzētu sanākt aptuveni 800e. Vel var samazināt kopsummu ņemot lētākas sērijas plati, bet man šķiet ka b450 ir optimala, ssd mazaku, hdd mazaku vai no foruma. Detaļas nelikšu jo te ir nepatika pret grozu linkiem un detaļu sarakstu tgd nekopēšu.

 

Pats lietoju 3600+b450+1070 un esmu apmierināts ar sniegumu. Lai aktuālā spēle ātrāk lādētos, mēdzu spēles parotēt starp nvme, ssd un hdd.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ko tad labāk likt stacionāro bez monitora, vai šādu portatīvo?

 

Pieņemu ka stacionāro par tādu summu arī varētu salikt jaudīgāku, kā portatīvais.

Labots - Sasa
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nav vienkāršas atbildes - atkarīgs no tavām vajadzībām. 

 

Ja primāri mājās geimot, tad stacionāro. Pēc 2gadiem tam varēs apgreidot videokarti un ar to varētu pietikt lai turpinātu spēlēt jaunākās spēles ar augstiem iestatījumiem.

 

Ja kāda komponente nobeidzas, tad pietiek ar komponentes maiņu, portatīvajam tas būs problemātiski, ja nomirs mātesplate/gpu. Tāpat podtatīvajam neko vairāk par hdd/ssd un ram apgreidot nevarēsi. 

 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Sasa teica:

šādu portatīvo

Kādu - šādu? Vienīgais laptops ko es redzu šajā topikā ir tas antīkais krāms eseskā kurš rādās tevis sākotnēji minētā omen vietā. Vai es kaut ko neesmu pamanījis?

Link to comment
Share on other sites

Just now, 138 teica:

Vai es kaut ko neesmu pamanījis?

Jā, izslasījis topiku no sākuma līdz beigām.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ju teica:

Es pirms kādas stundas skatījos, un tur bija svaigs Omen dators pa 950EUR. Izskatās, ka ir notirgots un sludinājums izdzēst.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

energys
pirms 10 stundām , DingleBerry teica:

Jābūt izcili däbīlam lai pirktu portatīvo, bez vajadzības ar viņu vizināties apkārt.

Pat ja pārvietošanās notiek  māja-darbs vai  office-warehouse - izdevīgāk ir katrā vietā nolikt pa stacionārajam.

Jabut izcili debilam, lai tadu komentaru, bez pamatojuma ielikt. Pirmkart, cena neatskiras tik ieverojami, lai liktu divus. Otrkart, portativais aiznem mazak vietas un ir portativais kaut vai tikai dzivokli - var parvietot no vienas vietas uz otru. Treskart, kas nav butiskakais, bet tomer - elektribas paterins, ja dators griezas tuvu 24/7. Portativam tie bus pardesmit vati, bet stacionaram tie ir pāris simti vati :)

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Portatīvais un pārdesmit vati? Mans par to skaļi smejas ar savu 200w barokli.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, 20W tipa spēļu portatīvajam noteikti nebūs. OK, tīri kaut ko pa internetu bradājot, jā. 

Manējam ir 135W baroklis. Manam gan tikai 1050 karte, bez visādiem burtiem pakaļā. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu nu, kungi. Paņem katrs un pamēra savam datoram enerģijas tēriņus. Es kaut kad savam laptopam ar Ryzen 7 un 1660 Ti mērīju, un bez slodzes, internetā, Word gāja ja nemaldos ap 18-25W. Spēlītēs gan uzrāva gandrīz tuvu pie barokļa max, bija kaut kas ap 125W, varbūt pat vairāk.

 

Galddatoriem noteikti būs vairāk, jo jābaro arī monitoru. Galddators arī nav būvēts enerģijas taupīšanai, jo tas neiet no akumulatora. Bez slodzes pieļauju, ka būs 2x vairāk (ap 50W), slodzē viss ir iespējams.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

energys
pirms 9 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Portatīvais un pārdesmit vati? Mans par to skaļi smejas ar savu 200w barokli.

Mans nepilnus 5 gadus vecais Acer ar i7, gtx 960M karti ir 135W baroklis.

 

pirms 4 stundām , ju teica:

Nu jā, 20W tipa spēļu portatīvajam noteikti nebūs. OK, tīri kaut ko pa internetu bradājot, jā. 

Manējam ir 135W baroklis. Manam gan tikai 1050 karte, bez visādiem burtiem pakaļā. 

Portatīvais stāv visu dienu ieslēgts, griežas torenti, ik pa laikam kādu filmu paskatās, pasērfo netā. domāju, ka tad arī būs daži desmiti vati. Ja palaidīs spēli, kaut ko kodēs vai bildes apstrādās, tad gan jau uzkāps pie 100W. Galda datoram nekad nebūs tik zems patēriņš kā portatīvajam.


pirms 13 stundām , DingleBerry teica:

Ja tu neproti latviski rakstīt, tad tavi cenu aprēķini ir bezjēdzīgi.

 

Stulbs tātad arī esi.

 

gudrīt, kurš portatīvais, ar 20W patēriņu, tev pilda to 200W stacionārā darbu? Varbūt pat ražo elektrību? Nu patentē savu ideju un esi miljardieris!

Garumzīmes pietrūka, tāpēc uzreiz cenu aprēķini nepareizi :D

 

Es Tev rakstīju, ka portatīvais stāv gandrīz visu laiku ieslēgts. Pie slodzes protams nebūs 20W, bet torentus velkot mierīgi ka būs. Pamato savu domu ar cipariem par patēriņu un to, ka portatīvais aizņem vairāk vietas kā stacionārais un tad sauc kādu par stulbu.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Pirms 47 minūtēm , DingleBerry teica:

Stacionārais strādā gadus 10+, portatīvie ne. 

Man ir tāds, kas nu jau strādā 10 gadus, bet pēdējos 5 katru dienu dzīvo somā un staipās apkārt.. Un stacionārie, kas visas komponentes nomaina biežāk nekā 3 gados.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

raivix95
2020.03.28. , 11:42, DingleBerry teica:

Jābūt izcili däbīlam lai pirktu portatīvo, bez vajadzības ar viņu vizināties apkārt.

Pat ja pārvietošanās notiek  māja-darbs vai  office-warehouse - izdevīgāk ir katrā vietā nolikt pa stacionārajam.

Tu zini, mazliet paargumentēšu. Kādreiz arī biju dedzīgs stacionāro fans, bet darbs piespieda palietot lapsi un kaut kā no tām lielajām kastēm atradinājos. Bet lapsi tikai 13'' - lai var ērti ielikt mugursomā un paņemt līdzi. 15'' ir paši griesti. Staipīt līdzi 17'' jau ir par traku. Bet arī stacionāros joprojām cienu - viegli putekļus iztīrīt, vienkārši apgreidot, liels monitors.

Link to comment
Share on other sites

energys
pirms 2 stundām , DingleBerry teica:

Bet ja tu gribi "argumentēt", tad sāc ar  argumentiem, nevis "mans īīī7". DULBUR!

Ar Tevi diskutēt, tas ir sevi necienīt, jo argumenta neviena, tikai tukša d...

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 8 stundām , DingleBerry teica:

Arī LADA VESTA ir laba, ja pa velti.

Nepareizi saprati. Lietoju SAVU lapsi darba vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

McBetonc

Kas tu jeblospecs esi? Priekš tā ir windows XP kur pa piecīti jebkurš izmetnis visu var sataisīt.

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...