Jump to content

Whatsup ziņu sūtīšana nesaglabājot tel. nr.


Kitai
 Share

Recommended Posts

kāda alternatīva sūtīt whatsup ziņas nesaglabājot nr.?
lietoju browserī rakstot wa.me/371xxxxxxxx, bet esmu novērojis ka visbiežāk nedarbojas.

p. s. iOS
 
 
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā īsti nevaru iedomāties iemeslu, izņemot kaut kāda spama sūtīšanu, kāpēc watsapp ziņas būtu jāsūta lielā vairumā nesaglabājot numuru.. 

(Meibī tāpēc tas tā ir, lai nespamotu..)

Man arī gadās, kad vajag uzsists watsappu svešam numuram, bet nu tas tik reti, ka neredzu par ko iespringt.

Link to comment
Share on other sites

man gan diezgan bieži un ar spamu tur nav nekāda sakara.

Link to comment
Share on other sites

2020.03.22. , 08:18, Stasss teica:

izņemot kaut kāda spama sūtīšanu

Neiet runa par spamu, man arī reizēm random cilvēks, kurš nav (un nav vajadzīgs) kontaktos, palūdz atsūtīt kādu bildi vai ko citu whatsapp. Un tad sanāk, ka man no sākuma ir viņu jāsaglabā kontaktos un tikai pēc tam varu kaut ko aizsūtīt. Savukārt, ja viņš atsūta man kaut ko pirmais, tad gan nekādu problēmu - atbildēt var jebkuram. Tā nedaudz jocīgi tas ir.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu jā. Ja tas ir atsevišķs gadījums, ok. Bet tāpēc jau nemeklēsi risinājumu..vienkārši saglabāsi un viss. Te, saprotu, runa iet par pastāvīgu/biežu sūtīšanu uz neglabātiem numuriem.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ivo said:

man arī reizēm random cilvēks, kurš nav (un nav vajadzīgs) kontaktos, palūdz atsūtīt kādu bildi vai ko citu whatsapp

Emmm... negribas uzbāzties ar aizvēsturiskajām tehnoloģijām... tomēr vēlējos ieminēties, ka ir arī tāda lieta kā e-pasts, jeb e-mail angļu mēlē...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , snukurins teica:

Lieto Telegram.Tur tādu marazmu nav.

Un kā tas palīdz, ja cilvēks vēlas ar tevi sazināties whatsappā un telegrammas viņam nav?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , rubb teica:

Emmm... negribas uzbāzties ar aizvēsturiskajām tehnoloģijām... tomēr vēlējos ieminēties, ka ir arī tāda lieta kā e-pasts, jeb e-mail angļu mēlē...

+1

e-pasts bija, ir un būs. Drīzāk vacaps kādā brīdī var kļūt par «aizvēsturisku tehnoloģiju», bija tač ziņās, ka Cukurbergs vacapu var kādreiz izbeigt par labu FB mesendžerim.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , snukurins teica:

Tas ir pamatīgs Whatsap gļuks,es gan šamo nelietoju,bet ja ir kāds īpatnis kas tomēr

Tev jau protams nevienu brīdi neienāk prātā, ka īpatnis atkal esi tieši tu, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , rubb teica:

Emmm... negribas uzbāzties ar aizvēsturiskajām tehnoloģijām...

Neaizmirsīsim arī MMS!

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

MMS tā arī nekad līdz normāli lietojama štrunta nav attīstījies.

Labots - Stasss
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, 138 teica:

arī MMS

MMS, manuprāt, nepamatoti abižo. Bitei, laikam, bija, ka MMS darbojas tikai starp bites klientiem.


Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

MMS tā arī nekad līdz normāli lietojama štrunta nav attīstījies.

Tur vaina nevis pašā MMS, bet operatoru alkatībā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Nja,īpatņi protams ir tie kas lieto sakarīgu softu,tie kas lieto nesakarīgu softu,kur pat ziņu nevar rediģēt ir vairākums.

Protams, 95% lieto Watsapp ir īpatņi, pārējie tikai saprātīgi Šņukurvidīgie

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss teica:

95% lieto Watsapp ir īpatņi

Tagad pienākuši laiki, kad 95% vairs nav rādītājs, lai nevarētu kvalificēties par īpatni. :D

Atvainojos, ka ne pa tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, snukurins teica:

Man te 95% lieto Telegram.Tai skaitā vairāki uzņēmumi.

Nu ja. Atkal Šņukurciems ir galvenais statistikas rādītājs!

:fuck:

Link to comment
Share on other sites

agrāk bija tikai sms un mms podziņ telefona laikmetā un viss notika. tagad daudzi nezin kas ir mms un brīnās par to.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, rubb teica:

tāda lieta kā e-pasts,

Ne visiem ir e-pasts telefonos


Pirms 38 minūtēm , kaads teica:

nezin kas ir mms

tie brīnumi nekad normāli nav funkcionējuši :D


Pirms 49 minūtēm , snukurins teica:

95% lieto Telegram

To laikam vairāk krievvalodīgie izmanto. Man visi paziņas, kam smārtfoņi, izmanto whatsapp.

Protams, ir milzums alternatīvu - Viber, Skype, FB mesendžeris utt. bet whatsapp tomēr ir vispopulārākais

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

pat ziņu nevar rediģēt

starp citu - jā te Šņukuram taisnība. Bieži nostrādā autokorektors un uzrakstu muļķības.Varētu jau atslēgt, bet reizēm viņš arī labu dara.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ivo teica:

autokorektors

Tāds tiek atslēgts jau tiko iegādājoties telefonu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss teica:

tiek atslēgts

Man noder, jo bez brillēm vairs īsti neredzu telefonā rakstīto un bieži ielaižu kļūdas, ko šis tomēr mēdz salabot

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , ivo teica:

Ne visiem ir e-pasts telefonos

Tā pat par whatsapp. Pats vacapu nelietoju, precīzāk, neraujos lietot, telefonā ir, kāds kādreiz kaut ko atsūta. Apskatījos, vacapā man uzrādas 175 kontakti, telefonā pavisam ir ap 300 kontaktiem. Sanāk, diezgan daudziem nav vacapa. Labi, es pats stagnants, variet teikt, ka manas kontaktpersonas tādi paši.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ivo teica:

Ne visiem ir e-pasts telefonos

Cik daudziem cilvēkiem telefonos ir whatsapp bet nav iespējas atvērt epastu (kaut vai pārlūkā)?


pirms 1 stundas , Stasss teica:

Tāds tiek atslēgts jau tiko iegādājoties telefonu.

Un tu manuāli liec visas diakritiskās zīmes vārdā īkšķis?


Ja raksta kjirzakrakstiibaa, tad jā, var atslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , 138 teica:

Un tu manuāli liec visas diakritiskās zīmes vārdā īkšķis?

 

Tieši tā draugs, tieši tā.

 

 

Veel pastaav iespeeja rasktiit sjitaadaa veidaa.. Vai shjii iemesla deelj, kjirzaka aizgaaja dembelii no boota?

 

Unj tad vēeel     var rakstīt kāā Klucis Chokotonnns, bet tad ir     ljoti srtipri galva  jāatdauza  pret  galda malu..

 

Labots - Stasss
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ivo teica:

Neiet runa par spamu, man arī reizēm random cilvēks, kurš nav (un nav vajadzīgs) kontaktos, palūdz atsūtīt kādu bildi vai ko citu whatsapp. Un tad sanāk, ka man no sākuma ir viņu jāsaglabā kontaktos un tikai pēc tam varu kaut ko aizsūtīt. Savukārt, ja viņš atsūta man kaut ko pirmais, tad gan nekādu problēmu - atbildēt var jebkuram. Tā nedaudz jocīgi tas ir.

 

Yep, tā tas WA strādā, jo otrā pusē cilvēks numuru ir saglabājis.

Pats gan WA jau sen nelietoju, Telegram un Threema (abi gan privāti, gan darba vajadzībām) to ir aizvietojuši.

 

Bet KITAI problēma īsti nebūs risināma, jo WA lai ziņu uzrakstītu, numurs ir jāsaglabā un WA jādod pieeja kontaktiem.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , snukurins teica:

Man te 95% lieto Telegram.Tai skaitā vairāki uzņēmumi.

 

 

Tas ir apsveicami, ka vismaz Cukberberga kakučus nelieto, bet tā kā Telegram vairāk pozicionējas kā cloud messengeris (ala visa sarakste glabājas mākonī), tad neko nopietnu tur darīt nevar. (Plikbildes sūtīt).

Tāpēc labāk lietot Threema vai Signal, kur viss tiek šifrēts no ierīces uz ierīci. Jā, ir savi mīnusi tam, bet ziņas nelasa ne milicis Goša, ne reklāmdevēji un kas tik vēl ne.

 

Aizmirsu piebilst, ka Telegram pastāv iespēja ieslēgt šifrēšanu no ierīces uz ierīci, bet man mūždien aizmirstas.

Labots - Fruzz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es arī iesaku Telegram. Kā ļoti noderīga fīča Telegram ir kanāli. Kur lietotājs var tikai saņemt un lasīt informāciju. Nav iespējams rakstīt tajos parastam userim, tikai administratoriem. To var izmantot dažādām vienvirziena apziņošanām, kur svarīgi nepazaudēt informāciju spama jūklī. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Delphin
pirms 2 stundām , ivo teica:

Ne visiem ir e-pasts telefonos

 

Patiesībā epasts tur ir tikpat cik Whatsapp's - savs akounts jāiestāda abiem.

 

Kopumā - izvirtusi pasaule ar tiem nolāpītajiem mesendžeriem, dēļ visiem "es to <vieta_mesendžera_nosaukumam> nelietoju", man ikdienā ir 4 mesendžeri, kas graujoši atsaucas uz telefona dzīves ilgumu no vienas uzlādes.

 

Telegram's,  starp citu, nav nemaz tik sūdīgs un jau sen ir pārpikts, tas nepieder krieviem. Ja kādam dikti vajadzēs palasīt, izlasīs no jebkura mesendžera/epasta... vai mums te ir miljonāri kas šārē seifu kodus? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , e = d teica:

Es arī iesaku Telegram. Kā ļoti noderīga fīča Telegram ir kanāli. Kur lietotājs var tikai saņemt un lasīt informāciju. Nav iespējams rakstīt tajos parastam userim, tikai administratoriem. To var izmantot dažādām vienvirziena apziņošanām, kur svarīgi nepazaudēt informāciju spama jūklī. 

 

Yep, šī laba opcija, kas pietrūkst pārējiem.

Man vēl tur pāris boti arī ir, viens no tiem mūziku savelk (krīze un tā, spotify nevar atļauties)

Link to comment
Share on other sites

Delphin
pirms 2 stundām , ivo teica:

Protams, ir milzums alternatīvu - Viber, Skype

Par to Skype gan pat man nav nācies neko dzirdēt jau vismaz gadu, vienīgā vieta kur to esmu manijis - TV videozvani, ko ar var saprast, jo specifiskie softi iepirkti laikos, kad Skype vel bija topā, vienīgi izbrīna - kā tie kam zvana arī atbild, jo Skype tak eksistē principā teorijā, reāli tā uz telefona nav. Protams skumji, kādreiz bija labs mesendžeris un kad parādijās uz telefoniem - vismaz ziemās varēja palaist Skype lai sasildītu rokas. ar telefonu (normālu versiju nekad tā ar mobilajiem neuztaisija).

 

MMS ir kaut kāda nekrofīlija ar zīdaiņa līķi, jo piekrītu tiem kas teica, ka tas nekad normāli vispār netika ieviests, to "fīču" vajadzētu vispār izslēgt no operātoru/telefonu ražotāju puses. Pirms pāris mēnešiem dabuju TELE2 nopķot kaut kādus pāris EUR, jo redziet mana garā īsziņa esot nogrūdusies kā MMS  un tas esot pa maksu  kā "epasta sūtīšana". WTF? Pie kam - tarifu plāns ir ar neirerobežotu internetu.

Link to comment
Share on other sites

Ko lieto Latvijā:

 

1) FB Messenger

2) Whatsapp

 

Viņi tur varētu mainīties vietām, bet ideju tas nemaina. Cukerberga izstrādājumi ir līderos.

 

3) Viber (franču kakucis), kas iecienīts krievvalodīgo vidū.

4) Telegram - strādā uz visām platformām un diezgan žigli. Pēdējā laikā daudzi pāriet

5) Signal - LV politiķu, noziedzīgās vides (tie minētie arī Telegram lieto) darba instruments.

6) Skype - sprāgonis

7)MS Teams - nezinu, neesmu lietojis vēl

7) Threema - šveiciešu izstrādājums. Vāczemē populārs vairāk.

 

Kaut kā tā.

Labots - Fruzz
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , snukurins teica:

Vēl viena laba lieta kas nesen parādījās ir iespēja norādīt laiku kad ziņu nogādāt saņēmējam.

 

Ja jau, tad, jau. Telegram ļauj pārsūtīt līdz pat 1,5gb failus. Jebkādus. Pat glabāt savā kontā (lasīju, ka viens turpat 2tb ar kaut ko pievilcis kontu).

Kombains riktīgs, nenoliedzami.

 

WA taču bija videozvana iespēja, ne? Tā reizēm pietrūkst Telegram un Threemai.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Fruzz teica:

Telegram ļauj pārsūtīt līdz pat 1,5gb failus. Jebkādus.

Un nekompresē bildes kā whatsapp.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , MacHammer teica:

Un nevienam no tiem sūdiem nav "apps" priekš Windows.

 

Pirmdiena un jau neslasās, vai tas arī ikdienā tā?

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , snukurins teica:

Bildes sūtot pa Telegram var izvēlēties,pilna izmēra vai saspiestas.

Ō, pat šitā. Nezināju.


1 stundu atpakaļ, Fruzz teica:

noziedzīgās vides (tie minētie arī Telegram lieto) darba instruments

Bet kāpēc? Whatsapp tak arī šifrēts.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , 138 teica:

Bet kāpēc? Whatsapp tak arī šifrēts.

Yep, bet ir atstātas "sētas durvis", ja nu.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ivo teica:

Man noder, jo bez brillēm vairs īsti neredzu telefonā rakstīto un bieži ielaižu kļūdas, ko šis tomēr mēdz salabot

 

Uzliec lielākos burtus un redzēsi bez brilles.

 

 

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...