Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 11 minūtēm , alusbundza teica:

kur tu vari slimību saķert?, šajos laikos ?, manā gimenē, sakarā ar ierobežojumiem,jau vairāk kā gadu neviens neklepo, nepuņķojas, visi ir super veseli, saprotu, manā ģimenē pašlaik nav skolas vecuma bērni, kas varētu atnest kaut kādu zarazu mājās, 

@alusbundza, es sevi par super veselu nevaru nosaukt. Bija laiks, kad parasti slimoju pa brīvdienām - piektdienas vakarā paliek sūdīgi, sestdienā knapi no gultas var izkāpt, tad naktī izsvīst un svētdienā ir tīri ok, pirmdien it kā nekas nebūtu bijis. Bet tie laiki kaut kādā brīdī beidzās :D Nu vai vismaz "iepauzējās" līdz kaut kādam brīdim nākontē.

 

Pēdējos gadus 4 katra ziema izvēršas diezgan slimīga. Ir arī no "iesnām-parastajām" bijuši pēcefekti vismaz pusgada-gada garumā. Pareizāk sakot, nevis no iesnām, bet no antibiotikām, līdz kurām tās iesnas noveda (salīda, kur nevajag, izraisīja bakteriālu infekciju). Labi arī zināms, kā pēc "iesnām-parastajām" 2-3 mēnešus temperatūra turās ap 37.x un jebkurā brīdī var sajusties reāli slims, pēc pāris stundām - it kā nekas nebūtu bijis.

Divi potenciālie iemesli šitai slimošanai - vai nu "bērnudārza slimības" (sākās ap laiku, kad bērns sāka iet dārziņā; slimoja daudz, faktiski režīms pāris gadus bija 3 dienas dārziņā, 3 nedēļas mājās), vai arī organisma pārslodze (par daudz pienākumu, par daudz stresa, par maz laika hobijiem un vienkārši luņa dzīšanai, par maz miega). Visticamāk - abi divi kopā, komplektā ar vēl kaut ko.

Šovasar man par lielu brīnumu varēju atsākt ēst saldējumu. Iepriekšējos pāris gadus saldējums parasti rezultējās "gandrīz slims" stāvoklī nākamajā dienā.

 

Ak jā, visu dienu mierīgi nosēdēt 12 grādos arī nav joka lieta, kaut kādā brīdī paliek auksti :D Nevis strādāt un kaut ko aktīvi darīt, bet tieši nosēdēt. Tas reizēm arī var kaut kādās iesnās rezultēties.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

manā ģimenē neviens nav slimojis ar elpvadu slimībām, kopš bērni beidza pamatskolu, tas ir ap 20 gadi, vispār neviens neslimo, izņemot, mani, kas saķēra ziemā vēzi taisnajā zarnā, un sievuls pirms 4 gadiem satraumēja ceļgalu, ko veiksmīgi cēsu slimnīcā saoperēja 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , binary teica:

Bija laiks, kad parasti slimoju pa brīvdienām - piektdienas vakarā paliek sūdīgi, sestdienā knapi no gultas var izkāpt, tad naktī izsvīst un svētdienā ir tīri ok, pirmdien it kā nekas nebūtu bijis

Parasti šādi simptomi ir pēc 0,7 piektdienā 🤔

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Parasti šādi simptomi ir pēc 0,7

nu ir redzams, ka biedri cenšas, tiecas uz uzvaru

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Just now, binary teica:

es 0.7 neprotu

ko tad brīnies, ka veselība dirsā ?, kur tādi luņi rodas ?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Tādēļ arī slimo, ka pareizās zāles nelieto!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , alusbundza teica:

ko tad brīnies, ka veselība vienā vietā ?, kur tādi luņi rodas ?

Teicu tak, trūkst laika hobijiem un luņa dzīšanai 🤪

 

Pirms gadiem gana daudziem sapraut, ka vienīgais, kam pietiek laiks - algots darbs. Pārējam - nu nekādi. Diemžēl.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Teicu tak, trūkst laika hobijiem

nu, un kas tad tev tik noslogāts vis, ka pat čarku nevari ?, takš sen zināms fakts, ka tas veselību uzlabo 0, 5 l

@Racer , tu ir banālss

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , alusbundza teica:

, izņemot, mani, kas saķēra ziemā vēzi taisnajā zarnā, un sievuls pirms 4 gadiem satraumēja ceļgalu, ko veiksmīgi cēsu slimnīcā saoperēja 

Viens no iemesliem potēties, lai tiem, kam tā jau sūdīgi nepaliek trakāk un/vai lai tiem, kam vajag, var tikt pie ārsta

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , Murlo teica:

Viens no iemesliem

tu saproti, ka es dzīvoju mežā, es visu paiku izaudzēju , es veikalā ieskrienu pēc sāli un cukuru ,un vienreiz gadā pēc apģērba, esmu pilnīgi brīvs un neatkarīgs džeks, un bruņots, šauju bez brīdinājuma  .........

ja netici @Murlo, tad paprasi @Zin..., viņš ir bijis manā sētā , un vēl 2 zēni no boot foruma ir bijuši manā sētā 

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , jacobs teica:

Varbūt aptauju sarīkot par foruma, kādas tēmas galvenā debīliķa titulu?😃

Ak tu manu mazo bucīt... Esi tik nepārliecināts par sevi, ka nepieciešams bara atbalsts? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , alusbundza teica:

tu saproti, ka es dzīvoju mežā, es visu paiku izaudzēju , es veikalā ieskrienu pēc sāli un cukuru ,un vienreiz gadā pēc apģērba, esmu pilnīgi brīvs un neatkarīgs džeks, un bruņots, šauju bez brīdinājuma  .........

ja netici @Murlo, tad paprasi @Zin..., viņš ir bijis manā sētā , un vēl 2 zēni no boot foruma ir bijuši manā sētā 

 Es rakstu par to, lai tādā situācijā kā tev un tavai sievai, var tik pie ārstiem.

Ārsti glābj dzīvības cik tālu vien var, bet ir situācijas, kad jāuzgriež muguru, jo varbūtība, ka izvilks ir maza un resursi jāvelta tam, kam lielākas izredzes.

Arī plānveida operācija. Tiem, kam dzelži kaulos un jāvelk ārā, nevar tik pie ārstiem. Pēc 3gadiem ir par vēlu, jo "ierūsēs" un ar wd40 nevar papūst

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , binary teica:

Pirms gadiem gana daudziem sapraut, ka vienīgais, kam pietiek laiks - algots darbs. Pārējam - nu nekādi. Diemžēl.

Tad jau sanāk, ka boot.lv forums tev arī algots darbs?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

Tad jau sanāk, ka boot.lv forums tev arī algots darbs?

Nē, boot.lv ir luņa dzīšana, kurai nepietiek laika ;D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , vvv teica:

Tad jau sanāk, ka boot.lv forums tev arī algots darbs?

Tas tak sen ir skaidrs - labrīt! Un kas maksā algu - arī tak skaidrs :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , marrtins teica:

Tas tak sen ir skaidrs - labrīt! Un kas maksā algu - arī tak skaidrs :sarkasms:

Musīšus uzkačāji jau pasen - tas skaidrs. Kas tad tev maksā to algu? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , vvv teica:

Tiesā laidīs? Bez sertifikāta?

šādās lietās viss parasti notiek rakstveidā.

 

pirms 4 stundām , alusbundza teica:

drīkst atlaist no darba personu

var.. ļoti viegli., iesākumam atstādinot bez darba samaksas.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 8 minūtēm , CAP teica:

ļoti viegli., iesākumam atstādinot bez darba samaksas.

nopietni ?, ir tādi likumi ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Racer teica:

Atbilde nav pieņemta, mēģini vēlreiz.

Otrs mēģinājums: kas algu maksā vieglas uzvedības sievietēm? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Vēl mazliet no Dugina

Debils runu uztver, bet saturu ne. Tātad, debilisms ir specifiska sarunas jēgas ignorēšanas forma.

Kad mēs kaut ko klausāmies, bet nesaprotam tā jēgu, kad mēs lasam, bet nesaprotam tā nozīmi, kad mēs dzirdēto, vai izlasīto nevaram sasaistīt ar interpretācijas režģa sistēmu, tad mēs esam debili. Un šādos gadījumos nav jāapvainojas, ja mūs par tādiem sauc.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Racer teica:

bet kādai ideoloģijai

But pret jebko ko vara saka, ja vara teiktu, ka potes nevajag, šis pirmais bļautu - Kur mūsu potes!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , e = d teica:

Vēl mazliet no Dugina

Debils runu uztver, bet saturu ne. Tātad, debilisms ir specifiska sarunas jēgas ignorēšanas forma.

Kad mēs kaut ko klausāmies, bet nesaprotam tā jēgu, kad mēs lasam, bet nesaprotam tā nozīmi, kad mēs dzirdēto, vai izlasīto nevaram sasaistīt ar interpretācijas režģa sistēmu, tad mēs esam debili. Un šādos gadījumos nav jāapvainojas, ja mūs par tādiem sauc.

 

Šis gan ir diskutējams. Kāpēc šo uztver kā dogmu? Tā arī sava veida reliģija.

 

Pirms 32 minūtēm , e = d teica:

Kad mēs kaut ko klausāmies, bet nesaprotam tā jēgu, kad mēs lasam, bet nesaprotam tā nozīmi,

Izpratne bieži ir saistīta ar pateiktā vai uzrakstītā dažādu terminoloģiju jeb atšķirīgu izpratni viedokļau paudējiem un tā uzklausītājiem/lasītājiem. Arī akadēmiskajā vidē ir problēmas ar izpratni un interpretāciju.

 

Pirms 35 minūtēm , e = d teica:

kad mēs dzirdēto, vai izlasīto nevaram sasaistīt ar interpretācijas režģa sistēmu,

Kā jau minēju - interpretācija ir samērā slidena lieta un agri vai vēlu reducējas uz pareizu un mazāk pareizu. Lab, tā jau ir filozofijas dimensija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Racer teica:

Tev šķiet, ka esi asprātīgs?

Atvaino, bet kādu atbildi tad tu gaidīji? Vari turpināt prasīt tiem, kuri regulāri te piemin antivaxxeru finansētājusNesaprati joku / sarkasmu - nu nevajag. Neesmu asprātīgs.

Pirms 39 minūtēm , Racer teica:

Nevis tiešā nozīmē, bet kādai ideoloģijai, jo skaidrs, ka veselajam saprātam ne. Kāpēc? Sakarīgi cilvēki seko līdzi tam kas notiek, analizē un saprot, ka viedokļa maiņa ir ok, jo nezināmu apstākļu gadījumā situācija mēdz mainīties, bet Tev elastība ir kā dzelzceļa sliedei.

Kad iestāsies tie nezināmie situāciju mainošie apstākļi, tad arī mainīsies viedoklis, ja tiem viedokļa maiņas apstākļiem būs pamats.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Kādam nobruka bizness. Mūziķis, pasākumu vadītājs un COVID.

https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/360151-muzika-viedoklis-pret-obligato-vakcinaciju-uzspridzina-soctiklus/

https://www.draugiem.lv/blogs/?p=16930439

 

Emocijas ir, kaut kas jāsaka ir.

 

Kādam citam liekas, ka valsts vai medicīna viņu ir piečakarējuši.

Kādu citu reāli tā valsts vai medicīna ir piečakarējuši.

 

Tad nu ir situācija, kad VAR atspēlēties!

 

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kas ar Janssen vakcinējies:

Citēt

Otro "Janssen" poti varēs saņemt no sestdienas, 16. oktobra, ziņo LTV "Dienas ziņas".
(..)
"Tā kā šodien tiek veiktas izmaiņas vakcinācijas rokasgrāmatā, šo iespēju iedzīvotāji var izmantot jau sākot arī rītdienu.
(..)
Imunizācijas valsts padomē norādīja, ka otra vakcīnas deva tiek ieteikta 8 - 12 nedēļas pēc pirmās devas vai vēlāk.

https://www.apollo.lv/7362604/otro-janssen-devu-vares-sanemt-no-16-oktobra

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Zin... teica:

Jāieliek atgādinājums dienišķais šaubīgajiem

Kas tev tā par nemodi taisīt skrīnšotus no kaud kādiem tabulu fragmentiem? Nu kas tas tāds ir? Bolivara kursa izmaiņas starp valstīm? Tev roka nopūs saiti ieliekot?

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Raimonds1 teica:

Kādam nobruka bizness. Mūziķis, pasākumu vadītājs un COVID.

 

 

Nez kurā partijā stāsies..

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...