Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Mezavecis
1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Atvaino, es netaisos uzmesties kādam krāgā un tēlot Kompetento, lai kārtējās neizdošanās gadījumā tad vainu noveltu uz sabiedrību. Tas man kaut kādā mērā liedz izteikt viedokli?

Bravo! Tātad vairāk par viedokļiem dziļi subjektīvā formā vairāk nesagaidīsim. Prasti izsakoties turpināsi tukši muldēt, lai nebūtu jānes tā smagā atbildības nasta.

 

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Ja pēc būtības, tad sagatavoties varēja un, kā izrādās, arī papildus cilvēkresursus varēja atrast.

Nav gluži pēc būtības, jo pazaudēts konteksts citātu citātos, kāpēc par to tika diskutēts. Tika aizbāzti minimāli caurumi (skatīt atsauci par vajadzīgo speciālistu skaitu) ar papildus resursiem kopā ar daudziem ierobežojumiem, ka atkal šobrīd atkal tiek iedarbināti. Bez ierobežojumiem un pietiekamas vakcinācijas esošā sistēma nav spējīga izturēt papildus pacientu pieplūdumu. Pirms gada vakcinācijas opcija nebija pieejama, tā kā tur risinājumi bija vēl mazāk, bet par to jau esi paspējis aizmirst.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Sludinājums - Sieviete meklē turīgu, dāsnu, nevakcinētu dzīvesbiedru bez bērniem no iepriekšējām attiecībām un citiem iespējamiem mantiniekiem.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Mezavecis teica:

Bravo! Tātad vairāk par viedokļiem dziļi subjektīvā formā vairāk nesagaidīsim.

Pa, es tev esmu devis mājienus, ka tu no manis ko vairāk dabūsi? Atvaino, atkal būs kļūda komunikācijās :sarkasms:

 

Pirms 18 minūtēm , Mezavecis teica:

Prasti izsakoties turpināsi tukši muldēt, lai nebūtu jānes tā smagā atbildības nasta.

Smagās nastas nešana - tas būtu kā? Tā kā tu to nes?

 

Pirms 18 minūtēm , Mezavecis teica:

Pirms gada vakcinācijas opcija nebija pieejama, tā kā tur risinājumi bija vēl mazāk, bet par to jau esi paspējis aizmirst.

Domājams, ar šo dezinformācijas devu mēs savai viedokļu apmaiņai varētu pielikt punktu? Bet, protams, ja vēlies turpināt tukši muldēt, tad varam arī tā!

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

ja vēlies turpināt tukši muldēt, tad varam arī tā!

To tu dari nepārtraukti. Šajā tēmā neko jaunu neesi pateicis, kas nav minēts ziņu lapās, jo pats jau atbildēji uz jautājumu pamatojot, ka nevēlies "uzmesties kādam krāgā un tēlot Kompetento, lai kārtējās neizdošanās gadījumā tad vainu noveltu uz sabiedrību"

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Reku, Stradiņi jau meklē.

Un skaidri redzams, ka zina mērķauditoriju - pārvilināt kolēģus no reģioniem. Pa manam, tas nekādi neietekmē med personāla bilanci...

244997681_4446974115395537_7773147944004035540_n.thumb.jpg.24c24e7bd9d6c02aa5214d93cb5126d3.jpg

  • Patīk 1
  • Bēdīgs 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mūsu Kompetentais varētu iet un paskatīties kā dzīvē viss izskatās 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , versatile teica:

meklē

es par tādu algu sapņot varu :D bet nu nē.. labāk es ar savu algu savā vietā..

 

man gan bērnu māte tieši mācās māsu specializācijā, bet baigi nav pļāpāts kas un kā..

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , versatile teica:

Lielākajai daļai cilvēku nav ne jausmas, kā izdeg mediķi

Man te tāda doma kā nedaudz varētu palīdzēt mediķiem. Pēc tādām ārprāta maiņām, droši vien neko citu nevajag kā kārtīgi izgulēties. Varbūt var piedāvāt tiem kas var un vēlas apmaksāt slimnīcai tuvākajā viesnīcā nummuriņu medicīnas darbiniekiem, kur ātri nokļūt, nomazgāties un iekrist miegā! Es būtu ar mieru kādu šādu nummuriņu apmaksāt, arī Boltu pielikt komplektā, ja Bolta noteikumi to atļauj.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 49 minūtēm , Daiļais teica:

Man te tāda doma kā nedaudz varētu palīdzēt mediķiem.(..) kārtīgi izgulēties

:)

un, kamēr mediķi guļ, slimnīcu - aizslēgt?

 

Es saprotu, ka labi domā, bet, piedod, Tu nesaproti problēmu. Tās nav tikai trakas maiņas, tas ir ikdienas režīms. Nav kas strādā. Un, nedod Dievs, kāds saslimst, aiziet atvaļinājumā vai, vēl trakāk, paņem mācību atvaļinājumu. 

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Normāli...

 

 

 

2021-10-13.png

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ne takš. Lai gan pirms vairāk kā gada izslimoju, antivielas, loģiski neuzrādās, gribēju dabūt to covid pasi, pati slimība mani neuztrauc.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , versatile teica:

perskodu moš aizmālē gan.

bletc, to nemanīju, bet vai tad bez vārda un uzvārda tas cipars kam ir derīgs?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Šur tur izmanto validācijai. Smart id pieprasījumus var brufeforcēt, piemēram. Katrā gad, uz pieres tetovēt nevajag.

Link to comment
Share on other sites

:)

Piebildīšu, ka es kā laucinieks, lielāko daļu siltā laika staigāju basām kājām, kops bērnības nezinu, kas ir puņķi un klepus, toreiz, kad ar sievu slimojām, šai bija smagāk, gandrīz jau ātros izsaucu. Pats drusku pavemstījos, bet pēc 3 dienām pārgāja pats no sevis bez jebkādām zālēm.

Link to comment
Share on other sites

Nevar saprast, kāpēc jūs te lielākā daļa brūkat virsū biedram @marrtins. Atšķirībā no dažu labu emocionālajiem "vajag izbanot", un ko tik vēl ne :D , viņa argumenti ir pamatoti, patīk tas kādam, vai nepatīk.

 

Saldajam ēdienam iedošu bilditi no avīzes. Jūs tak neteiksiet, ka tas ir "fake news" Un pievērsiet uzmanību pasvītrotajam. 

 

 

245377378_10227360178658245_193258848257281223_n.jpg

  • Patīk 3
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , x_rays teica:

bilditi no avīzes


Tu vēl te kādu bildīti no kāda Gaismas tīmekļa ieliec pilnai laimei..

pirms 2 stundām , x_rays teica:

Nevar saprast

Nav brīnums

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Zin... teica:

Kaut gan jau pāris linki no šī nākuši tīri ar fake news. 

Piemēram? Nu tā, lai neatkārtotos...

Link to comment
Share on other sites

o.. kā rīts tā stass jau agresīvs.. (pat ar atskaņām sanāca :D )

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
pirms 7 stundām , aoma teica:

drusku pavemstījos, bet pēc 3 dienām pārgāja pats no sevis bez jebkādām zālēm

Es arī laikam nezinātu pret šo, kādas zāles lietot. Piemēram, pret jūras slimību nav jēga dzert zāles, kad jau ir slikti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

o.. kā rīts tā stass jau agresīvs.. (pat ar atskaņām sanāca :D )


Tu nespēj pārdzīvot, ka aizskāru tavas jūtas iepriekš?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , kaads teica:

Laba ideja Filipīnas prezidentam. Nevakcinētie  baidīsies acis aizvērt :D.

 

https://cnnphilippines.com/news/2021/10/12/Duterte-COVID-19-vaccine-hesitancy.html

 

Meh... Teksasas gubernatoram krietni labāka ideja: Governor Abbott Issues Executive Order Prohibiting Vaccine Mandates By Any Entity

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , versatile teica:

Un skaidri redzams, ka zina mērķauditoriju - pārvilināt kolēģus no reģioniem. Pa manam, tas nekādi neietekmē med personāla bilanci...

Dies pas, atradīs vēl kādu no sistēmā patlaban nestrādājošajiem... Tas taču nav iespējams!

 

pirms 8 stundām , versatile teica:

Nav kas strādā. Un, nedod Dievs, kāds saslimst, aiziet atvaļinājumā vai, vēl trakāk, paņem mācību atvaļinājumu. 

Interesanti vēl, cik pametīs darbu pēc 15. novembra...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Stasss teica:

nespēj

wut? par ko tu runā? Pārāk augstās domās esi par sevi. :) Bet nu turpini vien burkšķēt..

 

Pirms 42 minūtēm , AVilks teica:

Šis

Lokās kā zuši.. bet nu neko jau it kā nepareizu nesaka, tik vai vajadzēja par šo tā skaļi muldēt, nez. Atlaist var īzī, ir tak procedūras.. prezidenta rīkojums vai tautas balss.. bet nu tas jau attiecās uzreiz uz visiem, a kā rīkoties individuāli, precedentu jau nav bijis, kriminālprocesu par nepotēšanos tak neuzsākt, deputātam mandātu zaudēt nav nemaz tik vienkārši.

Pirms 13 minūtēm , marrtins teica:

cik pametīs

kāds % noteikti būs (ne tik liels gan kā izklaiusās pēc apkārt bļaušanas), a kur citur aizies? maximā/rimi par krāvēju/pārdevēju? Pa lielam jau visur kur grozies prasa.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Stasss teica:

Tu nespēj pārdzīvot, ka aizskāru tavas jūtas iepriekš?

Čupsīt, tava lamāšanās kādu spēj aizskart? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , marrtins teica:

Teksasas gubernatoram krietni labāka ideja:

Subjektīvi :sarcastic:🤡

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 38 minūtēm , marrtins teica:

Dies pas, atradīs vēl kādu no sistēmā patlaban nestrādājošajiem...

Kā tev liekas, kāpēc Zatlers pēc prezidentūras un deputēšanas neatgriezās par ķirurgu? Nepatika darbs? Sūdīgi sanāca? Slikti maksāja?

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...