Jump to content

Pārdod Škoda Octavia Elegance


Kitai
 Share

Recommended Posts

 2.0 Tdi 16v - 103 kW. 2006. g. Noskrējiens ~240k.

Vin: Tmbbe61Z562167574

6 - manual

~5l/100 km

Ļoti ietilpīgs bagāžas nodalījums.

Nav rūsas. Tikko veikta pulēšana.

- Elegance komplektācija -

: krāsa - black pearleffect

: dalītā klim. k.

: kondicionieris (vasarā uzstādīts jauns radiators, freons)

: info centrs

: parking priekšā un aizmugurē

: LED miglas l.

: ISO Fix

: ABS/ESP

: kruīzkontrole

: OEM sakabes āķis

: 3 atslēgu komplekti

: 4x el. stikli

: tonēti stikli (90%, OEM tonējums)

: imobilaizers

: sēdekļu apsilde

: lietus sensors

: ledusskapis

: spoguļi - apsidāmi, LED komfortgaismas un virzienrādītāji

: VRS sport ādas stūre

: kartera aizsargs

- Riepas -

: ziema - Nokian WR D4 195/55/R15 (2 sezonas),

: vasara - Kormoran Road Performance 205/65 R15 (pilnīgi jaunas)

TA - ar pirmo reizi 0, iepriekšējos gadus arī.

Auto kopts un uzturēts nevainojami, salīdzinoši maz braukts. Saglabāti daudz čeki par veiktajiem remontiem, tikko nomainīta eļļa un filtri. Par to visu varu izskaidrot, kas un kad mainīts (daļas no SKF, Lemforder, Bosch, Mahle, eļļas Motul).

Sterils salons un motortelpa.

Latvijā viens saimnieks gan uz papīra, gan pēc fakta. Ievesta no Dānijas, ir servisa grāmatiņa.

Neiebilstu pret apskati servisā un/vai diagnostiku.

Maiņu nepiedāvāt.

P. S. Nr. nepārdodas.

 

3550 EUR. Zvanīt: divi nulle 400066.

 

_1184200.jpg

_1184201.jpg

_1184206.jpg

_1204416.jpg

_1204417.jpg

_1204427.jpg

_1204433.jpg

_1204442.jpg

octavia.jpg

skoda2.jpg

skoda.jpg

PNTX5751.JPG

IMG_6827.JPEG

IMG_6833.JPEG

IMG_6832.JPEG

IMG_6831.JPEG

IMG_6830.JPEG

IMG_6829.JPEG

IMG_6828.JPEG

IMG_6836.JPEG

IMG_6837.JPEG

IMG_6838.JPEG

IMG_6839.JPEG

IMG_6840.JPEG

IMG_6813.JPEG

IMG_6814.JPEG

IMG_6815.JPEG

IMG_6816.JPEG

IMG_6817.JPEG

IMG_6818.JPEG

IMG_6819.JPEG

IMG_6820.JPEG

IMG_6821.JPEG

IMG_6822.JPEG

IMG_6823.JPEG

IMG_6824.JPEG

IMG_6825.JPEG

IMG_6826.JPEG

_1184200.jpg

_1184201.jpg

_1184206.jpg

_1204416.jpg

_1204417.jpg

_1204427.jpg

_1204433.jpg

_1204442.jpg

Labots - Kitai
papildinājums
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Kitai teica:

Sterils salons

Bildē neizskatās ka tur būtu bomži un suņi uzdzīvojuši, bet gluži par sterilu vadītāja beņķi ir grūti nosaukt ?

Link to comment
Share on other sites

jā, senāka bilde, sabildēšu pēc mirkļa ko svaigāku. :)

Link to comment
Share on other sites

Mašīnu nevajag, numurs gan noderētu. Būtu vēl viens septiņdesmittrīnieks ģimenē :dance4:

Link to comment
Share on other sites

2006. g. Noskrējiens ~240k.

   

                Vecmāmiņa uz baznīcu svētdienās brauca?  :)

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, markei teica:

Vecmāmiņa uz baznīcu svētdienās brauca? 

Jā, katru mēnesi līdz Vatikānam, un atpakaļ..?

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Un kā kvēpu filtrs? Amputēts? :D

 

Tīri objektīvam dzinēja stāvokļa novērtējumam nofilmē izplūdes gāzes iedarbinot aukstu motoru un  uzgāzējot.

+ kad otrajā robā gaitā ieber grīdā....  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Ronalds teica:

Tīri objektīvam dzinēja stāvokļa novērtējumam nofilmē izplūdes gāzes iedarbinot aukstu motoru un  uzgāzējot.

+ kad otrajā robā gaitā ieber grīdā....  

Ņemsi, vai tikai sporta pēc??

Tas tak ir pusnobraukts dīzelis, skaidrs ka tur melns mākonis paliks, bet kas no tā?!

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nē, man nevajag nobrauktu dīzeli... 

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

skaidrs ka tur melns mākonis paliks, bet kas no tā?!

Tas, ka jaunajam īpašniekam potenciāli būs apaļa summiņa remontos jāiztērē... 


PS. Pagaidām LV vēl var ar šādiem dīzeļiem skati iziet. Bet cik zinu citur Eiropā nē! Tāpat ka LV sen kā nevar iziet skati ar benzīnniekiem bez katalizatora, ja mašīna jaunāka par 2004 gadu.  

Link to comment
Share on other sites

Ja jau pērk tādu gadu dīzeli, tad ar to ir jārēkinas.

Da labi, mēs te tik dīlu bojājam.. bet nu likt bootā pārdošanā auto, tur jau jārēķinas ar zirgošanos..?

Link to comment
Share on other sites

Par tēmu, ja reiz aizsākās. Kā reiz šodien dzinu tehnisko apskati savam dīzelim. Kvēpu filtrs izravēts. Dūmainība bija 0.03 ar izravētu filtru.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 27 minūtēm , markei teica:

Dūmainība bija 0.03 ar izravētu filtru.

Tāpēc ka pie mums gāzē brīvgaitā, bet jebkurš daudz maz moderns dīzelis atpazīst brīvgaitu un stipri samazina iesmidzināšanas laiku. Skaidrs ka tur nekas nekūpēs!

Cita lieta ir, ja ieber grīdā zem slodzes un ECU gāž iekšā degvielu pa maksimumu. Tāpēc skati var iziet pat ar "čurājošām" sprauslām, bet kā uzber, tā paliek dūmu mākonis kā pēc lokomotīves...... 

Link to comment
Share on other sites

energys

Ko var ņemties - mašīnas ir dažādas un arī īpašnieki ir dažādi ar dažādu attieksmi un braukšanas stiliem. Man arī ir Skoda Octavia universālis 2008.g. izlaidums, kuru paziņa man atdzina no Vācijas ar nobraukumu ap 170 000. Tagad 6 gados esmu nobraucis 60 000km un nekas motoram nav noravēts nost. Nekas nedūmo utt. Rūsu arī neredz, tā kā braukšu vēl pats - cik nu ilgi ies bez lieliem ieguldījumiem.

Mans komentārs par to, ka nav ko visu mest vienā katlā un braukt autoram virsū.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Piekrītu Stass. Savu Pastēti nopirku ar 310k km odometrā(visticamāk ka vairāk, ņemot vērā ka LV reģistrēts ar klasiskajiem 180k KM) Būs 4 gadi apkārt pie manis un kkādi 380k km uz odometra. Principā bez nopietniem ieguldījumiem, ja neskaita priekšējās hadenes pārlasīšanu, kas ir šī modeļa problēma, ja brauc pa ne visai labiem ceļiem.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Redz kur ir problēma - ja cilvēks tērē apaļas summiņas auto remontiem un uztur viņu labā stāvoklī, tad auto parasti netiek pārdots. Kā arī eksemplāri ar maziem nobraukumiem parasti netiek pārdoti. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aptuveni ~20k +/- pa gadu. Nobraukums ar ko ir jārēķinās jebkuram auto.

Cena maaazliet pa lielu. Savu 2008.gada nobružāto, bet max komplektācija, civi atdevu pa 3.2? 2005.gada pilnīgi nojātais civis aizgāja pa 800?

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Ronalds teica:

Redz kur ir problēma - ja cilvēks tērē apaļas summiņas auto remontiem un uztur viņu labā stāvoklī, tad auto parasti netiek pārdots. Kā arī eksemplāri ar maziem nobraukumiem parasti netiek pārdoti. 

 

Ja auto tiek lietots kaa paarvietoshanaas liidzeklis, tad peec 3 gadu lietoshanas paraadaas veelme mainiit uz ko jaunu, lai izsleegtu nepiecieshamiibu ieguldiit naudu potenciaalajos remontos un, kaut vai deelj aktiivajaam droshiibas sisteemaam un multimedijas, kas katru gadu paliek labaakas.

Par nobraukumu gadaas, protams, iznjeemumi, bet nu 100 000 km 5 gados ir normaals nobraukums.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Vidējais nobraukums Latvijā pēc CSDD datiem bija kaut kur 13k. Vācijā ir nedaudz lielāks, bet zem 15k. Tas par vieglajiem auto, kuri iet TA.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nez, es pa gadu vispār nobraucu tikai ap 6 - 8k kilometros. Lielākais nobraukums nāk no kautkur aizbraukšanas pa vīkendiem.

Remontēt gan īsti nekad nav bijis vajadzība neko, tik cik slotiņas nomainīt utt. Uz darbu gan tagad pārsvarā eju kājām, snāk kādas 15 - 20 minūtes, ja laiks galīgi sūdīgs, tad braucu. Ganjau šogad tas nobraukums būs vēl mazāks.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Remontēt gan īsti nekad nav bijis vajadzība neko

Cmon, vecīt..

1. Tu brauc ar jauniem vāģiem..

2. Tu brauc pa angļu ceļiem, kur vienīgais pārbaudījums auto ritošajai daļai ir guļošais policis..

?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ok, ieprēkšējam Golfam priekšējos amīšus nomainiju, jo viņu, tādi sūdīgi jau no rūpnīcas un tehniskajā visulaiku atzīmēja ka "light misting of oil". Bet kad prasiju vai vajag mainīt, tad parastā atbilde bij ka nē, jo tā esot visu Golfu problēma un neko neietekmējot. Folksvāgens ar viņus mainīt pa velti negribēja.

Nomainiju, lai tehniskās vēsturē neuzrādas. Nekādu atšķirību neizjutu :D

 

Es vairāk par to argumentu ka auto ar tik maziem nobraukumiem neeksistējot.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

8 k gadā tas nav nekas...nu nez es rullēju ar divām vecām lamatām un ar abām kopā gadā 35k nobraucu - cope etc  - ok vienai 15k otrai 20k.. +-. citreiz otrādi. subāru kā reiz līdz jūrai aizvizināju  šorīt - 3 gadi un 4m, apm. 70k nobraukums - laiks  laikam būs uz ziemu jaunas vissezonenes likt, šīm būs kā reiz 80k un skati vairs neiziešu// bet tā jā - 400 - 500 ielieku gadā ...nu ja nerunā par papildus skaistuma ekstrām - pārkrāsoti diski  +200 un citi sīkumi. Bet nu es laužu mašīnas, man po uz  bedrēm etc. Saņķikam (santa fe) būs siksna jāmaina -  pirmdien jau sarunāts un jūtu ka 500 aizies...

 

 

IMG_20200321_085345.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
Pirms 59 minūtēm , Stasss teica:

 

2. Tu brauc pa angļu ceļiem, kur vienīgais pārbaudījums auto ritošajai daļai ir guļošais policis..

?

Apbēdināšu tevi, ka tā nu gan nav :) ir te gana daudz pasūdīgi ceļi ar.

Link to comment
Share on other sites

Lv vienkārši pilns ar pajoļiem kuri saliek 19 + collas (vēlams čaina)  un tad brauc kā apčurājušies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , osscar teica:

Lv vienkārši pilns ar pajoļiem kuri saliek 19 + collas (vēlams čaina)  un tad brauc kā apčurājušies.

Tu šitā mauc ar Subāru izklaidēs?

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

neskatīšos to video, bet psc šitie kas pa Piedrujas ielu vai eksporta ielu ar 30 brauc...vai pirms katrām sliedēm ( tas nekas  ka tās gludas) atmetas... jā man po par bedrēm Rīgas ielā ar 16@ 65 un 75 riepām.


gribi zīmēties ar saviem ripuļiem brauc uz Floridu vai hvz..izvēlies riepas pēc ielu seguma, nevis raudi  pēc tam visos forumos = sūdīgi ceļi, lūkas pa augstu...etc ( vienreiz šitādam lūkas apbraucējam spoguli nolauzu //nav ko līst pretējā - man nav pa apmali jābrauc dēļ šitiem piekares taupītājiem)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nez, nestrīdēšos. Es arī pa eksporteni braucu saudzīgi (ar savu vāģi), jo man tas bruģis grauž sirdi, cik mašīnas hadenei tas dod pa ādu.. tāpat arī visas sliedes, utt..

Es vispār nesaprotu, nah tas bruģis ir vajadzīgs.. Psc, nenormālais vēstures mantojums..

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

man poh- es ar 60 mierīgi... ja velkās pa malu ok ( apbraucu) , bet vēl ir tādi kuri pa sliedēm uz 30 brauc vai pa piedrujeni pa otro jolsu ?


ok viss vairs nespamošu  - lai labi tirgojas dīzeļ katls/

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Stasss teica:

Nu ja salīdzina ar LV, tad gan jau kopumā nav par ko sūdzēties

Man iziet ārā un nofotografēt kā izskatās šeit ceļi? ? Šosejas jā, jebkas nost no šosejām neatpaliek diži no LV

 

Bet tā, laikā ar saviem nobrauktajiem 40-50k km gadā klusi stūrītí ēdīšu popkornu ?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

. Es arī pa eksporteni braucu saudzīgi

Lasām - velkos kā appīpējies pensionārs un bremzēju satiksmi! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Man iziet ārā un nofotografēt kā izskatās šeit ceļi?

Tur kur savulaik uzturējos es, un tur kur sanāca pārvietoties, tur ar ceļiem viss bija kārtībā.

Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Lasām - velkos kā appīpējies pensionārs un bremzēju satiksmi! 

Tā nav. Nekad necenšos bremzēt satiksmi. Ja redzu, ka kādam traucēju, dodu pats pa pedāli, vai laižu garām, pavācoties malā..

Link to comment
Share on other sites

2020.03.20. , 12:49, Kitai teica:

ziema - Nokian WR D4 195/55/R15,

: vasara - Kormoran Road Performance 205/65 R15

Vai otro ārējais rādiuss ir manāmi lielāks kā pirmo?

Link to comment
Share on other sites

Priekšējā Škoda bļemba aizkrāsota! Tas gan neir labi. Paņem un uzliec normālu no kāda šrota - atkritīs daži jautājumi pie tirgošanas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , ivo teica:

Priekšējā Škoda bļemba aizkrāsota! Tas gan neir labi.

Kapēc? A ja nu pircējs padomā ka Audi.. Kruta..?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Mazliet jau pēc šķūninga tā bļemba izskatās, pat VRS nenāk ar kautkādu savādāku. Tad jau vajadzēja abas aizkrāsot, lai būtu pēc pilna fen sui.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu kā citiem, bet vismaz man, pērkot auto, ir svarīgi lai būtu vietā visas ražotāja emblēmas un uzraksti. Te uzreiz redzams - haube pārkrāsota.

Protams, ja pērk kaut ko max lētu, tad gan būs citi kritēriji

Link to comment
Share on other sites

  • Kitai locked un unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...