Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Ir , ir jāparakstās, tik varbūt izlasāt par ko ir jāparakstās? Tur ir anketa ar jautājumiem un paraksties ka sniedz pareizas ziņas. Kad man bija trešā pote, tad jau vairs nebija, jo tāpat skaidrs ka ir ''aizpildīts'' pamatpotē.  Nu tā rodas leģendas- ''lasījis neesmu, bet viedoklis ir''.

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Man liekas, ka pie pošu blaknēm īslaicīga locekļu paralīze nav. Elementāri, tad jau aizliegtu kaut vai vadīt automašīnas 48 h (vai cik tur Racer bija) vismaz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik novērots, un kā Raivis rakstīja, kādu locekli var arī atgulēt.

Viens profesionāls dzērājs - galdnieks man zināja stāstīt, ka pat slimnīcā 2 nedēļas pabijis ar nogulētu roku.😃

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , superKrona teica:

Man liekas, ka pie pošu blaknēm īslaicīga locekļu paralīze nav. Elementāri, tad jau aizliegtu kaut vai vadīt automašīnas 48 h (vai cik tur Racer bija) vismaz.

To tak var attiecināt uz teju jebkuru blakni - plecs ieķīlējis, augsta temperatūra, vispārējs nogurums, anafilaktiskais šoks, tas viss ietekmē spēju vadīt auto un/vai reaģēt uz apkārtējo situāciju.

Link to comment
Share on other sites

Zinu gadījumu, kad students dzērumā nogulēja roku tā, ka bija pie slaveniem dakteriem jābrauc lai dabūtu oriģinālā stāvoklī.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

es, kad pirmo poti dabūju, prasīju, vai braukt  var , vai pa ceļam neatsēgšos?, tūlīt bija darba darīšanās ar bussu uz Rīgu jāmauc, atbildēja - paša atbildība, dari kā gribi

Link to comment
Share on other sites

Var nogulēt roku, kāju, sprandu, pričom tur vīruss vai potēm blaknes?

 

Liela meita ganôs gāja,
Lielu grēku padarija:
Kalpam miežus noganija,
Puišam roku noguleja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , binary teica:

Ja pēc potes kaut kas ir un pāriet, tad "tas ir normāli, jo pāriet". Ja slimošanas laikā kaut kas notiek, tad "nē nē, tas nav normāli, tas nekas, ka pāries" :D

 

Es saprotu uz ko velc, bet ir nianses. Pēc kaut cik ticamas informācijas (atmetam antvakceru saitus ar čemitreiliem un 5G) Covid potes blakņu iespējamība vecuma grupās virs 20 gadiem ir daudz mazāka kā no pašas slimības. Tam nu es arī ticu.

 

Cita lieta - ja kādas atmet pekas un ir bijis inficēts ar Covid, tad sākas pigori: Ja nav bijis vakcinēts, tad skaidra diagnoze, ka nomira no Covid. Ja ir bijis vakcinēts, tad ir ķip nopietna izpēte un lielākoties tiek konstatēts, ka ir bijušas citas slimības un ar Covid saistība maz.  :D 

 

Par blaknēm zināmā mērā ir līdzīgi brīžiem.

 

P.S. Kā jau sapratāt - ar 3 potēm mani grūti par antivakceri saukt :D , bet tas neizslēdz to, ka mani interesē argumentācija un besī vienvēidīgas informācijas pasniegšana no valdošo puses.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

2021.12.8. , 23:02, Racer teica:

Lai nu būtu ok

Padalīšos ar otrās dienas izjūtām, pēc trešās Moderna potes.  Apmēram tas pats, kas pēc otrās - nedaudz temperatūra (37,2), neliels vārgums un jūtīga dūruma vieta. Tagad vakarā jau simptomi mazāk, domāju, ka rīt būs OK.

Ak jā - riebums pret jebkura veida darbu, bet tās jau, ja var ticēt "3 vīri laivā" teiktajam, jau aknu kaites :biggrin::biggrin::biggrin:.

1393419918_Beznosaukuma.jpg.42c8656f000bdc0013da7fc080ce3feb.jpg

 

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nu vakar, kas skatījās TV 1 Domburšovu, takš dzirdējāt, ka klātesošā infektoloģe, apgalvoja, ka neviens vesels cilvēks nav nomiris no kovida, nomiruši ir tikai tie, kuriem ir ielaistas slimības, un tādi mūsu valstī ir ap 50 % , esam kopumā slima tauta, tāpēc rekomendē ( piespiedu kārtā) visus potēt 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 7 minūtēm , raiviic teica:

Padalīšos ar otrās dienas izjūtām, pēc trešās Moderna potes.  Apmēram tas pats, kas pēc otrās - nedaudz temperatūra (37,2), neliels vārgums un jūtīga dūruma vieta.

nu tu ir slims vīriņš, vai neproti reaģēt uz poti, 

es pēc pirmās modernās potes izmaucu 0,5 šņabja, no rīta vis normāli, bišk plecs sāpēja vienu dienu, otro poti šodien dabūju, izmaucu jau 0,35 zeļonuju marku, tagad pa virsu vinčuku, pašlaik nekādas sajūtas no potes , vēl dzeršu, dakters atļāva .....

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , alusbundza teica:

pirmās modernās potes izmaucu 0,5 šņabja,

Tā darīt jau var, bet - potes efektivitāte tiek samazināta. Labāk pāris dienas pavārgt, jo tas nozīmē, ka organisms/imūnsistēma cīnās ar agrāk nezināmo kaitēkli un imunitāte palielinās.

Pirms 11 minūtēm , alusbundza teica:

un tādi mūsu valstī ir ap 50 %

Nu ja pavēro Delfus, Feisbuku un vadoņus - vismaz psihiskās kaites ir kādiem 95 %:biggrin:.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , alusbundza teica:

nu vakar, kas skatījās TV 1 Domburšovu, takš dzirdējāt, ka klātesošā infektoloģe, apgalvoja, ka neviens vesels cilvēks nav nomiris no kovida, nomiruši ir tikai tie, kuriem ir ielaistas slimības, un tādi mūsu valstī ir ap 50 % , esam kopumā slima tauta, tāpēc rekomendē ( piespiedu kārtā) visus potēt 

Tad tos slimos varbūt vajadzētu uzreiz apšaut, lai nevārguļo? Tie jau tāpat norakstīti, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 7 minūtēm , raiviic teica:

potes efektivitāte tiek samazināta.

kādā ziņā ?, tev ir pētījumi?, vai tikai - viens stulbs pavpļūts teica ?

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Tad tos slimos varbūt vajadzētu uzreiz apšaut, lai nevārguļo? Tie jau tāpat norakstīti, vai ne?

@Stasss, šiem visiem ir ieteicams potēties, lai kovid gadījumā nenomirtu, sāc domāt ar savu galvu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Tad tos slimos varbūt vajadzētu uzreiz apšaut, lai nevārguļo? Tie jau tāpat norakstīti, vai ne?

Šitā ir Daktera jaunā teorija, ka nevajag ierobežojumus un potes, bet kopumā tautu vajag padarīt veselīgāku, tad kovid izzudīs😁 *ietriec burku 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , alusbundza teica:

šiem visiem ir ieteicams potēties, lai kovid gadījumā nenomirtu, sāc domāt ar savu galvu

Kāpēc tu kā "šiem visiem" ietilpstošajā grupā piekriti potēties tikai tad, kad tev jau galīgi skābekli piegrieza? Takš varēji jau to izdarīt pavasarī, kad viss bija tikai ieteikuma stadijā..

Kur tu ar savu galvu, kura domā tolaik biji? Ja tādi kā tu to sajēgtu ātrāk, varbūt nebūtu vajadzējis nonākt līdz obligātai vakcinācijai..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , alusbundza teica:

kādā ziņā ?, tev ir pētījumi?

Nekāda sakara ar mūsu "gudro". Informācija ir veca kā pasaule - lai ko arī nevakcinētu (gripu, ērci, tuberkulozi, masalām  u.t.t.) - vismaz divas dienas nelietot alkoholu, neiet dušā vai vannā, nesakarst,  nesasvīst. Gan no vakcīnas efektivitātes samazināšanas, gan iespējama dūriena vietas iekaisuma dēļ.

 100 - 200, kaut 500 gramus droši vari ieraut, lai uzlabotu pašsajūtu, piemēram, pēc zoba izraušanas, vai kādas traumas, bet ne lietojot medikamentus (arī tabletes vai pilienus, ne tikai injekcijas).

Pirms 28 minūtēm , alusbundza teica:

vēl dzeršu, dakters atļāva .....

Zinu arī dakteri, kurš grūtniecei pēdējā mēnesī ieteica iedzer pa glāzei vīna. Idioti diemžēl ir arī mediķu aprindās.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Kāpēc tu kā "šiem visiem" ietilpstošajā grupā piekriti potēties tikai tad, kad tev jau galīgi skābekli piegrieza? Takš varēji jau to izdarīt pavasarī, kad viss bija tikai ieteikuma stadijā..

Kur tu ar savu galvu, kura domā tolaik biji? Ja tādi kā tu to sajēgtu ātrāk, varbūt nebūtu vajadzējis nonākt līdz obligātai vakcinācijai..

redzu te skaidri tavu nekomputenci un kariņa dirsu laižu .....

 

es izvērtēju saslimšanas riskus , un tā, kā visiem ir zināms, ka saslimstība ir lielāka ziemas periodā, tad arī uz to gatavojos, un pavasarī nebija jēgas to darīt, un tagad ir pieejama efektivākā pote moderna, tad to arī sagaidīju, šodien izdarīju otro poti, un principā esmu tagad gatavs līdz nākošajam rudenim, (8 mēneši ), rudenī iespējams, ka būs citas potes, vai citi vīrusi, tāpēc tāda izvēle, 

es neskrienu pa galvu un kaklu kad kariņš pašvilpj, kā tu, vajag domāt ar galvu ....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

es neskrienu pa galvu un kaklu kad kariņš pašvilpj, kā tu, vajag domāt ar galvu ....

Ja tu būtu domājis ar galvu, un novakcinējies laicīgi, tad varbūt nebūtu rudenī norāvuši lohdaunu tādu "galvas domātāju" kā tevis dēļ.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

jo dēļ šiem "veselajiem" tiek radīti ierobežojumi un lohdauni

Saimnieks saka - vergs māj ar galvu!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 21 minūtēm , Stasss teica:

un novakcinējies laicīgi,

kad tas ir laicīgi ?, ar nevērtīgo astru ?, kas nepasargā , un jēga ir nulle tikai žīdi naudu iekasē ...., arī džonson poti uzskatu par nevērtīgu, jo visi tāpat saslimst un pat smagi

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

kad tas ir laicīgi ?, ar nevērtīgo astru ?, kas nepasargā , un jēga ir nulle tikai žīdi naudu iekasē ...., arī džonson poti uzskatu par nevērtīgu, jo visi tāpat saslimst un pat smagi

Tirgū dzirdēji?

Takš visas pārējās un arī to ko tu ievakcinēji arī jau no pavasara piedāvā. Kur biji?

Pateikšu kur biji - ja neaizliegtu veikalus un pārējās iestādes, tu joprojām vēl nebūtu vakcinējies. 
Tā ka nestāsti man te savas pasakas par to ka tu tur kaut ko izvērtēji. Diršana un nekas vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Dzonsons ir huinja, bet ar astru nav tik traki, it īpaši ja paņem buusteri. 

Link to comment
Share on other sites

Esmu viens no mohikāņiem kas nav vakcinēts( visus antivakseru murgus laižu gar ausi) tāpēc ka neuzskatu to par vajadzibu (mana personiskā nostāja) un saskarties man nākas ar vakcinētiem cilvēkiem tad sanāk ja noraušu kovidu tad vainigs būšu es? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Stasss teica:

Pateikšu kur biji - ja neaizliegtu veikalus un pārējās iestādes, tu joprojām vēl nebūtu vakcinējies. 

Protams - kā vairums. Runājot par "demokrātiju"...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Visi agrāk vai vēlāk noraus kovidu, vakcinēts vai nē.

Teorētiski tagad UK dienā 50k pozitīvo, kopumā 10 miljoni. Tātad ar pašreizējiem tempiem sanāk ka 1000 dienas līdz visi apslims (atlikušie 50 miljoni). Nu ganjau uz beigām sāks piebremzēties. Tāka vēl vismaz 3 gadi viss šis pasākums turpināsies.

Sanāk ka pagaidām tikai 20% no kopējiem potenciālasjiem slimniekiem ir apgrūtinājuši slimnīcas.

LV jau ganjau proporcionāli līdzīga situācija.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , gromix teica:

tad sanāk ja noraušu kovidu tad vainigs būšu es?

Ja nonāksi slimnīcā, tad daļu atbildības varēsi uzņemties, jo nebūsi pasargājis sevi no iespējamām sekām. Ja nenonāksi un izslimosi bez medicīniskās palīdzības, tad veiksmīgā loze un viss labi tāpat. 
Bet vai tu gribi šo loteriju , tas tev jāizlemj pašam..

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Visi agrāk vai vēlāk noraus kovidu, vakcinēts vai nē.

Par to īsti šaubu nav, bet primārais mērķis ir lai pēc iespējas mazāk nonāk pie baloniem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ilgi jau tās vakcīnas nedarbojas, 3 gados vajadzēs vismaz vēl 4 - 5 potes. Pēc katras nākamās tā potēšanās gribēšana samazināsies. Rezultātā bezgalīgi šis pasākums ievilksies. Nenonāksi pie baloniem šodien, nonāksi pēc kāda ilgāka laika.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

Ja nonāksi slimnīcā, tad daļu atbildības varēsi uzņemties, jo nebūsi pasargājis sevi no iespējamām sekām. Ja nenonāksi un izslimosi bez medicīniskās palīdzības, tad veiksmīgā loze un viss labi tāpat. 
Bet vai tu gribi šo loteriju , tas tev jāizlemj pašam..

Nu pa pilsētām īpaši netusēju i mūsu ciemā ir bijuši kovid pozitīvie hvz mošk jau izslimojis jo uz nevieniem testiem neesmu bijis  pat nav nācies pabūt uz kovid testu 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

3 gados vajadzēs vismaz vēl 4 - 5 potes

Vai tā ir problēma, ja vnk gribi izsargāties no slimības sekām? Man piem, nav grūti apmeklēt ārstu un izdarīt.

Just now, gromix teica:

Nu pa pilsētām īpaši netusēju i mūsu ciemā ir bijuši kovid pozitīvie hvz mošk jau izslimojis jo uz nevieniem testiem neesmu bijis  pat nav nācies pabūt uz kovid testu 

Ne visiem tas Covids tā vienkārši līp.

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 22 minūtēm , Stasss teica:

ja neaizliegtu veikalus un pārējās iestādes, tu joprojām vēl nebūtu vakcinējies. 
Tā ka nestāsti man te savas pasakas par to ka tu tur kaut ko izvērtēji. Diršana un nekas vairāk.

tu kļūdies, es visu izvērtēju, es jau Talsu maxima 2 gadus neesmu bijis, man nevajag, būvmateriālu veikals gan bišk iegrieza, bija jāsēž busā un pārdevēji visu pienesa klāt, samaksāju neizkāpjot no kabīnes, super serviss ......

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Stasss teica:

Ja nonāksi slimnīcā, tad daļu atbildības varēsi uzņemties, jo nebūsi pasargājis sevi

Kā saka šeit nu ir mana problēma ja parādās simtomi neturpinat tusēt apkārt nelipināt citus

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Ne visiem tas Covids tā vienkārši līp.

 

Nu tur tev poekrītu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Vai tā ir problēma, ja vienkārši gribi izsargāties no slimības sekām?

Man jau sen vienalga, ar Covidu izslimoju, tapēc baigo jēgu potēties vairs neredzu. Ja kautkur braukšu, tad pirmstam nopotēšos, bet nu maz ticams ka tuvākajos 2 - 3 gados kautkādas baigās pārmaiņas gaidāmas.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

Nekāda sakara ar mūsu "gudro". Informācija ir veca kā pasaule - lai ko arī nevakcinētu (gripu, ērci, tuberkulozi, masalām  u.t.t.) - vismaz divas dienas nelietot alkoholu, neiet dušā vai vannā, nesakarst,  nesasvīst. Gan no vakcīnas efektivitātes samazināšanas, gan iespējama dūriena vietas iekaisuma dēļ.

Oktobrēna nozīmīte vai Pioniera kaklauts pataeica? Tev no tiem laikiem vēl ģimenes ārste dzīva? :D Tur ir reāla mitoloģija apakšā. Skaidrs, ka alkoholu nevajag lietot, ja organisms ir novājināts, bet nu pote nu nikādi neietekmē lielākoties - esmu ar mediķiem un ģimenes ārstu parunājis par šo. Nē, nu jēgu pārdzert nevajag, bet tas, ka iedzersi pāris vīna glāzes, vai 100g konjaka, neko neietekmēs. Kaut vai alu - bij mīts, ka neko tjip rūgstošu nevar - sen jau apgāzts. ;) 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , gromix teica:

šeit nu ir mana problēma

Tavējā tā ir tik tālu, kamēr nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Bet ja ir vajadzīga, tad tālāk jau tu pats esi problēma citiem.

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Man jau sen vienalga, ar Covidu izslimoju

Nav jau garantijas ka nenorausi vēlreiz.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

 

 

 

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Tavējā tā ir tik tālu, kamēr nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Bet ja ir vajadzīga, tad tālāk jau tu pats esi problēma citiem.

Kā saka katrs pats savas laimes kalējs 👍

Labots - gromix
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Tur ir reāla mitoloģija apakšā.

Porulārajā QI raidījumā par šo tēmu runāja. Lielākoties alkoholam uz zālēm nav nekādas ietekmes un tas ir mīts ko ārsti izdomāja un turpina teikt. Izņēmumi protams gadījumi, kur dzert nav ieteicams ar vai bez zālēm.

Kapēc izsomāja? Tas esot nācis no laikiem, kad STS slimības ārstēja. Lai "pacienti" nesadzertos un neturpinātu drātēties kamēr ārstējas, izdomāja pasaku ka tad zāles/antibiotikas nedarbosies. Tā arī turpina to pašu teikt.

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Nav jau garantijas ka nenorausi vēlreiz.

Garantijas nav, bet pagaidām arī nav daudz gadījumu, kad būtu apslimuši 2x. Ja tādi būs, tad domās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:
Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

Nav jau garantijas ka nenorausi vēlreiz.

Garantijas nav, bet pagaidām arī nav daudz gadījumu, kad būtu apslimuši 2x. Ja tādi būs, tad domās.

Manā paziņu lokā bija. Un otrā slimošanas reize bija vēl smagāka nekā pirmā.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...