Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 3 minūtēm , TOoMoOT teica:

Tas ir tas pēc kā eju. Negribu nekādu garo Covid

Tad sasodīts tev to testu? Ej un boostojies, ietaupīsi naudu. Vai arī beidz melot sev un atzīsti, ka gribi apmierināt ziņkāri par antivielām. 😁

P.S.

" sasodīts"? Es tā nerakstīju. Boota cenzūras bots ir tizls tizlenis. Bļin. Kāpēc tu bļin necenzē šo bļin? Kāpēc jācenzē mārutks?

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , x_rays teica:

Šis te viss farss sen jau vairs nav medicīnisks, bet politisks. Kā citādi var izskaidrot fišku, ka UK Qr kods LV nav derīgs, bet kļūst derigs, ja samaksā kaut kadu ciparu, ja nejaucu tad 35 eiro

Erm, EU vienojās ar UK mēnesi vai divus atpakaļ un tagad kods der. Ja nē, avotu kur saka, ka nē 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ruukjis said:

Boota cenzūras bots ir tizls tizlenis. Bļin. Kāpēc tu bļin necenzē šo bļin? Kāpēc jācenzē mārutks?

Zini, tu neesi nekāds ārsts. 

 

Antivielu daudzums nenosaka vajadzību pēc vakcinācijas utml teksti.

Plus tu esi mācījies med fiziku, nevis medicīnu, braukā ar bembi un domā, ka tu esi ārsts.

Tu neesi ārsts, saprati.

 

Tā kā šeit man uzlika banu, kad iebildu tev, sagaidu nākamo banu Orvela pasaulē. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Achat teica:

Tā kā šeit man uzlika banu, kad iebildu tev

Nedomāju, ka par to tev iedeva banu... Drīzāk par to, ka raksti nesakarīgu purgu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , ruukjis teica:

Tad sasodīts tev to testu? Ej un boostojies, ietaupīsi naudu. Vai arī beidz melot sev un atzīsti, ka gribi apmierināt ziņkāri par antivielām.

Es nemeklēju atbildi uz jautājumu, vai boostoties. Es meklēju atbildi uz jautājumu - kad boostoties.

Ar poti pret ērču encafalītu vienmēr esmu darījis tāpat. Pret to jau zinu, ka man antivielas saglabājas 2x ilgāk nekā noteikts potes periodiskums. Katru gadu, kad veicu pilnu asins ainu, man ārsts ieķeksē, lai pārbauda arī, kā tām antivielām sokas.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ruukjis said:

Drīzāk par to, ka raksti nesakarīgu purgu. 

Nu, ja nepatīk viedoklis, tad uzreiz purga? 

Tu zini, cik ir vidējais vecums medicīnas darbiniekiem, ka sanitāres mēdz braukt ar sabtransu uz slimnīcu, strādāt. 

Es bik pat respektēju tavu chip on shoulder,  bet nu reizēm ir bik par daudz. 

 

Link to comment
Share on other sites

Par viedokli jau neviens tev nepiesienas, bet gan par rakstīšanas stilu. Man arī ir grūti lasīt tavus tekstus - ļoti haotiski tie ir. Bet nu kā i - tā i.

  • Patīk 3
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Achat teica:

Tā kā šeit man uzlika banu, kad iebildu tev, sagaidu nākamo banu Orvela pasaulē. 

Paskatījos, tev neuzlika banu par to. Tev uzlika banu par lamāšanos un foruma apdiršanu, posts ir noņemts, bet redzu saturu. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, marrtins said:

Par viedokli jau neviens tev nepiesienas, bet gan par rakstīšanas stilu. Man arī ir grūti lasīt tavus tekstus - ļoti haotiski tie ir.

Nja, nav akadēmiskais stils utt. Chatteros es parasti relax un  tik un tā, tas nebūt nav 90 o moskačkas līmenis, baklnaka, vai ne? 

 

Okey, laikam būs bik jāpiedomā, jo te atpūtai ar tu prasi korektus tekstus.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , darklight teica:

Bet bērni taču neslimo. Reku man sīkajiem skolā jau n-tie gadījumi - vairākums vispār bez simptomiem, pārējiem iesnas.

Es piegāju ar līdzīgu loģiku, bet tomēr gribējās kaut ko taustāmāku par pieredzi apkārt un internetā pieejamo, tāpēc arī uz to konsultāciju aizbraucu. ;) 

 

Īsumā - tiešām veselīgi jaunieši un  baigi reti noķer smagi Covidu, bet ja salīdzina riskus no potes blaknēm un no Covida saslimšanas komplikācijām, tad ir 16:1 pošu labā. Man ir gana pietiekama attiecība. Es tur tiešām nomocīju to dakteri, bet jamā nebij dusmīga un labprāt apspriedām kas un kā. :) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Achat teica:

Nu, ja nepatīk viedoklis, tad uzreiz purga? 

Ieliec lūdzu citātu, kur diskusijā ar mani, tu esi izteicis kaut kādu viedokli. Es neredzu. Es redzu idiotiskus minējums par sevi, no kuriem patiess ir tikai apglavojums: "tu neesi nekāds ārsts".

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Es tur tiešām nomocīju to dakteri

Nekas traks. Gadīsies tev arī kādreiz kāds klients, kurš tevi par frekvencēm tiešām nomocīs. Karma nav atcelta

:D

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Uzrakstīšu antivakseriem ziņu par prieku. Man operāciju atkal atcēla.... Iemesls - dakteris smagi slims ar kovid slimnīcā mans. Vakcinējies. 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, ruukjis said:

Ieliec lūdzu citātu, kur diskusijā ar mani, tu esi izteicis kaut kādu viedokli. Es neredzu. Es redzu idiotiskus minējums par sevi, no kuriem patiess ir tikai apglavojums: "tu neesi nekāds ārsts".

Ej bekot. 

 

 

 

Man iedeva banu tad, kad es uzrakstīju, ka tu nespētu nolikt RSU 2 kursa anatomijas eksi. 

BTW, es neesmu tik ļoti pārliecināts par to. 

.

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Achat teica:

Man iedeva banu tad, kad es uzrakstīju, ka tu nespētu nolikt RSU 2 kursa anatomijas eksi. 

Nē 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vates smadzeņu puslode aktivizējas vai kas? 

Ja latviešu valoda nav dzimtā, tad nav. Par to neviens šeit nesit, bet ja sākas visādi - latvāņi, krievu šovinisms, mazā valoda utt - sitiens sekos. 

 

P. S man līdz datoriķim kā binary līdz riska grupas definēšanai  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

P. S man līdz datoriķim kā binary līdz riska grupas definēšanai  

Ar ko tad binary tā paspīdējis? :D

pirms 12 stundām , darklight teica:

Ja uz pirmajām vakcīnām es pats lepni pieteicos savā un sabiedrības labā, tad ar trešo vilkšu līdz pēdējam. Neredzu nekādu jēgu un vajadzību, ja jau tāpat slimo un pārnēsā. Un ja bērniem ķersies klāt, tad būs man arī jāiet klaigāt pie pils. Kur vispār loģika: bērni, kā visiem zināms, slimo viegli, bet vakcīna neaizsargā no infekcijas kā tādas un vieglas saslimšanas. Tad par ko vispār ir runa?

Piesliekšos viedoklim. Pavasarī vakcinējos miera labad, bet negribu, lai pataisa mani par narkomānu, kuru špricē 2x gadā. Ja nebūs izejas un no darba laidīs vaļā - iešu, bet citādi pagaidām nē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Zin... said:

Vates smadzeņu puslode aktivizējas vai kas? 

Ja latviešu valoda nav dzimtā, tad nav. Par to neviens šeit nesit, bet ja sākas visādi - latvāņi, krievu šovinisms, mazā valoda utt - sitiens sekos. 

Tu bik kaut ko nesaprati:   man toč nevajag šejienes " ģedu " viedokli, pasaulē ir xxxxx čhatteru, kuri ir angliski. 🙂Katrs daudz lielāks par LV valodas interneta vidi. 

 

Sitienu tu vari iedot sev, jo krievu valoda nav mana dzimtā valoda. 

Vide veido cilvēku un latvieši iznīdē sevi ar visādiem kangariem, stukačiem, grammar nazi utt  ģēnijiem,   sorry, mūsu valoda ir mazāka kā leišiem.

BTW, pričom man būtu jākaunas, ja man lai nopelnītu vajadzēja komunicēt ne LV valodā pat pirms iepriekšējās krīzes? 

 

Ir bik šķērmi. 

 

BTW, es netā parasti komunicēju angliski vai vācu valodā. 

 

Nja, nācās ar runāt krieviski   un manas krievenes zināšanas ir ļoti labā līmenī. 

Tas automātiski nenozīmē, ka es tupu ru lapās. Vairāk ua un by lapās, ja no krievu valodas resursiem. 

 

Krieviski tomēr ir daudz kas par tehniku utt,  reizēm palasu, lītika mani daudz neinteresē. 

po līktika ir business.

Btw, liekat tos mīnusus, kā viens džeks no Vegasas ieņirdza: bērnudārza sīkie sapņi chatteros.

Liekat, lūdzu, kaut līdz - 100000000    un nobeidziet. 

 

Sīks čats, maza rūme ar ģeduškām, spička. 

Labots - Achat
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 4
Link to comment
Share on other sites

Nekas, Zeme ir apaļa. Tas, kurš latviešu tautu  Latviju uzdrīkstējās nosaukt par muļķu zemi, tagad ar ne visai smalkām metodēm spiests saglābt savu labklājību. Ok, ar ubaga tarbu viņš nestaigās, bet tomēr , jeb kura smalka kunga ģimene no tādiem scenārijiem vēlētos izvairīties.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

versatile

Statistika ir brīnišķīga zinātne.
Katrā sabiedrībā esot līdz 5% ekstrēmistu, margināļu un visāda rakstura dalbajobu - nu tur, mūžīgie gatavnieki, sazvērestības teoriju meklētāji, utt. Pie mums sanāk ap 3.5-4%. Nav slikti.

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ap ~10% parasti esot tādu, kuri patiesi redz, kas notiek un var iespītēties. Tu tos procentus un statistiku te nemanipulē, ja? Nodarbinātos, kas uzlika mīksto stulbībām, procents būtu jārēķina no nodarbinātiem, nevis no visas populācijas. Tas būtu 7.3%.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kas jums tie par procentiem? Tos, kas var bez bēdām strādāt arī bez "sertifikāta", arī tajos procentos iekļaujat?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Man darbā arī ir viens apdāvinātais - arī antivakseris.

Vakcīna ir inde, sazvērestība, peļņa. Mikroviļņu krāsnī paiku sildīt nedrīkst - viļņi, radiācija. Saldinātos dzērienus nedrīkst - neveselīgi, kaitējums organismam. Kafiju - kofeīns, slikti.

Bet tai pašā laikā nopīpēt paciņu + dienā - tas esot normāli. Tur skaidrojumu nevajag.

Tik veselīgi nu esam.

 

:rus_roulette:

 

Dakteris jau mums arī tāds pats..

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...