Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

pirms 10 stundām , marrtins teica:

algoritmus speciāli pret tevi nevērpj un latviešu valoda, ja vēl jau nav izmirusi, tad, visticamāk, tik drīz arī neizmirs ne dēļ tevis, ne dēļ "ekspertiem" te.

O,))) kazlēns te ieperējies. Spaidīsi tālāk  >dislaike<, pogas jefiņ? Redzu, šeit būs pamatīga vaga)))

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Artanis teica:

@Zin... @Racer @rubb 

 

Vai tiešām nevajag jaunajam cilvēkam dot iespēju turpināt savas dēkas Ukrainas un Baltkrievijas forumos,

Kāpēc? Tikai tāpēc, ka nesakarīgi raksta un Tev nepatīk? Nea, te bikiņ citi principi moderēšanā. Nē, nu principā Ādolfam arī bij sava taisnība, bet šis tas pasaulē ir mainījies... ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man pret @marrtins vispār nav nekādu negācīju, tas, ka bieži viedoklis nepatīk, tā mana problēma. Es vairāk par to, ja gribi uzkačāt muskuli par kura eksistenci visdrīzāk nezināji, tad viņš būs īstais pretinieks nevis bērni kas kā apbižojas tā izdzēš kontu/pazūd uz kādu laiku, lai pēc tam atgrieztos kā "Gendolfs Baltais" 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Tev nepatīk

Bet tev taču arī nepatīk GrēviņToms un VVF, un Krišjānis, utt. Un tu uzreiz šos zaimo pie pirmās iespējas. Kāpēc kādam citam nevarētu nepatikt šeit attiecīgi cilvēki par savu viedokli un izpildījumu?:D

Link to comment
Share on other sites

@Stasss,tas ja man, vai kādam citam biedram patīk vai nepatīk nav svarīgi, moderējot. Par to arī paudu attieksmi... ;)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Stasss teica:

Tu te uzplaiksnij pāris reizes gadā. Tad tev nesaprast..

Ja būdu šos pāris gadus aktīvi dzīvojis līdz, neuzdotu šadu jautājumu.

@Stasss atkal bārstās ar vispārīgām frāzēm un kā uzprasa kaut ko konkrētu - tā purrrrr vien sanāk:sarkasms:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Bet tev taču arī nepatīk GrēviņToms un VVF, un Krišjānis, utt. Un tu uzreiz šos zaimo pie pirmās iespējas. Kāpēc kādam citam nevarētu nepatikt šeit attiecīgi cilvēki par savu viedokli un izpildījumu?:D

Viedoklis jau var nepatikt, personāžs var nepatikt. Toties smieklīga ir atsevišķu indivīdu nožēlojamā vēlme uz tā pamata aicināt "rīkoties" vai pamatot savu nepatiku vien ar prastiem apvainojumiem vai lamuvārdiem. Atminos, ka laiciņu atpakaļ te daži labi aicināja arī mani izsviest, jo vājie cilvēki vienkārši nespēja panest "slogu" - paši ignorēt nav iekšās, bet ignore foruma poga, laikam, ilgi neturas piespiesta un pati atslēdzas :sarkasms:

 

Tas viss ir smieklīgi tādā vidē kā forums, bet vairs nav tik smieklīgi, ka tāda paša tipa personāži kārpās pa valsts varas struktūrām un tad izpaužas tur.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , marrtins teica:

@Stasss atkal bārstās ar vispārīgām frāzēm un kā uzprasa kaut ko konkrētu - tā purrrrr vien sanāk:sarkasms:

Nu bļe, ar tevi jau nu es toč uz bazaru neiziešu. Tev cilvēk ir novirzes, un pie tam spēcīgas. Ar tādiem man nav ko runāt.

Ja tev pašam prāta nepietiek, izprast un novērtēt, kur ir tava problēma, kaut arī vairums biedru uz to norāda, tad tās ir tavas problēmas.

Bet dolbji jau parasti nesaprot, ka viņi ir dolbji, tā ka viss ir tā kā tam jābūt.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Nu es jau ar tevi arī netaisos daudz runāt - nav jau iespējams. Bet šoreiz tak tev cits biedrs prasīja konkrētu jautājumu ;)

 

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Zini, ja es viens tā uzskatītu, tad varētu domāt ka problēma ir manī. 
Bet te par tevi ierēc vairums, un tur jau tās ir tavas problēmas, ne manējās.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Stasss teica:

Ja tev pašam prāta nepietiek, izprast un novērtēt, kur ir tava problēma, kaut arī vairums biedru uz to norāda, tad tās ir tavas problēmas.

Atkal jau kaut kādas vispārīgas frāzes. Pirms atbildi - jā, es zinu, ka tu jau neiesi meklēt konkrētus citātus vai pierādījumus. Neesi tak stulbs :sarkasms: Bara cilvēkam nesaprast, ka bara balsojums vēl nav rādītājs, sevišķi konkrētajā situācijā.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Āksts

Neko diži vairāk jau tu nespēj, tas gan. Stils tiek ieturēts konsekventi.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Zini, ja es viens tā uzskatītu, tad varētu domāt ka problēma ir manī. 
Bet te par tevi ierēc vairums, un tur jau tās ir tavas problēmas, ne manējās.

Pamatojums, protams, interesants.

 

Velkot paralēles ar citu jomu (ne par konkrēto personāžu, bet par konkrēto pamatojumu):
1920px-IQ_distribution.svg.png

 

Absolūtais vairākums ir robežās no 85 līdz 115 - tie ir tie lielākie "ierēcēji", viņu ir visvairāk, viņi ir viens otram vislīdzīgākie. Kaut kāda neliela daļa (minoritāte) ir zem 85, tikpat neliela daļa (cita minoritāte) - virs 115. Tie ir tie, par kuriem "ierēc vairums". Tad nu loģisks jautājums - vai tas, ka "ierēc vairums", nevis tikai atsevišķi indivīdi, automātiski nozīmē, ka tam, par kuru "ierēc", ir zem 85?

 

Kā jau rakstīju - tas nav par konkrēto personāžu (jā, es arī "nesaprotu" viņa komunikācijas stilu :D), bet gan par konkrēto pamatojumu…

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , binary teica:

jā, es arī "nesaprotu" viņa komunikācijas stilu :D

Tur jau tā lieta @binary. Runa jau iet par to komunikācijas stilu, nevis par domu.

Redz, tu arī esi Covid idejas pretinieks utt. Bet ar tevi ir absolūti interesanti diskutēt. (Man protams, tā tēma īpaši necepij, un es neiesaistos baigajā argumentu meklēšanā, jo tas nav priekš manis). Un arī neesmu baigais diskusiju guru, jo man uz to nav nedz intereses, nedz gribēšanas.

Tas pats dakteris - viņam ir abstrakts skats uz dzīvi un man arī viņu patīk nolamāt par idiotu, bet ar komunikāciju viņam viss ir ok, un viņš ar to neved ārā no pacietības..

Link to comment
Share on other sites

Paliek arvien interesantāk... Tātad, visas šīs tavas lamas un epiteti ir vien dēļ komunikācijas "stila", kas tevi izved ārā no pacietības, bet nevis par pašu ziņu / domu / viedokli? Tev ir kādi piemēri (nu vismaz viens), kas tevi izved no pacietības? Skatīšos, ko tur var labot.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Skatīšos, ko tur var labot.

Uzklausīšana, un gribēšana laboties jau ir virzība pozitīvā virzienā.

Iesākumam būs labi, ja atbrīvosies no šī netikuma :sarkasms:, un varbūt tevi beigs uzskatīt par čali :sarkasms:

Nav šai dzīvē par visu jāņirgājas, lai cik konkrēta lieta arī smieklīga neliktos.

Tas vairāk liecina par kādu traumu, vai mazvērtību. (ja nespēj vai nevar ieņirgt dzīvē, tad virtuāli varbūt to kompensēt)

Tādu interneta varoņu ir daudz.

Ok, psiholoģijas stunda beidzās. Jādodas ceļā uz čangaliju.

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Viss ir atkarīgs no konteksta.

Bara, burbuļa patiesība ir apšaubāma, tomēr tā nodrošina piederību baram.

 

COVID kontekstā daudzi jēdzieni un pamatpatiesības ir sajaukti. Tas, ka vīrusa infekcija ir nopietna un polītiskie uzslāņojumi ir pavisam kas cits.

Pirms 17 minūtēm , Stasss teica:

Nav šai dzīvē par visu jāņirgājas, lai cik konkrēta lieta arī smieklīga neliktos.

Tas vairāk liecina par kādu traumu, vai mazvērtību. (ja nespēj vai nevar ieņirgt dzīvē, tad virtuāli varbūt to kompensēt)

Šitā pateikt!

 

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Raimonds1 teica:

Šitā pateikt!

Raimīt, tu arī esi kā Alise brīnumzemē.

Tā ka labāk paskaties un pašķursti savu albūmu..😉

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vispār jau slēptā dubultdoma bija, ka tieši Stass šitā te kaut ko tādu uzraksta!

EDIT. Kas attiecas uz Martina devumu COVID samudžināšanā, neskaidrību un pārprotamu puspatiesību drukāšanā, tad tas ir unikāls!

Labots - Raimonds1
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Raimonds1 teica:

Vispār jau slēptā dubultdoma bija, ka tieši Stass šitā te kaut ko tādu uzraksta!

Raimi, takš zini, ka man patīk ierēkt, bet tā ierēkšana ir stipri savādāka, ne tā?..

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Katram liekas, ka viņa domāšana un ierēkšana ir savādāka, pamatotāka, pareizāka. Tas nav nekas unikāls.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Stasss teica:

Iesākumam būs labi, ja atbrīvosies no šī netikuma :sarkasms:, un varbūt tevi beigs uzskatīt par čali :sarkasms:

Nav šai dzīvē par visu jāņirgājas, lai cik konkrēta lieta arī smieklīga neliktos.

Tas vairāk liecina par kādu traumu, vai mazvērtību. (ja nespēj vai nevar ieņirgt dzīvē, tad virtuāli varbūt to kompensēt)

No iemīļotā smaidiņa es vēl neesmu gatavs atteikties pavisam. Pēdējā laikā jau tā mazāk izmantoju. Bet jau iepr. izteicos, ka tam taču nevajadzētu nevienu tik ļoti satraukt?

 

Lab, acīmredzot, ir izveidojusies situācija, ka ir atsevišķi jāatzīmē, ka, lai arī šad un tad tas nelaimīgais smaidulis tiek lietots, lai atklāti paņirgātos par kādiem lēmumiem vai situācijām, taču vairumā gadījumu tas tomēr tiek lietots no cita aspekta - ja ir situācija, kad jāizvēlas raudāt vai smieties, tad nu es labāk pasmejos - tam nav nekāda sakara ar mazvērtības kompleksiem.

 

Ja reiz tēmu par kompleksiem aizsāki, tad man, kā daudziem, ir savi kompleksi, bet pie lielākajiem tika apzināti strādāts jau gadus 10-15 atpakaļ. Nav izslēgts, ka šur un tur maķenīt par daudz, jo brīžam nākas piebremzēt, lai neaizietu otrā grāvī, šur tur par maz un visu jau neizārstēsi... Varētu jau arī izvērst nedaudz detalizētāk - uzrakstīju, bet tad izdzēsu, jo dot te kādam atkal gardu kaulu, ko izmantot argumentu trūkuma lēkmēs, nav nepieciešams :)

 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Tā ir, bet ja man daudzi aizrādītu, ka ar manā izpausmē ir kas nepareizs, es izdarītu secinājumus, nevis ieņemtu gaiļa pozu un aurotu - ka man uz visu piekāst.

Link to comment
Share on other sites

Visiem tāpat neizdabāsi. Sāksi vieniem izdabāt, mainīties, tad citi neapmierinātie sāks aurot un beigu beigās rezultāts būs tikai viens - tu būsi pazaudēsi pats sevi. Piemēram, vieniem linki, fakti, tabuliņas par daudz, citiem par maz. Vieniem par daudz ierakstu, citi jau jūk prātā, ja es 5 dienas dodos dzerstiņā un neko nerakstu. Vieniem posts pa garu, teikumu par daudz, citiem par maz pamatojuma un visas iespējamās situācijas nav izskatītas. Nu kam tad te izdabāt? Eju savu ceļu un nav man primārais mērķis maksimāli daudziem iepatikties, meklēt līdzgaitniekus vai radīt labsajūtu. Nesauktu to gluži par gaiļa pozu.

 

Turklāt, ja vēl pretenzijas ir par sīkām lietām - smaidiņiem, komunikācijas stilu un, visticamāk, arī pretējs viedoklis tomēr nepatiku rada (runājot par kompleksiem...). Varētu vēl argumentēt, ka komunikācijas stilam ir lielāka nozīme, ja nepieciešams sasniegt maksimāli plašākas masas, bet tas viss man vēl [varbūt] priekšā. Patlaban ar to lai nodarbojas reklāmu aģentūru profesionāļi politiķu kampaņās.

  • Bēdīgs 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Artanis teica:

A kas cilvēkiem ir pret @marrtins ? Vienīgais, ko pamanīju, ir skepse pret vakcinēšanās lietām, un tad visi sāka kolektīvi čali zākāt.

Lai turpmāk nerastos un neturpinātos pārpratumi (zinu - daži tāpat nedzirdēs vai turpinās izlikties nedzirdam), skepse nav tik daudz par / pret vakcinēšanās lietām, kā pret obligātu vakcinēšanu un Zaļajiem Papīriem - nu te vispār to vairs par skepsi nosaukt nevar, bet esmu totāli (no vārda totalitārisms) Pret tādām "idejām".

 

Starp citu, pašķirstot tēmu, viens no pirmajiem ierakstiem par obligātu vakcināciju šajā tēmā - 2020. gada maijs, vēl labu pusgadu+ pirms vispār vakcīnas tika palaistas tautās:

Citēt

 

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Kā tur Austrijā un dažos Austrālijas štatos notiek, ved ar vagoniem?

 

Man arī ļoti patīk Stasa koments turpat:

2020.05.19. , 12:14, Stasss teica:

Tas ka uz kādu laiku šis ir uz palikšanu, tas skaidrs.. bet visdrīzāk tas netiks traktēts kā pēcvilnis, lai atkal spriestu klapēt visu ciet.. /bolds mans - 138/

Būs ar to jāsadzīvo un viss.

Oh, my sweet summer child!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , marrtins teica:

Turklāt, ja vēl pretenzijas ir par sīkām lietām - smaidiņiem, komunikācijas stilu

taadas ir?, neticu,,, mees tacju vienmeer esam bijusji toleranti pat pret sjnjukura un kjirzakas ,,,stiliem,,,

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , binary teica:

Absolūtais vairākums ir robežās no 85 līdz 115

Klau, kas ir 115? Procenti pie 100 it kā beidzas...

Link to comment
Share on other sites

IQ, bet zem Bell curve apakšā var palikt daudz ko.

Procenti ir laukums zem līknes.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , marrtins teica:

IQ, bet zem Bell curve apakšā var palikt daudz ko.

Procenti ir laukums zem līknes.

Paldies, neibraucu. Savu IQ nekad neesmu mērijis. Baidos vilties... :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Racer teica:

Savu IQ nekad neesmu mērijis. Baidos vilties.

Pie reizes var krānu arī nomērīt. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Pie reizes var krānu arī nomērīt. :D

Maita, kā uzzināji? :D

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , AVilks teica:

Man pret @marrtins vispār nav nekādu negācīju, tas, ka bieži viedoklis nepatīk, tā mana problēma. Es vairāk par to, ja gribi uzkačāt muskuli par kura eksistenci visdrīzāk nezināji, tad viņš būs īstais pretinieks nevis bērni kas kā apbižojas tā izdzēš kontu/pazūd uz kādu laiku, lai pēc tam atgrieztos kā "Gendolfs Baltais" 😁

Tu par boni vai cūkas purnu? :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

:D Tik tiešām neviens nevar izdomāt kas 2021 savādāks nekā jebkurā gadā lai izskaidrotu kapec tie krīt kā mušas :D

 

Tulīt jau brēks ka dezinformants. jo postot realitāti nedrīkst :D ja tā neiet roku rokā ar globohomo narrative

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Laxe teica:

kapec tie krīt kā mušas

ja plēš pakaļu lielajā sportā, tad ne tikai krīt ar sirdi, ir arī citas traumas, operācijas utt. ar veselīgu dzīvesveidu tur nav nekāda sakara.

Link to comment
Share on other sites

Just now, HIGH-Zen teica:

ja plēš pakaļu lielajā sportā, tad ne tikai krīt ar sirdi, ir arī citas traumas, operācijas utt. ar veselīgu dzīvesveidu tur nav nekāda sakara.

 

A kapēc tie krīt tieši šogad tik lielos skaitos? Protams kāds pakrita un atstiepās arī iepriekš bet tagad peķšņi simtkartojās skaits.

Redz ja valstij tu rūpētu tad izmeklētu iemeslus. bet naudu pelnīt globalistiem kā pfizerim ir svarīgākais iemesls pāri visam.

 

Priekškam atīstīt labākas vakcīnas un izmeklēt kļūdas esošajās lai tās salabotu ja var tik iepist būsterīti un pabīdīt vecumu no kura tas nepieciešams uz leju. mRNA viss pardošanas sauklis bija, ka to vares modificēt pec nepieciešamības. bet kautkā pfizeru tik visus spiež pat ja moderna ir visās statistikās labāka.

 

Un urinālisti kas pieder neoliberaļiem tik drukā un drukā visādas citādas vainas. mans favorīts sniega tīrīšana

 

1060404318_Screenshot2021-12-18220052.thumb.png.5073ee215146e02b440efeb7c6c05db6.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Laxe teica:

kapec tie krīt kā mušas

Da manis pēc tie jobnutie ripu rijēji var visi apkrist. Domā, ka dopingu tehnoloģijas neattīstās.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2021.12.12. , 18:22, x_rays teica:

uz mani tas fizer boosteris tā lēni iedarbojas, jo vakar vispār nekas, bet šodien no rīta viss plecs nenormāli sāp plus temperatura ar izskatās, uzkāpusi. Kreiso roku bez sāpēm pakustināt nav iespējams. Cerams, ka pāries.

Pārgāja?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...